Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  2 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  dünkü burç yorumları 2 eylül burç burçlar 2 eylül
  Burcunuzdaki bugünkü etkilerini merak ediyorsanız buyrun kızlar 2 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumlarınız
  :hayal::hayal:

  Koç burcu 02 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Koçlar bugün, hız ve hareketlilik ön planda. Bir yere bağımlı kalmak veya bir insanla hep aynı tarz içinde paylaşımda olmak sizi sıkabilir. Ay-İkizler burcu seyrinin ikinci gününde aşırı uçlarda gezinmek, biraz farklı olan şeyleri keşfetmek, bilgilenmek arzunuz çok yoğun olduğundan, size bunları hissettirecek büyük heyecanlar peşinde olabilirsiniz. Kendinizi unutmanızı sağlayacak ve size haz verecek herşeyi yaşamak niyetiyle hareket ettiğiniz için, durgunluk pek size göre değildir.
  Çevrenizle olan her sözel irtibatınızda, güçlü olma isteğiniz bugün yüksektir. Bu durum size oldukça abartılı bir şekilde hareket sağlayabilir. Yani kimle konuşursanız konuşun, kendinizden, çevrenizden, sahip olduklarınızdan bahsetmek hoşunuza gider. Sizi beğenmeleri, takdir etmeleri ve oldukça çekici bulmaları ve bunu da dile getirmeleri fazlasıyla memnunluk verici olacaktır. Tabi iki bu etkiyi nasıl kullanmanız gerektiğini bilmelisiniz. Eğer siz kendinizi olduğunuzdan daha farklı göstermek amaçlı davranıyorsanız, bunu ne kadar sürdürebilirsiniz öncelikle bunu düşünmelisiniz. Yani duracağınız sınırı iyi saptamanız gerekebilir.


  Boğa burcu 02 Eylül 2010 yorumu
  Sevgili Boğalar bugün, Ay-İkizler burcundaki seyrinin ikinci günündeyiz. Bu etki altında kimileriniz belki bayram için seyahate gitmeyi düşünebilir. Eğer böyle bir planınız varsa, gideceğiniz yer hakkında çok iyi bilgi edininiz. Tüm evraklarınızı ve kredi kartlarınızı tekrar gözden geçiriniz. Tatilde olduğunuz süre içinde, ödeme zorluğu çekmemek adına, şimdiden önlem almayı unutmayınız, bütçenizi iyi tanzim ediniz. Daha keyifli günler geçirmek istiyorsanız, harcamalarınız için bir plan yapınız ve bunun dışına çıkmamaya özen gösteriniz.
  Günlük enerjiler duygusal konularda bugün sizi yine zorlamaya devam edebilir. Fakat geçtiğimiz günlere oranla bu durum eğer dikkat edilmezse, olumsuz sonuçlar doğurabilir. Bu etkiler nelerdir bir inceleyelim. Her ikiniz de gün boyu, birbirinizden habersiz kendi yaşamınızı sürdürebilir ve sanki birbirinizi umursamıyormuş gibi hareket edebilirsiniz. Bu ayrılık anlamı taşımaz ama garip bir şekilde ayrıymış gibi düşünürsünüz. Eğer bir taraf öbürünü arayacak olsa ve bir söz etmeğe kalksa, diğer taraf anında rest çekebilir. Doğal olarak bu durum gergin bir hava yaratabilir. Dikkatli olmanız faydalıdır.

