Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  19 Temmuz 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  19 temmuz günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 19 temmuz 2014 burç yorumları


  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz güzel bir haftasonu geçirmelerini diliyor, 19 Temmuz 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz...

  < Konu Resmi..>


  Sevgili Koç,

  Bazı maddi sıkıntılarınız ya da kaygılarınız varsa bugünkü gelişmeler bu kaygılarınızdan büyük ölçüde kurtulmanıza ve geleceğe daha ümitli bakmanıza sebep olabilirler. Herhangi bir maddi sıkıntınız yoksa ilerdeki parasal gelişmelerin ilk adımlarını görmeniz olasıdır. Aşk hayatınız da yeni bir döneme girmektedir. Bu alanda herşeyin çok daha iyi ve kolay ilerlediğini görerek karşı cins ilişkilerinizde büyük bir rahatlık duyabilirsiniz. Siz bir kadınsanız erkeklerle olan ilişkileriniz daha duygusal bir yapı kazanabilir. Erkekseniz kadınlara karşı olan tutumunuz arkadaşça ve anlayışlı bir hale gelebilir. Yemek konusunda aşırılıklarınız olabilir. Hayal gücünüz herşeyi olumsuz yanından ele almanıza ve abartmanıza sebep olabilir.

  Sevgili Boğa,

  Bugün insanlarla olan ilişkileriniz biraz gerilimli hatta sert olabilir. En politik davranmanız gereken durumlarda bile sert çıkışlar yaparak antipati uyandırmanız ve bu yüzden de beklenmedik engellemelerle karşılaşmanız olasıdır. Aynı şekilde size de beklemediğiniz terslikleri yapabilirler. Bugün özellikle sizi çekemeyen ya da herhangi bir konuda aranızda rekabet olan bir kimsenin bazı faaliyetleri canınızı sıkabilir. Böyle bir durumla karşılaştığınız takdirde de kendinize hakim olamayıp, normalin üzerinde tepki göstermeniz ve işi çok büyütmeniz mümkündür. Karşı cins ilişkileriniz de de dikkati elden bırakmamalısınız.

  Sevgili İkizler,

  Bugün, işlerinizdeki sizi yıldıran zorlukların ortadan kalktığını ve herşeyin çok kolay ilerlediğini görebilirsiniz. Zamanla birikmiş olan ya da bir türlü halledemediğiniz için el sürmeyi bile istemediğiniz işlerden kurtulmaya uygun bir dönemdesiniz. İnsanlarla olan ilişkilerinizin biraz daha yumuşaması ve rahat ortamlar içinde konuşmalar yapmanız mümkündür. Aranız soğuklaşmış olan bazı kimseler varsa bunlarla olan ilişkilerinizi de yumuşatabilirsiniz. Özellikle erkeklerle olan dargınlıklarınızı sona erdirebilirsiniz. Eğer siz bir erkekseniz bugün fiziksel olarak kendinizi her açıdan güçlü hissedebilirsiniz. Ancak karşı cins ilişkileriniz memnuniyet verici olmaktan uzak olabilir.


  Sevgili Yengeç,

  Bugün fiziksel güç ve dayanıklılık gerektiren durumlarda son derece başarılı olabilirsiniz. Siz bir erkekseniz isteklerinizde artış olabilir. Siz yalnız bir kadınsanız çevrenizdeki, sizinle yakınlaşmak isteyen erkeklerin sayısında dikkate değer bir artış olabilir. Evli ya da sürekli beraberliği olan bir kadınsanız birlikte olduğunuz erkeğin size tam olarak uyduğunu ve sizi memnun etmek için elinden geleni yaptığını görebilirsiniz. Beklenmedik engellemelere açık olmakla birlikte önemli kimselerin veya aile büyüklerinizin güçlendirici destekleri sizinledir. Size bazı olumsuz dedikodular getirilmesi mümkündür. Bunları fazla ciddiye almayın fakat uyanık olmanızda da fayda vardır.

  Sevgili Aslan,

  Bugün fiziksel güç ve dayanıklılık gerektiren durumlarda son derece başarılı olabilirsiniz. Siz bir erkekseniz isteklerinizde artış olabilir. Siz yalnız bir kadınsanız çevrenizdeki, sizinle yakınlaşmak isteyen erkeklerin sayısında dikkate değer bir artış olabilir. Evli ya da sürekli beraberliği olan bir kadınsanız birlikte olduğunuz erkeğin size tam olarak uyduğunu ve sizi memnun etmek için elinden geleni yaptığını görebilirsiniz. Beklenmedik engellemelere açık olmakla birlikte önemli kimselerin veya aile büyüklerinizin güçlendirici destekleri sizinledir. Size bazı olumsuz dedikodular getirilmesi mümkündür. Bunları fazla ciddiye almayın fakat uyanık olmanızda da fayda vardır.

