Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  2 Temmuz 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  2 temmuz salı günlük burç yorumu günlük burç yorumları  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, gönlünüzden geçen her dileğin gerçekleşmesi temennisiyle 2 Temmuz 2013 Salı Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz...


  < Konu Resmi..>  KOÇ
  Bugün, özel yaşamınızda her duyduğunuza inanmamalı, eş ya da sevgilinize itimat ederek hareket etmelisiniz. Birlikteliğiniz sizi her anlamda kazançlı çıkaracak. İki zeki ve birbirine değer veren insanın aşkla birbirine bağlı olması kıskanç insanları rahatsız edecektir, böyle insanlara fırsat vermemelisiniz. İş hayatınızda ise şans sizden yana. Yeniliklere ve değişime hazır olun, ilk adımı bir an önce atarak harekete geçin. Üretkenliğinizin çok yüksek olduğu zamanlardasınız. Beklemede kalan tüm işlerinizi düzenlemeli, bir an evvel harekete geçmeli ve zamanı iyi değerlendirerek hareket etmelisiniz.

  Günün Olumlaması: Biliyor, inanıyor, güveniyor ve seviyorum. Aşkın gücü ve koruması ile huzur ve mutluluktayım. Birbirimize destek oluyor, anlıyor ve sürekli paylaşıyoruz. Hayat ikimizi birden güzellikleri ile mükafatlandırıyor.

  Günün Rengi: Beyaz

  Günün Kristali: Opal  BOĞA
  Gökyüzü günü iş hayatınıza önem vererek geçirmeniz için harekete geçiriyor sizleri. Uzun zamandır ağırdan aldığınız konularda hızla ilerlemeler kaydedebilir, yeni bağlantılar yaparak var olan şartlarınızı daha iyi seviyelere taşıyabilirsiniz. Çekimser kaldığınız hemen her konuda şans sizden yana. Yeter ki biraz cesaretli olun ve isteklerinizi gerçekleştirmek için acele edin. Özel yaşamınızda ise hissettiğiniz gibi yaşamalı ve hiç kimsenin sizin düşünceleriniz üzerinde baskı kurmalarına izin vermemelisiniz. Eş ya da sevgilinize içinizden geldiği gibi davranın ve duygularınızı özgür bırakın.

  Günün Olumlaması: Yüreğimi, duygularımı özgürleştiriyorum. Aşkı doyasıya yaşıyor ve yaşatıyorum. Öz güvenimi tazeliyor, yenileniyorum. Böylelikle kendimi tüm negatif enerjilerden koruyan çok güçlü bir enerji oluşturuyorum.

  Günün Rengi: Beyaz

  Günün Kristali: Ay taşı  İKİZLER
  Gökyüzü yaşamınızın karanlık yönlerini ışık olup aydınlatıyor adeta. Yaşamınızda birçok sürpriz olay deneyimleyebilirsiniz. Var olan şartlarınızı iyileştirecek hatta olumlu yönde kökten değiştirecek, fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bugün kendinize güvenin ve yüreğinizden gelen sese kulak vererek hareket edin. Maddi ve manevi yükselişiniz yakınınızda bulunan birçok insanı rahatsız edebilir. Bu durum sizleri duygusal anlamda etkilememeli ve insanların gerçek yüzlerini görebildiğiniz için şükretmelisiniz. Özel yaşamınızda ise aşka doğru adım adım yürüdüğünüzü bilmelisiniz.

  Günün Olumlaması: Karanlıklarımdan aydınlığa, aşka yürüyorum. Kararlıyım, fikirlerimi hayata geçiriyorum. Şansı, fırsatı, sağlığı ve huzuru kendime çekiyor, isteklerime kolaylıkla ulaşıyorum.

  Günün Rengi: Buz beyazı

  Günün Kristali: Hematit  YENGEÇ
  Huzurlu ve enerjinizin oldukça yüksek olduğu bir gün karşılamakta sizleri. Yüreğinizde bilmediğiniz bir heyecanın tatlı çarpıntılarını deneyimleyebilirsiniz. Adeta üzerinizdeki büyük bir ağırlıktan kurtulmuşçasına özgür hissedeceksiniz kendinizi ve bu keyifli ruh haliniz başta iş hayatınız olmak üzere yaşamınızın her alanına yansıyacak. İşinizle ilgili önemli görüşmeleri bugün gündeminize alabilirsiniz, emin olun tahmininizden iyi geçecektir. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın size olan hayranlığı, sevgisi ve bu güzel duygularını ifade eden söz ve davranışları ile yeniden var olurmuşçasına mutluluğu iliklerinize kadar hissetmenizi sağlayacak.

