Etiketler:
 1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.356
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  2 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Meleklerimiz İçin...

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Burç Günlük Burç


  Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim....

  [​IMG]21 Mart -20 Nisan

  Hareketli günlerin başındasınız. Bütün sorunlarınızı unutmak ve düşünmeden yaşamak imkanını bulabileceksiniz. Çevrede sizin hata yapmanızı dört gözle bekleyenler var ve bunun için ellerinden geleni yapıyorlarfakat siz mutlu gelişmelere açık bir gündesiniz. Biraz daha kontrollü olmaya çalışmalısınız. Yeni başlangıçlar, yeni ilişkiler veya yeni işler için bir dönüm noktasındasınız. Psikolojik olarak bazı şeylerin eksikliğini çekiyorsanız, o şeyler doğrultusunda hareket etmelisiniz. Kendinizde bulacağınız ani bir enerji ile çok yavaş ilerleyen bir işinizi bir anda halledebilirsiniz.

  [​IMG]21 Nisan -21 Mayıs


  Sevdiğiniz kişilerle birarada olmak, içinde bulunduğunuz bazı sıkıntılardan uzaklaşmanızı sağlayacaktır.Bugün arkadaş çevreniz sizin etkinizdedir ve onları her türlü yönlendirmeniz mümkündür. Özellikle iş konuları bezdirici seviyelere gelebilir. Hatalara açıksınız. Size bazı konularda baskı yapılabilir. Bunlar aslında sizin iyiliğinize olacak şeylerdir. Aramak ve aramamak arasında kararsız kaldığınız birisini aradığınız takdirde olumlu gelişmeler başlayabilir. Gerekli ataklığı gösterebilirseniz dar boğazları kolaylıkla geçersiniz. Daha iyimser düşünmeye çalışmalısınız. İş yerinizde üzerinize bazı yeni şeyler yüklemeleri ve bunu bir oldu bittiye getirmeye çalışmaları olasıdır.

  [​IMG]22 Mayıs -21 Haziran


  Hiç bir şeyin üzerinde durmayın veya şüphe üzerine parlamayın.Yapmak istediğiniz işlerde planlı davranmalı ve ilgili kişilerin de zamanında hareket etmelerini sağlamaya çalışmalısınız. Gelişmeler size büyük bir moral desteği yaratacaktır. Evinizle ilgili bazı sorunlarınız da ortadan kalkabilir. Ortaya çıkacak olan kriz durumlarında pasif kalırsanız beceriksiz durumuna düşebilirsiniz. Arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz özel hayatınızı karıştırabilir. Sosyal ilişkileriniz ve arkadaş toplantılarınız eşiniz veya sevgilinizle aranızı açabilir. Bazı konularda size oldukça işe yarar bilgiler verebilirler. Bunları değerlendirmek için sabırsanmamalısınız. Zamanı geldiğinde bunu zaten bileceksiniz.

  [​IMG]22 Haziran -23 Temmuz

  Sadece kendinize güvenerek yapacağınız bir şey büyük beğeni kazanabilir. Eğer işi hafife almaz da üzerine giderseniz ilerde çok önemli olabilecek bazı gelişmeler başlayabilir. Eğer siz bir kadınsanız birlikte olduğunuz erkeğe daha yakın ilgi göstermeniz gerekir. Hangi cinsiyetten olursanız olun ev ya da işinizle ilgili bir konuda yanlış bir karar vererek zor durumda kalabilirsiniz. Mal, para ya da alışverişle ilgili bir konuda sinir bozucu gelişmeler olabilir. Bugün bir dikkatsizliğiniz yüzünden aynı şeyi defalarca yapmak zorunda kalmanız olasıdır. Daha sakin düşünmeye çalışmalısınız. Zorluklar karşısında yardım aramanız boşuna. Aradığınız destek ve yardımı bulamazsınız. Rahatlıkla başa çıkmanız mümkün olan şeyler size yapılması imkansız ya da çok zor işler olarak görünebilirler.
  [​IMG]24 Temmuz -21 Ağustos

  Bugün size karşı kötü niyetli olan insanlarla kontağınız olabilir. Bu kötü niyet sizin konum ve yaşınıza göre çeşitli şekillerde olabilir. Eğlence ve lükse düşkünleşmeniz olasıdır. Resmi yerlerle veya işvereninizle olan ilişkilerinizde becerikli ve başarılısınız. Uzaklara özlem duymanız ve yolculuğa çıkmanız ya da yolculuk plan ve hazırlıkları içinde olmanız da olasıdır. İş hayatınızla ilgili ya da maddi durumunuzu sarsabilecek bir sorunla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bazı yalanlar yüzünden üzülmeniz olasıdır. Dolandırıcılık ve hırsızlık gibi şeylere karşı dikkatli olmalısınız. Altında olduğunuz etkiler size iddiacı yapabilir. Kendinize bile aşırı gelen kaprislerinizle çevreyi bıktırabilir, bir çok anlaşmazlığa sebep olabilirsiniz.

