2. Kez adet olucam hamile miyim

Mimozali

Yeni Üye
Üye
2. Kez adet olucam hamile miyim
Ablalarim lütfen yardımcı olun delirecegim kafayı yedim. Adetimden 6 gun önce sevgilimle surtunme yoluyla birliktelik yaşadık ben ic çamaşırliydim.ve o çamaşırın.üstüne bosaldi . Ardindan hemen telaş yaptım vajinami sildim ve ertesi gün hapi ertes72 aldim . 6 gun sonra adetim oldu zaten sevgilimle beraber olurken adet berlitileri başlamıştı . Simdide aradan bir ay gecti ve benim adet belirtilerim başladı karnım agriyo regl ağrısı yani.olacağım kesin.. ama karnımı şiş hissediyorum . Agzimda tükürük artti sanki ve beyaz akinti da oluyo ve o şüphe beni öldürüyor . lütfen Lutfen bana cevap yazinn....

Hayatım boşuna stres yapıyosun zaten şüpheli ilişkinden sonra adet olmuşsun sorun nedir tam olarak Bir daha mı sürtünmeli ilişki yaşadın tam yazar mısın

Bu arada değişik başlıklarla soru iki defa sormuşsunuz diğer sorunuzu kaldırdık bilginiz olsun

Hayatım boşuna stres yapıyosun zaten şüpheli ilişkinden sonra adet olmuşsun sorun nedir tam olarak Bir daha mı sürtünmeli ilişki yaşadın tam yazar mısın
Hayir tekrat surtunmeli iliski yasamadim . Biz 3 subatta yasadik surtunmeyi ve ben 9 sunatta adet oldum .zaten surtunme yaaarknede adet belirtileri yasiyodum .simdide adet.olucam kesin hissediyorum .bir iki gune olurum . Agzimda tükürük sagisi artışı var . Bir hafta omce vajinadan rahme doğru batma hissettim bir kac dk sürdü. Birde karnımın şiştiğini hissediyorum. Bilmiyorum ben mi.cok kuruntu yaptim diye psikolojik oluyoo.

Hayatım tamam işte tamamen stres yapıyorsun buna emin olabilirsin. Sen zaten adet olmuşsun ve hamilelik riskin sıfırlanmış. Sonrasında da ilişki yaşamadığına göre hamile kalma ihtimalin sıfır. Bu batmalar tükürükte artışlar felan tırıvırı hayatım :) Hamile değilsin rahat ol lütfen.

Bu arada değişik başlıklarla soru iki defa sormuşsunuz diğer sorunuzu kaldırdık bilginiz olsun

Hayatım tamam işte tamamen stres yapıyorsun buna emin olabilirsin. Sen zaten adet olmuşsun ve hamilelik riskin sıfırlanmış. Sonrasında da ilişki yaşamadığına göre hamile kalma ihtimalin sıfır. Bu batmalar tükürükte artışlar felan tırıvırı hayatım :) Hamile değilsin rahat ol lütfen.
Ohhh bee ablacim deli olucaktim . Karnimda sanki şişkinlikler falan kendimi yedim .. cok tesekkur ederimm cok . Simdi bide ikinci adetim geliyo onun vermiş olduğu adet oncesi sendromlar falan .... cok tesekkur ederim

Rica ederim hayatım sıkıntı yapmana gerek yok hamiş değilsin böyle hamilelik olmaz :) Stresten kurtul bi iki güne olursun inşallah. Adetine daha var mı ?

Rica ederim hayatım sıkıntı yapmana gerek yok hamiş değilsin böyle hamilelik olmaz :) Stresten kurtul bi iki güne olursun inşallah. Adetine daha var mı ?
Bugun yarin olur ablacim normal adet duzeninde ve esiden olduğu gibi siddetli adet sancisi ve adet öncesi sendromlar ayni .insallah ablacim cabucak gecer . Ya okudumda burdakiler 4. 5. Adetten sonra hala supheliler kendilerinden bende cok korktum

Geri