2 kere adet gören bir kişinin hamilelik testi sonucu kesin midir

ceydd11

Üye
Üye
2 kere adet gören bir kişinin hamilelik testi sonucu kesin midir

2 kere adet gören bir kişinin hamilelik testi sonucu kesin midir hamilemiyim hamilelik şansım var mı ?​

Merhabalar ilişkiden 2 ay sonra yapılan idrarda gebelik testi kesin sonuç verir değil mi şüpheye gerek var mıdır? (2 kez adet gördüm)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar Ceyda, hayır hayatım hamile olmak gibi bir şansın yok gebelik testlerini dünyadaki bütün kadınlar kullanıyor dolayısı ile iki kere de adet olduğunuz göz önüne bulundurulduğunda hamilelik gibi bir şansınızın kesinlikle olmadığı görünmektedir. Hamile değilsiniz. Çok takıntı yapıyor iseniz beta hcg kan testine baktırın ordan da olmadığını göreceksiniz hamileliğin.

Selamlar Ceyda, hayır hayatım hamile olmak gibi bir şansın yok gebelik testlerini dünyadaki bütün kadınlar kullanıyor dolayısı ile iki kere de adet olduğunuz göz önüne bulundurulduğunda hamilelik gibi bir şansınızın kesinlikle olmadığı görünmektedir. Hamile değilsiniz. Çok takıntı yapıyor iseniz beta hcg kan testine baktırın ordan da olmadığını göreceksiniz hamileliğin.
bir şey daha soracaktım diyelim ki ilişkinin üzerinden 2 ay geçti bu durumda idrar testinin net olarak 2 çizgi olması gerek değil mi? araştırmalarıma göre test erken yapıldığında bir çizgi silik çıkıyormuş. ilişkiden 2 ay sonra yapılan testte silik çizgi çıkma ihtimali var mıdır

Ceyda gülüm hamile değilsin halen neyin çizgisini soruyorsun. Karıştırıyorsun hayatım. seninki tek çizgi çıkacak ikinci çizgi ile senin işin yok ki neyi nası araştırdın bilmiyorum ama sen hamile değilsin hayatım.

Ceyda gülüm hamile değilsin halen neyin çizgisini soruyorsun. Karıştırıyorsun hayatım. seninki tek çizgi çıkacak ikinci çizgi ile senin işin yok ki neyi nası araştırdın bilmiyorum ama sen hamile değilsin hayatım.
haklısınız cidden bu kadar bebek bekleyen adet olduktan sonra çok çok üzülen kadınların yazdıklarını okudukça kendi korkumdan utanıyorum bu kadar endişelenmeme kızıyorum ne kadar imkansız olduğunu beynen bilsem de içimde 2 aydır hep bir endişe var sonunu getiremiyorum devamlı karnımı kontrol ediyorum sürekli test yapmaya çalışıyorum. sizi meşgul ettiğim için kusura bakmayın evet 2 kez adet oldum ama hala test yapmak istiyorum ya bu ay olmazsam ya geç kalmış olursam diye korkuyorum. bundan önceki aylarda hep tarlusal kullandığımdan kanamam olmuş olabilir mi diye de düşünüyorum internette büyük bir bilgi çöplüğü var adet olmasına rağmen hamile olan kadınların olduğu yazıyor benimki yerleşme kanaması olmayacak kadar fazla bir kanamaydı ne mide bulantım ne aşermem ne göğüs acım hiçbir şeyim yok artık hamile olmadığıma tamamen inanmak hayatıma endişelerim olmadan devam etmek istiyorum. hastalık hastası denen duruma geldim Allah kimsenin başına vermesin uyurken uyanırken aklımda hep bu soru var. ilginiz için çok teşekkür ederim

Rica ederiz sevgili Ceyda, malesef bilgi kirliliği var internet bu hamilelik hususunda tam da çöplük olmuş diyebiliriz. Hamiyimle ilgili Bir kaç site haricinde net bilgileri bulmanız malesef mümkün görünmüyor. Siz rahat olun hamileliğiniz söz konusu bile değil.

Ceyda 2 aydır yaşadıklarımı anlatmışsın uyku uyuyamıyorum gece gündüz araştırıyorum seni o kadar iyi anladım ki

merhabalar ben de 2 aydır yaşıyorum 3. adetimi bekliyorum bu hafta içinde olmam gerek çok yoruldum artık :( sen ne durumdasın

Sevgili ceyda iki kere adet olmuşsun artık sen bizi yorma durumuna geçiyon :D Hamile değilsin hayatım değilsin çıkart artık şunu kafandan lütfen ama :)

Geri