2.ci çizgi silik çıktı hamilemiyim??

Gizemvv

Yeni Üye
Üye
2.ci çizgi silik çıktı hamilemiyim??
Merhaba 2 gün önce gebelik testi yaptım ilk çıkmadı sonra attım çöpe sonra dayanamayıp tekrar baktım 2.ci çizgide çıkmış ama silinikti sonra tekrar yaptım aynı şekilde silinik çıktı karnımda 3 gündür adet olucak şekilde sancım var acaba hamile olabilirmiyim

Merhaba, gebelik testinin prospektüsünde uygulama talimatlarını doğru izleyin. Prospektüste testin bekleme süresi yazar. 15 dakikadan sonraki test sonuçları dikkate alınmaz.. İkinci test sonucunuz da silik çıkmış bu durumda gebelik söz konusu olabilir.Kesin sonuç elde etmek için hcg testi yapmanızı öneriyorum..

Merhaba, gebelik testinin prospektüsünde uygulama talimatlarını doğru izleyin. Prospektüste testin bekleme süresi yazar. 15 dakikadan sonraki test sonuçları dikkate alınmaz.. İkinci test sonucunuz da silik çıkmış bu durumda gebelik söz konusu olabilir.Kesin sonuç elde etmek için hcg testi yapmanızı öneriyorum..

Testi yaptıktan sonra 5 dk bile beklemeden çöpe attım çıkmicak nasıl olsa diye ama tekrar baktığımda 2.ci çizgi silinikti sonra tekrar yaptım bu sefer 5 dk bekledim ve aynı şekilde olda 2.ci çizgi silinik çıktı inşallah hamileyim dir dualarım kabul olur teşekkür ederim

Anlıyorum, siz yarın kanda gebelik testi ( hcg ) yapın, gebe olup olmadığınız hakkında net bilgi edinirsiniz. Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum.

Geri