Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  20 Ağustos 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  günlük burç yorumları 20 ağustos 2013 salı günlük burç yorumu


  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için, 20 Ağustos 2013 Salı Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz...


  < Konu Resmi..>  KOÇ

  Boşlukta olduğunu düşünebilir ve bu yüzden riskli kararlar almak isteyebilirsiniz. Bu durum aslında hayatınızı restore etmek için uygun davranış zamanını getiriyor fakat boşluk zamanlarında kontrol ne kadar iyi ise sonuçları da o kadar iyi olur. Kendinizi ve ideallerinizi ön plana çıkararak adımlar atmaya çalışın ve karşınıza çıkan şansları değerlendirin.

  BOĞA

  Bugün elinize onun gönlünü almanız için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Değerlendirebilirsiniz konu hiç büyümeden kapanabilir. Sevgilinizin planlarını alt üst etmeniz onu biraz üzmüş görünüyor. Günü yaklaşan senetlerin neden olduğu gerginlikler kısa vadede yok olacak, her şey rayına oturacak gibi.

  İKİZLER

  İlişkinizi geliştirmeye istekli olduğunuz halde bunu sağlayacak adımları karşı taraftan beklemeniz mutluluğunuzu geciktiriyor. Mizacınızdan kurtulun ve biraz şımarıklaşın, yüreğinizi sıkan tekdüzeliği aşacak ve karşınızdakine açılacaksınız. Para durumunuzda herhangi bir yenilik yok. Ama sevindirici bazı olası gelişmeler görünüyor.

  YENGEÇ

  Maddi konulara ilişkin çalışmalarınızda genel bir yoğunluk olacaktır ve uzun vadeli planlar yapmaya eğilimlisiniz. Hayal gücünüz oldukça iyi çalışıyor ve sorunlarınıza pratik çözümler bulabileceksiniz. Bir arkadaşınızın uzun bir yolculuğa gidecek olması sizi biraz hüzünlendirebilir fakat olaya pozitif yönünden bakmanız daha rahatacaktır.

  ASLAN

  Aşkın bağımsızlığınızı etkilediğini biliyor, yine de aşksız yapamıyorsunuz. Aşkı yaşayış biçiminizi değiştirmek hiç aklınıza gelmediği için çelişki yaşıyorsunuz. Yine çok bağlandınız ve yine bağımsız davranmayı beceremiyorsunuz.Bir yakınınız büyük bir sorumluluk duygusuyla sizi destekliyor.

  BAŞAK

  Maddi sorunlarınızı ortadan kaldırmanın rahatlığı içindesiniz. Maddi sorunlarınızı yoluna girdiği bu günlerde karlı yatırımlara yönelebilirsiniz. Yatırım kararlarınızda bazı bilgili kimselerden yardım alabilirsiniz. Sosyal çevrenizle ilgili olarak yoğun bir iletişim döngüsü içine girebilirsiniz.

  TERAZİ

  Kişisel çabalarınızın karşılığı olarak iş hayatınızla ilgili olarak kazanımlarınız artmaya başlıyor. İş hayatınızdaki olumlu gelişmelerin aksine özel hayatınızla ilgili kararlar alma ve uygulamaya geçirme safhasında oldukça sıkıntılı görünüyorsunuz.

  AKREP

  Sevgilinizle sakin ve huzurlu bir gün geçirme fırsatı bulabilirsiniz. Gerginliklerden uzak bir gündesiniz, bunun keyfini çıkartın. Parasal konularda dikkatli gidiyorsunuz fakat zaman zaman yaptığınız harcamalardan dolayı kendinize çok kızıyorsunuz. Kendinize güvenmeyi öğrenin.

  YAY

  Duygusal hayatınızla ilgili olarak bazı kararlar vermiş olmanız sizi kişisel olarak oldukça güçlendirmeye başladı.Bu durum orta ve uzun vadede önemli gelişmeleri ortaya çıkartabilir. Kişisel acıdan ise mükemmelliyetciliğinizin on planda olacak olması çevrenizle daha düzenli ilişki kurmanızı sağlayabilir.

  OĞLAK

  Yaşanan gelişmeler kafanızda ciddi karmaşalara neden olmuş olabilir. Duygusal davranmak yerine mantığınızı kullanmayı tercih ederseniz rahatlıkla sorunların üstesinden gelecek beklentileriniz konusunda olumlu adımlar atacaksınız. Sosyal çevrenizle artık daha sık iletişim kurmayı deneyin.

  KOVA

  Özel hayata karşı çok agresif bir tavır sergiliyorsunuz. Bu durum genel olarak tüm yaşadıklarınıza yansıyor. Haber beklediğiniz bir konu ile ilgili aceleci tutumunuz iş çevresinde gereksiz bir gerginliğe neden olabilir. Maddi konularda ise bir gelişme sizin kariyer hayatını da başka bir konuda eğitim alma fırsatını ortaya çıkartacak.

  BALIK

  Bugün sevdiğinize karşı olan duygularınız inişli çıkışlı bir seyir gösterecek. Bazen onu ne kadar çok sevdiğinizi hissedip mutlu olacaksınız bazen de onda ne bulduğunuzu düşünüp içinizi karartacaksınız. Sevgilinizin tabii ki bu duygularınızdan haberi olmayacak.


   
20 Ağustos 2013 Salı Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 20 Ağustos Günlük Burç Yorumları

  20 Ağustos Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları Sevgili Meleklerim bakalım bugün sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 20 Ağustos burç yorumlarınız :deli::deli: Koç Sevgili Koç, Ay bugün de aşk ve eğlence evinizde dolaşmaya devam ediyor ancak gün boyu yaptığı sert etkilerden dolayı bu...
 2. 20 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumları

  20 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumları

  Burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar :nur: Koç burcu 20 Ağustos 2010 yorumu Sevgili Koçlar, 20 Ağustos-12 Eylül tarihleri arasında yöneticisi olduğu Başak burcunda geri hareket yapacak olan Merkür sürecinde, bulunduğunuz durumu tekrar gözden geçirerek nelere ihtiyacınız olduğunu, kafanızın içindeki hedefleri,...
 3. 6 Ağustos 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  6 Ağustos 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 6 ağustos günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, gününüzün umduğunuzdan güzel geçmesi dileğiyle 6 Ağustos 2013 Salı Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... Sevgili Koç Bu gün anlaşmazlıklarınızı düzeltebilir, alışverişlerde karlı çıkabilir ve karşı cinsle daha iyi anlaşabilirsiniz. Bazı dostlarınız sizi arayabilirler. İki gün...
 4. 13 Ağustos 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  13 Ağustos 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 13 ağustos günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, gününüzün en güzel şekilde geçmesi dileğiyle 13 Ağustos 2013 Salı Günlük Burç Yorumlarını paylaşıyoruz... Sevgili Koç Bugün yapacağınız görüşmeler, gideceğiniz yerlerde karşılaşabileceğiniz olaylar ya da insanlar kısaca hemen herşey size mutluluk verecek durumdadır. Eğer tatil ya da aile...
 5. 27 Ağustos 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  27 Ağustos 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları, 27 ağustos günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, harika bir gün geçirmenizi diliyor ve 27 Ağustos 2013 Salı Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Balık Burcu Hayatınıza dair konuşmalarınız ve aldığınız kararları bugün keyifle uygulayabilirsiniz. Kafanızdaki soru işaretlerini, arkadaşlarınızdan...

Sayfayı Paylaş