Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  20 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar :nur:

  Koç burcu 20 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Koçlar, 20 Ağustos-12 Eylül tarihleri arasında yöneticisi olduğu Başak burcunda geri hareket yapacak olan Merkür sürecinde, bulunduğunuz durumu tekrar gözden geçirerek nelere ihtiyacınız olduğunu, kafanızın içindeki hedefleri, projeleri gerçekleştirmek için neler yapmanız gerektiğiniz detaylı bir şekilde düşünebilirsiniz. Merkürün geri hareket dönemi, normal zamanlarda göremediğiniz, fark edemediğiniz eksikleri net olarak saptamak adına son derece faydalıdır. Ayrıca daha önce hiç düşünmeden girişimde bulunmaya karar verdiğiniz her iş hakkında şimdi durup geriye dönerek o konuları tekrar ele almak gayet faydalı olabilir. Önünüze çıkabilecek fırsatları, Merkür geri hareketi esnasında kabul etmek yerine araştırmak ve size uygun olup olmayacağını tespit etmek gerekir. Bu nedenle sabırlı davranmak gerekecektir. Yine bu dönem içinde sizin açınızda faydası olmayacak, boş yere zaman kaybı verebilecek konularda da net bir görüşü elde etmeniz mümkündür.
  Bu dönemde herhangi bir teklifi gelmesi halinde olur yanıtı vermeden önce durup bekleyebilirseniz, geri hareketin bitiminde çok daha iyi bir iş teklifi alma olasılığınız yüksektir. Bu enerjiyi olumlu anlamda kullanmak için eski işlerinizi yeniden gözden geçirmek, yeni olanları ise beklemede kalarak incelemek gerekebilir. Bunlara dikkat etmeniz halinde bu süreci en faydalı şekilde geçirmiş olabilirsiniz. Böylelikle merkürün gölgeli günlerini de hesaba katarak 19 Eylül tarihi itibariyle planladığınız ve proje haline getirdiğiniz hedeflerinizi dış dünyada uygulamaya hazır olursunuz. Ayrıca işinizi ilgilendiren her bilgiyi bu süreçte zarar görmemesi için yedeklemeniz ve bilgisayarınızı da güçlü bir programla koruma altına almanızı kesinlikle tavsiye ediyorum.
  Gölgeli günler: Gölgeli günler: Geri Hareketin başlama tarihinden bir hafta öncesi(13 Ağustos ) ve bitiş tarihinden hafta sonrası (19 Eylül) etkisinin başladığı ve devam ettiği günler olarak dikkate alınmalıdır. Bu yıl Merkür geri hareketi 20 Ağustos-12 Eylül tarihleri arasında devam edecektir.


  Boğa burcu 20 Ağustos 2010 yorumu
  Sevgili Boğalar, aşk hayatınızla ilgili konular üzerinde dikkatli olmanızı gerektiren Merkürün geri hareketi 20 Ağustos-12 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecektir. Bu dönemde eski konular yeniden gündeme gelebileceği gibi, şu anki problemlerinizi tekrar gözden geçirmeniz faydalı sonuçlar yaşamanızı sağlayabilir. Bu enerji altında neler yaşanabilir birlikte gözden geçirelim. Öncelikle yaşadığınız ilişkiyle alakalı konularda aksayan yönler varsa ve bu yüzden sorunlar yaşıyorsanız, bütün bu durumları ele alarak neler yapmanız gerektiğini düşünmelisiniz. Yanlış anlaşılmaların daha fazla olacağı bu süreçte, ilişkinizdeki problemlerin daha fazla büyümemesi adına dikkatli hareket etmek gayet faydalıdır. Kendinizi ifade ve yaratıcılık gerektiren faaliyetlerinizle ilgili konularda kullandığınız iletişim diliniz, dış dünyada yetersiz ve sorunlara neden oluyorsa ve siz çevrenizdeki insanlarla kontak kurmakta zorlanıyorsanız kendinizi yeniden ele alarak neler yapmanız gerektiğini düşünmelisiniz.
  Burcunuzla olumlu bir görünüm yapacak Merkür gezegeni, aşk hayatınız ve ifadesel konularda kendinizi düzenlemeyi kabul ettiğiniz takdirde bunu gayet kolay başaracağınızın göstergesidir. Bu süreçten önce bir ilişkiniz sona ermiş veya yanlış anlaşılmalar nedeniyle aranızda mesafe oluşmuş ise, bu geri hareket esnasında bu konular tekrar gündeminize gelmeye başlayabilir. Her iki taraf şöyle bir düşünecek olursa daha önceden fark edemedikleri bir çok şeyi daha net olarak fark etmeye başlayabilirler. Tabii ki gerek siz gerekse eski sevgiliniz yeni bir adım atmak yerine, var olan durumu ciddi bir bakış açısı altında ele alarak düzenlemelerde bulunabilirlerse, geri hareketin bitiminden sonra bir araya gelerek konuşabilir ve anlaşmaya varabilirler.

