Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  2 Mayıs 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  2 mayıs günlük burç yorumu, 2 mayıs 2014 günlük burç yorumları, günlük burç yorumları


  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir gün diliyor ve 2 Mayıs 2014 Cuma Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz...


  < Konu Resmi..>
  Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
  Bugün dikkatli ve kararlı olmanız gereken durumlarla karşılaşabilirsiniz. Alacağınız haberler aklınızı karıştırabilir. Birbiriyle uyuşmayan tavsiyeler havada uçuşabilir. Hesabınızı iyi yapın. Yakın çevrenizde bazı değişiklikler yaşanabilir. Yeni gelişmelere tepkinizi hemen göstermeyin. Özellikle kardeşler konusunda daha sakin olmalısınız.

  Boğa Toprak + Sabit (21 Nisan – 20 Mayıs)
  Bugün harcamalarınız konusunda hareketlilik gözüküyor. Ani artışlar söz konusu olabilir. Bazı teknik yenilenmeler tahminlerinizin çok üstünde gerçekleşebilir. Bu yüzden yenileme işlerinizi ertelemeniz daha iyi olur. Ayrıca maddi destek için elinizdeki işlere öncelik vermelisiniz. Yeni projeleriniz için maddi destekler bulmanız güç olabilir.

  İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs – 21 Haziran)
  Öncelikleriniz konusunda kararlı olmanız gerekiyor. Kendinize odaklanmalı ve hedeflerinizi netleştirmelisiniz. Çünkü gün içinde karşılaşacağınız durumlar bir parça akıl karıştırıcı olabilir. Yeni başlangıçlar ve sağlık konularında size yararlı olacak fırsatlar söz konusu. Ayrıca bugünlük alışveriş planlarınızı ertelemeniz çok iyi olabilir.

  Yengeç Su + Öncü (22 Haziran – 22 Temmuz)
  Bugün aklınızı karıştıracak olaylarla karşılaşabilirsiniz. Gelişecek olaylar size etrafınızdaki pek çok kişi ve olaydan habersiz olduğunuzu gösterebilir. Çevrenizdekilerin sizden gizlediği bilgiler ve konular olduğunu fark edebilirsiniz. Beraberlik konusunda da aynı bilinmezlik kendini gösterebilir. Sakin olun. Karar vermekte aceleci olmayın.

  Aslan Ateş + Sabit (23 Temmuz – 23 Ağustos)
  Bugün hedefleriniz konusunda ikilemde kalabilirsiniz. Hedefleriniz için vereceğiniz uğraşlar zor kararlarla sizi karşı karşıya bırakabilir. İşten gelecek paralar konusunda hareketlilik var. Ancak iş konularında harcama yapmadan önce iki kez düşünmelisiniz. Yeni tanıştığınız kişilerle ilişkilerinizde zıtlaşmalar yaşanabilir.

  Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos – 23 Eylül)
  Bugün çift durumlarla karşılaşabilirsiniz. Doğru kararları vermeye çalışmak sizi bir parça yorabilir. İsteklerinizi net ve açık ifade etmek faydalı olabilir. Detayların arasında boğulmamaya dikkat edin. Ayrıca çalışma ortamınızdakilerle olan ilişkilerinizde gerginlik yaşayabilirsiniz. Sohbetlerinizi kısa tutun. Sorumluluklarınız artabilir.

  Terazi Hava + Öncü (24 Eylül – 23 Ekim)
  Bugün iş ve inanç konularında çift durumlarla karşılaşabilirsiniz. İşinizle ilgili gelişmeler ve tavsiyeler arasında zıtlıklar olabilir. Birbirini zorlayacak projeleri hayata geçirmek isteyebilirsiniz. Durum analizi yaparken duygusal davranmayın. İnanç konularında düşünmenizi sağlayacak karşılaşmalar olabilir. Açık fikirli olun.

  Akrep Su + Sabit (24 Ekim – 22 Kasım)
  Bugün yapacağınız bazı görüşmeler sizi evhamlandırabilir. Hemen endişeye kapılırsanız doğru adımlar atamayabilirsiniz. Sakin ve akılcı davranmanız gerekecek. Ortaklar alanında gerginlik yaşayabilirsiniz. Fikir ayrılıkları çıkabilir. Ancak zıtlıklar kalıcı olmayabilir. Sadece harcamalarınızı bir kez daha gözden geçirmeniz faydalı olabilir.

