Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  20 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Herkese güzel bir hafta dileyerek 20 Eylül 2010 günlük burç yorumlarına geçiyorum kızlar :789::789:
  Koç burcu 20 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Koçlar yeni hafta Kova burcunda ilerleyen Ay etkisi altında başlıyor. Saat 16:08 olana dek devam edecek bu enerji, toplu yapılan işler, organize faaliyetler veya ekip liderliğiyle alakalı konularda yaşanabilecek zorlukların işareti olabilir. Bir yandan haftanın ilk günü oluşu diğer yandan işlerin istediğiniz şekilde hızlı yürümemesi zaman kaybettirici olabilir. Beklenmedik sürprizlere karşı yedek bir planınız olması faydalıdır. Özellikle yenilik anlamındaki uygulamalar için zaman faktörü önemlidir. Benim tavsiyem acil veya sizin için önemli olan işlerinizi saat 16:08 olana dek bitirmeye çalışmanızdır.
  Çünkü saat 16:08-23:15 arasında boşlukta kalacak Ay, kişisel amaç ve hedef anlamındaki bireysel kararların ertelenmesi ve üzerinde düşünülmesi gerektiğinin simgesidir. Şartlar olgunlaşana kadar gözden geçirmelerde bulunulması faydalıdır. Saat 23:15 sonrası Balık burcunda ilerlemeye başlayacak Ay, maneviyatınızı güçlendirici bir etkidir. Ancak dünyevi hırsları körelticidir. Özellikle elinizden bir şey gelmeyen bir durumla karşı karşıya iseniz bu saatlerde kendi iç dünyanızda durumları tahlil ederek zamana bırakmanın doğru olacağını düşünebilirsiniz.

  Boğa burcu 20 Eylül 2010 yorumu


  Sevgili Boğalar yeni hafta Kova burcunun son derecelerinde ilerlemekte olan Ay etkisi altında başlıyor. Saat 16:08 olana dek devam edecek bu enerji, gündelik aktiviteniz içinde yaratıcı düşünmeniz, işlerinizi farklı bir sunuş veya yöntemle yerine getirmeniz anlamına gelmektedir. Yani kurallar üzerinizde hakimiyet kursa bile, siz kişisel amaçlarınızın farkında olarak ilerlemeye gayret göstermelisiniz. İşlerini nasıl halledilmesi gerektiği bilen kişiler için oluşabilecek aksilikler tabii ki sorun yaratmaz. Ancak tez canlı kişiler sabahki gelişmeler nedeniyle gerginlik duyabilirler. Yenilik anlamındaki projeleri kabul ettirmek için gün boyu mücadele vermeniz gerekebilir. Saat 16:08-23:15 arasında Ay boşlukta olacaktır. Bu durum teknik işlemlerde, organize işlerde, ekip halindeki çalışmalarda aksilikler yaşanmasına neden olabilir. Tam her şey yoluna girecekken bir ufak arıza, iletişimsizlik, birilerinin yavaşlığı nedeniyle hesap vermek zorunda kalabilirsiniz. Saat 23:15 sonrası sizi gerçekten anlayan bir insanın varlığının ne kadar önemli olduğunu düşünebilirsiniz. Gün boyu süren mücadeleler kimilerinizi yorgun düşürmüş olabilir. Sizi tekrar kendinize getirebilecek, moralinizi yükseltecek bir dost veya sevgiliyle konuşmak kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilir.
  İkizler burcu 20 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili İkizler yeni haftaya, Kova burcunun son derecelerinde ilerleyen Ay etkisi altında başlıyoruz. Saat 16:08 olana dek etkisini yoğun şekilde hissedeceğimiz bu enerji, gerek yolculuk ve gerekse haberleşerek işlerinizi yoluna koymak anlamında hızlı hareket etmenizi gerektirebilir. Kimi insanlara laf anlatmaya çalışırken yorulduğunuzu hissedebilirsiniz. Eğitim hayatında olan kişiler için hafta oldukça yoğun başlayabilir. İşlerin tam olarak yerine oturmaması, sistemin düzene girmesi anlamında herkesin bireysel düşünüp hareket etmesi rahatsızlık verici olabilir. Çalışma hayatınız veya sizin için önemli olan konularda benim tavsiyem işlerinizin aksamaması için elden geldiğince sabırlı ve organize hareket etmeye çalışmanızdır.
  Saat 16:08-23:15 arasında Ay boşlukta olacaktır. Biraz önce sözünü ettiğim mevzularda bu saatler arasında işler içinden çıkılmaz hale geldiği de olur. Teknik sorunlar nedeniyle gecikmeler yaşanabilir. İhtimaller üzerinde düşünmek faydalıdır. Daha önceden verilmiş kararı bu zaman dilimi içinde devre dışı bırakmak yanlıştır. Çünkü yeni uygulanacak bir yöntem sizi pek tatmin etmeyebilir. Saat 23:15 sonrası Balık burcunda ilerleyecek Ay, tüm günün yorgunluğundan kurtulmak için dinlenmenin hem fiziksel hem de ruhsal olarak sizi rahatlatabileceğinin işaretidir. Zaten bu enerji altında çok ciddi bir konu üzerinde kesin bir karar vermek zordur. Düşünceler birbirine zincirleme geçiş yapar. Ancak hangisi etkili ve yararlı olur bunu kestirmek zordur.