  Gölgeli günler: Geri Hareketin başlama tarihinden bir hafta öncesi(13 Ağustos ) ve bitiş tarihinden hafta sonrası (19 Eylül) etkisinin başladığı ve devam ettiği günler olarak dikkate alınmalıdır. Bu yıl Merkür geri hareketi 20 Ağustos-12 Eylül tarihleri arasında devam edecektir.

  İkizler burcu 20 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili İkizler, 20 Ağustos-12 Eylül tarihleri arasıda etkili olacak Merkür geri hareketi gölgeli günleri de hesaba katarsak, ailevi ilişkiniz, yuvanız ve duygusal güvencenizle ilgili alanlarda son derece etkili olabilir. Bu süreçte öncelikle ailenizle aranızdaki problemlerin ana temasında iletişim bozukluğu yer alır. Bu nedenle sakin ve hoşgörülü bir şekilde bağlantı kurmaya çalışmak özellikle bu süreçte son derece önemlidir. Yanlış anlaşılmalar nedeniyle sorunlar daha fazla büyüyebilir. Siz daha özgür olmak ve fikirlerinizi bu çerçevede ele almak isterken, onlar yapısı gereği buna engel koymağa ve sizi yönlendirmeye çalışabilirler. Bu gibi durumlarda yapmanız gereken, ilişkilerinizi tekrar gözden geçirerek bundan sonrası adına nasıl davranmanız gerektiği konusunda düşünmek olmalıdır. Belki de bütün bunlara neden olan sizin bakış açınız ve sorumluluklarınızı yerine getirmeyişiniz olabilir. Bu durumda ailenizde bulunan kişiler sizi suçlayıcı sözler söyleyebilir ve sizi yönlendirmeye kalkabilirler.
  Bu arada sosyal ilişkileriniz ve arkadaşlarınızla ilgili meselelerde yine bu dönemde gündeme gelebilir ve eski mevzularla alakalı konular evinizin içinde konuşulabilir. Kimileriniz bu dönemde ev değiştirme veya ev satın almak gibi eski kararlarınızı uygulamak taraftarı olabilirsiniz. Merkürün geri hareketinde geçmişle alakalı her konu yeni bir bakış açısı altında ele alınmalıdır. Eğer böyle bir durumunuz varsa yeniden incelemeli, daha geniş çapta araştırmada bulunmalısınız. Belki de satın almayı düşündüğünüz ev, geri hareketten sonra makul bir fiyata inebilir veya siz daha paranızı daha farklı bir şekilde değerlendirmeye karar verebilirsiniz. Bazılarınız uzun zamandır problemler neticesinde karar alarak bu geri harekette tekrar baba ocağına geri dönebilirler. Fakat bu problem geri hareket esnasında meydana gelirse kesinlikle düşünmeli, ailenize geri dönmeden önce beklemede kalarak bu işin artı ve eksisini iyice hesap etmelisiniz.
  Gölgeli günler: Gölgeli günler: Geri Hareketin başlama tarihinden bir hafta öncesi(13 Ağustos ) ve bitiş tarihinden hafta sonrası (19 Eylül) etkisinin başladığı ve devam ettiği günler olarak dikkate alınmalıdır. Bu yıl Merkür geri hareketi 20 Ağustos-12 Eylül tarihleri arasında devam edecektir.

