2 Aralık Günlük Burç Yorumları

PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
2 Aralık Günlük Burç Yorumları
2 aralık ne burcu aralığın burcu
Koç Burcu
(21 Mart - 21 Nisan)

Etrafınıza yaydığınız güven duygusu, sizi aranılan kişi yapacak. Kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Duygusal anlamda isteksizlik gösterebilirsiniz ancak bu işinize daha iyi konsantre olmanızı sağlayacaktır. Olaylara gerçekçi yaklaşın ve duygusal tepkilerden kaçının. Sevgilinizle aranızdaki uyum sizi olumlu olarak etkileyecektir. Etkileyiciliğiniz artıyor ve ikna etme yeteneğiniz yüksek. Enerjinizi olumlu olarak kullanmanız ve faaliyetlerinizin artması yaşamınızda sizin için önemli olacaktır. İleriye yönelik olarak olumlu ve pratik kararlar almanız olası. Duygu ve düşüncelerinizi dengede tutabilirseniz tepkileriniz de daha sakin olacaktır.

Boğa Burcu
(22 Nisan - 21 Mayıs)


Konsantrasyonunuzu bozmadığınız takdirde, yapacaklarınızın rahatça üstesinden gelebilirsiniz. Sezgilerinize güvenebileceğiniz bir gündesiniz. Toplu halde yaşamaya eğilimli olduğunuz bir dönemdesiniz. Sabah saatlerinde duygusal gerilime girebilir, huzursuz ve alıngan olabilirsiniz. Karşınızdaki insanı incitmemeye çalışın ve açık olun. İstekleriniz konusunda açık davranmalı ve açıklayıcı olmalısınız. İhtiyaçlarınızın ve isteklerinizin daha iyi farkına varabileceğiniz bir gündesiniz. Ekip çalışmasına oldukça yatkınsınız ve üretkenliğiniz artıyor. Kişisel sorumluluklarınızdan kaçmayın.

İkizler Burcu
(22 Mayıs - 21 Haziran)


Gün içinde olabilecek gerginliklerden dolayı, çevrenizdeki insanlarla tartışmalara girebilirsiniz. Problemler konusunda çevrenizden yardım alma yoluna başvurabilirsiniz. Hayatınızda olabilecek ani değişimler dengenizi bozabilir. Bugün, etrafınızdaki kişilere ve olayların gelişimine karşı gözlemci davranmanız yararınıza olacaktır. İstediğiniz bir beraberliğin ilk tohumlarını atabilirsiniz. İhtiyaçlarınızın ve isteklerinizin daha iyi farkına varabileceğiniz bir gündesiniz. Endişelere kapılmadan, herkes açısından doğru yolu bulmaya çalışmalısınız. Planlarınız değişebilir ve fikirleriniz etrafınızdakiler tarafından fazla uçuk karşılanabilir. Sürekli başkalarını suçlamayın.

Yengeç Burcu
(22 Haziran - 23 Temmuz)


Duygusal ve ruhsal anlamda kendinizi dengelemeyi başaracaksınız. İstekleriniz konusunda açık davranmalı ve açıklayıcı olmalısınız. Sabah saatlerinde duygusal gerilime girebilir, huzursuz ve alıngan olabilirsiniz. Kendinize her konuda hakim olmaya çalışacağınız ve duygularınızı kontrol altında tutacağınız bir gün. Duygusal hayatınızda dalgalanmalar olabilir. Sosyal ilişkilerinizden daha iyi yararlanmalı ve ustaca değerlendirmelisiniz. Farklı beklentiler içinde bulunduğunuz bir dönemdesiniz. Tuttuğunu kopartan ve mücadeleden zevk alan yönünüzü uyandırın. Küçük fırsatlardan yararlanarak gezmeye, eğlenmeye de vakit ayırmanız, rahatlamanızı ve dinlenmenizi sağlayacaktır.