  Yengeç burcu 20 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Yengeçler yeni haftamız Ay-Kova burcu seyrinin son derecelerinde ilerlemekte olan Ay etkisi altında başlıyor. Saat 16:08 olana dek, öncelikle parasal konulardaki acil işlerinizi tekrar bir kontrol ederek yerine getirmeniz mümkündür. Fakat bankalarla alakalı konularda gecikmeler, kredi başvurularında bazı beklenmedik durumlar, sizin onayladığınız halde bazı kişilerin gereksiz işe karışmaları nedeniyle yaşanan terslikler karşısında hazırlık olmak lazımdır. Evraklarınızı kontrol etmek, bir şey unutmamak için not almak, çok güvendiğiniz kişiler bile olsa kendi işinizi kendiniz yapmanız iyi olur. Şartlarınız gereği umudunuzu belli bir işe bağlamış ve bu işten gelecek habere göre hareket edecek bir kişiyseniz, öncelikle sakin olmalısınız.
  Çünkü bazen bir şeyin olmaması, olmasından daha faydalıdır. İsyan ederiz ancak sonra anlarız ki, o bizim için pek yararlı değildir. Sabırlı olun ama bir yandan da esnek düşünmeye çalışın. Saat 16:08-23:15 arasında Ay boşlukta kalacağından biraz önce sözünü ettiğim noktalar üzerinde toleranslı düşünününüz. Belki isteklerinizi bastırmak zorunda kalışınız veya disiplin altına alıyor oluşunuzun baskısı rahatsız edici olabilir. Para konusunda daha titiz düşünebilirsiniz. Saat 23:15 sonrası Balık burcunda ilerleyecek Ay, hakkınız olanı elde etmek adına size içsel bir güç sunabilir. Bu güç, fikirlerinizi ortaya koyabilmeniz anlamında destekleyicidir.

  Aslan burcu 20 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Aslanlar haftaya adım atarken saat 16:08 olana dek Ay-Kova burcunun etkisi devam etmekte olacak. Bu enerji, karşıt fikirlere kapalı oluşunuz veya size muhalif olduğunu düşündüğünüz insanlardan uzak durmanız anlamına gelebilir. Bu eşiniz, iş ortağınız veya kim olursa olsun, sizin inandıklarınıza-karşı bir duruş şeklinde tavır içinde olabilirler. İlişki konusu gayet önemlidir. İçinde bulunduğunuz durumun sorunları açık ve nettir. Yapılması gerekenlerin siz de farkındasınızdır. Ancak söyleniş tarzı, hareketler hoşunuza gitmeyebilir. Saat 16:08-23:15 arasında Ay boşlukta kalacaktır. Bu zaman dilimi içinde sessiz kaldığınızda onların üstelememesi gerekirken, tam tersine üzerinize daha fazla gelebilirler. Siz konuştuğunuzda ise her sözünüze ayrı bir cevap verebilirler.
  Bu durumda bir mazeret bulup kenara çekilmeyi tercih edenleriniz olduğu gibi, kendini savunmak isteyenlerinizin sayısı da azımsanmayacak kadar fazladır. Ne de olsa bir Aslanın egosu güçlüdür ve taviz vermemek için gururlu tepkilerde bulunması normaldir. Saat 23:15 sonrası Ay-Balık burcunda ilerlemeye başladığında bir yanda alışkanlıklarınız, inandıklarınız diğer tarafta gereksiz yere üzerinde durulan konular nedeniyle birlik ve bütünlük duygunuzu özellikle iç dünyanızda sıkıntılara sebep olması mümkündür. Yapılması gereken o asil duruşunuzu muhafaza etmek ve gereksiz polemiklere hiç girmemektir. Çünkü bazen ne söylesek ne anlatmaya çalışsak, karşımızdakini anladığı kadarızdır. Onun için sakin olmakta fayda var kanaatindeyim.