  Yengeç burcu 20 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Yengeçler, 20 Ağustos-12 Eylül tarihleri arasında etkili olacak Merkür geri hareketi, çevrenizle olan iletişimiz, her türlü haberleşme, eğitim hayatınız, yayın dünyası ile ilgili konularda etkilidir. Gölgeli günlerini de hesaba katarsak neredeyse 19 Eylül tarihine kadar devam edecek bu enerji, öncelikle iletişim konusunda aksayan problemlerinizle ilgili yeniden düşünce sürecine girerek, problemlerinizin altında yatan sebepleri çözmek adına planlar yapabilirsiniz. Bu durum girişimleriniz üzerinde gayet önemli faydalar sağlayabilir ve siz diğer insanlarla anlaşabilmek adına güç kazanabilirsiniz. Daha önceden göremediğiniz bir çok ayrıntı bu süreçte gözünüze çarpabilir ve aslında gerçekleştirmeyi düşündüğünüz bazı konularda acele kararlar verdiğinizi anlamanıza vesile olabilir. Eğitim hayatınızla ilgili problemlerinizi, ister bir öğrenci olun isterse eğitim sektörünün bir neferi, şimdi yeniden ele almanız ve kendinizi gözden geçirmeniz gerekebilir. Bütün bunlar sonucunda yapacağınız her düzeltme size sonradan faydalar olarak geri dönebilir.
  Eski bazı mevzular yeniden gündeme gelebilir. Daha önce değerlendiremediğiniz fakat şimdi sizin için oldukça faydalı bir teklif üzerinde şimdi yeniden düşünmek durumunda kalabilirsiniz. Bu dönemde bazı fikirleriniz değişime uğrayabilir, daha önce onayladığınız bir şeyi şimdi gereksiz, yanlış, hatalı bulmanız mümkün olabilir, hatta yakın çevrenizle ilgili daha önce hiç fark edemediğiniz bazı konuları şimdi algılamanız gayet kolay olabilir. Seyahat konularında da dikkatli olmak gerekebilir. Gitmeyi düşündüğünüz yer, seyahat edeceğiniz ulaşım aracı ve konaklayacağınız mekan açısından inceleme yapmak gayet yararlı olabilir. Yanınızda götüreceğiniz her evrakı, bavulunuza kadar kontrol etmek, önlemler almak faydalıdır. Genel anlamda bu dönemlerde dinlenmek maksadıyla yapılan yolculuklar gayet keyifli geçebilir fakat bu aniden karşınıza çıkabilecek bir iş seyahati ve özellikle imza gerektiren bir durum ise ve mecbursanız her detaya dikkat etmeniz gerekebilir.
  Gölgeli günler: Gölgeli günler: Geri Hareketin başlama tarihinden bir hafta öncesi(13 Ağustos ) ve bitiş tarihinden hafta sonrası (19 Eylül) etkisinin başladığı ve devam ettiği günler olarak dikkate alınmalıdır. Bu yıl Merkür geri hareketi 20 Ağustos-12 Eylül tarihleri arasında devam edecektir.


  Aslan burcu 20 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Aslanlar, 20 Ağustos-12 Eylül tarihleri arasında geri hareketine başlayacak ve sizler açısından parasal konularda etkili olması beklenen Merkür geri hareketi başlamış bulunmakta. Gölgeli günlerini de hesaba katarsak 19 Eylül tarihine kadar(bitiş tarihinin bir hafta sonrası) tarihine kadar devam edecek bu enerji altında sizler, maddiyatla ilgili konularda kendinizi ve bugüne dek olan tüm sorunlarınızı yeniden gözden geçirmeli ve problemlere neden olan herşeyi mercek altına almalısınız. Öncelikle ne kadar yararlı olacağını düşünseniz bile finansal hayatınızı ilgilendiren hiçbir mevzuda yeni bir girişimde bulunmamaya özen göstermelisiniz. Böyle bir enerji altında verilecek acil bir karar daha sonra pişmanlığa sebep olabilir. Beklemede kalarak araştırmaya devam etmeli eğer gerçekten yararı olacaksa geri hareketin bitiminde yanıtınızı vermelisiniz. Maddi kazanımınızla ilgili bazı konularda eskiye ait durumlar, sorunlar yeniden gündeme gelebilir.
  Sizler bu konulara yeniden değerlendirme amaçlı odakladığınızda bugüne kadar göremediğiniz bir çok gerçeğe ulaştığınızı fark edebilirsiniz. Bu geri hareket döneminde birdenbire karşınıza çıkabilecek ve siz Aslanların yaşamınızı maddi açıdan daha refah sürdürmenizi sağlayacak bir teklif söz konusu olabilir. Böyle bir durumda, ani bir kararla olur yanıtı vermek yerine, inceleyeceğinizi söylemek akıllıca olabilir. Geri hareketin bitiminde, bu teklif karşınıza çok daha olumlu bir şekilde gelebilir. Eskiyle alakalı maddi problemleriniz bu süreçte tekrar ortaya çıkabilir ve şimdi bu konularla ilgilenerek kesin bir çözüm bulmanız mümkün olabilir. tabi ki yine dikkatli olmak şartıyla. Kısaca Merkür geri hareketinde hayat durmamaktadır, sadece sizin çok daha mantıklı bir şekilde olayları ele alarak düşünmeniz gerekmektedir. Yenilikler konusunda bu süreçte her türlü detayı fark etmeniz son derece kolaydır.
  Gölgeli günler: Gölgeli günler: Geri Hareketin başlama tarihinden bir hafta öncesi(13 Ağustos ) ve bitiş tarihinden hafta sonrası (19 Eylül) etkisinin başladığı ve devam ettiği günler olarak dikkate alınmalıdır. Bu yıl Merkür geri hareketi 20 Ağustos-12 Eylül tarihleri arasında devam edecektir.