  [​IMG]22 Ağustos -23 Eylül


  Özel hayatınızda ya da işinizde umulmadık entrikalarla karşılaşabilirsiniz.Mümkün olduğunca sağlam durmaya çalışmalısınız ve her sorunu, sonraya bırakmadan, ortaya çıktığı anda derhal çözmeye çalışmalısınız. Savurgan bir yapıdasınız. Sadece para harcama konusunda değil herşeyde savurgan olabilirsiniz. Sizi seven kimseleri, sosyal ilişkilerinizi, mental ve fiziksel enerjinizi ve bütün kaynaklarınızı tüketme meylindesiniz. Kişiliğiniz ve uğraştığınız konulara göre bir çok farklı olayla karşılaşabileceğiniz birgündesiniz. Çevrenizde farkında olmadığınız bir veya birkaç düşmanınız olabilir ve bunların bazı faaliyetleri size gerçekten de zarar verebilir.
  [​IMG]24 Eylül -23 Ekim


  Biraz saygısız ve herşeyi abartma eğilimleri içinde olabilirsiniz.Birçok konuda haklı olabilirsiniz fakat meseleyi karşı tarafın açısından da düşünmek gerektiğini unutmamalı ve onlara da söz hakkı tanımalısınız. Çevrenizde size düşman olan bazı kimseler bulunabilir. Politik konulardan da uzak durmalısınız çünkü bu gibi şeyler yüzünden kavga etmeye açıksınız. Hayal kırıklığı getiren karşı cins ilişkilerine eğilimlisiniz. Bazı şeylerden vaz geçmek ya da bir şeyleri feda etmek zorunda kalabilirsiniz. Çevrenize karşı uyumsuz davranışlarınız olabilir. Sağlığınıza dikkat. Hemen hemen herşeyi dert edip, kendinizi üzme meylindesiniz.

  [​IMG]24 Ekim - 23 Kasım


  Duygusal hayatınız kontrolsüzdür. Oldukça gevşek ve gereksiz rahatlık içinde olabileceğiniz birgün.Kendi sebep olacağınız maddi zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Gereksiz masraflara eğilimlisiniz. Duygusal karışıklık ve maddi savurganlık dışında hangi konuda olursa olsun bütün yeni eşebbüslerinizi planlı ve sakin bir şeklide gerçekleştirebilir, sonuca ulaştırabilirsiniz. Eğer teknik konularla ilgili bir iş yapıyor veya okuyorsanız son derece başarılı olacağınız bir dönemdesiniz. Aceleci yapıdasınız ve bu yüzden zarar görebilirsiniz. Sakarlaşabilirsiniz. Bu yüzden her zaman ufak tefek kazalara karşı dikkatli olmalısınız.

  [​IMG]24 Kasım - 22 Aralık

  Bugün gerçekçi ve dengelisiniz. İnsanlarla iyi iletişim içindesiniz.Bu arada size bir çok yeni haber ulaşabilir ve öğreneceğiniz bazı şeyler sizi sevindirebilir. Sevmediğiniz birisinin kötü bir durumda olduğu haberini de alabilirsiniz. Eğer son günlerde herhangi bir şikayetiniz olmamışsa önümüzdeki günler içinde de olması çok zayıf bir ihtimaldir. Eğer son iki, üç günde bazı sağlık sorunlarınız olmuşsa bunlardan süratle kurtulacaksınız. Her durumda fiziksel ve psikolojik olarak kendinizi güçlü hissedebileceğiniz bir dönemdesiniz. Mutluluk ve coşkunluk hisleri içindesiniz. Size memnuniyet verebilecek olan bir çok olay ya da şeyle karşılaşmanız olasıdır. Yardımsever yapıdasınız. Karşı cinsle olan her türlü ilişki ve iletişimiz verimlidir.

  [​IMG]23 Aralık - 20 Ocak

  Bugün, geçtiğimiz günlerde yapmış olabileceğiniz hataları düşünüp, değerlendirme meylinde olabilirsiniz.Bunu yaparsanız herşeyin nedenini ve kendi hatanızı anlayıp, gereken tedbirleri bulabilirsiniz. Artık düzeltilmesi imkansız şeyler için de fazla kafa yorup, kendinizi üzmeyin. Uzun vaadeli projeler başlatmak için iyi zamandasınız. Fiziksel enerjiniz oldukça yüksektir. Fiziksel dayanıklılık ve güç isteyen işlere girişmeniz ve bunlarda başarılı olmanız olasıdır. Ayrıca biraz romantik yapıda olmanız ya da bir tür maneviyat arayışı içinde olmanız mümkündür. Bugün içki, kumar veya benzeri şeylerden de uzak durmalı ya da en azından ölçüyü elden kaçırmamalısınız.