  Günün Olumlaması: Aşk beni bana döndüren, aşk beni benle buluşturup güçlendiren, yaşama sıkı sıkı bağlanmamı sağlayan en yüce ve değerli duygu. Seninle besleniyor, seninle sırrı keşfediyor, her gelen günle daha çok üretiyor, seviyor, başarıdan başarıya ulaşıyorum.

  Günün Rengi: Beyaz

  Günün Kristali: Yakut  ASLAN
  Gökyüzü uzun zaman sonra gelen maddi şanslara işaret etmekte. Bugün beklemediğiniz gelirler ve alacakları tahsil söz konusu olabilir. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz ev ya da araba için yeterli kaynağı elde edebilir ve bir an önce satın almak için harekete geçebilirsiniz. Bugün yakınlarınızdan gelecek haberlerle canınız sıkılabilir. Mümkünse her olayın içinde olmamaya özen göstermeli ve taraf olmaktan çekinmelisiniz. Aksi halde iki insanın arasında yaşanan bir yanlış anlaşılmanın sorumlusu olarak gösterebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizi ihmal etmemeye özen göstermeli, ona olan sevgi ve aşkınızı her fırsatta dile getirmelisiniz.

  Günün Olumlaması: Göklerin bilgeliğiyle çıktığım yolda özümden gelen sese kulak veriyor, mavinin derinliği ile aydınlanıyorum. Bilgimi sevgimle ve emeğimle zenginleştiriyorum. Yeteneklerimi geliştirerek, yapmam gereken hiçbir şeyi ertelemeden, bahane bulmadan, korkmadan cesurca ortaya koyuyor, kazanarak ilerliyorum.

  Günün Rengi: Buz beyazı

  Günün Kristali: Mavi safir  BAŞAK
  Kendinizi geliştirebileceğiniz alanlara yönelebilir, farkında olmadığınız yeteneklerinizi keşfedebilirsiniz. Sevdiğiniz insanla iletişiminiz oldukça kuvvetli olacağı için beraber ikinizin de keyif alacağı ortamlar ilişkinize heyecan katacaktır. Bugün işinizle ilgili tüm planlarınızı yapmalı ve maddi gelirlerinizi kendinizi mesleki anlamda geliştirmeye yönelik eğitimler için kullanmalısınız. Özel yaşamınızda sevdiklerinize sahip çıkmanız ve muhteşem duyarlılığınız sayesinde yıkılmaz bir kalenin içinde mutluluğunuzu pekiştireceksiniz. İlahi adaletin gerçekleşeceği özel zamanlardasınız. Birçok kişinin gizli kalmış sırlarını öğrenecek, geçmişte size zarar veren insanların sizden yardım talepleriyle karşılaşacaksınız.

  Günün Olumlaması: Hayatımın her alanında sevgi ve aşk var. Eşimi aşkla seviyorum. İşimi, çocuğumu, ailemi, dostlarımı her geçen gün büyüyen bir sevgiyle seviyorum. Yaşamıma mana kazandıran en güzel duygudur sevgi. Ben onunla beslendikçe yaşamımda hiçbir olumsuzluk olmaz ve onun bana verdiği güçle her zorluğun üstesinden gelerek, kendim ve sorumlu olduklarım için her zaman doğru kararlar alırım.

  Günün Rengi: Beyaz

  Günün Kristali: Sitrin
  TERAZİ
  Gökyüzü, ev ve aile ile ilgili yapacaklarınız için enerjinizi yükseltiyor. Çalışarak hayal ettiğiniz hemen her şeyi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Eğer tasarladığınız herhangi bir şeye henüz başlangıç yapmadıysanız şimdi tam zamanı. Bir kere başladığınızda devamını getirecek, yüksek ruh halinde olacak ve yaptıklarınızın sonucundan son derece memnun kalacaksınız. Ruhsal olarak yenileniyor ve oldukça parlak bir döneme merhaba diyorsunuz. Arkadaşlarınız aracılığıyla hayatınıza rehberlik edecek, sizi doğru bir şekilde yönlendirecek önemli bir insanla tanışabilir, kısa süre içinde birlikte çalışmaya başlayabilirsiniz. İşinizle ilgili konularda fikir ayrılığı yaşayacağınız insanlarla tartışmak yerine, fikirlerinizi kabul ettirmeye yönelik iyi niyetli davranışlar sergilemeniz faydanıza olacaktır.