  Başak burcu 20 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Başaklar, 20 Ağustos-12 Eylül tarihleri arasında burcunuz üzerinde geri hareket yapacak olan yöneticiniz Merkür,,,gölgeli günlerini de hesaba katarsak, 19 Eylül tarihine kadar etkisi devam edecektir. Bu zaman dilimi içinde sizler, ilişkiniz, sağlığınız, eğilimleriniz, tavırlarınız ve girişimlerinizle alakalı mevzularda gözden geçirmelerde bulunabilir, eksik hatalı davranışlarınızı ele alarak düzenlemeniz gerekecektir. Bu süreçte alacağınız kararlar geri hareketin bitiminden sonra yürürlüğe konduğunda hakikaten faydalı sonuçlar yaşatabilir. Fiziksel sağlığınıza son derece dikkat etmeniz, hem görünümünüz hem de imajınız bakımından size artılar kazandırabilir. Herhangi bir olay veya kişi nedeniyle beklenmedik bir şekilde, yeni bir karar almak ve bu kararı yürürlüğe sokmak daha sonra pişmanlıklara sebep olabilir.
  O nedenle tüm planlarınızı daha sonra gerçekleştirmek üzere yeniden gözden geçirmeli ve aksayan tarafları net olarak saptamaya çalışmalısınız. Geçmişle alakalı ve sizi yakından ilgilendiren bazı konular bu dönemde tekrar karşınıza çıkabilir. Bu kimilerinizde bir ilişkiyle alakalı kimilerinizde ise girişimlerinizle ilgili olabilir. Şimdi yapmanız gereken bütün bunlara odaklanarak bu meseleleri daha olumlu çözebilecek şekilde düşünmek olmalıdır. Bu arada uzun zamandır incelediğiniz, tek bir açık nokta bırakmadığınız ve hakikaten bir daha rastlamanızın mümkün olmayacağı, her türlü şekilde gerçekten olumlu olan bir kararı bekletmek veya reddetmek yanlış olabilir
  Gölgeli günler: Gölgeli günler: Geri Hareketin başlama tarihinden bir hafta öncesi(13 Ağustos ) ve bitiş tarihinden hafta sonrası (19 Eylül) etkisinin başladığı ve devam ettiği günler olarak dikkate alınmalıdır. Bu yıl Merkür geri hareketi 20 Ağustos-12 Eylül tarihleri arasında devam edecektir.


  Terazi burcu 20 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Teraziler, 20 Ağustos-12 Eylül tarihleri arasında Başak burcunda geri harekete başlayacak Merkür gezegeni tüm burçlar açısından 19 Eylül gölgeli günlerinin bitim tarihine kadar, eskiyle alakalı tüm konuları, problemleri ele alarak yeniden düşünmeniz ve bu mevzulara odaklanmanız açısından gayet faydalıdır. Kimilerinizde bu enerjinin etkisi altında, eski bir ilişkiyle alakalı konularda son zamanlarda meydana gelen gelişmeleri mercek altına alarak olayların altında yatan nedenleri, aksaklıkları ve gelişmeleri tekrar gözden geçirmek gereği duyabilirsiniz. Aslında bu gözden geçiriş esnasında öyle bilgiler sahibi olursunuz ki, daha önce fark etmediğiniz ve hakikaten gözünüzden istemeyerek de olsa kaçan bazı noktalar gün yüzüne çıkmaya başlayabilir.
  Bu tarihler arasında girişimde bulunmak yerine sabırlı bir şekilde beklemede kalmak, geri hareketin bitiminde harekete geçecek şekilde düzenlemeler yapmak çok daha mantıklı olabilir. Bu tarihler arasında İyi niyetinizi suistimal eden kişilerin gerçek yüzlerini keşfedebilir hatta gizli düşmanlarınızı farketmeniz mümkün olabilir. Peki bütün bunların ışığında hemen harekete geçmek mi gerekir. Tabii ki hayır, sakin olmalı ve kontrollü bir şekilde hareket etmeli, ve yeni girişimlerinizi, 19 Eylül tarihine kadar beklemede tutmalısınız. Sağlığınıza özen göstermeye, gizli çalışmalarınızı belirli bir güvenlik çerçevesi içinde tutmaya ve mahremiyetinizi çok fazla güvenmediğiniz kişilerle paylaşmamaya özen göstermelisiniz.
  Gölgeli günler: Gölgeli günler: Geri Hareketin başlama tarihinden bir hafta öncesi(13 Ağustos ) ve bitiş tarihinden hafta sonrası (19 Eylül) etkisinin başladığı ve devam ettiği günler olarak dikkate alınmalıdır. Bu yıl Merkür geri hareketi 20 Ağustos-12 Eylül tarihleri arasında devam edecektir.