Aslan Burcu
(24 Temmuz - 23 Ağustos)


Çevrenizdeki olaylarla yakından ilgilenebilir, sorunlara karşı akılcı çözüm yolları üretebilirsiniz. Yakın bir arkadaşınızın sorununu çözmek için bütün olanaklarınızı kullanabilirsiniz. Çevrenizdeki bazı insanların yaklaşımları hoşunuza gitmeyebilir ve tepkinizi açıkça ifade edebilirsiniz. Kendinizi toparlamayı ve yeni amaçlara yönelmeyi başaracaksınız. Karşı cinsi tanımada sezgilerinize de kulak vermelisiniz. Duygusal açıdan oldukça aktif ve rahat olacağınız bir gün içerisindesiniz. Rutin bir günü olabilir. Yoğun iş temposuna hazırsınız ve kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Gerçek dostlarınızı fazla uzakta aramanıza gerek yok.

Başak Burcu
(24 Ağustos - 23 Eylül)


Bugün yapacağınız girişimlerin sonuçları sizin için olumlu olacaktır. Özgürlüğünüzü kısıtlayabilecek gelişmelere karşı tetikte olmalısınız. Gevşemeye ve hayattan zevk almaya bakın. Alacağınız bazı haberlerden sıkıntı duyabilir, harekete geçmek isteyebilirsiniz. Küçük sorunları büyütebilir ve sağlıklı düşünemeyebilirsiniz. Hissettikleriniz, karşınızdaki insan tarafından algılanabilir ve güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Günlük programınıza uymakta zorlanabilir ve hesapta olmayan uğraşlarla vakit geçirebilirsiniz. Mesleğiniz konusunda mücadele etmek için hazırsınız ve gücünüzün farkındasınız. Küçük fırsatlardan yararlanarak gezmeye, eğlenmeye de vakit ayırmanız, rahatlamanızı ve dinlenmenizi sağlayacaktır.

Terazi Burcu
(24 Eylül - 22 Ekim)


Karar vermekte zorlanabilir ve gerçeklerden kaçma eğilimine girebilirsiniz. Sorumluluğunuzun bilincinde olmanız ve kendinize duyduğunuz sonsuz güven sayesinde aşamayacağınız dağ olmayacaktır. Hayatınızda birtakım değişiklikler yapma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Önem vermediğiniz detaylar ve günlük işler sizi yorabilir. Çok büyük duygusal heyecanlar yaşamasanız da manevi olarak huzurlu olacaksınız. Sevdiğiniz ve yakınlarınız size her konuda destek verecekler. Düşüncelerinizde esnek olmaya çalışın. Kafanızı meşgul eden konuları çözmek için yavaş davranırsanız, zarar görebilirsiniz. Gereksiz tartışmalara girmeyin.

Akrep Burcu
(23 Ekim - 22 Kasım)


Herkesi tatmin edebilecek yapıcı çözümleriniz, arkadaşlarınızın kötü enerjilerini boşaltmalarına yardımcı olacaktır. Gün içinde değişik ruh hallerine girebilirsiniz. Çevrenizle uyum halinde olmanız ilişkilerinizi güçlendirecektir. Bulunduğunuz ortamdan başka bir ortama gitmek ve çevrenizden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Olaylara ve kişilere karşı tepkilerinizde sakin olmaya çalışmalısınız. İlginizi çekecek ortamlarda bulunabilirsiniz. Sistematik düşünerek işlerinizin üstesinden zorlanmadan geleceksiniz. Elinize para geçebilir, bunu da kendinizi geliştirmek için kullanabilirsiniz. İlişkilere başlamadan önce, karşınızdaki insanı daha fazla tanımaya çalışın.

Yay Burcu
(23 Kasım - 22 Aralık)


Duygularınız değişken bir yapıda olacaktır ve karar vermekte zorlanabilirsiniz. Karşınızdaki insanı incitmemeye çalışın ve açık olun. Dışınızda gelişen olaylardan fazla etkilenmeden, kendinizi dinleyerek yapacağınız davranışlar size kazandıracaktır. Bulunduğunuz ortamdan başka bir ortama gitmek ve çevrenizden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Sinirsel olarak oldukça hassas bir gündesiniz ve gergin tepkiler verebilirsiniz. Karşı cinsle kontak kurabilmek açısından oldukça şanslısınız. Kişisel problemlerinizi iş yerinize taşımamaya gayret etmelisiniz. Bugün eş, aile ya da işvereninizden görebileceğiniz destekler sizi sevindirecektir. Özgürlük adına da olsa, kimseyi rahatsız etmeye hakkınız yok.

