1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.349
  Beğenilen Mesajlar:
  822
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  2 Eylül 2012 Burç Yorumlarınız...Haftasonu Burç Yorumunuzu Merak Etmiyor musunuz?

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Burç Günlük Burç

  Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim....

  [​IMG]21 Mart -20 Nisan

  Son günlerde kafanızı kurcalayan fanteziden kendinizi sıyıracaksınız ve olaylara, özellikle de romantik ilişkilere bakışınız netleşecek. Ne istediğinizi biliyor olduğunuzu hissedecek ve arayışlarınızda buna dikkat ederek, daha bilinçli tanışmalara yöneleceksiniz. Mesleki ve maddi konularda da, ancak gerçekleştirebileceğiniz hayallerinizin peşinden koşmalı, tüm gücünüzü ve enerjinizi bunlara harcamalısınız.

  [​IMG]21 Nisan -21 Mayıs


  Düşündüğünüz kadar faydalı ve üretken olamadığınızı düşünüyorsanız, geriye dönüp gününüzü nasıl geçirdiğinizi efektif bir bakış açısıyla iyice gözden geçirmelisiniz. İş hayatınızda yeni düzenlemelere ve yepyeni bir anlayış içeren bir çalışma programına ihtiyacınız var. Eğer böyle bir sistemi oluşturacak ve kendinizi buna adapte edecek kadar enerjiniz olduğunu düşünmüyorsanız, yardım istemekten çekinmemelisiniz.

  [​IMG]22 Mayıs -21 Haziran


  Bugünü, kendinizi olayların akışına bırakarak yaşamalısınız. Kendinizi bir şeyler yapmak, sorumluluklarınızı yerine getirmek zorunda hissetmeyin. Spesifik şeyleri düşünmeden dolaştığınızda, çevrenize baktığınızda, aklınızın yeniden yapılanma sürecine girdiğini ve zihin gücünüzün tazelendiğini hissedeceksiniz.


  [​IMG]22 Haziran -23 Temmuz

  Üzerinizdeki uyuşukluğu atacak ve günlük hayatınıza dinamizm kazandıracak gelişmelerle yüzleşeceksiniz. Değişiklikler zinciri ruh halinizi de olumlu yönde etkileyecek ve hem kendiniz, hem de yakınlarınız için faydalı şeyler yapma isteğiyle dolup taşacaksınız. Ayrıca, bu aralar hak ettiğinizden daha fazla destek ve takdir göreceksiniz.

  [​IMG]24 Temmuz -21 Ağustos


  Yaratıcılık ve stres, zihninizde dengeli şekilde güçlenmiş durumda.Ve bu durumunuz, sizi mesleki faaliyetleriniz açısından limitlerinizi zorlayabileceğiniz, aşabileceğiniz noktalara getirecek. Fakat gerginliğinizin olumsuz taraflarının sizi ileri doğru adım atmaktan alıkoymasına izin vermemeniz gerekiyor.

  [​IMG]22 Ağustos -23 Eylül


  Sakin bir ruh haliyle bir süredir kendinize bir düzen kurmuş gibisiniz fakat başkalarının omuzlarına yük bindirmekte olduğunuzu unutuyorsunuz. Aslında benzer bir hayatı tamamen kendi ayaklarınız üzerinde durarak yaşayabilmeniz de mümkün. Çevrenizdeki olay ve kişileri yeni bir gözle görmeye başlarsanız, size çok faydası dokunacak yepyeni deneyimleri yaşayabilirsiniz.

  [​IMG]24 Eylül -23 Ekim


  Sosyal statünüzde düşüş olması riskiyle karşı karşıya kaldığınızı hissediyorsunuz ve bu karamsar düşünce de ilişkilerinizde elinizi kolunuzu bağlıyor. Siz dedikodulara, söylentilere fazla kulak asmayın ve iyi olduğunu herkesin kabul ettiği kalbinizden konuşmaya devam etmelisiniz.

  [​IMG]24 Ekim - 23 Kasım


  Açık fikirliliğiniz aile meclisinde sizi şaşırtacak biçimde olumlu karşılanabilir ve takdir toplayabilir. Doğru bildiğiniz yolda ilerlemenizden dolayı, belki de ilk kez gurur duyacaksınız. Olaylar aile için sorunları öyle bir noktaya getirdi, kabul edilse de, edilmese de, bu karışık durumdan sizin liderliğinizde çıkılacak.


