Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  2 Kasım Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.


  Evett melekler bakalım bugün sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 2 Kasım burç yorumlarınız :tik:
  KOÇ


  Sevgili Koçlar bugün, sözel ifadenizin en etkili olduğu alan, ilişkinizle alakalı konulardır. Aslında paylaşımdan yanasınızdır. Ancak minicik bir olayda partnerinizle karşı karşıya gelebilir hatta birbirinize dokundurmalarda bulunabilirsiniz. Bazen bu durumun üstesinden gelmek kolaydır fakat kimi anlarda bu mümkün değildir. Ay gezegeninin kısa süreli yansımaları altında bütün bunların çözümü gayet kolaydır. O yüzden de büyük bir soruna yol açması enderdir. Eğer amacınız ilişkinin devamı ise, her iki tarafın da anlaşmaya gönüllü olması sayesinde sorunlar tatlıya bağlanabilir. Astrolojik olarak Ay gezegeninin burcunuzda ilerlediği zamanlar bu ve buna benzer durumların yaşanması gayet doğaldır. Çünkü bireyselliğiniz hem yakın ilişkilerde hem de genel olarak çevrenizle ilgili iletişiminizde sizi iteklemektedir. Tabi ki yakınınızda bulunan insanların buna tahammül güçleri düşük olabilir. Burada ayarlamayı yapacak kişi sizsiniz. Baktınız ki ortam geriliyor konu ne olursa olsun uzatmayın. Hemen başka bir mevzu açarak ortamı yumuşatmaya çalışın.  BOĞA


  Sevgili Boğalar, bugün, yaşamınızdaki herşeyden memnunmuş gibi durmanıza rağmen aslında kimseyle paylaşamadığınız sorunlarınız vardır. Bunların bir kısmı özel hayatınız diğeri ise iş yaşamınızla ilgili olabilir. Ancak bütün bunların sizde yarattığı hüzün, içinizde bir yerlerde saklıdır. Bazı kişiler bu sorunlarınızı hissederek, sizi yoklamak adına, bu konulara değinseler, bir söz etmeye kalkışsalar, zayıf noktanız ortaya çıkacak diye, hemen mevzuları kapamaya çalışabilir, hatta sanki herşey yolundaymış gibi bir tavır alabilirsiniz.
  Günü genel anlamıyla gözden geçirdiğimizde, kendi isteğiniz dışında yapılması gerekenler nedeniyle, rahat bir gün geçirmeniz zor olabilir. Oysaki Ay gezegeninin Koç burcu enerjisi bir çoğunuz için, tek başına olmak ve sakin bir gün geçirmek isteğinin göstergesidir. İç dünyanıza çekilerek belli bir konu üzerinde yoğunlaşabilir, dışarıdaki seslere kulaklarını kapatarak kendinizi gözden geçirebilirsiniz. O anda yanınızda birileri olsa dahi, düşünceleriniz tamamıyle kendinize dönüktür.
  İKİZLER


  Sevgili İkizler bugün, isteklerinizi elde edebilme adına her türlü şirinliği gösterebilirsiniz. Özellikle ifade tarzınız net ve anlaşılabilir tarzdadır. Kimsenin başka türlü düşünmesine gerek yoktur. Karşınızdaki kişi sizin için değerliyse, bunu açıkça söyleyebilir, eğer hoşlanmadıysanız Güle güle diyebilirsiniz. Kimsenin bozulması, kırılması veya tepki göstermesi derdiniz olmaz. Siz bunun adına dürüstlük deseniz de, istekleri olmayan karşı taraf için kendini beğenmiş ve oldukça kibirli bulunabilirsiniz.Fakat bunu söylediklerinde garibinize gidecektir.
  Çünkü size göre kimseyi kandırmamış ve hayal kırıklığına uğratmamışsınızdır. Bugün cömertlik konusunda elinize kimse su dökemez. Eğlence adına veya her türlü etkinlikte ilk söz veya ilk hareket sizindir. Kimsenin öncelik hakkınızı almasına izin vermezsiniz. Bunun nedeni hem kendinizi göstermek isteğiniz hem de gücünüzü etrafınızdaki insanlarla paylaşmanın size keyif vermesidir. Fazla abartıya kaçmadan, kontrol edebilirseniz sorun yok demektir.