  Akrep burcu 20 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Akrepler, 20 Ağustos-12 Eylül tarihleri arasında Başak burcunda geri hareket yapacak olan Merkür ileriye yönelik hedefleriniz açısından kafanızın içindeki planları ve projeleri yeniden ele alma, gözden geçirme kısaca düşünme sürecine girdiğinizin işaretidir. Yalnız şunu bir kez daha yinelemek isterim ki, Merkür geri hareket sürecinde eliniz kolunuz bağlı değil. Normal zamanlarda fark edemediğiniz birçok ayrıntıyı gayet net bir şekilde saptayabilirsiniz. Eskiden beri süregelen ve bir türlü karar veremediğiniz konuları gerçekçi bir şekilde ele alabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse bu dönemde siz Akrepler hedeflerinizle alakalı konularda adım atmayı düşündüğünüz herhangi bir girişim varsa Merkür geri hareket döneminde bunları ele alarak çözüme kavuşturacak şekilde yeniden düzenleyebilirsiniz. Peki bu dönemde neler yapabilirsiniz ? Sözgelimi daha önce bir organizasyon işiniz vardı fakat bir türlü gerçekleşmedi, ertelendi. İşte şimdi tam zamanı, bu işi yoluna koyabilirsiniz. Uzun zamandır sizin için gayet önemli olacak bir görüşmeyi şimdi bu dönemde gerçekleştirebilirsiniz. Daha önce incelediğiniz ve sizin açınızdan gayet olumlu olacağına kanaat getirdiğiniz bir işle ilgili olumlu cevabı şimdi verebilirsiniz. Uzun zamandır küs olduğunuz arkadaşınızla bu süreçte bir araya gelerek aranızı düzeltebilirsiniz.
  Yine bu dönemde eski tanıdıklarınızla bir araya gelmek, aynı ideali paylaştığınız kişilerle görüşmek açısından son derece olumludur. Özgürlük kavramınız üzerine tekrar düşünmek ve kafanızın içindeki dünya görüşüne uygun adımlar atmak için yeni planlar yapmak(uygulamaya dökmeden) açısından faydalıdır. Yalnız dikkat etmeniz gereken konu, hiç aklınızda olmayan ve geri hareket sürecinde birdenbire karşınıza çıkan hiçbir teklife olumlu olsa dahi olur yanıtı vermek, incelemeden girişimde bulunmak, yeni bir planı uygulamak, değerlendirmek daha sonra pişman olacağınız birçok olumsuz duruma yol açabilir. Bu dönemde herhangi bir teklifle karşılaştığınızda öncelikle muhatabınız olan kişilere işin mahiyetini, koşullarını, ne gibi şartlar içinde çalışılacağını, bugüne dek yaptıkları işleri hepsini soruşturmanız faydalıdır. Merkür geri hareketinde yapmanız gerekenleri yukarıdaki kriterler ışığında değerlendirmeli, gölgeli günlerin sonu olan 19 Eylül itibariyle yürürlüğe koymalısınız.
  Gölgeli günler: Gölgeli günler: Geri Hareketin başlama tarihinden bir hafta öncesi(13 Ağustos ) ve bitiş tarihinden hafta sonrası (19 Eylül) etkisinin başladığı ve devam ettiği günler olarak dikkate alınmalıdır. Bu yıl Merkür geri hareketi 20 Ağustos-12 Eylül tarihleri arasında devam edecektir.


