Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  2 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  2 şubat burç 2 şubat burcu burçlar burç yorumları
  2 Şubat 2011 Çarşamba gününün burç yorumları kızlar :ehi:

  Sevgili Koç,
  Gerçekten başarılı olabileceğiniz durumlarda farkında olmadığınız düşmanlıklarla karşılaşıyorsunuz. Planladığınız işlerden başkalarına pek bahsetmeyecek, düşüncelerinizi açığa çıkartmayacaksınız. Düşüncelerinizde devinim sizi bir hayli zorluyor. Oysa daha önce belişrtildiği gibi bunları yanlız düşüncelerde bırakmayıp, hayata yansıtabilseniz kimbilir ne derece başarılı olacaksınız.

  Sevgili Boğa,
  Size iyimserlik getiren şartlar sürmekte. Düşüncelerinizi daha iyi ifade edebilir ve eğitim hayatında başarılı olabilirsiniz. Özellikle akademik çalışmalara hız vermeniz gerekiyor. Olumlu gelişmelerle harekete geçebilirsiniz. Ancak yeni ve farklı olan görüşlere bakış açınızı değiştirmeniz gerek. Zira kendinizi yenilemeniz gereken uzunca bir süreç içindesiniz.

  Sevgili İkizler,
  Ortaklıların ve finansal konuların üzerinde ciddiyetle durmanız gerek. Sizin dışınızda gelişecek ortak harcamalar sorun olabilir. Yine bu dönem borç alacak konularınızı daha gerçekçi bir şekilde planlamanız gerekiyor. Beklediğiniz parasal destekler yerine kendi kaynaklarınıza yönelik olmanızda yarar var. Eşle olan yakın ilişkilere dikkat.

  Sevgili Yengeç,
  Pek çok olay sizin kontrolünüz dışında devam etmekte. Sizi uyum sağlamaya zorlayan konulara daha toleranslı bakmalısınız. Yeni bir denge kurmanız gereken ortaklıklarda yenilikler öne çıkabilir. Yapacağınız işbirlikleri ise yeni sorumluluklara işaret etmekte. İkili ilişkilerin ve yakın arkadaşlıkların getirdiği duygusal sorunların üzerinde durmamalısınız.

  Sevgili Aslan,
  Emek vermeniz gereken koşullar sürmekte. İş ortamında sizi uzun zamandır zorlayan gelişmelere alışmış olmalısınız. Bu sayede çalışma biçiminizde önemli değişikliklere gidebilirsiniz. Sıkıntılı ve huzursuz geçebilecek iş ilişkilerine karşı ise sabırlı olmanız lazım. Gösterdiğiniz çabalar ileride oldukça büyük mesafeler aldığınızı gösterecektir. Sağlığınızı korumaya özen göstermelisiniz.

  Sevgili Başak,
  Son derece iyimser ve kararlı bir dönem içindesiniz. İçinde bulunduğunuz koşullar sizi yaratıcı çalışmaları içine itecektir. Yaptıklarınızla dikkat çekici sonuçlar alabilirsiniz. Yeniliklere yakın durmalı, kendinizi geliştirmeye çalışmalısınız. Hayatın olumlu yönleri karşısında gevşemek ve keyif almak tüm ilişkilerinize olumlu bir hava katacak.

  Sevgili Terazi
  Tüm dikkatleri ev hayatına çeken sorumluluklar var. Bitişler ve başlangıçların ardından güvenlik sorunlarınızı aşabileceksiniz. Aile içi ilişkilerin getirdiği duygusal sıkıntıları ise fazla zorlamamalısınız. Biraz kendinize zaman ayırmak, sabırlı davranmak hayatınızı kolaylaştıracaktır. Anne ya da baba ile ilgili sıkıntılar ise geri planda kalıyor.


  Sevgili Akrep,
  Yakın çevrede hareket artarken yeni sorumluluklar öne çıkacak. Özellikle komşularla olan ilişkilerde çözüm bekleyen gelişmelere dikkat edilmeli. Birden fazla konunun hayatınızda olması sizi zihinsel olarak zorlayacaktır. Alacağınız haberler ise eğitimde yenilenme şansı getiriyor. Önceliklerinizi iyi belirlemeli, kısa yolculuklarınızı kazançlı bir hale getirmelisiniz.


  Sevgili Yay
  Kaynaklarınızı daha iyi değerlendirme şansınız var. Son derece kararlı ve akılcı adımlarla yeni gelirler peşinde olacaksınız. Zira gelir gider dengenizi yeniden yapılandırmak için gereken cesaretiniz var. Çalışma kapasitenize güvenmeniz iş hayatından beklediğiniz destekleri size verecektir. Ödemelerde yaşadığınız terslikler bir süre daha devam edebilir.

  Sevgili Oğlak,
  Burcunuzda ilerleyen Ay size büyük bir canlılık ve güven vermekte. Yapacağınız girişimlerde kendinize yeni kapılar açabilirsiniz. Kişisel alanda alacağınız yeni kararlarınız ise sonraki adımlarınızı belirleyecektir. Cesaretinizi toplamalı ve sizi yenileyen şartların içine girmelisiniz. Parasal konularda yeni başlangıçlarınızı yarına bırakmanızda yarar var.

  Sevgili Kova,
  Birtakım belirsizlikler ağır basıyor. Henüz olgunlaşmamış konulara hakim olmakta zorlanabilirsiniz. Özellikle iş hayatını ilgilendiren sorunlar karşısında çaresiz kalabilirsiniz. Olayları bir parça akışta bırakmalısınız. Büyük adımlar riskleri beraberinde getirecektir. Eğitim çalışmalarınızda hızlı hareket edebileceğiniz fırsatlara odaklanabilirsiniz.

  Sevgili Balık,
  Sosyal alanda oldukça aktif dönemler. Arkadaşlıklar ve yeni dostluklar önem taşıyor. Başkaları ile olan ortan çalışmalarınız ise tüm hızı ile devam ediyor. Ancak aşırı rekabetin getirdiği ilişkilere dikkat etmeniz gerekecek. Dostlarınızın fikirlerinden yararlanarak pek çok konuda akıcı kararlar alabilirsiniz. Sosyal çevredeki değişime uyum sağlamanız gerek.


   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  teşekkürler :S
   
 3. benimm ben

  benimm ben Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  30 Kasım 2010
  Mesajlar:
  827
  Beğenilen Mesajlar:
  20
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Benim yerim Onun yanı.. :)
  tşk.ler canım
   
 4. KeLeBeK's

  KeLeBeK's Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  9 Kasım 2010
  Mesajlar:
  2.184
  Beğenilen Mesajlar:
  184
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  Ҝє£єβєҜ'£єЯ Ď¡¥àЯı
  ayy doğru gerçekten yaa,sıkıntılardayım bu aralar;
  Sevgili Terazi
  Tüm dikkatleri ev hayatına çeken sorumluluklar var. Bitişler ve başlangıçların ardından güvenlik sorunlarınızı aşabileceksiniz. Aile içi ilişkilerin getirdiği duygusal sıkıntıları ise fazla zorlamamalısınız. Biraz kendinize zaman ayırmak, sabırlı davranmak hayatınızı kolaylaştıracaktır. Anne ya da baba ile ilgili sıkıntılar ise geri planda kalıyor.


   
2 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 2 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  2 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  2 şubat burç 2 şubat burcu Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız...Hepsi 2 Şubat Günlük Burç Yorumlarınızda :tik: Koç Sevgili Koç, ilgilenmeniz gereken rutin işler olacak. İşlere yaklaşımınız Ay’ın titiz Başak’taki etkisiyle pratik ve gerçekçi olmak zorunda. Tipik bir Koç iseniz detaylardan nefret eder ve vakit kaybı...
 2. 16 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  16 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  16 Şubat günü burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar Sevgili Koç, Jüpiter'in burcunuzda olması azminizi ve iyimserliğinizi arttırıyor. Ne var ki bazı sürpriz gelişmelerden kaynaklanan gecikmeler veya aksamalar canınızı sıkabilir. Ama öğleden sonra aşk hayatınız veya çocuklarınızla ilgili yaşayacağınız şanslı...
 3. 18 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  18 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  18 Şubat Cuma haftanın son iş gününün burç yorumları sevgili melişler :tik: Sevgili Koç, Bugün arkadaşlarınızı sorgulama gereği duyabilirsiniz. Onların anlattıklarıyla tatmin olmadığınız için, kendi işinizi, kişisel imkanlarınızla yapmak isteyebilirsiniz. Farklı görüş açılarının geliştiği bir ortamda, kabul edemeyeceğiniz bir yetersizlik söz konusu olabilir. Güvenmek istediğiniz kişileri...
 4. 23 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  23 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  Bakalım yıldızlar 23 Şubat 2011 Çarşamba günü bizim için neler diyor :tik: Sevgili Koç, İş disiplininiz mükemmel gidiyor. Bugün çevrenizdeki kişileri tarzınızla etkileyecek ve biraz da baskıcı bir tutum sergileyeceksiniz. Kendinize güvenmenize rağmen, üstlerinizle konuşurken, daha sakin ve temkinli, olmalısınız. Maddi konularla ilgili düşüncelerinizi yakınlarınızla tartışmamalı, bugün ketum...
 5. 28 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  28 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  Çalışanların en sevdiği ay Şubat ayının son günü 28 Şubat Pazartesi burç yorumlarınız kızlar :tik: Koç Burcunda Bugün Seyahat planlarınızla ilgili bazı talihsizlikler yaşanabilir Beklenmedik biçimde ortaya çıkacak bazı aksaklıklar veya daha önce farkında olmadığınız engeller projelerinizle ilgili endişelerinizi arttırabilir Kendinizi mistik konulara vererek bu tip endişelerden...

Sayfayı Paylaş