  Başak burcu 20 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Başaklar saat 16:08 olana dek Kova burcunda ilerleyecek Ay, özellikle sağlık başta olmak üzere çalışma grubunuzla olan ilişkiniz, mücadeleniz, düşünme ve çalışma alışkanlıklarınız anlamında kendinizi biraz yorgun ve yalnız bırakılmış hissetmeniz mümkündür. Şartlar gereği daha düzenli ve disiplinli olmak zorunda kalabilirsiniz. Ancak bu sistemin kendi içindeki karmaşası nedeniyle sizi zorlamaktadır. Yani siz elinizden geleni yaparsınız ancak bazı kişiler, durumlar geri planda rahatsız edici, umutsuzluğa düşürücü bir etki yaratabilir. Düzensiz ve randımansız geçebilecek saat 16:08-23:15 arasında Ay boşlukta kalacağından neyin önemli ve neyin geçici olduğu yolunda kendinize telkinde bulunmanız yararlıdır. Bazen insanlar göründükleri gibi olmayabilirler.
  Çok iyi tanıdığınızı düşündüğünüz kişiler veya güvenli bir çerçeve içinde olduğunu düşündüğünüz işlerde yanılmalar görülebilir. Boşluk zamanları genel olarak rutin işlerin halledilmesi anlamında yararlıdır. Ancak sizin arzunuz yenilikte bulunmak veya değişim ise, bu zaman zarfında mucizevi bir şeyler oluşması kolay değildir. Bize düşen etrafımızdaki insanları iyi gözlemlemek, dostumuzu düşmanımızı iyi belirlemektir. Saat 23:15 sonrası Balık burcunda ilerleyecek Ay, ayaklarınızı güvenli bir şekilde yere basmanızın önünde duran ilişki-iş-maddi sorunları düşünmenizi sağlar. Ancak bu düşünme, kurtulmak arzusu ile bağımlılıklar arasında gidip gelmenin işaretidir.

  Terazi burcu 20 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Teraziler saat 16:08 olana dek aşk evinizde ilerlemesini sürdürecek Ay, yenilik hevesinizin ve özgür yaşama arzunuzun, varsa çocuklarınızla alakalı konular üzerinde düşünmenin simgesidir. Bir yandan istediğiniz şekilde gelişmesini istediğiniz meseleler, diğer yandan birilerine uyma mecburiyeti arasında sıkışıp kalmak rahatsız edici olabilir. Ancak Terazi burcu kişileri sorunlar karşısında mantıklı bir şekilde düşünmesini bilen kişilerdir. Sebep-sonuç ilişkisini iyi kurabildikleri için, bir durumun neden can sıkıcı hale geldiğini tespit edebilirler. Saat 16:08-23:15 arasında Ay boşlukta kalacaktır. Bu durum duygusal ve düşünsel yönden şartlarınız gereği muhatabınız olan kişilere karşı nasıl bir dil kullanmanız gerektiği hususunda çelişkiler yaşamanıza neden olabilir.
  Sanki aynı yol üzerinde ayrı bir dil kullanan iki kişi gibisinizdir. Böyle bir durumda anlaşmanız zor, ancak ayrılmanız da bir o kadar zordur. Duygularınız gelgitlidir. İstek ve arzularınızı ifade etmeniz zor olabilir. Saat 23:15 sonrası Ay-Balık burcunda ilerlemeye başladığında kararsızlık yoğunlaşabilir. Hayalleriniz üzerinizde baskındır. Ancak terazinin kefeleri yerine oturmamaktadır. Bu durum doğal olarak rahatsız edici olabilir. Hayata karşı olan cesaretiniz sınanıyor gibidir. İşte bu durumda olanların yorumun en başında söz ettiğim sebep-sonuç ilişkisi çerçevesinde hareket etmeleri yararlı olabilir. Peki bu çözüm müdür? Belki tam olarak değil, ancak geceyi biraz olsun rahat geçirmenizi sağlayabilir

  Akrep burcu 20 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Akrepler saat 16:08 olana dek, aile yükümlülükleriniz, psikolojik dünyanız, güvenlik arzunuz gibi önemli konularda baskılayıcı, uzun vadeli olarak düşündüğünüz konular üzerinde tedirginlik verici olan Ay-Kova burcu enerjisi devam etmekte. Bu tedirginlik aslında ilginç duygusal boşalımlara sebep olabilir. Kafanızın içinde bir şeyler yerine bir türlü oturmuyordur. Siz sakin bir şekilde oturup düşündüğünüzde mantıklı çözümler bulabildiğiniz halde, içinizdeki sesi susturmanız mümkün olmamaktadır. Ortadaki gerçek aslında herkesin görebileceği kadar göz önündedir. Cevaplar sizde mevcuttur. Neyin ne olduğunu gayet iyi bilirsiniz. Ancak iş eyleme dökmeye gelince panik olursunuz.
  Bir konunun derinliklerine inebilmeyi her zaman başardığınız halde şimdi o derinlikte kaybolmaktan korkarsınız. Bu durumda olanı olduğu haliyle kabullenmek işinize gelmese de, buna mecbur kalırsınız. Saat 16:08-23:15 arasında Ay boşlukta kaldığı süre içinde doğaldır ki, anlaşmak, dışa karşı güçlü durmak, deyim yerindeyse hayata karşı dikiş tutturmak kolay değildir. Toplumdaki yerinizi, daha ciddi manada gözden geçirirsiniz. Böyle mi olmalıydı cümlesi dilinizin ucundadır. Saat 23:15 Balık burcunda ilerleyen Ay etkisinin rahatlatıcı tesellisi ilaç gibidir. En azından sorgulamalar sona erer, sorunlara kendi anladığınız, istediğiniz şekilde cevap bulmanız kolaylaşır.

