Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  2 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  2 şubat burç 2 şubat burcu Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız...Hepsi 2 Şubat Günlük Burç Yorumlarınızda :tik:

  Koç
  Sevgili Koç, ilgilenmeniz gereken rutin işler olacak. İşlere yaklaşımınız Ay’ın titiz Başak’taki etkisiyle pratik ve gerçekçi olmak zorunda. Tipik bir Koç iseniz detaylardan nefret eder ve vakit kaybı olarak görürsünüz ama detaylar önemli. Acele etmeyin ve programlı bir gün geçirmeye çalışın, çok verimli olabilirsiniz.

  Boğa
  Sevgili Boğa, Ay bugün sizinle çok uyumlu Başak burcunda ve aşk ve eğlence evinizde. Eğer isterseniz işlerden kafanızı kaldırıp nefes alma fırsatı bulabilirsiniz. Aşkta gerçekçi, pratik hatta biraz fazla karamsar olabilirsiniz. Duygularınızı ulu orta değil de belirli bir gizlilik içinde yaşamak isteyeceksiniz.


  İkizler Sevgili İkizler, bugün dışarıdan belli etmeseniz bile dikkatiniz bir şekilde daha çok evinize, anne babanıza ya da iç dünyanıza dönük. Halletmeniz gereken bazı özel konular olacak gibi görünüyor. Eve ait sorumluluklar yüzünden zaman zaman moraliniz bozulabilir ve gözünüzde büyütebilirsiniz.

  Yengeç
  Sevgili Yengeç, Ay bugün iletişim evinizde olduğundan size yoğun bir gün hazırlıyor. Fazla hareket etme imkanı bulamasanız bile telefon ve email aracılığı ile başkalarıyla sürekli haberleşme halinde olabilirsiniz. Haberleşme, konuşma ve mesajlar gün içinde yoğun bir şekilde akabilir.

  Aslan
  Sevgili Aslan bugün maddi konularla uğraşmanız gerekebilir. Aniden ortaya çıkan bir konu para durumunuzu zorlayabilir ve maddi konularda karamsar olabilirsiniz. Parayla kendinizi özdeşleştirmemeye çalışın. Paranızın az ya da çokluğunun sizin kişisel değerinizle ilgisi olmasa bile sanki varmış gibi gelebilir.

  Başak
  Sevgili Başak, Ay bugün de burcunuzda olduğundan size uygun enerjiler getiriyor. İş ya da özel hayatınızdaki partnerinizle ilgili kısa süren bir gerilimin dışında normal bir gün. Adımlarınızı sağlam atacaksınız. Ancak Satürn hayata yaklaşımınızda aşırı gerçekçi ve hatta karamsar olmanıza neden olabilir.

  Terazi
  Sevgili Terazi, Ay perde arkası olaylar evinizden farklı enerjiler gönderiyor. Bugün açık olmanız ve doğrudan harekete geçmeniz gereken bir gün değil. Daha çok araştırmanız, konuşmaktan çok dinlemeniz ve analiz yapmanız gereken bir gün. Sezgileriniz çok güçlü olabilir. Rüyalarınızı da dikkate alın.

  Akrep
  Sevgili Akrep, bugün sosyal etkiler alıyorsunuz. Kabuğunuzdan çıkın ve bu hoş enerjiyi değerlendirin. Bu etki gün boyu devam ediyor ama akşam geç saatlerde çok olumlu bir havaya bürünüyor. Ne yapın edin bu akşam arkadaşlarınızla ve gruplarla biraraya gelin. Bir arkadaşınızın sorununa ortak olabilirsiniz.

  Yay
  Sevgili Yay, bugün kariyeriniz ve sosyal statünüz ön planda. Aniden ortaya çıkan evle ya da aile ile ilgili bir konu sizi ikiye bölebilir. İkisine birden zaman ayırmanız gerekecek. Ya da bu iki önemli konu kariyer ya da aile/ev birbirine bir şekilde engel olacak. Bu durumu atlattıktan sonra daha huzurlu olacaksınız.

