2. çizgi silik çıktı...

kızlar malesef sonuç negatif çıktı..... :(
hakkında hayırlısı olsun canım demekki zamanı değilmiş...

çok teşekkürler canım.. inşallah ama ben böyle durumlarda pek sabırlı değilim galiba.. 7 aydır olmuyo... dün en çok beklediğim gün dü ama hüsran oldu...

benimde 9 ay olmamıştı ve 10. ayda meleğim çıkıp gelmişti. üstelik bizim sorunumuzda yoktu yani tamamen psikolojikmiş. ne zaman kendini rahat bırakırsan meleğin o zaman gelir canım.

benimde 9 ay olmamıştı ve 10. ayda meleğim çıkıp gelmişti. üstelik bizim sorunumuzda yoktu yani tamamen psikolojikmiş. ne zaman kendini rahat bırakırsan meleğin o zaman gelir canım.[/QUOTE]

ah bizde kendimizi rahat bırakabilsek bir...

teşekkür ederim inşallah artık çalışmalara daha sıkı devam etmek lazım :)

inşallah öyle olur... İnşallah en kısa zamanda senin de hamiş haberlerini alırız burdan... Seni de çok iyi anlıyorum sende kendini üzme çok erken daha çünkü yıllarca uğraşanlar var yapacağımız en güzel şey stres yapmamak oluruna bırakmak olur.... Hakımızda hayırlısı tabii ki her şey allah tan ...

hayırlısı olsun

ben yaklaşık 1,5 sene kadar bu güzel günü bekledim.biraz ara verdik aklımdan çıkardım çünkü kariyerimle ilgili bir görüşmem vardı ve gününü bile takip etmemiştim.arkadaşım nasıl gidiyor ?ne zaman hasta olacaksın diyince o günün beklenen regli günü olduğunu hatırladım.2 günlük bir beklemeden sonra pazar günü açık nöbetçi eczaneden temin ettiğimiz testi hemen yaptım:)çok ümitsizdim ama eşim yapmamı istedi ve o güne kadar görmediğim 2. çizgiyi belirgin olmamasına rağmen 1. sine kıyasla daha silik gördüm:)ve ertesi gün kan tesinde 192 degerle pozitifliği öğrendik çok şükür.şuanda 8 haftalık hamileyim.tüm isteyenlere nasip olur inşallah....bu işin sırrı sabır ve rahatlık...

Geri