Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  20 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Burç yorumlarını okumadan güne başlayamayan melekler için 20 Ekim günlük burç yorumları :tik:

  Sevgili Koç,

  Genelde baktığımızda bu dönem yaşamının değiştiği ve kendine yeni bir düzen kurulduğu ortamları yakalayabildiğiniz bir devre olacaktır. Hatta bu konuda önemli bir karar vermek zorunda kalabilirsiniz. İşiniz ve mesleğinizhakkında vereceğiniz karar düşündüğünüzden de önemli olacaktır.


  Sevgili Boğa,
  Bulunduğunuz mekandan hoşnut değilsiniz. Daha geniş ve yapıcı bir çevredüşlüyor ama harekete geçmek için yerinizden bile kıpırdamıyorsunuz. Yoğunilişkiler gündeme gelebilir. Üstelik bu durumun size verdiği sahte havalarkoyu tartışmalar içinde girdiğinizde sizi müşkül durumlarda bırakabilir.Kendi hatalarınızın yüzünden ne başkasını suçlayın ne de kendiniz zordurumlarda kalın.


  Sevgili İkizler,
  Bir an önce gerçeklere dönmenin zamanı geldi. Enerjinizi doğru bir şekildeyönlendirmelisiniz. Aksi takdirde meslektaşlarınızla ve eğer varsa işortaklarınızla gereksiz tartışmalara girebilirsiniz. Evliyseniz eşinizleolan ilişkileriniz o kadar sağlıklı değil. Ne varki yine de size olandesteğini yansıtmaktan çekinmiyor. Veya özellikle aşk konusunda hiçbiryenilik yapmamanız iyi olur.


  Sevgili Yengeç,
  Yeni tanışmaların ve birlikteliklerin yoğunluğu artıyor. Bu aylarda önemlibazı ev eşyalarını almak için kişisel isteklerinden vazgeçmeniz gerekebilir.Fazla borç altına girmemeye özen göstermelisiniz, yine bu dönem içinde sevgiihtiyacının artacağını ve bu konuda faal olacağınızı hatırlatırım. Yanlızbir birlikteliğiniz varsa bu dönem daha anlayışlı olmalısınız.


  Sevgili Aslan,
  Bu günleri daha çok gerçekten ihtiyaçlarınızı tesbit etmek ve beklentilerinitartmakla geçirebilirsiniz. Ufak tatsızlıklar canınızın sıkılmasına nedenolabilir. Ama genelde gelişmeler sizin lehinize ilerliyor. Ayrıca çeşitlitanışmalar da gözleniyor. İş hayatında bazı aksaklıklara neden olacaktutumlar gösterebilirsiniz. Beraber çalıştığınız kimselerden bazıisteklerde bulunmanız sorunlara neden olacaktır.


  Sevgili Başak,
  Eğer arkadaşlarınızla aranızda sorun olan bir konu varsa çözümlemenin tamzamanı. Onların size olan sevgisi ve inancını bu durumu değiştirmek içinavantaj olarak kullanabilir ve aksaklıkları ortadan kaldırabilirsinizpekçok şey yapabilecekken karamsarlığa kapılmak size zarar verir. Sizdevarolduğunu bildiğiniz kararlığınızı ve yaptırım gücünüzü gelişmelerinolumlu yönde ilerlemesini sağlayacak biçimde kullanının.


  Sevgili Terazi
  Çekici bir kişiliğiniz olacak ama Satürn burcunuzun ilk on derecesinibitirdi, öyleyse yakında bir sınav var gibi. Bu aralar özellikle yakınçevreniz düşüncesiz davranışlarda bulunabilir. Bu gibi durumlarda dikkatliolmanız ve gereksiz çıkışlardan kaçınmanız sizin yararınıza olacaktır.Beraber çalıştığınız kişilerle sağlayacağınız uyum, yardımcı olabilir. İkiliilişkilerinizde çok fazla hassas olduğunuzda ani ilişkiler oluşabilir.


  Sevgili Akrep,
  Bugün tartışmalara açık olacaksınız. Çevrenizdeki kadınların bazı tersdavranışlarıyla karşılaşabilirsiniz. Siz bir kadınsanız, bu tutumlar siziçekememelerinden kaynaklanabilir. Ancak siz bir erkekseniz ilginizi çekmekiçin bu tür bir davranışta bulunacaklarını bilmelisiniz. Ama size oldukçayakın bir dostunuzu ile konuşmanız sorunu biraz halledecektir.


  Sevgili Yay
  Evliyseniz, biraz temkinli olmanız gerekiyor. Biraz sabır ve acelecilikten uzak tutumlar size yardımcı olacaktır. Egoistlikten uzak kalmanız daha iyi iletişim kurmanızı sağlayabilir, öte yandan amaca giden yolları aramanız ve bazı sürprizler hazırlamanız yararınıza olur. Sağlık açısından da temkinli olmanız gerekiyor. Umulmadık ve ani gelişebilecek rahatsızlıklara karşı açıkolacaksınız.