  [​IMG]21 Ocak - 19 Şubat

  Yeni fikir ve planlara açıksınız. Herşeyi son derece kolaylaştıracak olan buluş veya fikirler üretmeniz mümkündür.Herşeyi düzeltmek, yeniden yapmak güç ve kaabiliyetine sahipsiniz fakat bugün aynı zamanda sizin için fiziksel aktiviteler herşeyden ön planda olabilir. Kafanız fantazilerle dolu olabilir diğer konular size sıkıcı gelebilir. Bu yapınızın sadece hayalde kalacağını da sanmamalısınız. Karşı cinsle kontak kurabilmek açısından da oldukça şanslısınız. Aslında, iyi kullanıldığı takdirde yapıcı bir dönemdesiniz. Uzun zamandan beri beklediğiniz şeyleri gerçekleştirebilirsiniz. Mesleki açıdan ilerleyebileceğiniz güzel fırsatlar yakalayabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Beklenmedik şeylerle karşılaşmanın verdiği şaşkınlıkla altüst olabilirsiniz. Aslında oldukça heyecanlı bir gün.

  [​IMG]20 Şubat - 20 Mart


  Biraz zorlayıcı etkiler altındasınız. Özellikle, siz hangi cinsiyetten olursanız olun, karşıcinsle olan ilişkileriniz gerilimlidir.Maddi konularda da sıkıntılarınız olabilir. Beklenmedik durumlarda ve beklenmedik şeylere aşırı sinirlenebilirsiniz. Planlarınızda beklenmedik engellerle karşılaşabilirsiniz. Kafanızda belirli bir planınız olabilir ve bu planı bozacak olan gelişmeler olduğu zaman son derece sinirlenmeniz ve farkında olmadan sinirinizi çevrenize yansıtmanız ve özellikle de karşıcinse karşı kırıcı olmanız olasıdır. Ani bir yolculuk ihtimali var. İş ve para konularında beklenmedik gelişmeler.
   
  Son düzenleme: 3 Temmuz 2012
2 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Meleklerimiz İçin... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Boğa Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz Boğa Meleklerimize...

  Boğa Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz Boğa Meleklerimize...

  Boğa Burcu 2012 Temmuz Ayı Yorumu Boğa Burcu Aylık Burç Yorumu Evet Boğa burcu meleklerimiz sizleri para aşk sağlık neler bekliyor dersiniz...İşte merak ediyorsanız..Temmuz ayınız nasıl geçecek yıldızlar hayatınıza nasıl yön verecekler bilmek istemezmisiniz....İşte buyrun... Astroloji bilmek, rüzgarın nereden estiğini bilmek gibidir. Astroloji bilgisi sayesinde sizi destekleyen...
 2. Terazi Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz...Terazi Meleklerimize....

  Terazi Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz...Terazi Meleklerimize....

  Terazi Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumu Terazi Burcu Aylık Burç Yorumu İyi huylu dengeli Terazi Burcu Meleklerimiz bakalım sizleri bu ay neler bekliyor...Aşk para sağlık başarı evlilik hengileri bu ay sizin yüzünüzü güldürecek bakalım.... Tüm Terazi’ler kafa karışıklıkları, duygusal çalkantılar, zaman zaman yoğunlaşan karamsar duygular, hatta belki ansızın bastıran ağlama isteği,...
 3. Yay Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz...Yay Meleklerimize....

  Yay Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz...Yay Meleklerimize....

  Yay Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz Yay Burcu Aylık Burç Yorumu Neşeli Açık Fikirli Esprili Yay Burcu Meleklerimizi Temmuz ayında neler bekliyor acaba....Bu neşeli esprili hallerini hiç kaybetmesinler...Temmuz ayında başarı sağlık mutluluk bakalım hangileri kapınızı çalacak.... Hayatınızda önemli kararlar alma, bitişler ve başlangıçlar temaları gündeme gelmiş olabilir. Mayıs...
 4. 5 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Hadi Meleklerim Kaçırmayın....

  5 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Hadi Meleklerim Kaçırmayın....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Beklentilerinizin arttığı bir döneme giriyorsunuz. Bugün...
 5. 18 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Melekler Mekanından Meleklerimize....

  18 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Melekler Mekanından Meleklerimize....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Geçtiğimiz günlerde sorun yaratmış olan özel...

Sayfayı Paylaş