  Sevgili Başak,

  Bugün çevrenizdekilere karşı sabırsız ve hırçın tutumlar içine girebileceğiniz gibi sinirli ve saldırgan kimselerle de karşılaşabilirsiniz. Siz bir erkekseniz kadınlara olan yaklaşımınız kabalaşabilir ve umursamaz tutumlarda olabilirsiniz. Siz bir kadınsanız bugün bir erkekle kavga etmeniz veya ayrılmanız mümkündür. Hangi cinsiyetten olursanız olun fiziksel risklere açıksınız. Hiç aklınızda olmayan birsürü şey almanız ve bilinçsiz harcamalar yapmanız olasıdır. Bugün sizi rahatsızlık verebilecek son derece kötü bir durumdan son anda sıyrılabilirsiniz. Ancak bunun olabilmesi için çok dikkatli olmalı ve fırsatlardan faydalanmalısınız. Şans oyunlarında şanslı bir gününüzdesiniz. Abartmamak kaydıyla bazı aktivitelerde bulunabilirsiniz.


  Sevgili Terazi

  Bugün size engel olan bazı şeylerden kurtulabileceğiniz, bazı olumsuzlukların ortadan kalkabileceği bir dönemdesiniz. Hangi konu olursa olsun sizi üzen, umutsuzluğa düşüren ve göze alamadığınız şeylerde hemen harekete geçmeniz gerekiyor. Eğer yalnızsanız ve kafanızda karşı cinsten arzuladığınız birisi ile yakınlaşma planlarınız varsa onun için de uygun bir gündesiniz. Karşınızdaki insanın başı oldukça kalabalık ya da işleri çok yoğun gibi görünebilir ve bu durum sizin cesaretinizi kırabilir. Böyle durumlardan dolayı moralinizi bozmayıp, bir fırsatını bulup niyetinizi belli edin. Hemen cevap veremese bile yakın zamanda beklediğiniz karşılığı göreceksiniz.

  Sevgili Akrep,

  Bugün sevdiğiniz bir insanın sizden uzak bir yere gitmesi ve bu durumdan dolayı neşenizin kaçması olasıdır. Bazı önemsiz engellemeler altında olabilirsiniz. Önemli bir sıkıntı vermeseler de bu engellemeler özellikle bir yer ya da bir şeye yetişmeniz gereken durumlarda sizi bezdirebilirler. Karşı cins ilişkileriniz sizin cinsiyetinize göre değişkendir. Siz bir kadınsanız bir erkekle bozuşmanız ya da önemli bir dargınlık olmasa bile ona son derece kızmanız olasıdır. Bu duygularınızı içinize atmaya ya da bastırmaya çalışırsanız ileride çok daha büyük patlamalar yapabilirsiniz. Siz bir erkekseniz karşı cins ilişkileriniz şanslıdır. Kadınlarla iyi geçinmeniz sadece duygusal ilişkilerinizle sınırlı da değildir. Bir kadından beklenmedik yardımlar görmeniz de mümkündür.


  Sevgili Yay

  Bugün güzel haberler almanız olasıdır. Alacağınız haberler sizi son derece memnun ederek hayata daha olumlu bakmanıza sebep olabilirler. Oldukça duygusal yapıdasınız ve karşınızdaki kimselere son derece şefkatli yaklaşımlar gösterebilir, en ters kişilerin bile dostluklarını kazanabilirsiniz. Karşı cins ilişkilerinizde de beklenmedik ve güzel gelişmeler olabilir. Eğer evli ya da sürekli beraberliği olan bir kimseyseniz eşiniz ya da birlikte olduğunuz kimse sizin çok istediğiniz birşeyi yapabilir.Yalnız bir insansanız şanslı tesadüflere açıksınız. Para ve iş konularında da şansınız son derece açıktır. Çalışıyorsanız işyerinizdeki bazı gelişmeler size yeni yükler getirebilir fakat bunların karşılığını da bol bol görürüsünüz.

  Sevgili Oğlak,

  Bugün, kendinizi fiziksel olarak son derece bitkin hissetmeniz olasıdır. Bu gibi duygular içinde olsanız da olmasanız da fiziksel yorgunluklardan kaçınmanız gerekmektedir. Çünkü gerçekten de sağlığınız açısından hassas olduğunuz bir gündesiniz. Ayrıca sağlıkla ilgili konularda baştan savmacı tutumlarda da olmamanız lazım. Hangi cinsiyetten olursanız olun sağlık hassasiyetinizin dışında oldukça şanslısınız. Bugün karşı cinsten ummadığınız bir yaklaşım görmeniz ya da bir yere davet edilmeniz olasıdır. Bu tekliflere olumlu bakarsanız bazı şeyleri de başlatabilirsiniz. Eğer böyle bir niyetiniz varsa fazla nazlanmamalı ve vakit kaybetmemelisiniz çünkü karşınızdaki kimse yanlış anlayarak sizden vazgeçebilir.


