Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  2 Temmuz 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  2 TEmmuz Cuma Günlük Burç Yorumlarınız melişler :tasu::tasu:
  Koç : Hayallerinizi gerçekleştirmek için önemli bir dönüm noktasındasınız.Sosyal konularda yapmak istediğiniz girişimleri ve kendinize olan güveniniz size yardımcı oluyor,ancak tutucu davranışlarda sergileye biliyorsunuz.
  Boğa : İlişkilerinizi gözden geçiriyorsunuz.Mantıklı olmak istiyorsunuz.Organizasyon çalışmalarınızı ön plana çıkarmak için uygun bir gün olmasına rağmen, kaprisli ve detaycı yönlerinizi, gereksiz bir alınganlığa dönüştürebilirsiniz. Objektif görüşlerinizi çevrenize yansıtırken, olumlu olmalısınız.
  İkizler :Kendinizi sınamak için, uygun bir gün. Detaylara takılarak gününüzü geçirmemelisiniz. Ailenizle birlikte ortak paylaşım içinde olacağınız olaylar gündeme gelebilir. Onlarla ilişkilerinizde derin bir duygusal boyut içinde olacaksınız. Aşırı duygusallık bazen istenmeyen tartışmalara da neden olabilir.
  Yengeç : Güneş burcunuza geçti ve, sizi daha güçlü ve yapıcı kılıyor. İmkânsızlıklar karşısında cesurca yapacağınız atılımlar, size önemli bir kariyer sağlayabilir. Çevrenizde birçok kişiyi istediğiniz gibi etkileyeceksiniz. Liderlik özellikleriniz ön plana çıkarken, çevrenizi yönetmek için, atılımcı ruhunuzu da körüklüyorsunuz
  Aslan: Kazançlarınızı arttırma konusunda detaylar ön plana çıkarken, araştırmacı yönünüzü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Birçoğunuz, sistemleri savunurken, bazılarınız alışkanlıklarınızdan vazgeçmek istemiyorsunuz. Çelişkilerin size sağlayacağı yararları daha sonra olumlu bir şekilde göreceksiniz.
  Başak :Küçük detayların gözünüzden kaçmaması sonucunda, önemli kazançlar gündeme gelebilir. Hafızanızın size yardım edeceği bir gün. Birçok kombinasyon bilgileri bir arada kullanacaksınız. Konuşma yeteneğiniz sayesinde, gerekli olan bağlantıları kolay bir şekilde kuracaksınız. Dikkatinizin dağılmasına izin vermemelisiniz.
  Terazi :Ay burcunuzda ilerlerken, duygusal konularınıza yeni bir boyut sunuyor. Derin ve anlamlı yönleriniz ortaya çıkarken, titiz ve detaycı davranışlarınızın size kazandıracağı avantajları inkar etmemelisiniz. Bugün, dostlarınıza özverili davranacak ve onlardan da aynı davranışları bekleyeceksiniz. Değişimlerden olumsuz etkileniyorsunuz.

  Akrep :Yaşam enerjinizin yüksek olduğu bir gün. Güneş sizin gibi su grubu olan Yengeç’te Sosyal adalet duygunuzu ön plana çıkarırken, zayıfları koruma ve yardım etme isteği içindesiniz. Duygularınızı herkesle paylaşmak istemeyebilirsiniz. İçsel kaygılarınızı bir kenara bırakmalısınız. Bugün, duygu ve düşünceleriniz paralel ilerliyor. Yay: Toplumsal çalışmalarda başarılı bir organizatörsünüz. Değişimi sevdiğiniz için, konsantrasyon yetersizliği yaşıyorsunuz. Bugün, sorumluluklarınız konusunda dikkatli ve detaycı davranıyorsunuz. Olayların farklı yönlerini araştırarak, değişik sonuçlar elde edeceksiniz. Yaşamı istediğiniz gibi vurguluyorsunuz.
  Oğlak : Maddesel gücün peşinde olduğunuz bir gün. Birlikte çalıştığınız kişilerin kişisel özelliklerini tenkit etmekten sakınmalısınız. Sizin çalışkan yapınız ve güçlü performans yeteneğiniz, çevrenizdeki kişilerle aynı düzeyde olmayabilir. Yaptığınız işe gösterdiğiniz titizlik bugün, aşırıya kaçabilir ve kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz.
  Kova: Yaratıcı düşüncelerinizdeki olumlu performansı iş yaşantınızda olduğu gibi duygusal ilişkilerinize de yansıtabiliyorsunuz. Bugün, kendinizi yeni olaylara hazır hissediyor ve karşı cinsle aranızda duygusal bağlarınızı daha güçlendiriyorsunuz. Fiziksel enerjinizin yüksek olması, her anlamda sizi farklı kılacak. Çevrenizdeki güçlü dostlarınızın size sağlayacağı avantajlar gündemde.
  Balık: Bugün, dostlarınızla mantıklı ve doğru iletişimler içindesiniz. Yapacağınız çalışmalarda onların fikirleri sizin için olumlu bir motivasyon oluyor. Bazı arkadaşlarınızın sizden sakladıkları sorunları olabilir. Onlara yardım etmek için, gerekli araştırmaları yapmalısınız. Sizin desteğiniz onlara güç verecektir. Beklentilerinizin yoğun.   
 2. HaYaL

  HaYaL Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  1 Şubat 2009
  Mesajlar:
  10.558
  Beğenilen Mesajlar:
  227
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Şehr-i HaYaL
  Yay: Toplumsal çalışmalarda başarılı bir organizatörsünüz. Değişimi sevdiğiniz için, konsantrasyon yetersizliği yaşıyorsunuz. Bugün, sorumluluklarınız konusunda dikkatli ve detaycı davranıyorsunuz. Olayların farklı yönlerini araştırarak, değişik sonuçlar elde edeceksiniz. Yaşamı istediğiniz gibi vurguluyorsunuz.

  Çok genel ama tşkkürler :D
   
 3. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  bu nasıl bir gün ya :)) öhö öhö :D
   
2 Temmuz 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 2 TEMMUZ Günlük Burç Yorumları

  2 TEMMUZ Günlük Burç Yorumları

  2 temmuz ne burcu 2 temmuz burcu Koç Sevgili Koç, evle ilgili girişimleriniz için bugün doğan yeniayın hemen ardından harekete geçerseniz sene içindeki en uygun zamanı yakalamış olursunuz. Taşınmak, evinizi yenilemek, satmak, satın almak, kiralamak veya anne ya da babanızla ilgili konuları halletmek için atacağınız adımlarda hızla yol alabilir ve tahmininizden daha büyük aşama...
 2. 2 Temmuz Günlük Burç Yorumları

  2 Temmuz Günlük Burç Yorumları

  2 temmuz burcu 2 temmuz hangi burç hangi burçtur burç Koç Sevgili Koç, Ay gün boyu başkalarıyla paylaştığınız gelirler evinde dolaşıyor. İlgilenmeniz gereken pek çok para konusu olabilir. Ancak ortak maddi konularda kafanız karışık olabilir ve yeterince net düşünemeyebilirsiniz. Bir arkadaşınız ya da bir grupla para konusunda farklı görüşlerde olabilir ve birbirinizi anlamakta...
 3. 7 Temmuz 2010 Günlük Burç Yorumları

  7 Temmuz 2010 Günlük Burç Yorumları

  7 temmuz burc Burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar :pasi::pasi: Sevgili Koç, Karşı cinsin üzerinizdeki etkisini inkar etmeniz mümkün değil. Bugün, partnerinizin size olan davranışlarından olumlu etkileneceksiniz. Birlikte ortak çalışmalar içinde olacağınız kişilerin, size sunacakları olanakları ret etmemeli,...
 4. 14 Temmuz 2010 Günlük Burç Yorumları

  14 Temmuz 2010 Günlük Burç Yorumları

  14 temmuz burç 14 temmuz burcu 2010 burç yorumu 2010 yorumları Bakalım kızlar 14 Temmuz Çarşamba günü sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız :m.c::m.c: Koç 14. Temmuz.2010 21 Mart – 19 Nisan Yaratıcılık ve kendini gösterme açısından şanslı bir gündesiniz. İçinizden yükselen bir enerji ile...
 5. 20 Temmuz 2010 Günlük Burç Yorumları

  20 Temmuz 2010 Günlük Burç Yorumları

  Bakalım kızlar 20 Temmuz günü sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız :Dancing_angry::Dancing_angry: KOÇ Anne-babanızla ilgili düşündükleriniz veya hissettikleriniz sizi rahatsız ediyor olabilir. Ama bunların gerçek olduğunu siz de biliyorsunuz. Belki yakın bir dostunuzla ya da kardeşinizle...

Sayfayı Paylaş