  Yay Ateş + Değişken (23 Kasım – 21 Aralık)
  Beraberlik ve karşıtlıklar konusunda hareketlilik yaşayabilirsiniz. Bugün ilişkilerle ilgili kararsız ve zorlayıcı enerjiler söz konusu olabilir. Arzu ettiğiniz uyumu yakalamakta zorlanabilirsiniz. Ortak harcamalardan kaçınmanızda fayda var. Sizinle tamamıyla zıt yapıda kişilerle karşılaşmanız mümkün gözüküyor. Biraz görmezden ve duymazdan gelin.

  Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık – 20 Ocak)
  Bugün aklınızdaki programa uymakta biraz zorlanabilirsiniz. Hizmet aldığınız kişilerle iletişiminizde yorulabilirsiniz. İş arkadaşlarınızda bazı son dakika önerileri getirip planlarınızı yavaşlatabilir. İkna yeteneğinizi ve sabrınızı göstermeniz gerekebilir. Sorumluluklarınız sizi yorabilir. Sağlık konularında daha özenli olmanızda fayda var.

  Saka Hava + Sabit (21 Ocak – 19 Şubat)
  Bugün ilişki ve harcamalar konusunda dikkatli olmanız gerekebilir. Hayranlarınızdaki artış beraberliğinizde gerginlik yaşamanıza sebep olabilir. Ayrıca para konularında karar vermenizi zorlaştıracak çifte durumlarla karşılaşabilirsiniz. Eğlence ve zevkleriniz için yaptığınız harcamalar kontrolden çıkabilir. Dikkatli olun.

  Balık Su + Değişken (20 Şubat – 20 Mart)
  Bugün eve dair konulara odaklı olabilirsiniz. Günün getirdiği karışık durumlar siz de ev hasreti yaratabilir. Ev işleriyle uğraşmak, dinlenmek isteyebilir, işten erken çıkmanın yollarını arayabilirsiniz. Gün içinde babaya ait konularda gelişmeler olabilir. Ailenizle özellikle babanızla olan iletişimizde özenli olmanızda fayda var.
   
2 Mayıs 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 2 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  2 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  Yeni ayın ilk pazartesi gününe ait burç yorumlarınız melekler... Sevgili Koç, Sosyal ilişkilerinizde istediğiniz duygusal ihtiyaçlarınızı, ortak çalışmalar içinde olduğunuz arkadaşlarınızın size sunacağı bazı tekliflere kayıtsız kalamayacaksınız. Özellikle bugün, çevrenizin kalabalık olmasına canınız sıkılabilir. Bugün, Ay organizasyon çalışmalarınıza daha çok ağırlık vermenizi öneriyor....
 2. 17 Mayıs 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  17 Mayıs 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 17 mayıs 2013 günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, bu güneşli günde harika vakit geçirmenizi diliyor ve 17 Mayıs 2013 Cuma Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... 17 Mayıs 2013 Koç Burcu Yorumu Uzun soluklu projelerinize yönelmenizde, başarmak için metodlarınızı uyarlamanızda fayda var. Tuhaf hareketler nedeniyle önünüzü...
 3. 9 Mayıs 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  9 Mayıs 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  9 mayıs günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 9 mayıs 2014 günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için keyif dolu bir gün diliyor ve 9 Mayıs 2014 Cuma Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Günlük Burç Yorumları Koç Burcu Yorumu 9 Mayıs 2014 Cuma İlişkilerinizde aşırılığa kaçabilir ve olaylara sıkı bir disiplin getirmek...
 4. 23 Mayıs 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  23 Mayıs 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  23 mayıs günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 23 mayıs 2014 günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için güzelliklerle dolu bir gün diliyor ve 23 Mayıs 2014 Cuma Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Koç Burcu Yorumu Bu gün ve yarın hatalara ve belki de küçük kazalara açık olduğunuz bir gündesiniz. Bu gün sosyal yaşamınız oldukça...
 5. 30 Mayıs 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  30 Mayıs 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları, 30 mayıs cuma günlük burç yorumu, 30 mayıs 2014 cuma burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için 30 mayıs 2014 cuma günü günlük burç yorumları aşağıdaki gibidir.... Boğa Burcu 20 Nisan-20 Mayıs Günlük Burç Yorumu : 30 Mayıs 2014 Cuma Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu Gün içinde alacağınız bazı haberle gereğinden fazla şaşırabilirsiniz....

Sayfayı Paylaş