  YENGEÇ


  Sevgili Yengeçler bugün, sizin için güven duygusu herşeyden daha önemlidir. Ev içinde veya nerde olursanız olun, değer verdiğiniz ve sahip olduğunuz her olgu sizindir ve hiç kimse bunların tekini bile elinizden alamaz. Kimi anlarda bu duyguyu yuvanız ve aileniz adına düşünebilir, onları dışardan gelecek tüm kötülüklere karşın delice savunabilirsiniz. Hatta gerekirse savaşabilirsiniz. Belki biri çıkıp eviniz hakkında konuşabilir, evet orda sorunlar vardır ama bu sizin evinizdir ve hiç kimseyi ilgilendirmemelidir. Direk olarak konuşur ve sert tepki verebilirsiniz. Kimi anlarda ise herhangi bir olay olmadığı halde, gayet ateşli bir şekilde ortaya konuşur ve etrafınızdaki insanların dikkatini, kendinize çekebilirsiniz.
  Bugünkü enerjiler altında, sizin uysal veya sabırlı biri olmanızı beklemek güçtür. Sınırlarınızı öyle bir çizersiniz ki, kimsenin bunu aşması mümkün değildir. Fakat bunlar hakikaten sizin için önemli şeylerdir ve kimse kalkıp size yanlış düşündüğünüzü söylemez. Evet, aile kutsaldır ve bir insan değerlerine sahip çıkacak kadar yürekli olmalıdır. Sadece dikkat etmeniz gereken konu, kendinizi göstermek uğruna yaptığınız bu davranışları, kontrol altında tutmak olmalıdır.
  ASLAN


  Sevgili Aslanlar bugün, zihninizi çalıştıracak ve sizi keyiflendirecek herşeyden zevk alabilirsiniz. Hobilerinizle ilgilenmek, sıra dışı filmler izlemek, ailenizle bir arada olmak hoşunuza gidebilir. Bulmaca çözebilir veya internette dostlarınızla yazışabilirsiniz. Bugün partneriniz oldukça aktiftir. Size fazlasıyla destek çıkabilir. Hatta önerileri sayesinde sizi rahatsız eden konulara daha geniş açıdan bakabilir, ileriye dönük planlarınızı birlikte gözden geçirebilirsiniz.
  Aslında sizin isteğiniz uzun vadeli planlamalarda bulunmaktır. Ancak maddi açıdan tam olarak önünüzü göremediğiniz için beklemede kalmanızın doğru olduğunu düşünmektesiniz. Kaldı ki bu aralar özellikle tedbirli ve tutucu davranmaktasınız. İşte tam bu noktada tek isteğiniz, partnerinizin size destek olmasıdır. Bugünkü enerjiler altında aradığınız bu desteği kolayca bulmanız mümkün.
  BAŞAK


  Sevgili Başaklar bugün, güçlü durmanızı ve gücünüzü göstermenizi destekleyen enerjilere sahipsiniz. Ayrıca istediğiniz ne varsa, bunu ifade edebildiğiniz gibi, özellikle karşı cins üzerinde hakimiyet kurabilirsiniz. Artık eski kurallar veya eskimiş hiçbir şeyi yaşamınızda istemiyorsunuz. Yenilenmeli ve bugünden itibaren bir sayfa açmalısınız. Gerilimli olabilirsiniz fakat bu sizi uykudan uyandıracak bir enerjidir. Bireyliğinizin gücünü her yolla gösterebilirsiniz. Özellikle cinsel enerji açısından oldukça güçlü bir gündür.
  Dişiliğinizi veya erkeksi özelliklerinizi, karşınızdaki insana bugün kolaylıkla hissettirebilir ve tutkulu bir aşk için ilk adımı atabilirsiniz. Eğer doğru ve kontrollü bir şekilde kullanabilirseniz bu enerjiler sayesinde inanılmaz bir ilişki başlayabilir. Fakat sadece bireyliğinizi göstermek adına baskı unsuru olarak gösterirseniz sizi oldukça sert biri haline getirebilir. O nedenle temkinli olmayı elden bırakmadan temeli sağlam atmaya bakınız.
  TERAZİ


  Sevgili Teraziler bugün, duygusal hayatınızla ilgili konularda egemenliği ele geçirmek isteğiniz yüksektir. Haklılığınızı savunmak adına her türlü yolu deneyebilirsiniz. Fakat ifade ediş şekliniz sert olabilir. Eğer benimle anlaşmak istiyorsan, öncelikle kendinle sorununu çözmelisin veya benimle olmak istiyorsan şöyle olmalısın diyebilirsiniz. Kurallar koymak, sınırlar çizmek ve onu yönetmek taraflısı davranabilirsiniz. Aslında içsel anlamda korkunuz vardır, kaybetmek işinize gelmiyordur, daha yumuşak davranarak elde etmek yerine, kendinizi güçlü göstererek hakimiyet sağlamayı tercih edebilirsiniz.
  İsteklerinizin gerçekleşmesi durumunda ise epeyce duygusallaşarak onun gönlünü fethetmeye çalışabilirsiniz. Tam tersi durumda ise daha fazla gerilerek tüm kızgınlığı kendinize yöneltebilirsiniz. Karışık bir ruh halidir, fakat beraberliği kontrol ederek düzeltme anlamında etkin rol oynayabilir. Tabii sınırını iyi bilerek ve abartılı olmadan uygulanırsa uygun bir çözüm yolu olabilir.
  AKREP