  İkizler burcu 02 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili İkizler burcunuzda ilerlemekte olan Ay enerjisi altında, hayır kelimesinin yaşamınızda yeri yoktur. Her şey olanak dahilindedir. Her zorluğun altından kalkabilecek gücü kendinizde bulabilirsiniz. Burcunuzda seyrini sürdürmek olan Ay, huzursuzluktan, çelişkilerden uzak kalmak, gereksiz yere bir konu üzerinde uzun uzadıya düşünmemek kısaca kendinizi düşünmek anlamında oldukça etkilidir. Problemlerinizi bugün devre dışı bırakarak, ilişkinizin hazzını ve olumlu taraflarını hissetmek tek isteğinizdir.
  Tutkularınızı yaşama isteğiniz yüksek ve dile getirme enerjinizin etkili olduğu bugün, sevdiğiniz kişiyi kontrolünüz altına almak niyetinde olabilirsiniz. Ancak bu kontrol arzusunun altında yatan en önemli neden, aranızda soru işaretleri kalmaması içindir. Bugün her türlü ortamda ve karşılaştığınız her insanla güçlü bir şekilde bağlantı kurabilirsiniz. Bilginiz ve deneyimleriniz diğerleri üzerinde hayranlık uyandırabilir. Her konuda söyleyecek bir söz ve söylediklerinizi gerçekleştirmeye dönük tavırlar sergileyebilirsiniz. Yalnız bu durumu abartılı hale getirmemek için, sınırlarınızı aşan sözler vermemeye ve illaki sizin söylediklerinizin uygulanması için baskıda bulunmamaya özen gösteriniz.

  Yengeç burcu 02 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Yengeçler bugün, iş konularında oldukça yoğun bir iletişim trafiği içinde ordan oraya koşuşturmak zorunda kalabilirsiniz. Ay-İkizler burcunda ilerleyişinin bu ikinci gününde oldukça hızlı hareket etmeniz gerekebilir ve bunların çoğunluğunu yetiştirmeniz gereken işler oluşturmaktadır. Duygusal konularda ise bu enerji altında, huzursuzluk hissetmeniz gayet normaldir. İçinizde tam olarak nedenini bilemediğiniz garip bir sıkıntı oluşabilir. Siz kendinizce bunu kimi zaman genel iş konularına bağlayabilirsiniz fakat tam olarak şu diyemezsiniz. Arzularınızı doyuma ulaştıracak bir ilişki içinde değilseniz, veya partnerinizle aranızda sorunlar varsa, hafif bir gerginlik hali oluşabilir.
  Benim size tavsiyem bugün, ne olursa olsun bu güçlü enerjileri işiniz için hırslı çalışmak adına kullanın ve duygusal problemlerin üzerinde fazla durmayınız. Çarşamba sabahı burcunuzda ilerlemeye başlayacak Ay, keyfinizi yerine getireceğinden günü sakince geçirmenizde fayda var.

  Aslan burcu 02 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Aslanlar bugün, içinizdeki arzular ve duygularınızın yükselişe geçeceği enerjiler altındasınız. Ay- İkizler burcu etkinliği, aşkı yaşamak ve oldukça tutkulu bir şekilde hissetmek, sosyal faaliyetlerde ön sıralarda yer almak adına sizlere destek vericidir. Hiçbir şey düşünmeden gönlünüzce hareket etmek, yeni insanlar tanımaktan zevk alabilirsiniz. Bu enerji altında ilişkisinde sorun olanlar birbirlerine karşı, güç denemeye kalkabilir ve benim dediğim olmalı tarzında hareket edebilirler. Doğal olarak bu durum her iki tarafın da uzlaşmasına imkan vermeyecek ve belki de içinden çıkılmaz boyutlara getirebilir.
  Oysaki bugün olumlu yönde kullanabilecek Ay-Mars olumlu görünümü, sorunların adil bir şekilde ele alınmasını sağlayıcıdır. Şöyle bir düşünüldüğünde, eğer her iki kişi de bu enerjiyi, ilişkilerini düzenlenmek adına, kendi hatalı yönlerini kabul ederek düzeltmek amaçlı kullanırlarsa, hakikaten güzel sonuçlar alınabilir. Tutkularınız alevlenebilir ve arzularınızı birbirinize ilgi dolu bir tarzda göstererek problemlerinizi gayet kolay çözebilirsiniz.

  Başak burcu 02 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Başaklar bugün bazılarınız, sanki görünmeyen bir el tarafından uzaktan yönetiliyormuş hissine kapılabilirsiniz. Adım attığınız her konuda veya ne zaman her şey yoluna giriyor deseniz, sizin dışınızdaki güçler olaya el koyarak çileden çıkarmaya devam ediyor gibi gelebilir. Oysaki bir Başak, Merkür yönetimi altındaki böyle bir günü gayet olumlu geçirebilir.
  Yapılması gereken, sizi gerginliğe sevkeden durumları mantıklı bir şekilde ele almaktır. Eğer durumlara duygusal yanıtlar vermeye kalkışırsanız, gün içinde bazı insanlarla aranızda, ya hep ya hiç tarzı gerilimler oluşabilir. Kariyer alanınızda ilerleyen Ay, işlerinizi gayet hızlı bir şekilde yapabilmenizi ve her zamanki gibi başarılı olmanızı sağlayıcıdır. Otorite konumundaki kişilerle görüşmeler için gayet uygun olan enerjiniz, yabancı dil, eğitim, girişim, iletişim türündeki faaliyetlerde yardımcınızdır.

