Etiketler:
 1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.355
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  2 Mayıs 2012 burç yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  < Konu Resmi..>
  21 Mart - 20 Nisan
  Bugün yıldızların üzerinizdeki etkisiyle sebepsiz can sıkıntısı ve duygusal bıkkınlıklar yaşayabilirsiniz.Üzerinizde herşeye karşı isteksizlik olabilir. Bu duygudan kurtulmak için sizi motive edebilecek bazı uğraşlar bulmanız gerekmektedir. Evde yapmak istediğiniz değişikliklere zaman ayırmanız ya da özel meraklarınızla ilgilenmeniz sizi bir süre sonra uyuşukluktan kurtararak daha farklı şeylerle ilgilenmenize neden olabilirler. Eğer yalnızsanız karşı cinsten birisinden bir davet almanız olasıdır. Bunu bir bahane uydurarak reddetmek yerine kabul ederseniz ilginç bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

  < Konu Resmi..>
  21 Nisan - 21 Mayıs

  Bugün bazı toplantılara iştirak etmeniz, bir kutlamada bulunmanız ya da sevdiğiniz bir kimseyle, belki de karşı cinsten birisi ile başbaşa bir yerlere gitmeniz olasıdır.Eğer bazı sorunları kendinize dert etmez de günü yaşamaya gayret ederseniz son derece hoş vakit geçirebilirsiniz. Bunun yerine kafanızı taktığınız konuları düşünür ve kendinizi kuruntulara kaptırırsanız günü ziyan etmiş olursunuz. İş hayatınızda bugün hayırlı sayılacak bir yatırım yapabilir ve bunun sonucunda da yüklü bir para kazanabilirsiniz Ancak, bunu birkaç kişi ile bölüşebilirsiniz.  < Konu Resmi..>
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Herşeyden önce bugün oldukça neşeli ve şanslı olabilirsiniz. Dünden kalan sorunlarınızı da rahatça çözüme kavuşturabilirsiniz.Eğer bazı ailevi huzursuzluklarınız varsa bunları tatlı dil ve güler yüzle sonuca bağlayabilirsiniz.Kendinize ve sevdiklerinize biraz daha objektif bir gözle yaklaşmaya çalışmalısınız. Maddi sorunlar için yeni çözümler bulabilir ve harcamalarınızı, kendi isteklerinizden kısıtlama yapmadan dengeleyeceksiniz. Bugün alış veriş yapmaya uygunsunuz. Hem eviniz, hem kendiniz için bazı şeyler almanız olasıdır.

  < Konu Resmi..>
  22 Haziran - 22 Temmuz

  Bugün siz çekemeyen bazı kişiler gözden düşürmek amacıyla aleyhinizde çeşitli faaliyetlerde bulunabilirler. Şu an için gösterebileceğiniz en iyi davranış biçimi, açık ya da gizli saldırılar karşısında savunmada kalmaktır. Canınızı sıkan kimselere ya da sizi kızdırabilecek konuşmalar yapan kişilere gerekli cevapları vermeyi daha sonraya bırakmanızda fayda var. Bunun dışında, eğer bugün için uzak sayılabilecek bir yerlere gitmek gibi planlarınız varsa, mümkünse bunları ertelemelisiniz.


  < Konu Resmi..>
  23 Temmuz - 23 Ağustos

  Bugün birçok alanda şanslı olduğunuz ve yeni başlangıçlar yapabileceğiniz bir gününüzdesiniz. Eğer dargın olduğunuz kimseler varsa onlarla barışmaya gerginlikleri yumuşatmaya ve anlaşmazlıkları tatlıya bağlamaya uygunsunuz. Duygusal olarak oldukça hassassınız. Çevrenizdeki olaylar sizi fazlasıyla duygulandırabilir. Eğer yalnızsanız olumlu beraberlikler kurabilmek için gereken şansa sahipsiniz. Uzak bir yere davet edilmeniz de olasıdır. Önce kararsız kalabilirsiniz ancak kabul ettiğiniz takdirde son derece eğlenebileceğinizden şüpheniz olmasın. Yeni bir iş teklifiyle karşılaşabilir, süpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Birkaç işi birarada yapmak zorunda da kalabilirsiniz.


