gebe
 1. MEÇHUL

  MEÇHUL Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  18 Ekim 2008
  Mesajlar:
  8.875
  Beğenilen Mesajlar:
  66
  Ödül Puanları:
  48
  Şehir:
  şehr-i MEÇHUL

  2 Aralık burç yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

  2 aralık ne burcu 2 aralık burcu hangi burç burç yorumları Meleklerim bugün ki burç yorumlarınız benden:):)


  Koç Burcu
  (21 Mart - 21 Nisan)
  Etrafınıza yaydığınız güven duygusu, sizi aranılan kişi yapacak. Kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Duygusal anlamda isteksizlik gösterebilirsiniz ancak bu işinize daha iyi konsantre olmanızı sağlayacaktır. Olaylara gerçekçi yaklaşın ve duygusal tepkilerden kaçının. Sevgilinizle aranızdaki uyum sizi olumlu olarak etkileyecektir. Etkileyiciliğiniz artıyor ve ikna etme yeteneğiniz yüksek. Enerjinizi olumlu olarak kullanmanız ve faaliyetlerinizin artması yaşamınızda sizin için önemli olacaktır. İleriye yönelik olarak olumlu ve pratik kararlar almanız olası. Duygu ve düşüncelerinizi dengede tutabilirseniz tepkileriniz de daha sakin olacaktır.


  Boğa Burcu
  (22 Nisan - 21 Mayıs)

  Konsantrasyonunuzu bozmadığınız takdirde, yapacaklarınızın rahatça üstesinden gelebilirsiniz. Sezgilerinize güvenebileceğiniz bir gündesiniz. Toplu halde yaşamaya eğilimli olduğunuz bir dönemdesiniz. Sabah saatlerinde duygusal gerilime girebilir, huzursuz ve alıngan olabilirsiniz. Karşınızdaki insanı incitmemeye çalışın ve açık olun. İstekleriniz konusunda açık davranmalı ve açıklayıcı olmalısınız. İhtiyaçlarınızın ve isteklerinizin daha iyi farkına varabileceğiniz bir gündesiniz. Ekip çalışmasına oldukça yatkınsınız ve üretkenliğiniz artıyor. Kişisel sorumluluklarınızdan kaçmayın.

  İkizler Burcu
  (22 Mayıs - 21 Haziran)
  Gün içinde olabilecek gerginliklerden dolayı, çevrenizdeki insanlarla tartışmalara girebilirsiniz. Problemler konusunda çevrenizden yardım alma yoluna başvurabilirsiniz. Hayatınızda olabilecek ani değişimler dengenizi bozabilir. Bugün, etrafınızdaki kişilere ve olayların gelişimine karşı gözlemci davranmanız yararınıza olacaktır. İstediğiniz bir beraberliğin ilk tohumlarını atabilirsiniz. İhtiyaçlarınızın ve isteklerinizin daha iyi farkına varabileceğiniz bir gündesiniz. Endişelere kapılmadan, herkes açısından doğru yolu bulmaya çalışmalısınız. Planlarınız değişebilir ve fikirleriniz etrafınızdakiler tarafından fazla uçuk karşılanabilir. Sürekli başkalarını suçlamayın.


  Yengeç Burcu
  (22 Haziran - 22 Temmuz)
  Duygusal ve ruhsal anlamda kendinizi dengelemeyi başaracaksınız. İstekleriniz konusunda açık davranmalı ve açıklayıcı olmalısınız. Sabah saatlerinde duygusal gerilime girebilir, huzursuz ve alıngan olabilirsiniz. Kendinize her konuda hakim olmaya çalışacağınız ve duygularınızı kontrol altında tutacağınız bir gün. Duygusal hayatınızda dalgalanmalar olabilir. Sosyal ilişkilerinizden daha iyi yararlanmalı ve ustaca değerlendirmelisiniz. Farklı beklentiler içinde bulunduğunuz bir dönemdesiniz. Tuttuğunu kopartan ve mücadeleden zevk alan yönünüzü uyandırın. Küçük fırsatlardan yararlanarak gezmeye, eğlenmeye de vakit ayırmanız, rahatlamanızı ve dinlenmenizi sağlayacaktır.