  Günün Olumlaması: Geçmiş deneyimlerden kazandığım olgunluk ve bilgelikle duygularımla değil, aklımla ilerliyorum. Yeteneklerim rabbimin bana armağanıdır. Yeteneklerimi ortaya koymama ve başarıma engel olacak tüm negatif enerjileri sonsuza kadar yaşamımdan uzaklaştırıyorum.

  Günün Rengi: Beyaz

  Günün Kristali: Kırmızı Spinel  AKREP
  Sevmek ve sevilmenin yaşamınıza kattığı değerlerin keyfine vararak enerjinizi daha da yükselteceksiniz. Maddi konularda yaşanan gelişmeler geleceğe yönelik planlarınızı yapılandırmanız açısından oldukça önem taşıyacaktır. Eski bir arkadaşınızın telefonuyla sürpriz bir görüşme yapabilirsiniz. Kişisel gelişiminizin en üst seviyelerindesiniz. Ayna olup yansıtmayı öğrendiniz. Karşınızdakiler size nasıl davranıyorsa sizde kendilerini görmeye başlayacaklar. Bu süre içinde dikkat etmeniz gereken: Endişeye kapılmamak. Sizi siz yapan değerlerinizden uzaklaşmamalısınız. Herkese hak ettiği gibi davranmaya başlayacaksınız. Özel yaşamınızda ise bekar Akrep’ler, sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

  Günün Olumlaması: Yaşama, sevdiklerime ve işime duyduğum aşk, zorluklar karşısında azmimi, inançlarımı kuvvetlendiren yegane ve büyük bir güçtür. Bu duyguyu yaşıyor olmanın şansıyla her günüm bolluk, bereket, huzur ve sağlık dolu.

  Günün Rengi: İnci beyazı

  Günün Kristali: Hematit  YAY
  Bugün yakın çevrenizle yanlış anlaşılmalar ve buna bağlı suçlamalar söz konusu olabilir. Söylenenleri doğru anladığınızdan emin olun ve gereksiz alınganlıkların huzurunuzu kaçırmasına izin vermeyin. İş hayatınızda sürpriz teklifler alabilirsiniz. Tüm riskleri hesaplayarak hareket etmeli ve sizden yaşça büyük aile bireylerinin görüşlerini alarak kararlar vermelisiniz. Özel yaşamınızda ise sıkıntılı süreçlerden sonra gerçek mutluluğu yakalayabilecek, ilişkinizde var olan sorunları birbirinize olan anlayış ve sevginizle aşabileceksiniz. Beraberlik içinde olmayan Yay’lar, sosyal çevrenizde tüm etkinliklere katılın. Yeni tanışacağınız insanlarla anlamlı rastlantılar kendinizi büyük bir aşkın içinde bulmanıza neden olabilir.

  Günün Olumlaması: İhtiyacım olan tüm kaynakların ruhumda olduğunu biliyorum, keşfedilmemiş yanlarımı tüm pozitifliği ile ortaya çıkarıyorum. Onları kullandıkça çok daha sakin, çok daha olumlu, çok daha başarılı sonuçlara ulaşıyor ve bundan büyük bir mutluluk duyuyorum.

  Günün Rengi: Beyaz

  Günün Kristali: Akik  OĞLAK
  Gökyüzü bugün, hem iş hem de özel yaşamınızda inatçı tavırlar içinde bulunmamanız için uyarıyor sizleri. Bildiğinizi ve doğruluğundan emin olduğunu zannettiğiniz konularda yapacağınız ısrarlı inatlaşmaların sonunda maddi manevi zararlı çıkabilirsiniz, dikkatli davranın. Özellikle özel hayatınızda daha anlayışlı davranmalı, sözlerinizin nelere mal olacağını hesaplayarak konuşmaya özen göstermelisiniz. Bugün enerjiniz oldukça kuvvetlidir. Kendinize öz eleştiride bulunmalı ve yaptığınız davranışların eş ya da sevgiliniz üzerinde ne gibi olumsuz etkiler yaptığının farkına vararak hareket etmelisiniz.

  Günün Olumlaması: Ruhumun özünden gelen sözcüklerle kendimi ifade etmeyi seçiyorum. Özüme ters düşen davranışlarda bulunmam. Farkına varmadan bulunduğumda ise hemen değiştiririm. Hayatımı tümüyle kendi öz gerçeğime ve değerlerime uygun yaşarım. Varlığımın ışığı, karşılaştığım tüm karanlığı aydınlatmaya yeter.