  Terazi burcu 02 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Teraziler Ay- İkizler burcu seyrinin ikinci günündeyiz. Günlük enerjinin sizlere olan yansımaları sayesinde, çevrenizdeki insanları daha iyi gözlem altında tutabilir, meraklı olduğunuz her konuda bilgi sahibi olabilir, şüphelendiğiniz alanlarda kontrol sağlayabilecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Diyelim ki, birisinden kuşkulanıyordunuz ve sizin arkanızdan bir şeyler çevirdiğini düşünüyordunuz. İşte bugün elde edeceğiniz bilgiler doğrultusunda o kişinin bütün foyasını ortaya çıkarabilirsiniz. Bu enerji altında, kararsızlık göstermekten veya sık sık fikir değiştirmekten uzak durabilirseniz, kendinizi ne istiyorsanız o konuya odaklayabilirseniz günün enerjilerinden oldukça yararlanabilirsiniz.
  Ayrıca dün halledemediğiniz yarım kalmış konuları bugün çok daha rahat uygulayabilir ve olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Gün içinde haberleşme trafiğiniz artabilir. Yakınlarınız veya sizin için önemi olan kişilerle bir araya gelebilir ve Ay enerjisinden yararlanarak, karşı cins üzerinde oldukça etkili olabilirsiniz. Çekici görüntünüz ve güvenli duruşunuzla, tutkularınızı dile getirebilir, oldukça hızlı konuşabilir, ne istiyorsanız kolayca elde edebilirsiniz. Kısaca günün bir çok konuda yardımcınızdır.

  Akrep burcu 02 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Akrepler bugün, paylaşım gücünüzün yoğunluğu çevrenizdeki insanların sizinle birlikte olmaktan, iş görüşmekten ve finans konularında size danışmaktan oldukça zevk duyabilirler. Dünden beri devam etmekte olan Ay-İkizler burcu seyri bütçenizle ilgili yeni düzenlemelerde bulunmanız ve gelir giderlerinizi kontrol edebilmeniz açısından gayet olumludur. Büyük bir olasılıkla sizi bugün, elinizde kalem kağıt hesap işleriyle uğraşırken görmek mümkündür. Maddi manevi değerlerinizi oluşturan her konuda, bu aileniz olabilir veya finans gücünüz olabilir, kendinizi gayet rahat ve güvenli hissedeceğiniz etkiler altındasınız.
  Zihinsel olarak gayet hızlı düşünebileceğiniz bugün, sorguladığınız veya şüpheyle yanaştığınız her konuda olumlu bir netice elde edebilirsiniz. Görüştüğünüz bazı kişilerin öne sürdükleri fikirler, size mantıklı gelse de, dünkü enerjiler nedeniyle eğer şüpheye düştüyseniz, bugün bunları daha farklı bir şekilde inceleyecek, olumlu olduğuna karar verdiklerinizi planlarınız arasına alabilirsiniz.

