2. çizgiyi silik görenler

gülçin_1

Hamiş Melek
2. çizgiyi silik görenler

2. Çizgiyi Silik Görenler Hamilelik testinde ikinci çizgi silik çıkanlar hafif silik çıkanlar burada mı ?

idrarda gebelik testi ikinci çizgi silik gebelik testinde silik çizgi ne anlama gelir
arkadaşlar adetime 5 gün kala dayanamayıp idrar testi yaptım sabah idrarıyla ve sonuçta ikinci çizgiyi silik gördüm.belki testte yanlışlık vardır dedim tekrar aldım ve 4 saat sonra tekrar test yaptım bu kez 2. çizgi daha belirgindi. Sizce hamile olma şansım varmı yoksa sorun testlerdemi?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Büyük ihtimalle hamilesin canım çünkü gebeliğin ilk günlerinde gebelik hormonunun salgısının azlığından dolayı ikinci çizgi silik çıkar.Hatta gebeliğin biraz ilerledikten sonra eğer testi tekrar uygularsan direk belirgin bir şekilde çizgiyi görürsün.Ben şimdiden hayırlı olsun diyorum hamişliğin iyice emin olunca bizlerede bildir ki seni hamiş grubuna alalım tatlım:)

bu konu adına pek bir bilgim yok ama mawinin dedikleri doğru olabilir :)

canım kanda belli bi süre sonra yükseliyo değerler ben adetim geçtikten 5 gün sonra test yaptım 2.çizgi silikti ertesi gün tekrar yaptım bu sefer ikisi de belirgin bi şekilde çıktı muhtemelen 4 haftalık falan olması lazım bebişinin şimdiden hayırlı olsun gözünaydın...

meraktan eczaneye gittim şimdi tekrar test aldım yine aynı çıktı, kararsız kaldım bakıp bakıp acaba mı diyorum.inşallah hamişimdir...

Çok düşük bir ihtimalle diyelim ilk test hata verd ama sen birkaç test birden yaptığını ve aynı şekilde çıktığını söylüyorsun o yüzden hata payının pek olduğunu sanmıyorum bana göre büyük ihtimal hamilesin canım:)

çok güzel söylüyorsun mavi:) inşallah hamiş olurum eğer yoksa da hormonlar benimle dalga geçiyor derim... sonuç kesinliğe kavuşunca haber vericem size.zaten adetimede 3 gün kaldı..şafak 3:dp8:

Tatlım ben sabredemem diyorsan hemen bir koşu gidip beta hcg yani kan tahlili yaptırıyorsun sonuç orda kesin olarak çıkacaktır zaten testin sonucunu en fazla bir saat sonra veriyorlar çok fazla beklemenede gerek yok hadi bakalım:)

ewet canım bencede hamile gibisin sen.çünkü bazı testler bozuk oluyo ama sen bir kaç test birden yapmışsın aynı çıktıysa bebişin ben burdayım anne diyo:)

geçen ay bendede böyle bişey oldu ama ikinci testi yapmaya kalmadan adet oldum,çok moralim bozulmuştu.ama seninkisi öyle değil gibi hemen git kan testi yaptır.hamileysen biran önce öğrenirsin:)

bendede geçen ay yine silik çizgi çıkmıştı ozaman tek test yapmıştım aymelek ama kan testi yaptırdım 0.18 çıktı sonucu.belkide bu nedenle bu kez adet gecikmesini beklemeye çalışıyorum.bu yeni yılın bana en güzel hediyesi olsun istiyorum...

Geri