Etiketler:
  1. mrs m.

mrs m. Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    63

2. çocuğa hamile olanlar

Konu, 'Gebelik' kısmında mrs m. tarafından paylaşıldı.

Merhaba 7+4 haftalık 2. çocuğuma hamileyim.
    inşallah her şey yolunda gider.

var mı başkaları?

2. mylife-17

mylife-17 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    141
    Ödül Puanları:
    43
    Bende 2. Cocuklarima hamileyim :)

mrs m. bunu beğendi.
  3. mrs m.

mrs m. Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    63
    tebrikler ikiz herhalde :) kaçıncı haftadasın

2. çocuğa hamile olanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamıle olanlar buyrunn

hamıle olanlar buyrunn

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. içi hala çocuk olanlar

içi hala çocuk olanlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. 2 vazo için olanlar

2 vazo için olanlar

ev değişikliği yapan Gizem Özdilli'nin başına gelenler düşündürücü... Nakliyat sırasında kırılan eşyalar için bakalım neler olmuş haberimizde... GİZEM TAŞINIRKEN KARAKOLLUK OLDU! GİZEM ÖZDİLLİ'NİN EŞYALARINI TAŞIYAN NAKLİYAT FİRMASIYLA EVİNİN GÜVENLİK GÖREVLİLERİNİN KAVGASI KARAKOLDA BİTTİ.. Manken Gizem Özdilli yeni evindeki ilk gününe olaylı başladı. Özdilli, Ulus'taki evine eşyaları...
  4. Çocuğu olanlar okusun !!!!

Çocuğu olanlar okusun !!!!

Yorum yok!!! Bir gün susmayı öğrendim. Öyle bir sustum ki belki sonsuza kadar susacaktım. Çünkü susmak benim küçücük dünyamda babamla kurduğum iletişim tarzıydı. Babam akşamları eve yorgun dönerdi. Ben bütün gün evde sıkılır onungelişini iple çekerdim. Daha o kapıdan girer girmez boynuna atılır onunla oynamak isterdim. Babamsarılır, öper sonra da, hadi odana git, derdi. Yemek...
  5. 2 yaşında çocuğu olanlar nasıl uyutuyorsunuz

2 yaşında çocuğu olanlar nasıl uyutuyorsunuz

Arkadaşlar merhaba 2 yaşında bir kızım var ve zaman zaman uyku problemi yaşıyoruz. Siz çocuklarınızı nasıl uyutuyorsunuz, gece uyanıyorlarmı, uyku düzenleri nasıl ?

Sayfayı Paylaş