  [​IMG]24 Kasım - 22 Aralık


  Aşk hayatınızda tercihlerinizi gözden geçirmeli ve seçimlerinizi dikkatle yapmalisiniz. Uzun süredir düşman veya belki de rakip bellediğiniz birisinden göreceğiniz şaşırtıcı jest ve anlayış sizi mutlu edecek. Herkesin dış görünüş ve topluluk içi tavırlarıyla değerlendirilmemesi gerektiğini size bir kez daha hatırlatacak.


  [​IMG]23 Aralık - 20 Ocak

  Zamanınızı daha akıllıca harcamak ve dikkatinizi, ilginizi, bunları tamamiyle hak eden birisine vermek, sosyal hayatınıza aradığınız düzeni ve ummadığınız bir rahatlamayı bir arada getirecek. Daha az sayıda şeyle daha uzun süreler ilgilenmeniz sonucu, yaptığınız işlerde ve kurduğunuz ilişkilerde daha başarılı sonuçlar alacaksınız.

  [​IMG]21 Ocak - 19 Şubat


  Bugün maddi konularda yeni bir yatırım ya da girişim yapmamanız gereken bir gündesiniz. Büyük çaplı bir yatırım yapmayı düşünüyorsanız, kararlarınızı yeniden gözden geçirin. Duygusal olarak bugün daha rahatsınız ancak gün içinde hala bazı küçük gerilimler yaşayabilirsiniz.

  [​IMG]20 Şubat - 20 Mart

  Bugün meslek yaşantınızı ilgilendiren konularda bir takım kararlar almak zorunda kalabilirsiniz. Acele etmeyin ve seçiminizi yapmadan önce size sunulan olanakları iyi değerlendirin. Enerjinizi olumlu olarak kullanabileceğiniz bir gündesiniz. Duygusal olarak sizi mutlu edecek bazı gelişmeler olabilir.

   
  Son düzenleme: 3 Eylül 2012
2 Eylül 2012 Burç Yorumlarınız...Haftasonu Burç Yorumunuzu Merak Etmiyor musunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 2 Eylül Günlük Burç Yorumları

  2 Eylül Günlük Burç Yorumları

  2 eylül hangi burç 2 eylül burç yorumları burcu ne burçu Sevgili Meleklerim bakalım bugün sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 2 Eylül burç yorumlarınız :tik: Koç Sevgili Koç, Ay bugün arkadaşlık ve sosyal gruplar evinizde olduğundan işlerle yoğun geçen...
 2. 2 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  2 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  dünkü burç yorumları 2 eylül burç burçlar 2 eylül Burcunuzdaki bugünkü etkilerini merak ediyorsanız buyrun kızlar 2 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumlarınız :hayal::hayal: Koç burcu 02 Eylül 2010 yorumu Sevgili Koçlar bugün, hız ve hareketlilik ön planda. Bir yere bağımlı kalmak veya bir insanla hep aynı tarz içinde paylaşımda olmak sizi sıkabilir. Ay-İkizler burcu seyrinin ikinci gününde...
 3. 2 Mayıs 2012 burç yorumları

  2 Mayıs 2012 burç yorumları

  21 Mart - 20 Nisan Bugün yıldızların üzerinizdeki etkisiyle sebepsiz can sıkıntısı ve duygusal bıkkınlıklar yaşayabilirsiniz.Üzerinizde herşeye karşı isteksizlik olabilir. Bu duygudan kurtulmak için sizi motive edebilecek bazı uğraşlar bulmanız gerekmektedir. Evde yapmak istediğiniz değişikliklere zaman ayırmanız ya da özel meraklarınızla ilgilenmeniz sizi bir süre sonra uyuşukluktan...
 4. 2 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Meleklerimiz İçin...

  2 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Meleklerimiz İçin...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Hareketli günlerin başındasınız. Bütün sorunlarınızı unutmak ve...
 5. 2 Eylül 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  2 Eylül 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları, 2 eylül pazartesi günlük burç yorumu, 2 eylül günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, haftanızın en iyi şekilde geçmesi dileğiyle 2 Eylül 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... KOÇ burcu 02 Eylül 2013 yorumu Bugün kendinizi şanslı, mutlu ve heyecanlı hissetmeniz mümkün. Yapacağınız planlar, ve seyahatler birkaç...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş