Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  20 Ağustos 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  20 ağustos günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 20 ağusts 2014 burç yorumu


  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için hayırlı bir gün diliyor ve 20 Ağustos 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz..


  < Konu Resmi..>


  KOÇ

  Ağustos ayı sizin için oldukça yoğun oldu. Bugün de iş hayatınızda yoğun bir gün sizi bekliyor olacak. Siz bu durumdan şikayetçi değilsiniz oldukça üretken bir tutumdasınız. Ancak işinizle özel hayatınız arasında bir denge kurmanız gerekiyor. Sevdiğinizi ihmal etmeyin.

  BOĞA

  Partnerinizle birlikte ortak bir şey alabilir ya da küçük bir yatırım yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte vakit geçirmek için uygun bir gün olacak. Öte yandan giyim stilinizi değiştirebilir, kendinizi farklılaştırmak isteyebilirsiniz.

  İKİZLER

  İkizler burcu kişileri girdiğiniz sosyal ortamlarda kendinizi rahatlıkla ifade ediyor ve etkileyici imajınızla olumlu bir intiba bırakıyorsunuz. Zihinsel ve sanatsal faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Çevrenizde ayrı düşmüş bazı insanları birleştireceksiniz.

  YENGEÇ

  Hafta sonunun bu ilk gününde dinlemek amacıyla kendinizi kalabalık ortamlardan çekmiş olabilir, sevdiğiniz kişiyle birlikte yalnız kalmak arzusunda olabilirsiniz. Öte yandan kariyerinizde önemli atılımlar yaptığınız bu dönemde şansınız açık, elinizi attığınız her şey oluyor!

  ASLAN

  İlişkilerinizin, çevrenizdeki kişilerle olan iletişiminizin önem kazandığı bir gün olacak. İkili ilişkileriniz sayesinde kendiniz hakkında olumlu ya da olumsuz bazı yargılara varabilirsiniz. Kendinizi bazı konularda eleştirebilirsiniz.

  BAŞAK

  Bugün kendinizi enerjik ve kıpır kıpır hissedebilirsiniz. Sevdiğinizle birlikte bazı aktivitelerde bulunmak isteyebilirsiniz. Ailenizden beklediğiniz bazı destekleri alamayabilirsiniz. Bu duruma hazırlıklı olmalısınız.

  TERAZİ

  Gün boyunca hobilerinizle uğraşabilirsiniz. Yaratıcı ve üretken yönünüz ön planda olacak. Sevdiğiniz kişiden bir yerlere gitmek için güzel bir teklif alabilir, birlikte güzel bir gün geçirebilirsiniz.

  AKREP

  Hafta sonu olmasına rağmen bugün de çalışmanızı gerektiren durumlar olabilir. Sizi zorlayan bazı konularda iş arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz. Öte yandan aşk hayatınızda birlikte olduğunuz kişiyle birlikte ciddi kararlar alabilirsiniz.

  YAY

  Bugün arkadaşlarınızla bolca vakit geçirebilir, haftanın yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz. Birlikte yaşadığınız sıkıntılardan bahsedebilir, kendi içinizde çözümler üretebilirsiniz. Keyifli bir gün olacak.

  OĞLAK

  Keyifli olacağınız bir gün. Karamsar tavırlardan vazgeçip olaylara olumlu ve iyimser açıdan yaklaşacaksınız. Bu yapıcı yaklaşımınız ilişkilerinizde sizi başarılı kılacaktır. Kısa seyahat planları yapabilirsiniz.

  KOVA

  İstediklerinizi elde edebilmek için duygularınızı gölgelemek ihtiyacında olabilir. Güçlü bir değişim arzusu duyacak, yoğun bir iletişim trafiğinde bulunacaksınız. Sevdiğiniz kişiyle seyahat planları yapabilir, heyecanlı bir hazırlık içine girebilirsiniz..

  BALIK

  İlişkinizde kendinizi duygusal olarak kısıtlayabilir, duygularınızı tam olarak ifade etmekten kaçabilirsiniz. İletişime açık olmalı, duygularınızı saklamamalısınız. Bu durum partnerinizle aranızı açabilir ve size karşı tutum değiştirmesine neden olabilir
   
20 Ağustos 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 20 Ağustos Günlük Burç Yorumları

  20 Ağustos Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları Sevgili Meleklerim bakalım bugün sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 20 Ağustos burç yorumlarınız :deli::deli: Koç Sevgili Koç, Ay bugün de aşk ve eğlence evinizde dolaşmaya devam ediyor ancak gün boyu yaptığı sert etkilerden dolayı bu...
 2. 20 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumları

  20 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumları

  Burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar :nur: Koç burcu 20 Ağustos 2010 yorumu Sevgili Koçlar, 20 Ağustos-12 Eylül tarihleri arasında yöneticisi olduğu Başak burcunda geri hareket yapacak olan Merkür sürecinde, bulunduğunuz durumu tekrar gözden geçirerek nelere ihtiyacınız olduğunu, kafanızın içindeki hedefleri,...
 3. 6 Ağustos 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  6 Ağustos 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  6 ağustos burç yorumu, günlük burç yorumları, 6 ağustos 2014 burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için güzel ve keyifli bir gün diliyor, 6 Ağustos 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Sevgili Koç, Birçok fırsat var önünüzde. Eğer zekanıza güvenerek olumlu ve güzel kararlar verirseniz, bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirmiş...
 4. 13 Ağustos 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  13 Ağustos 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  13 ağustos günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 13 ağustos 2014 burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için esenliklerle dolu bir gün diliyor ve 13 Ağustos 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... 13 ağustos 2014 Koç Burcu Yorumu Gezegeni : Mars Grup : Ateş Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı Uğurlu Sayısı : 2...
 5. 27 Ağustos 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  27 Ağustos 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  27 ağustos 2014 burç yorumu, 27 ağustos günlük burç yorumları, günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir gün diliyor ve 27 Ağustos 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... KOÇ Sosyalliğinizin sizi çok güler yüzlü yaptığı bir süreçtesiniz. Kendiniz iyi hissetmenin yollarını arayıp bulacak ve sıkıntılarınızın...

Sayfayı Paylaş