1. 2 ay önce ilişkiye girdim ella hapı kullandım korkuyorum hamilemiyim

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında gizem60202030400200110 tarafından paylaşıldı.

merhaba ben 2 ay önce ilişkiye girdim 5 saat sonra ella hapını aldım evde testte yapım negatif çıktı 2 ay düzenli regl oldum ama regl olsanızda hamile olabilirsiniz gibi yazılara denk geldim tekrar evde test yaptım negatif çıktı şuan hastaneye gidecek durumda değilim fazla takıntılıyım biliyorum ama en azından bi sizin cevabınızı alabilirmiyim :(

2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.380
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , düzenli mensiniz gerçekleşmiş testleriniz negatif gebelik söz konusu değil..

2 ay önce ilişkiye girdim ella hapı kullandım korkuyorum hamilemiyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Korumasız ilişkiye girdim hamilemiyim?

Korumasız ilişkiye girdim hamilemiyim?

Mrhb adetimden 10 gün önce ilişkiye girdik yani korunmadık 10 günde hamile kalınırmı adetime 3 gün war 2 gündürde sanki adet olucakmışım gibi ağrı war hamilemiyim acaba acil cvp
  2. İlişkiye girdim prezervatif yırtıldı ella içtim hamilemiyim ?

İlişkiye girdim prezervatif yırtıldı ella içtim hamilemiyim ?

ilişkiye girdim prezervatif yırtılmış içime boşaldı ama hemen gidip içimi yıkadım ve ella diye bi hap içtim hamile kalma riskim nedir
  3. Ella hap kullandım hamile kalabilirmiyim

Ella hap kullandım hamile kalabilirmiyim

merhaba arkadaşlar 8 temmuzda evlendik ve o günden beri korunmadık en son geçen çarşamba birlikte olduk ve ben cuma günü yani dün ella içtim zaten korunmuyorduk birşey olmuşmudur ertesi gün hapı için geçmi kaldım bilemiyorum şimdiki tek korkum eğer zaten daha önce gebelik oluşmuş ise bu içtiğim hapın olumsuz bir etki yapması.. bu durumu birilerine açıklayıp biraz rahatlamaya ve fikrilerinizi...
  4. Ella kullandım adet oldum sonraki beklenen adetim gelmedi Hamilemiyim ?

Ella kullandım adet oldum sonraki beklenen adetim gelmedi Hamilemiyim ?

Arkadaşlar merhaba çok zor durumdayım ella ertesi gün hapını 2 ay önce 1 saat sonra kullandım fakat boşalma gibi bi durum yok menisi vajen dudağına değdiği için tedbir amaçlı. Sonrasında tam adet tarihimde adetimi aynı şekilde oldum fakat sonraki ay olamadım ve üzerinden 10 gün geçti ilk ay adet olupta sonrasında geçikmesiyle hamile olma ihtimalim varmıdır lütfen yardımcı olun.
  5. İlişkiye girdim adet oldum Hamilemiyim

İlişkiye girdim adet oldum Hamilemiyim

Esimle dün ilişkiye girdik boşalma oldu içime bugün adet oldum sabah , adet günümde yani bugün olmam gereken gündü , hap kullanmalimiyim yoksa gerek yokmu adetten bir gün önce boşalma olsada hamilelik tutarmi

Sayfayı Paylaş