  < Konu Resmi..>
  24 Ağustos - 22 Eylül

  Bugün yeni başlangıçlara ve yeni fikirlere açık bir gününüzdesiniz. Olumlu kararlar verebilir, tereddüt ettiğiniz konularda bilginizi çoğaltarak karar verebilirsiniz.İkili ilişkilerde ve ortaklıklarda bazı yeni sorumluluklar sizi sıkabilir. Karşınızdaki kişi yakın ilgi beklerken, sizin işlerinizle fazla uğraşmanız, biraz da gözünüzün dışarıda olması onun kırılmasına neden olabilir. Ayrıca harcamalarınızı ölçülü tutmaya çalışmanız gerekiyor. İçinizden gelen aşırı masraf yapma tepkilerini kontrol altında tutamazsanız sununda bütçenizde büyük bir delik açmış olursunuz.


  < Konu Resmi..>
  23 Eylül - 23 Ekim

  Bugün konuşma ve ikna edebilme gücünüz oldukça yüksek olduğu bir gündesiniz. Haksız olduğunuz durumlarda bile güzel ve akıcı konuşmanızla durumu kendi lehinize çevirebilirsiniz. Bazı kimselerle yapacağınız görüşmelerde onları faka bastırarak hakkınızdaki bazı dedikoduların detaylarını ve kaynaklarını da öğrenmeniz olasıdır. Parayla ilgili bazı yeni imkanların varlığından da haberdar olabilir ve bu doğrultuda bazı planlar yapmaya başlayabilirsiniz.

  < Konu Resmi..>
  24 Ekim - 22 Kasım

  Eğer değişik birşeyler yapmak isterseniz bugün önünüze sayılamayacak kadar fazla fırsat çıkabilir.Bu durum özel bir merakınızdan, karşı cins ilişkilerine kadar değişen herhangi bir konuda gerçekleşebilir. Ayrıca ilgilendiğiniz bir konuyu bir kenara bırakıp, daha önce hiç aklınızda olmayan bir işe dört elle sarılmanız da olasıdır.. Eğer siz bir akrep kadınıysanız duygusal ilişkilerinizde beklemediğiniz bir sıkıntı gerçekleşebilir.

  < Konu Resmi..>
  23 Kasım - 21 Aralık

  Bugün duygusal olarak kötümser bir yapı içinde bulunmanız ya da herşeye olumsuz yönden bakmanız mümkündür.Çevrenize küsüp içinize de kapanabilirsiniz. Bu tür duyguların esiri olursanız, bununla mücadele etmeniz gerektiğini unutmayın. İçine kapanıklık sadece can sıkıntınızı arttırmaktan başka birşeye yaramaz. Bugün sizin daha çok arkadaşlık ilişkisine ve insanlarla bir arada olmaya ihtiyacınız var. Çünkü yeni gelişmeleri dengelemek ve onları düzene koyabilmek için çaba sarfedeceksiniz.

  < Konu Resmi..>
  22 Aralık - 20 Ocak

  Bugün sosyal ilişkilerinizin ön planda olacağı bir gününüzdesiniz.Çevrenizdekilerle uyum içinde çalışabilir, hatta varolan bazı anlaşmazlıkları kolayca çözüme kavuşturabilirsiniz. Eğer uygun bir zemindeyseniz, biriyle beraberliğiniz olsa bile, karşı cinsten bazı kişiler size yakınlık gösterebilirler. O kişilere biraz cesaret verirseniz yeni bir arkadaşlık kurabilirsiniz. Eğer evli bir oğlaksanız eşinizle birlikte, evinizi ilgilendiren bir konuyla meşgul olabilirsiniz. Bu gerçekleşirse tabii diğer konularla ilgilenmek için yeterli zamana sahip olamazsınız. Ancak ailenizle ilgilenmekten de mutlu olacaksınız.