  Yay burcu 02 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Yaylar bugün, ilişkinizle ilgili konularda belli bir dengenin sağlanması için, her iki tarafın da buna gönüllü olması mutlaka şarttır. Ay-İkizler burcu etkinliği altında önemli olan, aşırı uçlarda hareket etmemek, yüksek enerjinizi her ne olursa olsun, kontrollü bir şekilde kullanmak ve özellikle ilişkiler konusunda karşınızdaki insanın isteklerine de önem vererek onu dinlemeye çalışmaktır. Bunu söylememin nedeni, kimi zaman sadece kendi bildiklerinizin doğru olduğu yolunda inat etmenizdir.
  Gün içinde sizi aynı yerde ve aynı insanlarla görmek pek mümkün olmayabilir. Sürekli gözleriniz yeni insanlar arayabilir ve yeniliklerin peşinden koşmak adına kendinizi oldukça özgür hissedebilirsiniz. Kimseye hesap vermek zorunda olmadığınızı belli eden tavırlarınızla oldukça etkili bir görünüşe sahip olabilirsiniz. Dilinizin gücü o denli kuvvetlidir ki, sizin yanınızda ne moral bozukluğu kalır ne de kasvet olabilir. Herkesi güldürebilir, eğlendirebilir ve coşturabilirsiniz. Bulunduğunuz mekanda canlılık ve parlaklık hiç olmadığı kadar yoğundur. Hareketleriniz bir çocuk kadar sevimli ve sempatiktir. Aklınıza geleni konuşabilir ve yaptığınız yanlışları bile kolayca affettirebilirsiniz.

  Oğlak burcu 02 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Oğlaklar bugün, genel olarak iş konularda yeni kararlar alabilirsiniz. Ne yöne gitmeniz veya ne gibi bir yol izlemeniz gerektiğini bugün kafanızın içinde hesaplayabilirsiniz. Ay-İkizler burcu seyrinin ikinci gününde, özellikle dış görünümünüz, eğilimleriniz, tavırlarınız konularında çevrenizde bulunan kişiler, sizi farklı görmeye başlayabilirler. Kimileriniz bugün yeni bir karar alarak, fiziki anlamda bir değişime gitme ihtiyacı duyabilirler.
  Benim bugün için size önerim, kendinizi fazla yormadan, karamsarlığa düşmeden gayet sakin bir şekilde tüm yarım kalmış işlerinizi sessizce halletmeniz olacaktır. Kim ne derse desin, kafanıza takmayınız. Sizi girişimde bulunmak istediğiniz yoldan hiçbir gücün geri döndürmesine izin vermeyiniz. Yalnız bunu söylerken, zararlı olduğunu bildiğiniz veya sizi zor durumda bırakacak kararları almaktan da uzak durmalısınız. Kabuğunuzdan çıkacağınız bu dönemde, duygusal olarak kendinizi güçlü hissetmenizi sağlayacak ve bunu da sürekli kılacak yönde hareket etmelisiniz.

  Kova burcu 02 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Kovalar bugün yüzeysel, fazla derinlemesine düşünmeden kararlar verebilirsiniz. Aşk evinizde ilerleyen Ay, iletişimde bulunarak karşı cinsi etkilemenizde joker kartınızdır. Hızlılık ve plansız hareket etme arzunuz yoğundur. İkna kabiliyetiniz sizi inandırıcı kılabilir. En zorlu problemin bile altından kolaylıkla kalkabilirsiniz. Çünkü zihinsel açıdan kıvrak ve fazlasıyla güçlüsünüzdür.
  Gün içindeki enerjiler sayesinde, sosyal, girişken ve kendinizi eğlendirebilecek şeyler bulmakta zorlanmazsınız. Genel iş konuları açısından yoğun bir gün olabilir. Özellikle yakın çevrenizle irtibatınız ön plandadır. Dostlarınıza yardımcı olmaktan zevk alabilirsiniz. Daha önceden kararlaştırılmış bir konuda yön değişikliğinde bulunabilirsiniz. Çünkü amacınız her iki seçeneği de değerlendirmek ve ona göre karar vermektir. Günlük enerjiniz sayesinde, üstünüzdeki ağırlıktan kurtulabilir, kendinizi farklı alanlarda gayet güçlü bir şekilde ifade edebilirsiniz.

