20 Ağustos 2011 Ehliyet sınavı soruları cevapları

M

Misafir

Forum Okuru
20 Ağustos 2011 Ehliyet sınavı soruları cevapları
20 A?ustos 2011 Ehliyet s?nav? soru ve cevaplar?, ba?vuru tarihi, ba?vuru, son ba?vuru tarihi, hakk?nda detayl? tüm bilgiler burada arkada?lar

20 A?ustos ehliyet soru cevaplar? ve ba?vuru hakk?nda ki detayl? tüm bilgilerini, bu makalemizde sizlerle payla??yoruz Melek'ler.

ehliyet%20alma-1a7.jpg

20 A?ustos 2011 tarihi itibariyle Ehliyet s?nav? yap?lacak. 20 A?ustos Ehliyet s?nav?nda ba?ar?l? olarak ehliyet almak isteyen adaylar Trafik, ?lk yard?m ve Motor derslerinin her birinden 100 puan üzerinden en az 70 puan almalar? gerekmekte. Milli E?itim Bakanl??? taraf?ndan ehliyet s?nav? sorular? yay?nland???nda bu sayfada yer alacakt?r. Milli E?itim Bakanl??? 20 A?ustos 2011 tarihinde yap?lan
trans.gif
ehliyet s?nav? sorular? Milli E?itim Bakanl??? ile e? zamanl? olarak 22 A?ustos Pazartesi günü bu sayfada yer alacakt?r. 20 A?ustos 2011 Cumartesi günü yap?lacak olan ehliyet s?nav?na girecek olan sürücü adaylar?n?n s?navda ba?ar?l? olmalar? ad?na önceki dönemlere ait ç?km?? ehliyet s?nav? sorular?n? çözmelerini öneriyoruz. A?a??daki linkten en son yap?lan ehliyet s?nav? dahil bütün y?llar?n ç?km?? ehliyet sorular?na BURAYA TIKLAYARAK ula?abilirsiniz …

Geri