  Aslan Burcu
  (23 Temmuz - 23 Ağustos)
  Çevrenizdeki olaylarla yakından ilgilenebilir, sorunlara karşı akılcı çözüm yolları üretebilirsiniz. Yakın bir arkadaşınızın sorununu çözmek için bütün olanaklarınızı kullanabilirsiniz. Çevrenizdeki bazı insanların yaklaşımları hoşunuza gitmeyebilir ve tepkinizi açıkça ifade edebilirsiniz. Kendinizi toparlamayı ve yeni amaçlara yönelmeyi başaracaksınız. Karşı cinsi tanımada sezgilerinize de kulak vermelisiniz. Duygusal açıdan oldukça aktif ve rahat olacağınız bir gün içerisindesiniz. Rutin bir iş günü olabilir. Yoğun iş temposuna hazırsınız ve kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Gerçek dostlarınızı fazla uzakta aramanıza gerek yok.


  Başak Burcu
  (24 Ağustos - 23 Eylül)
  Bugün yapacağınız girişimlerin sonuçları sizin için olumlu olacaktır. Özgürlüğünüzü kısıtlayabilecek gelişmelere karşı tetikte olmalısınız. Gevşemeye ve hayattan zevk almaya bakın. Alacağınız bazı haberlerden sıkıntı duyabilir, harekete geçmek isteyebilirsiniz. Küçük sorunları büyütebilir ve sağlıklı düşünemeyebilirsiniz. Hissettikleriniz, karşınızdaki insan tarafından algılanabilir ve güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Günlük programınıza uymakta zorlanabilir ve hesapta olmayan uğraşlarla vakit geçirebilirsiniz. Mesleğiniz konusunda mücadele etmek için hazırsınız ve gücünüzün farkındasınız. Küçük fırsatlardan yararlanarak gezmeye, eğlenmeye de vakit ayırmanız, rahatlamanızı ve dinlenmenizi sağlayacaktır.


  Terazi Burcu
  (24 Eylül - 22 Ekim)
  Karar vermekte zorlanabilir ve gerçeklerden kaçma eğilimine girebilirsiniz. Sorumluluğunuzun bilincinde olmanız ve kendinize duyduğunuz sonsuz güven sayesinde aşamayacağınız dağ olmayacaktır. Hayatınızda birtakım değişiklikler yapma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Önem vermediğiniz detaylar ve günlük işler sizi yorabilir. Çok büyük duygusal heyecanlar yaşamasanız da manevi olarak huzurlu olacaksınız. Sevdiğiniz ve yakınlarınız size her konuda destek verecekler. Düşüncelerinizde esnek olmaya çalışın. Kafanızı meşgul eden konuları çözmek için yavaş davranırsanız, zarar görebilirsiniz. Gereksiz tartışmalara girmeyin.


  Akrep Burcu
  (23 Ekim - 22 Kasım)
  Herkesi tatmin edebilecek yapıcı çözümleriniz, arkadaşlarınızın kötü enerjilerini boşaltmalarına yardımcı olacaktır. Gün içinde değişik ruh hallerine girebilirsiniz. Çevrenizle uyum halinde olmanız ilişkilerinizi güçlendirecektir. Bulunduğunuz ortamdan başka bir ortama gitmek ve çevrenizden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Olaylara ve kişilere karşı tepkilerinizde sakin olmaya çalışmalısınız. İlginizi çekecek ortamlarda bulunabilirsiniz. Sistematik düşünerek işlerinizin üstesinden zorlanmadan geleceksiniz. Elinize para geçebilir, bunu da kendinizi geliştirmek için kullanabilirsiniz. İlişkilere başlamadan önce, karşınızdaki insanı daha fazla tanımaya çalışın.

  Yay Burcu
  (23 Kasım - 22 Aralık)
  Duygularınız değişken bir yapıda olacaktır ve karar vermekte zorlanabilirsiniz. Karşınızdaki insanı incitmemeye çalışın ve açık olun. Dışınızda gelişen olaylardan fazla etkilenmeden, kendinizi dinleyerek yapacağınız davranışlar size kazandıracaktır. Bulunduğunuz ortamdan başka bir ortama gitmek ve çevrenizden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Sinirsel olarak oldukça hassas bir gündesiniz ve gergin tepkiler verebilirsiniz. Karşı cinsle kontak kurabilmek açısından oldukça şanslısınız. Kişisel problemlerinizi iş yerinize taşımamaya gayret etmelisiniz. Bugün eş, aile ya da işvereninizden görebileceğiniz destekler sizi sevindirecektir. Özgürlük adına da olsa, kimseyi rahatsız etmeye hakkınız yok.


