Etiketler:
 1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.355
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  2 Eylül 2012 Burç Yorumlarınız...Haftasonu Burç Yorumunuzu Merak Etmiyor musunuz?

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Burç Günlük Burç


  Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim....

  < Konu Resmi..>
  21 Mart -20 Nisan

  Son günlerde kafanızı kurcalayan fanteziden kendinizi sıyıracaksınız ve olaylara, özellikle de romantik ilişkilere bakışınız netleşecek. Ne istediğinizi biliyor olduğunuzu hissedecek ve arayışlarınızda buna dikkat ederek, daha bilinçli tanışmalara yöneleceksiniz. Mesleki ve maddi konularda da, ancak gerçekleştirebileceğiniz hayallerinizin peşinden koşmalı, tüm gücünüzü ve enerjinizi bunlara harcamalısınız.

  < Konu Resmi..>
  21 Nisan -21 Mayıs


  Düşündüğünüz kadar faydalı ve üretken olamadığınızı düşünüyorsanız, geriye dönüp gününüzü nasıl geçirdiğinizi efektif bir bakış açısıyla iyice gözden geçirmelisiniz. İş hayatınızda yeni düzenlemelere ve yepyeni bir anlayış içeren bir çalışma programına ihtiyacınız var. Eğer böyle bir sistemi oluşturacak ve kendinizi buna adapte edecek kadar enerjiniz olduğunu düşünmüyorsanız, yardım istemekten çekinmemelisiniz.

  < Konu Resmi..>
  22 Mayıs -21 Haziran


  Bugünü, kendinizi olayların akışına bırakarak yaşamalısınız. Kendinizi bir şeyler yapmak, sorumluluklarınızı yerine getirmek zorunda hissetmeyin. Spesifik şeyleri düşünmeden dolaştığınızda, çevrenize baktığınızda, aklınızın yeniden yapılanma sürecine girdiğini ve zihin gücünüzün tazelendiğini hissedeceksiniz.


  < Konu Resmi..>
  22 Haziran -23 Temmuz

  Üzerinizdeki uyuşukluğu atacak ve günlük hayatınıza dinamizm kazandıracak gelişmelerle yüzleşeceksiniz. Değişiklikler zinciri ruh halinizi de olumlu yönde etkileyecek ve hem kendiniz, hem de yakınlarınız için faydalı şeyler yapma isteğiyle dolup taşacaksınız. Ayrıca, bu aralar hak ettiğinizden daha fazla destek ve takdir göreceksiniz.

  < Konu Resmi..>
  24 Temmuz -21 Ağustos


  Yaratıcılık ve stres, zihninizde dengeli şekilde güçlenmiş durumda.Ve bu durumunuz, sizi mesleki faaliyetleriniz açısından limitlerinizi zorlayabileceğiniz, aşabileceğiniz noktalara getirecek. Fakat gerginliğinizin olumsuz taraflarının sizi ileri doğru adım atmaktan alıkoymasına izin vermemeniz gerekiyor.

  < Konu Resmi..>
  22 Ağustos -23 Eylül


  Sakin bir ruh haliyle bir süredir kendinize bir düzen kurmuş gibisiniz fakat başkalarının omuzlarına yük bindirmekte olduğunuzu unutuyorsunuz. Aslında benzer bir hayatı tamamen kendi ayaklarınız üzerinde durarak yaşayabilmeniz de mümkün. Çevrenizdeki olay ve kişileri yeni bir gözle görmeye başlarsanız, size çok faydası dokunacak yepyeni deneyimleri yaşayabilirsiniz.

  < Konu Resmi..>
  24 Eylül -23 Ekim


  Sosyal statünüzde düşüş olması riskiyle karşı karşıya kaldığınızı hissediyorsunuz ve bu karamsar düşünce de ilişkilerinizde elinizi kolunuzu bağlıyor. Siz dedikodulara, söylentilere fazla kulak asmayın ve iyi olduğunu herkesin kabul ettiği kalbinizden konuşmaya devam etmelisiniz.

  < Konu Resmi..>
  24 Ekim - 23 Kasım


  Açık fikirliliğiniz aile meclisinde sizi şaşırtacak biçimde olumlu karşılanabilir ve takdir toplayabilir. Doğru bildiğiniz yolda ilerlemenizden dolayı, belki de ilk kez gurur duyacaksınız. Olaylar aile için sorunları öyle bir noktaya getirdi, kabul edilse de, edilmese de, bu karışık durumdan sizin liderliğinizde çıkılacak.


  < Konu Resmi..>
  24 Kasım - 22 Aralık


  Aşk hayatınızda tercihlerinizi gözden geçirmeli ve seçimlerinizi dikkatle yapmalisiniz. Uzun süredir düşman veya belki de rakip bellediğiniz birisinden göreceğiniz şaşırtıcı jest ve anlayış sizi mutlu edecek. Herkesin dış görünüş ve topluluk içi tavırlarıyla değerlendirilmemesi gerektiğini size bir kez daha hatırlatacak.


  < Konu Resmi..>
  23 Aralık - 20 Ocak

  Zamanınızı daha akıllıca harcamak ve dikkatinizi, ilginizi, bunları tamamiyle hak eden birisine vermek, sosyal hayatınıza aradığınız düzeni ve ummadığınız bir rahatlamayı bir arada getirecek. Daha az sayıda şeyle daha uzun süreler ilgilenmeniz sonucu, yaptığınız işlerde ve kurduğunuz ilişkilerde daha başarılı sonuçlar alacaksınız.

  < Konu Resmi..>
  21 Ocak - 19 Şubat


  Bugün maddi konularda yeni bir yatırım ya da girişim yapmamanız gereken bir gündesiniz. Büyük çaplı bir yatırım yapmayı düşünüyorsanız, kararlarınızı yeniden gözden geçirin. Duygusal olarak bugün daha rahatsınız ancak gün içinde hala bazı küçük gerilimler yaşayabilirsiniz.

  < Konu Resmi..>
  20 Şubat - 20 Mart

  Bugün meslek yaşantınızı ilgilendiren konularda bir takım kararlar almak zorunda kalabilirsiniz. Acele etmeyin ve seçiminizi yapmadan önce size sunulan olanakları iyi değerlendirin. Enerjinizi olumlu olarak kullanabileceğiniz bir gündesiniz. Duygusal olarak sizi mutlu edecek bazı gelişmeler olabilir.


   
  Son düzenleme: 3 Eylül 2012
2 Eylül 2012 Burç Yorumlarınız...Haftasonu Burç Yorumunuzu Merak Etmiyor musunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 6 Eylül 2012 Perşembe Burç Yorumlarınız....

  6 Eylül 2012 Perşembe Burç Yorumlarınız....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün uzun süredir...
 2. 13 Eylül 2012 Perşembe Burç Yorumlarınız..

  13 Eylül 2012 Perşembe Burç Yorumlarınız..

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün parasal...
 3. 15 Eylül 2012 Cumartesi Burç Yorumlarınız....

  15 Eylül 2012 Cumartesi Burç Yorumlarınız....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün herşeyi...
 4. 21 Eylül 2012 Cuma Burç Yorumlarınız...

  21 Eylül 2012 Cuma Burç Yorumlarınız...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan...
 5. 22 Eylül 2012 Cumartesi Burç Yorumlarınız...

  22 Eylül 2012 Cumartesi Burç Yorumlarınız...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan...

Sayfayı Paylaş