  Balık burcu 02 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Balıklar, Ay-İkizler burcu seyrinin ikinci günündeyiz. Bildiğiniz gibi İkizler geçişlerinde Ay, Merkür idaresi altındadır. Merkür ise konuşmak, bağlantı kurmak, fikirleri paylaşmak ve zihinsel yönden düşünmekle alakalıdır. Bugün, yüreğinizin içindekileri söze dökebilmeniz öylesine kolaydır ki, fakat bunların temelinde güvende olmak arzusu yatabilir. Yani siz güven hissini içinizde duyumsamak adına birileriyle konuşmak isteyebilirsiniz. Bazen sırf bu yüzden kendi kendinizle bile konuşabilirsiniz. Neden böyle düşünüyorsun neden böyle söyledim veya ne demek istedi, ne söyleyecek gibi karşınızdaki kişi adına da düşünceler geliştirebilirsiniz.
  Verimliliğinizin önüne geçerek sizi rahatsız eden ve mantıklı düşünmek yerine hassaslaştıran konularda gün boyu mantık yürütebilir, saptamalarda bulunabilirsiniz. Sözgelimi kendinizden ne kadar ödün vermektesiniz. Bunun karşılığında çevrenizdeki insanlar bunun kıymetinin farkındalar mı? İşte bu sorulara cevap bulmak için geçmiş konuların gündeme gelmesi mümkün olabilir. Böylece sizin ilerlemenizin önünde duran engeller de saptanarak çözüm bulmaya çalışabilir.
   
 2. tavuk_kavurma

  tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  21 Eylül 2008
  Mesajlar:
  929
  Beğenilen Mesajlar:
  115
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  sağol pasipasipasi :D bugün yoğun bir gün işe odaklanalım bakalım :)
   
 3. lopezli

  lopezli Hamiş Melek

  Kayıt:
  23 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  45
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  8
 4. gamselim

  gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

  Kayıt:
  6 Ekim 2009
  Mesajlar:
  3.764
  Beğenilen Mesajlar:
  184
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  SAMSUN
2 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 2 Eylül Günlük Burç Yorumları

  2 Eylül Günlük Burç Yorumları

  2 eylül hangi burç 2 eylül burç yorumları burcu ne burçu Sevgili Meleklerim bakalım bugün sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 2 Eylül burç yorumlarınız :tik: Koç Sevgili Koç, Ay bugün arkadaşlık ve sosyal gruplar evinizde olduğundan işlerle yoğun geçen...
 2. 9 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  9 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  9 eylül burç yorumları 9 eylül burcu 9 Eylül 2010 Ramazan Bayramının ilk günü günlük burç yorumlarınız melekler :tik: Sevgili Koç, Bu gün ve yarın enerjinizi tamamen tüketmemeye de dikkat etmelisiniz. Kendinizi güçlü bir konumda görüyor olabilirsiniz fakat önemsemediğiniz kimselerden umulmadık zararlar gelebilir. Bir süreden beri bazı kimseler aleyhinizde kulis faaliyetleri yapıyorlar....
 3. 15 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  15 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  15 Eylül BUrç yorumlarınız kızlar :tik: Koç burcu 15 Eylül 2010 yorumu Sevgili Koçlar saat 08:49 itibariyle Güneş ve Ay arasında oluşacak ilkdördün etkisi altında güne uyanmaktasınız. Bu oluşumun anlamı, çalışma hayatınız, gündelik işleriniz, birebir iş ilişkileriniz, sağlığınız ve sorumluluklarınız, psikolojik durumunuz, iş yeri ortamını birlikte paylaştığınız insanlarla olan ilişkinizle...
 4. 22 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  22 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  Evet kızlarr her sabah olduğu gibi bu sabahta günlük burç yorumlarıyla karşınızdayız :D:D Koç burcu 22 Eylül 2010 yorumu Sevgili Koçlar, Ay-Balık burcu etkinliği ve diğer enerjileri göz önüne alırsak bugün, aktif olduğunuz her alanda, aksayan noktaları tek tek belirleyerek, gelecekte olması muhtemel problemlerin önüne geçmeniz gayet faydalıdır. Gün boyunca kendinizi gözden geçirdiğinizde...
 5. 30 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  30 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  Evet kızlarr her sabah olduğu gibi bu sabahta günlük burç yorumlarıyla karşınızdayız :pasi::pasi: Koç burcu 30 Eylül 2010 yorumu Sevgili Koçlar saat 13:37 olana dek devam edecek enerjiler altında işlerinizi hızlı bir şekilde yerine getirme arzunuz yoğundur. Ancak değişen bazı durumlar nedeniyle mevcut planlarınız üzerinde tekrar düşünmenizi gerektirebilir. Yani hangi aktivitede...

Sayfayı Paylaş