  Sevgili Oğlak,
  Genelde aşırı bir aktivite gösteriyorsunuz. Biraz daha rahat olup çalışmalıve hareketliliğinizi kısmalısınız. Bazı başarıların keyfine vermekisteyeceksiniz. Bu da sizi biraz tembelleştirebilir. Genel olarak dışuyarılara açıksınız bu yüzden de bütün tesirlere karşı alıcı rolüüstleniyorsunuz. Bu ruhsal yapınız size medyumluk yeteneklerinin ortayaçıkmasında yardımcı olacaktır.  Sevgili Kova,
  Komşuluk ilişkileriniz bu dönemde daha da düzenli ve rahat olacaktır. Pazarlama veya alım satım işleri ile uğraşıyorsanız küçük girişimleriniz başarılı olacaktır. çekinmeden yatırımda bulunabilirsiniz. Gerçekçilik hissiniz ve zihinsel uyanıklığınız oldukça yüksek olacaktır. Bununla birlikte sorumluluk hissinizin de artması mümkün. Yanlız bunu fazla ciddiye alarak ek sorumluluklar yüklenmemelisiniz.


  Sevgili Balık,
  Ay hala burcunuzda. Soğukkanlılığı elden bırakmaz ve mantığınızaduygularınızdan fazla şans tanırsanız kazanan taraf olabilirsiniz. Birarkadaşınızın bilerek yada bilmeyerek, bir işinizi engellemesi mümkündür.Zihin gücünüz, diğer insanlarla olan iletişiminiz sizi herkesin gözündebüyütecek ve siz gerçek kimliğinize bürüneceksiniz. Eğer sanatsaluğraşlarınız varsa yaratıcılığınız yüksek boyutlarda olacak.


   
 2. tavuk_kavurma

  tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  21 Eylül 2008
  Mesajlar:
  929
  Beğenilen Mesajlar:
  115
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  bugün seni aldattım pasi facebook dan falımı okudum :D:D:D:D
   
 3. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  vayy demek öyle bide yüzüme söylüyorsun bunu öylemi :seker: :D:D
   
 4. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ
  Sevgili Başak,
  Eğer arkadaşlarınızla aranızda sorun olan bir konu varsa çözümlemenin tamzamanı. Onların size olan sevgisi ve inancını bu durumu değiştirmek içinavantaj olarak kullanabilir ve aksaklıkları ortadan kaldırabilirsinizpekçok şey yapabilecekken karamsarlığa kapılmak size zarar verir. Sizdevarolduğunu bildiğiniz kararlığınızı ve yaptırım gücünüzü gelişmelerinolumlu yönde ilerlemesini sağlayacak biçimde kullanının.  sağol bal pasim :)
   
 5. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  tesekkurlerr :D
   
 6. gamselim

  gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

  Kayıt:
  6 Ekim 2009
  Mesajlar:
  3.764
  Beğenilen Mesajlar:
  184
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  SAMSUN
  teşekkürlerrr canım...
   
20 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 20 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  20 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  20 Şubat Cumartesi gününde günlük burcunuzu okumadan güne başlamak istemiyorsanız buyrun kızlar :tik: Koç Sevgili Koç, burcunuzdaki Ay öğleden sonraya kadar boşlukta yani etkisiz bir konumda olacağından yeni bir girişimde bulunmayın. Ay’ın boşlukta olduğu saatlerde kariyerinizde eski konulara konsantre olmalısınız. Hataları bulabilir ve projeleri mükemmelleştirebilirsiniz. Öğleden sonra...
 2. 20 Temmuz 2010 Günlük Burç Yorumları

  20 Temmuz 2010 Günlük Burç Yorumları

  Bakalım kızlar 20 Temmuz günü sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız :Dancing_angry::Dancing_angry: KOÇ Anne-babanızla ilgili düşündükleriniz veya hissettikleriniz sizi rahatsız ediyor olabilir. Ama bunların gerçek olduğunu siz de biliyorsunuz. Belki yakın bir dostunuzla ya da kardeşinizle...
 3. 20 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumları

  20 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumları

  Burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar :nur: Koç burcu 20 Ağustos 2010 yorumu Sevgili Koçlar, 20 Ağustos-12 Eylül tarihleri arasında yöneticisi olduğu Başak burcunda geri hareket yapacak olan Merkür sürecinde, bulunduğunuz durumu tekrar gözden geçirerek nelere ihtiyacınız olduğunu, kafanızın içindeki hedefleri,...
 4. 20 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  20 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  20 Kasım 2010 Cumartesi günü burç yorumlarınız arkadaşlar :tik: Koç, Canınızın sıkılmasına izin vermemeniz en doğru karar olacak. Çünkü bu sözleri taşıyan veya çıkartan kimselerin de sizden böyle tepki beklediklerini unutmayın. Hatta olmadığınız kadar rahat ve iyiliksever davranmanız onları daha çok üzecektir. Genelde her şeye uyumluluk göstermeye çalışmanızdan rahatsız olacaklardır. Yine...
 5. 20 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  20 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar günlük burç yorumları 20 ekim perşembe Günü Günlük Burç Yorumları 20 ekim burç yorumları 20 ekim 2011 günlük burç yorumları 20 ekim 2011 burç yorumu 20 ekim günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da 20 Ekim 2011 gününe günlük burç yorumlarını okuyarak başlamak isteyen meleklerimiz için hergün olduğu gibi 20 Ekim Perşembe gününe ait günlük burç yorumlarını...

Sayfayı Paylaş