2.Dekor Yarışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanırım hiç katılım olmamış üzüldüm, bi daha olsun hadi pasim ben katılcam söz :)

Aa Pasi, katılım mı olmadı, yoksa senin vaktin mi olmadı yarışmayı açmak için. Yukarıda katılacağım diyen Melek'lerin hiç biri katılmadı mı ?

Malesef yarışmaya hiç katılım olmadı kızlar...Bende hala bir umut bekliyorum belki katılan olur diye ve yarışmanın bitiş tarihi bir hafta daha uzatıp 06.05.2011 olarak düzenliyorum...

Bilginize

Arkadaşlar hiçbirimizin evi saray değil ,çekinmeyin,maksat eğlenmek olsun ,vardır evimizin bir köşesi beğendiğimiz,çekin gönderin:D:D

durr pakizemi güzel bi yere koyayımda fotosunu çekip katılayım haftasonu köşe bakayım da bende katılayım :D:D

anajım katıll pakize omaj hem pakize dekormu kıs kanlı canlı heyvan hahaha sen başka bişe bul katıl:D:D

Malesef yarışmaya hiç katılım olmadı kızlar...Bende hala bir umut bekliyorum belki katılan olur diye ve yarışmanın bitiş tarihi bir hafta daha uzatıp 06.05.2011 olarak düzenliyorum...

Bilginize

Tamam canım süper olmuş, hemen evimin en güzel yerlerinin fotolarını çekip yollucam sana :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri