2 gün adetim gecikti gebemiyim iki gündür kahverengi akıntım var

mrh arkadaslar banada yardimic olursaniz cok sevinirim cogu kadin gibi bedede beyaz bir akinti geliyor ama bu akinti adet olmama bir kac gun kala kesiliyordu,adetim 4 gun gecikti goguslerim agariyor ve ara ara yumurtaliklarimda sanci oluyor akinti halya kesilmedi devam ediyor yakin zamanda agadet olmayacam acaba hamilelik belirtisimi bana yardimic olursaniz sevinirim​

kızlar bende daha önce düşük yaptım 1 aylık ve 8 aydır korunmuyoruz olmuyor bu ay adetim 2 gün gecikti ve internette bakarken eskilerden yapılan bi test buldum cam bardaga idrarınızı yapıp içine çamaşır suyu koyuyorsunuz eger köpürürse hamilesin köpürmezse degilsin daha önce denedim 2 ay önce köpürmedi ve adet oldum bugün yine denedim köpürdü ve adetim 2 gün gecikdi inş hamileyimdir sizde deneyin bence

Yardımlarınızı bekliyorum

normal adet zamanımdan 2 gün önce adetim geldi.2 gün sürdü şimdi de kahverengi akıntım var korunmuyorum hamile olabilirmiyim sizce şimdiden tşkür ederim

kızlar bende daha önce düşük yaptım 1 aylık ve 8 aydır korunmuyoruz olmuyor bu ay adetim 2 gün gecikti ve internette bakarken eskilerden yapılan bi test buldum cam bardaga idrarınızı yapıp içine çamaşır suyu koyuyorsunuz eger köpürürse hamilesin köpürmezse degilsin daha önce denedim 2 ay önce köpürmedi ve adet oldum bugün yine denedim köpürdü ve adetim 2 gün gecikdi inş hamileyimdir sizde deneyin bence

çamaşır suyu zaten normaldede köpürmezmi

merhaba bana da yardımcı olabilir misiniz geçen ayın yirmisinde adet olmam gerekiyordu ama hala olmadım.temmuz un yirmi beşinde gecikme yüzünden dr gittim kan testi yaptırdım negatif çıktı dr iltihap var dedi antibiyotik verdi birkaç gün kullandım sonra içime bir kurt düştü bıraktım.şimdi on beş gün geçti ve hala adet olmadım dr gidip olumsuz sonuç almaktan da korkuyorum acaba hamile miyim?

hamile mi?

ya benim bi sorum olacak annemın adetı 8 gün gecikti adet geciktikten 2 gun sonra sadece az bı mıktarda kahverengi lekesı geldi ve beyaz sekilde akıntısı var 7 gün qeciktikten sonra idrar testi yaptık neqatif cıktı sanırım cok cok kalın ıkı cızgı gbı tek cızgı cıktı ama hala adet olmadı yardım eder mısınız? yıyıyo bacaklarında a
grı var adet gecikmeden once adet olacam deyip duruyodu ama olmadı

hamile mi?

mrb bana yardımcı olabılır mısınız annemın adetı 8 gun gecikti dun test yaptık ıdrar testı sonuc neqatıf ama hala olmadı qeckmeden once adet olacam deyıp durdu sonra 2 gun gecıktıkten sonra avuc ıcı kadar kahverengi leke geldi bacaklarında yorgunluk aqrı var ıszce hamile mi?

inş. canım aliya senin konuyu görünce cvp vermek istedim yumurtlama olana yakın oldugu gün kasık agırları ve akıntı olabılır. adetın 28 gün sürüyorsa adetının 14-15 16. günü yumurtlama olabılıyor. birde hamıle kalkmak istıyorsan şimdiden folık asit ( 12 vitaminden biri ) kullanman yararına olur eczaneden alabılırsın doktorun reçeteye yazmasına gerek yok .Bu arada benım adet 9 gün geçti bugun gidip sonucu ögrenecegım kızlar bu meseajımı gören varsa ne olur dua etsın başkası için yapılan dua daha makbul. inş. hayırlı haberlerle karşılaşırız.

inşallah canım bebişine kavuşursun bende 3 yıllık evliyim 2 aydır korunmuyordum şuanda 8 haftalık hamileyim...çpk güazel bi duygu rabbim herkese nasip etsin...kalp atışlarını duyuncca inanamadım...çok ta heyecanlıyım eşim mutluluktan uçuyor darısı size inşallah...

ANNEMİN adeti 9 gün gecikti 3.günde kahve rengi leke geldi sonra tık yok adet gecikmeden önce adet olacam deyıp duruyodu ama olmadı..bacakları agrıyo ve akıntısı var ara ara idrar testi yaptırdık 7.günde negatif cıktı hamile olabilir mı?

slm ben 3 aylık evliyim 1.5 yıldır adetimi düzenli takip ediyorum her ayın 26 yada 27 de adetimi olurum. fakat bu ay 28 akşamı çok az peçeteye leke geldi bugünde sbah çok az geldi. sol kasıklarımda batma ve miğdemde ekşime oluyor belimde ağrılar oluyor ama adet ağrısından farklı bir ağrı. adet belirtilerimde (ağrılarım) yok. acaba neden olabilir

Geri