  Günün Rengi: Beyaz

  Günün Kristali: Lapis Lazuli  KOVA
  Günün sizler için şifresi: Endişelerinizden kurtulmak. İş ve özel yaşamınızı ilgilendiren konularda haklılığınızı ispatlamak adına birlikte olmaktan hoşlanmadığınız kişi ya da kişilerle iletişim kurup enerjinizi düşürmekten vazgeçmelisiniz. Kendinize haksızlık yapmamalı ve sezgilerinizin sizi yönlendirdiği yola yönelerek hareket etmelisiniz. Kendinize güvenerek hareket edin. Özel yaşamınızda ise ailenizle ilgili umutsuzluğa kapıldığınız konularda da yaşanacak olumlu gelişmeler sizleri mutlu edecek. Şimdi olayları iyi değerlendirin ve duygularınızı özgür bırakın.

  Günün Olumlaması: Kendimi bütünüyle, olduğum gibi seviyor ve takdir ediyorum. Kendimi özgürce, tam anlamı ile ve kolayca ifade ediyorum. Yaşamın bana sunduklarına tüm kalbimle şükrediyor ve ilerliyorum.

  Günün Rengi: İnci beyazı

  Günün Kristali: Akuamarin  BALIK
  Bugün, iş hayatınızı ilgilendiren konularda kendinize göre geliştireceğiniz taktiklerle zorlandığınız konuları olumlu yönde lehinize çevirebilirsiniz. Düşünceleriniz ve hitabetinizle insanların güvenini kazanacak, yapmak istedikleriniz konusunda muhalefetle karşılaşmadan sonuca ulaşacaksınız. Maddi konularda güzel gelişmeler yaşayacağınız güzel bir süreç. Beklediğiniz bir paranın gelmesi, maaş artışı gibi ya da yatırım yaptığınız bir işin karşılığı gibi durumlar söz konusu olabilir. Özel yaşamınıza gelince uzun süredir devam eden bir beraberlik içindeyseniz bu günlerde ilişkinizi resmileştirmek adına olumlu kararlar alabilirsiniz. Bekar Balık’lar, sizler bugün iletişime önem vermeli ve karşı cinsin gösterdiği yoğun ilgiyi karşılıksız bırakmamalısınız.

  Günün Olumlaması: Ben evrenin ritmik müziğine kulak veriyor ve evrensel zekamı tamamen işime konsantre ediyorum. Yaşama güveniyorum. Zekamı ve yeteneklerimi tüm yaratıcı enerjilerle ortaya koyuyorum.

  Günün Rengi: Beyaz

  Günün Kristali: Yıldız taşı


   
2 Temmuz 2013 Salı Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 9 Temmuz 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  9 Temmuz 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  9 temmuz 2013 günlük burç yorumu günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle 9 Temmuz 2013 Salı Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... Sevgili Koç, Bugün çok büyük bir fırsat var. Ancak bunun için kararlı davranmanız gerekiyor. Para durumunuz çok iyi. Iş arkadaşlarınız performansınızı kıskanıyor. Kendinize inanacak ve...
 2. 16 Temmuz 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  16 Temmuz 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumu 16 temmuz günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, harika bir gün geçirmeniz dileğiyle 16 Temmuz 2013 Salı Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... Sevgili Koç, Yeni başlangıçlar, yeni ilişkiler veya yeni işler için önemli bir gününüzdesiniz. Kendinizde bulacağınız ani bir enerji ile çok yavaş ilerleyen bir işinizi bir anda...
 3. 23 Temmuz 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  23 Temmuz 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 23 temmuz günlük burç yorumları Sevgili melekler, bu sıcak Temmuz gününü en güzel şekilde geçirmenizi diliyor ve 23 Temmuz 2013 Salı Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz.. Balık Burcu (19 Şubat - 20 Mart) Sevgili Balık, Doğuştan araştırmacı bir ruha sahip oluşunuz, iş başarınızı olumlu etkiliyor. Size sunulan bazı konulara ciddi bir şekilde...
 4. 30 Temmuz 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  30 Temmuz 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 30 temmuz günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, keyfinizin yerinde olacağı bir güne merhaba demeniz dileğiyle 30 Temmuz 2013 Salı Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... 30 Temmuz 2013 Koç Burcu Yorumu Çevrenizde hata yapmanızı dört gözle bekleyenler var ve bunun için ellerinden geleni yapıyorlar. Ancak siz mutlu gelişmelere...
 5. 30 Temmuz 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  30 Temmuz 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 30 temmuz günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, gününüzün en güzel şekilde geçmesi dileğiyle 30 Temmuz 2013 Salı Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz.. 30 Temmuz 2013 Koç Burcu Yorumu Çevrenizde hata yapmanızı dört gözle bekleyenler var ve bunun için ellerinden geleni yapıyorlar. Ancak siz mutlu gelişmelere açık bir...

Sayfayı Paylaş