  Oğlak Burcu
  (23 Aralık - 20 Ocak)
  Dostlarınızla buluşacak onlarla keyifli vakit geçireceksiniz. Aceleci davranmamanızda fayda var. İç dünyanızda yaşadığınız huzursuzlukları çevrenize yansıtmamaya çalışacaksınız. Fiziksel yorgunluğunuzdan dolayı enerjinizde düşüş olabilir. Karşı cinse yaklaşırken, bedensel kriterlere çok fazla önem vermekten kaçınmalısınız. Duygusal anlamda isteksizlik gösterebilirsiniz ancak bu işinize daha iyi konsantre olmanızı sağlayacaktır. İşle ilgili konular biraz huzursuzluk yaratsa da başarıya yakınsınız.Düşüncelerinizi belli bir noktaya yönlendirebiliyorsunuz ve bu, yeni başarılar kazanmanızı sağlayacak. Nerede durulması gerektiğini bilmenizde fayda var.


  Kova Burcu
  (21 Ocak - 19 Şubat)
  Dışınızda gelişen olaylardan fazla etkilenmeden, kendinizi dinleyerek yapacağınız davranışlar size kazandıracaktır. Olaylara duygusal tepkiler verebilir, iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Yakınlarınızın getirdiği öneriler sıkıntılarınızdan kurtulmada etkili olacak. Enerjinizi yanlış kullanabilir ve sizin için önemsiz konularla gereksiz yere zaman harcamak zorunda kalabilirsiniz. Etrafınızdaki hoşlanacağınız birinden kolayca etkilenebilirsiniz. Günlük sorunlardan oluşan stresi sevgilinize yansıtabilir, kırıcı olabilirsiniz. İş konusunda bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz. Gerçekleri sakin bir şekilde değerlendirmeniz ve bazı sorunlarınızdan kurtulmanız için önemli fırsatlarınız olacaktır. Kendinize düşen işi yapmayıp, başkalarını da engellemekten sakının.


  Balık Burcu
  (20 Şubat - 20 Mart)
  Kendinize olan güveninizin yükselişe geçtiği bir dönemdesiniz. Duygusal durumunuzda hoşunuza gidecek değişimler yaşayacaksınız. Gereksiz endişelere kapılmamaya ve kendinizi yormamaya çalışmalısınız. Alacağınız bazı kararlar sizin için olumlu olacaktır. Mutlu bir beraberlik, yaşamın her alanında tatmin olmanıza yardımcı olacaktır. Alacağınız bir teklif karşısında kararsız kalabilirsiniz. Üstlerinizi şaşırtacak yapıcı önerileriniz sayesinde, uzun vadede kariyer yatırımı yapabilirsiniz. Olaylara karşı gergin tutumlar alabilir ve çevrenize karşı kırıcı davranışlarda bulunabilirsiniz. Sağlığınızı korumak için spora vakit ayırabilirsiniz.

   
 2. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  21.220
  Beğenilen Mesajlar:
  599
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  Aslan Burcu
  (23 Temmuz - 23 Ağustos)
  Çevrenizdeki olaylarla yakından ilgilenebilir, sorunlara karşı akılcı çözüm yolları üretebilirsiniz. Yakın bir arkadaşınızın sorununu çözmek için bütün olanaklarınızı kullanabilirsiniz. Çevrenizdeki bazı insanların yaklaşımları hoşunuza gitmeyebilir ve tepkinizi açıkça ifade edebilirsiniz. Kendinizi toparlamayı ve yeni amaçlara yönelmeyi başaracaksınız. Karşı cinsi tanımada sezgilerinize de kulak vermelisiniz. Duygusal açıdan oldukça aktif ve rahat olacağınız bir gün içerisindesiniz. Rutin bir iş günü olabilir. Yoğun iş temposuna hazırsınız ve kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Gerçek dostlarınızı fazla uzakta aramanıza gerek yok.

