2 gün üst üste ertesi gün hapı kullanabilir miyim ?

Ya siz ne yaşamıştıniz acaba
Bende Ağustos ayının 13 ünde sürtünmeli bir ilişki yaşadım yaklaşık 30 saat içinde ella kullandım. 5 gün sonra adet gördüm. 3 ay düzenli 4. Gecikmeli doktora gittim kan testi yaptık ultrasonla baktı gebelik görünmüyor dedi tarlusal verdi onunla oldum. Adetim bitince gittim kist var gebelik yok kapat dedi. Tam 5. Ayda tekrar kan testi yaptırdım negatif çıktı, geçtiğimiz cumartesi ultrasonla tekrar baktı mümkün değil 19-20 hafta olmuş gebelik yok olsa cinsiyeti belli olurdu dedi. 5. Adetime bir hafta var işte canım

Yok yok streslisin ondan karıştırarak yazıyorsun da anlaman gereken sadece şu ; ilişkinin ardından her ne sebeple olur ise olsun 72 saat içinde bu hapı kullandı isen olay bitmiştir hamilelik asla olamaz bilgin olsun.
Sadmin ablacım bı arkadaşım anlattı oda ertesi gün hapı olarak ellayi kullanmış ama hamile kalmış acaba diyorum bende böyle olabilirim çünkü ovulasyon oldu iki gün sonra birlikte oldum tam 9 10 saat sonra ellayi aldım ama ondan 12 gün önce de ertes 72 yi adet doneminin üçüncü gününde kullanmıştım kanamam az az geliyordu yani bu 12 gün arayla ertesi gün hapını iki kere içmiş olmam en son ki içtiğim ellanin etkisini azaltır mı en mantıklı doğru cevabı alabilmek adına sana sormak istedim ablacım

Yok yok streslisin ondan karıştırarak yazıyorsun da anlaman gereken sadece şu ; ilişkinin ardından her ne sebeple olur ise olsun 72 saat içinde bu hapı kullandı isen olay bitmiştir hamilelik asla olamaz bilgin olsun.
Sadmin ablacim ilişkiye girdigim günden 9 gün sonra doktora gitsem beta hcg de ve vajinal ultrason da gebeliğe dair bı bulgu çıkar mı

Geri