2 Ocak Günlük Burç Yorumları

  • Konbuyu başlatan PaSikA
  • Başlangıç tarihi
PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
2 Ocak Günlük Burç Yorumları
Koç 21 Mart - 19 Nisan
Maddi açılardan güçlü ve şanslısınız. Beklediğiniz bir para veya maddi değer varsa ona kavuşma ihtimali çok yüksek. Bu dönemde üstünüz durumunda olan kimselerle iyi anlaşabilirsiniz. Bu gibi kimselerden gelecek olan yeni tekliflere hazır olmanız gerekiyor.

Boğa 20 Nisan - 20 Mayıs
Yapıcı ve son derece sıkı çalışacağınız bir gündesiniz. Yakın çevrenizle daha çok ilgilenebilir, çok daha fazla kısa yolculuk yapabilirsiniz. Sağlık konularında daha dikkatli olmalısınız.

İkizler 21 Mayıs - 21 Haziran
Çevrenizdekilerden alacağınız yeni öneriler vermek üzere olduğunuz kararı etkileyecektir. Psikolojik ve fiziksel bütünlüğünüzü sağlamak için yeni uygulamaya geçmeden önce eski olayların tüm detaylarını anlamaya çalışmalısınız.

Yengeç 22 Haziran - 22 Temmuz
Enerjinizi olumlu olarak kullanabileceğiniz, pırıl pırıl bir gününüzdesiniz ve bugün çevrenizden sadece iltifatlar duyabilirsiniz. Bugün yeni flörtler ve romantizm dolu ilişkiler yaşamanız olası. Yaşamın her alanında şansınız yüksek. Bu şansınızı duygusal bağlamda kullanırsanız yalnızlığınıza son verebilirsiniz. Değişik ortamlarda bulunabilir ilginç insanlarla tanışabilirsiniz.


Aslan 23 Temmuz - 22 Ağustos
Hayatınızda kararsızlıklar olduğu için kimi zaman zorlanıyorsunuz. Aslında yeteneklerinize göre kararlar alsanız ve harekete geçseniz, çok başarılı olacak ve de rahatlayacaksınız. Birlikte olduğunuz kişinin size destek vermek isteğinin altında başka bir neden olabileceğini düşünmeniz, hiç de kabul edilebilir bir şey değil. O son derece candan.

Başak 23 Ağustos - 22 Eylül

Romantik duygularınız devam ediyor. Sezgileriniz ve romantik becerileriniz her zaman olduğu gibi yine en yüksek boyutlarda. Hatta daha da fazlasını elde edebilmek için yeni yöntem arayışlarında bile olabilirsiniz. Ama merak etmeyin ''o''nu etkileyeceksiniz.

Terazi 23 Eylül - 22 Ekim
Bugün kendinizi yaşamsal öncelikleriniz konusunda sorgulayabilirsiniz. Sizin için önemli zannettiğiniz şeylerin aslında önemli olmadığını farkedip, sosyal yardım projelerine katılmayı ya da gurur duyacağınız bir işe başlamayı düşünebilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 21 Kasım
Bu dönemde ilişkilere özen göstermeniz gerekiyor. 23'ünden itibaren Terazi burcuna geçen Güneş miras, sigorta ya da borç-alacak gibi konuların maddi durumunuzu etkileyebileceğini gösteriyor. Aşk hayatınızda ise çok daha mutlu olabilirsiniz. Bu dönemde arkadaşlar ve kısa yolculuklar hayatınıza canlılık getirebilir.

Yay 22 Kasım - 21 Aralık
İsteklerinizi gerçekleştirmek için yoğun bir çalışma içine girebilirsiniz. Olayları olumlu açıdan değerlendireceksiniz. Parasal konulara yönelik fırsat sayılabilecek tekliflerle karşılaşabilirsiniz.

Oğlak 22 Aralık - 19 Ocak
Kariyer hedeflerinizi tekrardan gözden geçirebileceğiniz bir dönemdesiniz. Her zamanki gerçekçiliğinizle, daha mantıklı hedeflere kanalize olabilir ve başarıyı yakalayabilirsiniz. Sevgilinizle ailesi hakkında konuşmak fikrinden bir süreliğine de olsa vazgeçmelisiniz. En iyisi, sorunları o kendi kendine görünceye kadar sabredin.

Kova 20 Ocak - 18 Şubat
İşte yaşadığınız bir gerilim peşinizi bırakmıyor. Bu gerilimi çözene kadar iş dışındaki huzursuzluğunuz da sürecek gibi. Bugün iş arkadaşlarınızdan biriyle özel bir yakınlaşmanız olabilir. Ailede son günlerde yaşadığınız üzücü bir olayın yankıları hâlâ sürüyor. Olaylar karşısında olgun davranırsanız kazanan siz olacaksınız. Paranızın kıymetini bilmenizle ilgili uyarıları dikkate alın. Vücudunuzun demir eksikliğine dikkat!

Balık 19 Şubat - 20 Mart
İşbirliğini seviyor olmanız, dost çevrenizin de çoğalmasına neden oluyor. Sistemli yapınız yüzünden, çevrenizle ters düşme olasılığınız var. Bugün çevrenizdekiler size karşı faaliyet gösterebilir. Dikkatli olmalı ve enerjini yansıtabileceğiniz kişilerle aynı ortamı paylaşmalısınız
 
Üst