2 yıl önce ölen kocadan ikiz doğurdu !!!!!

laetitia

Yeni Üye
Üye
2 yıl önce ölen kocadan ikiz doğurdu !!!!!
Haberi okuyunca üzüldüm ve sevindim ben ne hissederdim bilemiyorum ama sevdiğimden birer parça onlar mucize

ikiz-9954.jpg

Dünyaya gözlerini yeni açmış ikizler Ruby ve Chaise Bowen, neredeyse iki yıl önce ölmüş babaları Gavin'in hatırasını yaşatacaklar.
Gavin, 22 yaşındayken nadir görülen bir kanser türünün tedavisi için kemoterapiye başlamadan önce, spermlerini dondurmaya karar verdi.
Gavin ve dul eşi Kelly, o sırada çocuk istediklerine karar verdiler, ancak tedavinin Gavin'in doğurganlığını azaltacağı açıklanınca, spermleri dondurmayı planladılar.
Kemoterapi Gavin'i kurtaramadı. Nisan 2008'de çift evlendikten iki gün sonra Gavin hayatını kaybetti.
Şimdi, Gavin'in dul eşi Kelly, yılbaşı gecesi çocuklarını doğurmuş olmanın mutluluğunu yaşıyor.
"İkizler gayet iyi durumda, keşke Gavin de bunu görebilseydi" diyen Kelly, eşinin Ewing's Sarcoma adlı nadir görülen ve kemikleri etkileyen bir kanser türü yüzünden hayatını kaybettiğini söyledi.
Kocası öldükten sonra dondurulmuş spermleriyle iki kez hamile kalmayı deneyen ancak başarısız olan Kelly, son kez deneyip hamile kaldığını açıkladı ve ekledi:
"Bir çok kötü şey yaşadık, ama yeni bir yıla yapılabilecek en güzel başlangıç bu olmalı"

inanmıyorum ya evlendikten 2 gün sonra ölmüş ne kadar büyük bi acıdır kim bilir... Demek ki çok sevmiş kadın böyle bişeyi yapmış. Kocam evlendikten 2 gün sonra ölse çok kötü olurum galiba hayata küserim resmen...

Geri