  Yay burcu 20 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Yaylar, 20 Ağustos-12 Eylül tarihleri arasında, Başak burcunda geri hareket yapacak olan Merkür, iş hayatınızla ilgili yeni planlarınızı tekrar gözden geçirerek eksiklerinizi saptamalı ve geri hareketin gölgeli günlerini de hesaba katarsak bitim tarihi olan 19 Eylül itibariyle uygulamak adına hazırlıklı olmalısınız. Genel anlamda Merkür geri hareketlerinde sanki hiçbir şey yapılmaz gibi bir kanı uyanmaktadır. Bu kesinlikle yanlıştır. Bu dönemde uzun zamandır düşündüğünüz ve tek bir açık nokta bile kalmayan, eskiyle alakalı hangi işiniz varsa bunları tamamlamak açısından gayet etkili bir dönemdir. Yeni bir iş teklifini ise, mutlaka gözden geçirmeli ve sizin açınızdan olabilecek artısı eksisi üzerinde mutlaka durulmalıdır. Bir başka örnek daha verelim. Uzun zamandır terfi beklemekteydiniz fakat bir türlü haber çıkmamıştı. Geri hareket başladığında bu durum gerçekleşti ise, durup beklemek, acaba sonu kötü olacak mı diye düşünmek son derece gereksiz bir tedirginliktir. Aksine eskiyle alakalı, araştırılmış, soruşturulmuş, hiçbir problemi olmayan ve size çok olumlu katkılar sağlayacak bu işi değerlendirmek gerekebilir.
  Bu dönemde, gerçeklerin daha net görülmesi ve saptanması açısından birçok konunun ele alınması yararlıdır. Üslerinizle olan iletişim probleminizi, ailenizle olan gerginliğinizi yine bu dönemde tatlıya bağlamak, ılımlı yanaşmak gayet kolaydır. Hatta normal zamanlarda fark etmenizin mümkün olmadığı herşeyi, geri dönemlerde o kadar kolay bir şekilde tespit edersiniz ki, siz bile buna şaşırabilirsiniz. Bunun dışında yine Siz Yayların bu süreçte dikkat etmesi gereken en önemli konu, aniden gelen bir teklif veya sizin bazı nedenlerle birdenbire karar değiştirmeniz, başka bir yöne gitmeye karar vermişken tam tersi bir seçimde bulunmanız ve yeni bir adım atmanız yanlış olacaktır. Bu dönemde zihin öylesine berrak ve hızlı çalışır ki, normal zamanda işin içinden bir türlü çıkamadığınız ve geciktiğiniz halde yine de sonuca varamadığınız işlerinizi gayet kolaylıkla bitirebilir, hatta çok daha başarılı bir şekilde bir temel atmış olabilirsiniz.
  Gölgeli günler: Gölgeli günler: Geri Hareketin başlama tarihinden bir hafta öncesi(13 Ağustos ) ve bitiş tarihinden hafta sonrası (19 Eylül) etkisinin başladığı ve devam ettiği günler olarak dikkate alınmalıdır. Bu yıl Merkür geri hareketi 20 Ağustos-12 Eylül tarihleri arasında devam edecektir.

  Oğlak burcu 20 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Oğlaklar, 20 Ağustos-12 Eylül tarihleri arasında etkili olacak Merkür geri hareketi yüksek eğitim hayatıyla ilgili tercihlerini yapmış gençler, akademik kariyer yapmak isteyenler, ticaretle uğraşanlar, dini vecibeleri için yurtdışına gideceklerin gözden geçirmelerde bulunmaları adına son derece önemlidir. Önemli eksiklerinizin daha sonra sorun oluşturmaması için dikkatli olmakta yarar vardır. Eğitim sektöründe çalışan değerli öğretmenlerimizin de, aynı şekilde başlayacak yeni dönem için hazırlıklarını gözden geçirmeleri yararlıdır. Geri hareket dönemleri, normal zamanlarda fark edilmesi mümkün olmayan birçok detayın görülmesi açısından gayet etkilidir.
  Şimdiye kadar edindiğiniz tecrübeleri şöyle bir düşünerek, bundan sonrası adına neler yapabilirsiniz bunu kafanızın içinde oturtabilirsiniz. Ancak geri hareketten önce düşünmediğiniz veya planlarınız içinde yer almayan ancak geri hareket tarihleri arasında karşınıza çıkabilecek öneri, yolculuk, girişim gibi faaliyetlerin mümkünse beklemeye alınması yararlıdır. Eskiyle alakalı çalışmalarınızı gözden geçirerek tamamlamanız doğrudur.
  Gölgeli günler: Gölgeli günler: Geri Hareketin başlama tarihinden bir hafta öncesi(13 Ağustos ) ve bitiş tarihinden hafta sonrası (19 Eylül) etkisinin başladığı ve devam ettiği günler olarak dikkate alınmalıdır. Bu yıl Merkür geri hareketi 20 Ağustos-12 Eylül tarihleri arasında devam edecektir.


  Kova burcu 20 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Kovalar, 20 Ağustos-12 Eylül tarihleri arasında Başak burcunda geri hareketi başlayacak Merkür, başkaları kaynaklı elde ettiğiniz gelirler, bankalarla alakalı girişimleriniz, kredi işleriniz, miras, vergi, sigorta, ortak paralar(eş, iş ortaklığı), borçlarınız, eşinizin parasal durumu gibi konular üzerinde etkilidir. Merkürün gölgeli günlerini de hesaba katarsak 19 Eylül tarihine kadar bu konularla ilgili durumunuzu yeniden gözden geçirmek ve neler yapılması gerektiği konusunda planlar yapmak açısından vaktiniz bulunmakta. Aksayan herşeyi mercek altına alarak düşündüğünüzde daha önceden fark edemediğiniz birçok olguyu saptamanız bu süreçte mümkün olabilir. İş ortaklığınızla alakalı parasal bölüşümle ilgili sorunlar adına yeni bir adım atmak yerine her iki taraf ta durumları tekrar tartabilirse, geri hareket sona erdiğinde bütün bunları çözebilmeniz gayet kolay olabilir. Eşinizin maddi geliriyle alakalı problemlerde ise ona destek olmanız, birlikte çözüm bulmaya çalışmanız veya bütçenizi yeniden kontrol ederek yapılması gerekenleri tespit etmeniz gayet faydalıdır.
  Boşanmış çiftler aralarındaki, nafaka gibi, eski bir sorunu bu süreçte çözüme bağlayabilirler. Çünkü Merkür geri hareketi geçmişle alakalı konularda gayet etkilidir. Bankalarla alakalı işlerinizde ani kararlardan uzak durmalı, hele böyle bir zamanda hiç düşünmeden kredi, borç alımı gibi bir girişimde bulunmamalısınız. Öncelikle durumunuzu gözden geçirmeli ve bu fikrinizi mümkünse Şubat sonu gerçekleştirmek üzere beklemede kalmalısınız. Başkalarının parasını işletmekte olan birisi iseniz, yine son derece dikkatli olmaya çalışmalı, yatırım gibi konularda uzman kişilerle görüşerek planlamada bulunmalısınız. Şunu unutmayınız ki, geri hareket dönemlerinde herhangi bir konuda yeni bir girişim başlatmak, anlaşmaya çalışmak, yürürlüğe sokmak oldukça güçtür. Sakin bir şekilde beklemede kalarak düşünmek gayet faydalıdır.
  Gölgeli günler: Gölgeli günler: Geri Hareketin başlama tarihinden bir hafta öncesi(13 Ağustos ) ve bitiş tarihinden hafta sonrası (19 Eylül) etkisinin başladığı ve devam ettiği günler olarak dikkate alınmalıdır. Bu yıl Merkür geri hareketi 20 Ağustos-12 Eylül tarihleri arasında devam edecektir.

  Balık burcu 20 Ağustos 2010 yorumu

  Sevgili Balıklar, 20 Ağustos-12 Eylül tarihleri arasında karşıt burcunuz Başakta geri hareketine başlayacak Merkür ciddi ilişkiniz, evliliğinizle ilgili konularda, birbirinize karşı olan tavırlarınızın ve duyduğunuz sevginin, gösterdiğiniz emeğin, kısaca biz olmak adına verdiğiniz her çabanın, duyarlılığın gözden geçirilmesi anlamında son derece değerlidir. İlişki demek, sen yada ben yerine -biz- olmayı kabul etmek demektir. Eğer bugüne kadar bencil davranmış, birlikteliğiniz adına yanlış davranışlarda bulunmuş, fedakarlık yapmamış, sadakat göstermemiş, hep kendi isteklerinin peşinden koşmuş bir insanla beraberseniz o zaman lütfen herşeyi en başından bu güne dek oturup düşününüz. Geri hareket zamanları onarım için birebirdir.
  Evet belki Ağustos ayı diğer etkili ağır hareketler nedeniyle pek kolay geçmese de, Merkürün yönettiği bir burçtaki geri hareketi zihinsel açıdan mantıklı düşünme ve gerekli ile gereksizi birbirinden ayırma anlamında tüm insanlık için faydalıdır. Ancak eleştirel yaklaşımlar anlamında dikkat etmek gerekir. Eğer partneriniz bu geri hareket esnasında sizinle konuşmak isterse, karşılıklı olarak saygı çerçevesinde problemleri yeniden ele almalı, ama bunu yaparken olaylara görmek istenilen şekilde bakmak yerine gerçekçi bir şekilde ele almak yararlıdır. Bu dönemde yeni bir aşk veya ilişkiye girenler ise, acele kararlardan kaçınmalıdırlar. Bu süreçte çiftler arasında bir problem oluştuğunda ani kararlar vererek ayrılmaya kalkmak veya ağır tartışmalar esnasında geri dönülmeyecek sözler sarfetmek, bunu yapan tarafın daha sonra pişmanlık duymasına yol açabilir.
  Gölgeli günler: Gölgeli günler: Geri Hareketin başlama tarihinden bir hafta öncesi(13 Ağustos ) ve bitiş tarihinden hafta sonrası (19 Eylül) etkisinin başladığı ve devam ettiği günler olarak dikkate alınmalıdır. Bu yıl Merkür geri hareketi 20 Ağustos-12 Eylül tarihleri arasında devam edecektir.   
 2. tuğba88

  tuğba88 Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  7 Mayıs 2010
  Mesajlar:
  329
  Beğenilen Mesajlar:
  7
  Ödül Puanları:
  0
  tşkler paylaşım için
   
 3. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ
  Sevgili Başaklar, 20 Ağustos-12 Eylül tarihleri arasında burcunuz üzerinde geri hareket yapacak olan yöneticiniz Merkür,,,gölgeli günlerini de hesaba katarsak, 19 Eylül tarihine kadar etkisi devam edecektir. Bu zaman dilimi içinde sizler, ilişkiniz, sağlığınız, eğilimleriniz, tavırlarınız ve girişimlerinizle alakalı mevzularda gözden geçirmelerde bulunabilir, eksik hatalı davranışlarınızı ele alarak düzenlemeniz gerekecektir. Bu süreçte alacağınız kararlar geri hareketin bitiminden sonra yürürlüğe konduğunda hakikaten faydalı sonuçlar yaşatabilir. Fiziksel sağlığınıza son derece dikkat etmeniz, hem görünümünüz hem de imajınız bakımından size artılar kazandırabilir. Herhangi bir olay veya kişi nedeniyle beklenmedik bir şekilde, yeni bir karar almak ve bu kararı yürürlüğe sokmak daha sonra pişmanlıklara sebep olabilir. O nedenle tüm planlarınızı daha sonra gerçekleştirmek üzere yeniden gözden geçirmeli ve aksayan tarafları net olarak saptamaya çalışmalısınız. Geçmişle alakalı ve sizi yakından ilgilendiren bazı konular bu dönemde tekrar karşınıza çıkabilir. Bu kimilerinizde bir ilişkiyle alakalı kimilerinizde ise girişimlerinizle ilgili olabilir. Şimdi yapmanız gereken bütün bunlara odaklanarak bu meseleleri daha olumlu çözebilecek şekilde düşünmek olmalıdır. Bu arada uzun zamandır incelediğiniz, tek bir açık nokta bırakmadığınız ve hakikaten bir daha rastlamanızın mümkün olmayacağı, her türlü şekilde gerçekten olumlu olan bir kararı bekletmek veya reddetmek yanlış olabilir
  Gölgeli günler: Gölgeli günler: Geri Hareketin başlama tarihinden bir hafta öncesi(13 Ağustos ) ve bitiş tarihinden hafta sonrası (19 Eylül) etkisinin başladığı ve devam ettiği günler olarak dikkate alınmalıdır. Bu yıl Merkür geri hareketi 20 Ağustos-12 Eylül tarihleri arasında devam edecektir.  sağol pasim :)

   
 4. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  emeğine sağlık pasika =)
   
20 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 20 Ağustos Günlük Burç Yorumları

  20 Ağustos Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları Sevgili Meleklerim bakalım bugün sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 20 Ağustos burç yorumlarınız :deli::deli: Koç Sevgili Koç, Ay bugün de aşk ve eğlence evinizde dolaşmaya devam ediyor ancak gün boyu yaptığı sert etkilerden dolayı bu...
 2. 12 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumları

  12 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumları

  12 ağustos hangi burç Bakalım kızlar 12 Ağustos Perşembe günü sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız :m.c::m.c: Sevgili Koç, Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir....
 3. 18 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumları

  18 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumları

  BUrcunuzdaki bugünkü etkilerini merak ediyorsanız buyrun kızlar 18 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumlarınız :tik:kocDerin duygular içindesiniz. Zekanızı ve iletişim konusunda becerinizi maddesel konularla bütünleştirmek isterken, aile içi olayları da göz ardı etmeyerek, onların da fikirlerini almak isteyeceksiniz. Bugün gücünüzü birleştireceğiniz ve yaratıcılığından yararlanabileceğiniz dostlara...
 4. 23 Ağustos 2010 Günlük BUrç Yorumları

  23 Ağustos 2010 Günlük BUrç Yorumları

  Haftanın ilk günü 23 Ağustos 2010 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarınız melişler :Dancing_angry::Dancing_angry: KOÇ (21 mart – 20 nisan) Aşkı kişisel bir sorun haline getirecek ve ilişkinize farklı boyut kazandıracaksınız. Sevdiğiniz hakikaten üzgün. Gururunuza karşı koyamıyorsunuz. Söylenenlere kulak vermelisiniz. BOĞA (21 nisan – 21 mayıs) “Aşk mı bir daha asla” diyorsunuz. Ancak davetkar...
 5. 31 Ağustos 2010 Günlük BUrç Yorumları

  31 Ağustos 2010 Günlük BUrç Yorumları

  Ayın son günü 31 Ağustos 2010 Salı gününde burçlarınızda ne gibi gelişmeler var kızlar hep birlikte bakalım :hayal::hayal: Sevgili Koç, Hayatınıza bir çok yeniliğin girmesine uygun bir dönemdesiniz fakat bunu zorlaştıran bazı psikolojik nedenler olabilir. Bu engellerden kurtulmanız ve hayatınızı yenileştirmeniz gereklidir. Zihinsel olarak zaman zaman oldukça dalgınsınız. Bu durumda hata...

Sayfayı Paylaş