  Oğlak
  Sevgili Oğlak, Ay bugün de sizin gibi toprak burcu olan Başak’ta ve kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olacak. Uzun vadeli planlar yapmak, proje veya ilişkilere geniş açıdan, objektif bir açısıyla bakmak daha kolay gelebilir. Detaylara inebilir ve gerçekçi yaklaşımınızla verimli bir gün geçirebilirsiniz.

  Kova
  Sevgili Kova, bugün başkaları ile paylaştığınız ortak gelirler gündeminizde olabilir. Ay’ın para evinizdeki varlığı ve yaptığı etkiler nedeniyle kendinizi zaman zaman huzursuz hissedebilirsiniz. Bugün “paylaşmak” her zaman olduğundan daha zor gelebilir. Maddiyata fazla düşmeyin ve fazla sahiplenici olmayın.

  Balık
  Sevgili Balık, bugün tek başınıza değil de, başkaları ile ortak hareket etmeniz gerekecek. Evlilik ve iş ortaklığı evinizde bulunan Ay, işbirliklerinin yararlı olacağını gösteriyor. İlişkinizde zorlanabilirsiniz ama temeli sağlam olabilir. Aslında gün boyu tüm dikkatiniz karşınızdaki insanda olacak.   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  sinirlendirici bir gün aslnda..
   
2 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 4 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  4 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  Günlük Burcunuzu okumadan güne başlamam günlük burcumu okumam gerek diyorsanız buyrun 4 Şubat Günlük Burç Yorumlarınız melekler:dil::dil: Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan) Ortaklıklar ve ilişkilerden yana olumlu şartlar belirmekte. Size yeni kazanımlar getirecek işbirlikleri yapabileceksiniz. Artık başkalarından destek bulabileceğiniz yeni planlarınızı ilerletmeye başlıyorsunuz. Yeni...
 2. 9 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  9 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız...Hepsi 9 Şubat Günlük Burç Yorumlarınızda KOÇ (21 mart – 20 nisan) Bazı dilekleriniz bugün gerçekleşiyor. İş yaşamınızdaki değişiklikler sizi disiplinli olmaya zorluyor. Ancak bazı alışkanlıklarınızdan vazgeçmemelisiniz. Arkadaşlarınızı aramalısınız. BOĞA (21 nisan – 21 mayıs)...
 3. 17 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  17 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  Günlük burcunuzu okumadan güne başlamak istemiyorsanız 17 şubat günlük burç yorumlarınız melekler :tik: Koç Sevgili Koç, Ay’ın konumu her zamankinden daha içe kapalı olmanıza ve sakin bir gün geçirmek istemenize neden olabilir. Kendi içinizde çözümlemek istediğiniz duygularla baş başa kalarak yüzleşmelisiniz. Özellikle gelecekle ilgili planlara ve hayattan ne istediğinize odaklanın. Kendiniz...
 4. 20 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  20 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  20 Şubat Cumartesi gününde günlük burcunuzu okumadan güne başlamak istemiyorsanız buyrun kızlar :tik: Koç Sevgili Koç, burcunuzdaki Ay öğleden sonraya kadar boşlukta yani etkisiz bir konumda olacağından yeni bir girişimde bulunmayın. Ay’ın boşlukta olduğu saatlerde kariyerinizde eski konulara konsantre olmalısınız. Hataları bulabilir ve projeleri mükemmelleştirebilirsiniz. Öğleden sonra...
 5. 2 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  2 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  2 şubat burç 2 şubat burcu burçlar burç yorumları 2 Şubat 2011 Çarşamba gününün burç yorumları kızlar :ehi: Sevgili Koç, Gerçekten başarılı olabileceğiniz durumlarda farkında olmadığınız düşmanlıklarla karşılaşıyorsunuz. Planladığınız işlerden başkalarına pek bahsetmeyecek, düşüncelerinizi açığa çıkartmayacaksınız. Düşüncelerinizde devinim sizi bir hayli zorluyor. Oysa daha önce...

Sayfayı Paylaş