  < Konu Resmi..>
  21 Ocak - 18 Şubat

  Bugün duygusal açıdan şanslı bir gününüzdesiniz. Eğer sizi sıkan ve yardıma gerek duyduğunuz konular varsa onlardan kurtulacaksınız.Bu sorunların çözümünde size, beraber olduğunuz kimse ya da aileniz beklenmedik şekilde yardımcı olacaklardır. Bu durum sizi son derece rahatlatacak ve moralinizi güçlendirecektir. Eğer yalnız bir kovaysanız bir arkadaşınız vasıtasıyla karşı cinsten birisi ile tanışmanız olasıdır. Bu kimse hakkında olumlu ya da olumsuz hemen karara varmamalısınız.


  < Konu Resmi..>
  19 Şubat - 20 Mart

  Bugün iş hayatınızda ufak huzursuzluklar yaşayabilirsiniz ama olayları akışına bırakır ve fazla üstelemezseniz sorunların büyümesini engelleyebilirsiniz.Karşı cinsle ilişkileriniz sakin ve mutluluk vericidir. Eğer siz yalnız bir Balık'sanız yeni bir arkadaşlık kurabilmek için gereken fırsatlarla karşılaşabilirsiniz fakat fazla israrcı olmayıp, insiyatifi karşı tarafa bırakma meylinde olabilirsiniz. Eğer dün bazı görüşme ya da işlerinizi ertelemişseniz bugün onları tamamlayabilir, yapmak istediğiniz bir yolculuk varsa ona çıkabilirsiniz.


   
2 Mayıs 2012 burç yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 2 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  2 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  Yeni ayın ilk pazartesi gününe ait burç yorumlarınız melekler... Sevgili Koç, Sosyal ilişkilerinizde istediğiniz duygusal ihtiyaçlarınızı, ortak çalışmalar içinde olduğunuz arkadaşlarınızın size sunacağı bazı tekliflere kayıtsız kalamayacaksınız. Özellikle bugün, çevrenizin kalabalık olmasına canınız sıkılabilir. Bugün, Ay organizasyon çalışmalarınıza daha çok ağırlık vermenizi öneriyor....
 2. 12 Mayıs 2012 Burç Yorumları

  12 Mayıs 2012 Burç Yorumları

  21 Mart -20 Nisan Sizin için aşk hayatınızda mutluluğu yakalamanın sırrı sadece edilen yeminlerden değil, karşınızdaki kişinin duygularını gösterecek somut delillerden geçiyor. Bugün, tam sizin beklentilerinize uygun bir gün olabilir. Uzun süredir etrafınızda olan biri duygularını ifade edecek bir şeyler yapabilir. 21 Nisan -21 Mayıs Bugün büyük bir ruhsal değişim geçirebilirsiniz. Sizden...
 3. 14 Mayıs 2012 Burç Yorumları...

  14 Mayıs 2012 Burç Yorumları...

  21 Mart -20 Nisan Bugün eşinizin ya da birlikte olduğunuz kişinin sevecen tavırları sizi moral olarak güçlendirecektir.Bu neşe ve moralle işlerinize dört elle sarılabilir, karşılaştığınız sorunları kolayca çözebilirsiniz. Maddi konularda da şanslısınız. Bir arkadaşınızla size avantaj sağlayacak ileriye yönelik bir yatırım yapabilirsiniz. Bir toplantıda ya da bir eğlencede bulunmanız...
 4. 15 Mayıs Burç Yorumları 2012 meraklılarına

  15 Mayıs Burç Yorumları 2012 meraklılarına

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya http://www.meleklermekani.com/burclar/39749-astroloji-sozlugu.html nde neler var bilmek istemezmisiniz bu terimler ne anlama geliyor .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan İş ve para...
 5. 21 Mayıs 2012 Burç Yorumları... meleklerim

  21 Mayıs 2012 Burç Yorumları... meleklerim

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün genelde olumlu bir gün sizi bekliyor. Gerek işinizle ilgili gerekse de...

Sayfayı Paylaş