  Sevgili Kova,

  Bugün son derece hareketli, heyecanlı ve eğlenceli bir döneme giriyorsunuz. Üzerinizdeki bu etkiler önümüzdeki günlerde de kendilerini belli edeceklerdir. Hangi konu olursa olsun sizi engelleyebilecek olan tek şey, maddi sıkıntılar ya da yapacağınız hesapsız harcamalardır. Eğer bugün harcama konusunda dikkatli davranmadığınız takdirde önümüzdeki günler çok zorlanabilirsiniz. Tabii hesabınızı bilirseniz böyle bir tehlike yok. Bugün sabah saatlerinde küçük bir tatsızlık yaşamanız ve büyük ihtimalle de iş yerinizde birilerine kötü şekilde kızmanız olasıdır. Ancak daha sonra durum düzelecek ve fazla kızmanızı gerektirecek bir durum olmadığını anlayacaksınız.

  Sevgili Balık,

  Balık. Bugün yeni teşebbüs edeceğiniz işler son derece olumlu gelişmeler gösterebilirler. Ancak, başlangıçta bazı zorluklarla karşılaşabilir ve düşündüğünüzden çok daha fazla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bu, işler deyimi ile basit bir tamirattan, yeni bir işe girmeye, bir aşk ilişkisinden spor yapmaya kadar aklınıza gelebilecek olan herşey kastedilmiştir. Tabii bu vazgeçin anlamına gelmiyor. Yeni başlamanız gereken işlerle ilgili sorumluluk almaktan çekinmemeli ve üzerlerine gitmelisiniz. Duygusal ilişkileriniz için de güzel bir dönemdesiniz fakat birlikte olduğunuz kimseyle ilgili bir unutkanlığınız zor durumda kalmanıza sebep olabilir.


   
19 Temmuz 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 19 Temmuz Günlük Burç Yorumları

  19 Temmuz Günlük Burç Yorumları

  Haftanın son gününde bakalım bizleri neler bekliyor. İş aşk yaşantınızda ne gibi değişiklikler olucak buyrun okuyun meleklerim 19 Temmuz burç yorumlarınız Melekler Mekanı farkıyla :tik: Koç Sevgili Koç, Ay bugün Boğa burcunda yani sizin para evinizde olduğundan maddi konular ön plana çıkıyor. Duygularınızı ikinci plana atmanız ve gerçeklerle yüzleşmeniz gerekecek. Ancak tamamen bağımsız...
 2. 19 Temmuz 2010 Günlük Burç Yorumları

  19 Temmuz 2010 Günlük Burç Yorumları

  19 temmuz 2010 burç yorumları Haftanın ilk günü bakalım burcumuzda nasıl gelişmeler var buyrun 19 Temmz 2010 Günlük Burç Yorumlarınız kızlar hoppahoppa Koç ( 21 Mart-20 Nisan ) Gerilimsiz bir gün. Amacınız ne olursa olsun ulaşmakta zorlanmayacağınızı müjdeleyelim. Azmin elinden hiçbir şey kurtulmaz misali çok çalışıyorsunuz. Neyse bütün bunların karşılığını alacaksınız. İkili ilişkilerinizde...
 3. 19 Nisan 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  19 Nisan 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  19 nisan günlük burç yorumları, günlük burç yorumları, 19 nisan 2014 günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için güzel bir haftasonu diliyor, 19 Nisan 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz...
 4. 12 Temmuz 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  12 Temmuz 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  12 temmuz günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 12 temmuz 2014 burç yorum Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir haftasonu tatili diliyor, 12 Temmuz 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... 12 temmuz 2014 Koç Burcu Yorumu Gezegeni : Mars Grup : Ateş Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı Uğurlu Sayısı : 2 Uğurlu Taş...
 5. 26 Temmuz 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  26 Temmuz 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  26 temmuz 2014 günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 26 temmuz burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için neşeli bir haftasonu diliyor ve 26 Temmuz 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... 26 temmuz 2014 Koç Burcu Yorumu Gezegeni : Mars Grup : Ateş Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı Uğurlu Sayısı : 2 Uğurlu Taş...

Sayfayı Paylaş