Oğlak Burcu
(23 Aralık - 20 Ocak)


Dostlarınızla buluşacak onlarla keyifli vakit geçireceksiniz. Aceleci davranmamanızda fayda var. İç dünyanızda yaşadığınız huzursuzlukları çevrenize yansıtmamaya çalışacaksınız. Fiziksel yorgunluğunuzdan dolayı enerjinizde düşüş olabilir. Karşı cinse yaklaşırken, bedensel kriterlere çok fazla önem vermekten kaçınmalısınız. Duygusal anlamda isteksizlik gösterebilirsiniz ancak bu işinize daha iyi konsantre olmanızı sağlayacaktır. İşle ilgili konular biraz huzursuzluk yaratsa da başarıya yakınsınız.Düşüncelerinizi belli bir noktaya yönlendirebiliyorsunuz ve bu, yeni başarılar kazanmanızı sağlayacak. Nerede durulması gerektiğini bilmenizde fayda var.

Kova Burcu
(21 Ocak - 19 Şubat)


Dışınızda gelişen olaylardan fazla etkilenmeden, kendinizi dinleyerek yapacağınız davranışlar size kazandıracaktır. Olaylara duygusal tepkiler verebilir, iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Yakınlarınızın getirdiği öneriler sıkıntılarınızdan kurtulmada etkili olacak. Enerjinizi yanlış kullanabilir ve sizin için önemsiz konularla gereksiz yere zaman harcamak zorunda kalabilirsiniz. Etrafınızdaki hoşlanacağınız birinden kolayca etkilenebilirsiniz. Günlük sorunlardan oluşan stresi sevgilinize yansıtabilir, kırıcı olabilirsiniz. İş konusunda bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz. Gerçekleri sakin bir şekilde değerlendirmeniz ve bazı sorunlarınızdan kurtulmanız için önemli fırsatlarınız olacaktır. Kendinize düşen işi yapmayıp, başkalarını da engellemekten sakının.

Balık Burcu
(20 Şubat - 20 Mart)


Kendinize olan güveninizin yükselişe geçtiği bir dönemdesiniz. Duygusal durumunuzda hoşunuza gidecek değişimler yaşayacaksınız. Gereksiz endişelere kapılmamaya ve kendinizi yormamaya çalışmalısınız. Alacağınız bazı kararlar sizin için olumlu olacaktır. Mutlu bir beraberlik, yaşamın her alanında tatmin olmanıza yardımcı olacaktır. Alacağınız bir teklif karşısında kararsız kalabilirsiniz. Üstlerinizi şaşırtacak yapıcı önerileriniz sayesinde, uzun vadede kariyer yatırımı yapabilirsiniz. Olaylara karşı gergin tutumlar alabilir ve çevrenize karşı kırıcı davranışlarda bulunabilirsiniz. Sağlığınızı korumak için spora vakit ayırabilirsiniz.
 
_Gül_

_Gül_

Yeni Üye
Üye
Cevap: 2 Aralık Günlük Burç Yorumları

Yengeç Burcu
(22 Haziran - 23 Temmuz)

Duygusal ve ruhsal anlamda kendinizi dengelemeyi başaracaksınız. İstekleriniz konusunda açık davranmalı ve açıklayıcı olmalısınız. Sabah saatlerinde duygusal gerilime girebilir, huzursuz ve alıngan olabilirsiniz. Kendinize her konuda hakim olmaya çalışacağınız ve duygularınızı kontrol altında tutacağınız bir gün. Duygusal hayatınızda dalgalanmalar olabilir. Sosyal ilişkilerinizden daha iyi yararlanmalı ve ustaca değerlendirmelisiniz. Farklı beklentiler içinde bulunduğunuz bir dönemdesiniz. Tuttuğunu kopartan ve mücadeleden zevk alan yönünüzü uyandırın. Küçük fırsatlardan yararlanarak gezmeye, eğlenmeye de vakit ayırmanız, rahatlamanızı ve dinlenmenizi sağlayacaktır.
 
Üst