  Sevgili Akrepler bugün, kendinizi ve çevrenizi kontrol edebilme isteğiniz yoğundur. Bunun size yükleyeceği gerilim doğal olarak kaçınılmazdır. Bu gerilimi bazılarınız eylemde bulunarak, kimileriniz ise, sözcüklere dökerek ifade etmeye çalışabilirsiniz. Hatta bu enerji yoğunluğu, bazı insanların düşüncelerini okumanızı sağlayabilir. Enerjinin çıkış noktası ne olursa olsun, epeyce etkili olduğunu söyleyebiliriz.
  Ancak şu var ki yeri geldiğinde kendinizi kontrol etmeyi bilmelisiniz. Özellikle bir fikri veya bir arzunuzu dile getirirken kullandığınız sözcükler fazlasıyla abartılı olabilir. Yakın arkadaşlarınızla olduğunuzda bu tavrınız pek sorun çıkarmasa da, partnerinizle aranızda problemlere yol açabilir. Kısaca bugünkü enerjiniz, duygusal olmaktan ziyade eylemsel bir enerjidir. Doğru ve sınırlı bir şekilde kullanılması gerekecektir.
  YAY


  Sevgili Yaylar bugün, geleceğinizi yakından ilgilendiren her konuda, zihinsel olarak atak davranabilirsiniz. Nerden ve nasıl şekilde daha çok kazanabilirim veya çevremde daha etkin konuma nasıl gelebilirim gibi tamamen güçlü görünmek isteği hakimdir. Özellikle öğle saatleri fazlasıyla aktif geçebilir. Sevdiğiniz hobilerinize vakit ayırmak motivasyonunuzu güçlendiricidir. Romantizm duygunuz her zamankinden çok daha ön plandadır. Duygularınızı kelimelerle ifade etmekten ziyade, bakışlarınızla hissettirmeye çalışabilirsiniz.
  Sorumluluklardan uzak durmak isteğiniz yoğundur. Amacınız rahat bir gün geçirmektir. Günlük aktivitenin çoğunluğu hem çevreyle ilişkili hem de evinizdeki çalışmalarla devam edebilir. Kimi zaman arkadaşlarınızla telefonlaşarak, bazen de kendi kendinize bir şeylerle uğraşarak günü arzuladığınız şekilde değerlendirebilirsiniz. Böylece önümüzdeki haftaya zinde bir şekilde başlamış olursunuz.
  OĞLAK


  Sevgili Oğlaklar bugün, duygularınızın ifadesi etkili ve gayet güçlüdür. Kendinizi yönlendirme gücünüz, başkaları için örnek teşkil edici olabilir. Yalnız dikkat etmeniz gereken konu, bunun ayarını iyi yapmaktır. Eğer daha önce olan bazı durumların yarattığı gerilimi bugün, gerek sözel gerekse davranış olarak göstermeye kalkarsanız, çevrenizdeki insanlar tarafından uyarılabilirsiniz. Bunu yapmak yerine, öğrenmek amaçlı bilgiler edinmeye çalışmak, spor veya etkinlikte bulunarak çevrenizle irtibatta olmak, yeni yerler keşfetmek için kısa geziler düzenlemek gayet yerinde olur.
  Algılama hızınızın oldukça yüksek olacağı gün içinde, zekanızı gösterebileceğiniz birçok alan keşfedebilirsiniz. Tüm öğrendiklerinizi iletişim yollarından birini kullanarak insanlara öğretebilir veya paylaşabilirsiniz. Bu size yeni arkadaşlar kazandırdığı gibi, sinirlerinize de iyi gelebilir. Bazı anlarda huzursuzluk duyduğunuzda acil olarak
  KOVA


  Sevgili Kovalar bugün, kendinizi ne kadar zorlasanız da, konuşmadan durmanız mümkün değildir. Güne hızlı bir tempo ile başlamanızı sağlayan Ay gezegeninin Koç burcu seyri altında, sözel gücünüz gayet yerindedir. İnsanların dikkatini kullandığınız kelimelerle kolayca çekebilirsiniz. Geleceğe dönük konularda ise objektif düşünmeye çalışır, içinde bulunduğunuz durumu dürüstçe paylaşmaktan çekinmezsiniz.
  Size göre bazı problemler ortak kader gibidir. Söz gelimi, sağlık, eğitim, iş hayatında karşılaştığınız güçlükleri başkalarından gizlemek gereksizdir. Kültürel konular, sportif aktiviteler, siyasi mevzulardan söz etmek de bugün hoşunuza gidebilir. Bazı insanlar sizinle aynı düşünmese de, bunu normal karşılar ancak sizin fikirlerinize de saygı göstermelerini istersiniz. Öğleden sonra saatlerinde sosyal etkinlikler gündeminizde yer alabilir. Ayrıca sakin ve huzurlu ortamlarda bulunmayı tercih edebilirsiniz.  BALIK


