20 Dakika Dizisinde Kim Katil Çok Merak Ediyorum ?

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
20 Dakika Dizisinde Kim Katil Çok Merak Ediyorum ?
Diziyi ilk günden beri seyrediyorum ve çok beğeniyorum.Sürekli düşünüyorum ama katil kim bir türlü akıl sır erdiremedim.Acaba sizin bilginiz varmı ?

Televizyonda izlenme rekorları kıran 20 Dakika dizisi heyecanla devam ediyor. Hikayesini Kaçış Planı filminden alan dizi Salı Günleri Star Tv'de ekrana geliyor.

Bir Cinayetle hayatları altüst olan bir ailenin işlendiği dizi izleyicilerinin en merak ettiği konu cinayeti kimin işlediği. Dizide Tuba büyüküstünün canlandırdığı karakter katİl zanlısı olarak hapiste. Eşi de onun suçsuzluğuna inanarak kurtarmaya çalışıyor. Mahkeme ise kadını suçlu buldu.

Dizide öldürülen doktorun babası intikam yemini etti ve suç kadının üzeirne kaldı. izleyicilerin merak ettiği doktoru kim öldürdü ve neden suçu başkasının üzerine attılar. ya da gerçekten katil kadın mı?

Dizinin senaristinin bundan önce EZEL dizisini yazdığını hesaba katarsak, izleyicileri çok gizemli olayların beklediğini söylemek mümkün. Sizin de katilin kim olduğu onusundaki yorumlarınızı bekliyoruz...

Geri