  teşekkürler cicim:)
   
 3. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  7.205
  Beğenilen Mesajlar:
  424
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ
  Başak Burcu
  (24 Ağustos - 23 Eylül)

  Bugün yapacağınız girişimlerin sonuçları sizin için olumlu olacaktır. Özgürlüğünüzü kısıtlayabilecek gelişmelere karşı tetikte olmalısınız. Gevşemeye ve hayattan zevk almaya bakın. Alacağınız bazı haberlerden sıkıntı duyabilir, harekete geçmek isteyebilirsiniz. Küçük sorunları büyütebilir ve sağlıklı düşünemeyebilirsiniz. Hissettikleriniz, karşınızdaki insan tarafından algılanabilir ve güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Günlük programınıza uymakta zorlanabilir ve hesapta olmayan uğraşlarla vakit geçirebilirsiniz. Mesleğiniz konusunda mücadele etmek için hazırsınız ve gücünüzün farkındasınız. Küçük fırsatlardan yararlanarak gezmeye, eğlenmeye de vakit ayırmanız, rahatlamanızı ve dinlenmenizi sağlayacaktır
   
 4. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.184
  Beğenilen Mesajlar:
  120
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
 5. BİTTERİM

  BİTTERİM Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  8 Haziran 2009
  Mesajlar:
  1.169
  Beğenilen Mesajlar:
  3
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  ErZuRuM
  tşkler:):)
   
2 Aralık burç yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 2 Aralık Günlük Burç Yorumları

  2 Aralık Günlük Burç Yorumları

  2 aralık ne burcu aralığın burcu Koç Burcu (21 Mart - 21 Nisan) Etrafınıza yaydığınız güven duygusu, sizi aranılan kişi yapacak. Kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Duygusal anlamda isteksizlik gösterebilirsiniz ancak bu işinize daha iyi konsantre olmanızı sağlayacaktır. Olaylara gerçekçi yaklaşın ve duygusal tepkilerden kaçının. Sevgilinizle aranızdaki uyum sizi olumlu olarak etkileyecektir....
 2. 7 Aralık Burç Yorumları

  7 Aralık Burç Yorumları

  7 aralık burç 7 aralık burcu Haftanın ilk gününde günlük burcunuzu okumak isterseniz buyrun meleklerim 7 Aralık Günlük Burç Yorumlarınız :tik: Koç: Şu sıralar çok çekicisiniz. Etrafınızdakilerin gözünü kamaştırıyorsunuz. Sizdeki bu değişiklik birlikte olduğunuz kişiyi çok etkiliyor. Bugünlerde beklediğiniz teklifi yapabilir vede karşı taraftan alabilirsiniz. İşlerinizi fazla sorun etmeyin...
 3. 8 Aralık Burç Yorumları

  8 Aralık Burç Yorumları

  Sevgili melekler bakalım bugün sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 8 Aralık burç yorumlarınız :dil: Koç Sevgili Koç, Ay bugün akşama kadar boşlukta olacak ve daha sonra iş evinize geçecek. Ay boşlukta iken yeni bir girişimde bulunmayın zira sonuçsuz kalabilir....
 4. 21 Aralık Burç Yorumları

  21 Aralık Burç Yorumları

  21 aralık burç yorumları 21 aralık burç burçlar Günlük Burcunuzu okumak isterseniz buyrun melekler 21 Aralık Günlük Burç Yorumlarınız :dil: Sevgili Koç, Günlük işlerde karşılaştığınız sorunların çözümü için çevrenizde güvendiğiniz insanlardan destek isteyebilirsiniz. Ailevi konularda biraz daha fazla çaba sarfedebilirseniz, huzurlu bir ortam yakalama şansına sahip olabilirsiniz. Son günlerde...
 5. 2 Aralık 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  2 Aralık 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  2 aralık pazartesi günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 2 aralık 2013 günlük burç yorumu Sevgili meleklermiz ve sayın misafirlerimiz, haftanın bu ilk gününde hepinize sağlık, mutluluk ve ağız tadi diliyor, 2 Aralık 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... 2 Aralık 2013 Koç Burcu Yorumu Gökyüzü bugün, susup dinleyerek temkinli davranmanız...

Sayfayı Paylaş