  Sevgili Balıklar bugün, içinizdeki sese kulak verdiğinizde, etkin bir şekilde kendinizi ifade etmenizi istemektedir. Objektif bakmaya çalıştığınızda ise, karşınızdaki kişinin bunu anlamasının zor olacağını düşünebilirsiniz. Sizin düşünceleriniz ve yüreğinizin içindeki duygularınızın farkı ortadadır. Fakat beraberliğiniz sizi bir şekilde sert olmaya itmektedir. Bu duyguları gün içinde birkaç kez hissedebilirsiniz. Aslında yolunda gitmeyen bir şeyler olduğu halde, bunu konuşmak yerine olmadık şeyler için gereksiz tartışmalar yaşayabilirsiniz.
  Huzursuzluk en sevmediğiniz şey olduğu halde, bugün gerilim yaratan konuları üstünüze çeken siz olabilirsiniz. Bazı durumlarda bu sizin için gereklidir. Eğer sorunlar bugüne kadar çözümlenmediyse bir de bu yolu denemek faydalı olabilir. Tabi ki ayarını iyi yaparak. Çünkü bu yöntem pek doğanıza uygun değil. Bugün diğer bir enerjiniz, maddi konularda güçlenmek için girişimlerde bulunmanızı teşvik edicidir. Bu güç sayesinde önümüzdeki hafta yapmayı düşündüğünüz girişimleri gözden geçirebilirsiniz. Bu sefer hırsınız oldukça yüksek.
   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  ne haberler duydumkii tşekkürler
   
 3. Münzevi

  Münzevi Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  3 Ekim 2009
  Mesajlar:
  645
  Beğenilen Mesajlar:
  54
  Ödül Puanları:
  28
  Şehir:
  Şehr-i İnziva
  Teşekkürler adminim emeğine sağlık...
   
2 Kasım Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 2 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  2 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  2 kasım burç 2 Kasım günlük burç yorumlarınız güzeller :tik: Koç burcu 02 Kasım 2010 yorumu Sevgili Koçlar, yeni günümüz Ay-Başak burcunda enerjisi altında, Ay, başta ailenize olan hizmet duygunuz olmak üzere evinizle ilgili konular üzerinde daha fazla durabilirsiniz. Yani bir yandan mesleki konulardaki sorumluluklarınızın üstesinden gelmeye çalışırken diğer yandan ev sınırları...
 2. 24 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  24 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  24 Kasım 2010 Çarşamba burç yorumlarınız melekler :tik: Koç burcu 24 Kasım 2010 yorumu Sevgili Koçlar bugün, Yengeç burcunda ilerleyen Ay etkisi altında güne başlamaktasınız. Ailenizle olan ilişkiniz, evinizi ilgilendiren konular ve iç dünyanızdaki güven olgusu bugün son derece önem taşıyabilir. Hayat görüşünüz veya olaylara bakış açınızın insanlarla olduğu kadar ebeveynlerinizle veya...
 3. 3 Kasım 2011 Günlük Burç Yorumları

  3 Kasım 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar günlük burç yorumları 3 kasım perşembe Günü Günlük Burç Yorumları 3 kasım burç yorumları 3 kasım 2011 günlük burç yorumları 3 kasım 2011 burç yorumu 3 kasım günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da 3 Kasım Perşembe gününe günlük burç yorumlarını okuyarak başlamak isteyen meleklerimiz 3 Kasım Perşembe gününe ait günlük burç yorumlarını paylaşıyoruz melekler....
 4. 4 Kasım 2011 Günlük Burç Yorumları

  4 Kasım 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar günlük burç yorumları 4 kasım cuma Günü Günlük Burç Yorumları 4 kasım burç yorumları 4 kasım 2011 günlük burç yorumları 4 kasım 2011 burç yorumu 4 kasım günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Haftanın son iş günü 4 Kasım cuma gününe ait günlük burç yorumlarınız karşınızda melekler. Sevgili Koç, Memnuniyetsiz bir yapıda olmanız ve her şeyin sizi...
 5. 2 Kasım 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  2 Kasım 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  2 kasım 2013 günlük burç yorumu, 2 kasım cumartesi günlük burç yorumları, günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, hafta sonunuzu en iyi şekilde geçirmenizi diliyor 2 Kasım 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Sevgili Koç, Yaşamınıza çok önemli biri girebilir. Yalnız bu insan sizin kadar bağımsızlığına düşkün ve...

Sayfayı Paylaş