  Akrep burcu 20 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Akrepler saat 16:08 olana dek, aile yükümlülükleriniz, psikolojik dünyanız, güvenlik arzunuz gibi önemli konularda baskılayıcı, uzun vadeli olarak düşündüğünüz konular üzerinde tedirginlik verici olan Ay-Kova burcu enerjisi devam etmekte. Bu tedirginlik aslında ilginç duygusal boşalımlara sebep olabilir. Kafanızın içinde bir şeyler yerine bir türlü oturmuyordur. Siz sakin bir şekilde oturup düşündüğünüzde mantıklı çözümler bulabildiğiniz halde, içinizdeki sesi susturmanız mümkün olmamaktadır. Ortadaki gerçek aslında herkesin görebileceği kadar göz önündedir. Cevaplar sizde mevcuttur. Neyin ne olduğunu gayet iyi bilirsiniz. Ancak iş eyleme dökmeye gelince panik olursunuz.
  Bir konunun derinliklerine inebilmeyi her zaman başardığınız halde şimdi o derinlikte kaybolmaktan korkarsınız. Bu durumda olanı olduğu haliyle kabullenmek işinize gelmese de, buna mecbur kalırsınız. Saat 16:08-23:15 arasında Ay boşlukta kaldığı süre içinde doğaldır ki, anlaşmak, dışa karşı güçlü durmak, deyim yerindeyse hayata karşı dikiş tutturmak kolay değildir. Toplumdaki yerinizi, daha ciddi manada gözden geçirirsiniz. Böyle mi olmalıydı cümlesi dilinizin ucundadır. Saat 23:15 Balık burcunda ilerleyen Ay etkisinin rahatlatıcı tesellisi ilaç gibidir. En azından sorgulamalar sona erer, sorunlara kendi anladığınız, istediğiniz şekilde cevap bulmanız kolaylaşır.


  Oğlak burcu 20 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Oğlaklar saat 16:08 olana dek Kova burcunda ilerlemesini sürdüren Ay, parasal konularda hayattan beklentilerinizin oldukça yükselmesine sebep olur. Sanki para varsa, her türlü problem kolaylıkla halledilebilecek gibidir. İç dünyanız ile bilinçli düşünceleriniz arasında iyi bir uyumun gerçekleşmediği bu zaman diliminde yapmayı istediklerinizle, yapabildikleriniz arasındaki farkın sizi tedirgin etmesi anlamına gelebilir. Her konuda sevdiğiniz insana destek olmaya, onun kendini istediği şekilde ifade etmesine izin vermeniz geçici bir çözüm olarak yararlıdır. Ancak bu, tüm problemlerin bitmesini sağlamaz. Saat 16:08-23:15 arasında Ay boşlukta olacağından tüm burçlar bu etki altında, farklı konularda zorlanırken bunun bir Oğlak için anlamı, etrafınızda gelişen ve çoğu zaman şaşırmamıza yol açan olaylar nedeniyle kendinizi güvende hissetmemenin getirdiği huzursuzluktur.
  Bir bakarsınız uzun zamandır tanıdığınız birileri ayrılmış, bir duyarsınız biri işten çıkarılmış, bir arkadaşınız rahatsızlanmış. İşte bunlar bu zaman dilimi içinde üzerinizde kaygılar uyandırır. Oysaki bunlar hayatın gerçekleridir. Hatta çoğu zaman şahit olmuşuzdur. Ancak enerjimiz bugün hassasiyet verici olduğundan panikleşiriz. Saat 23:15 sonrası Ay-Balık burcunda ilerlemeye başladığında rüyalar, sezgiler, yakın çevrenizle olan temaslar yoğunlaşır. Gecenin ilerleyen saatlerinde benim tavsiyem ruhunuzu dinlendiren müzikler dinlemeniz, mümkünse erken bir saatte yatmanız, sevdiğiniz bir kitaptan birkaç paragraf okumanızdır.

  Kova burcu 20 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Kovalar, burcunuz üzerinde etkili olmayı sürdüren Ay etkisinin son günündeyiz. Saat 16:08 olana dek devam edecek enerjiler, çaba harcamadan işlerin kolaylıkla yürümesinin mümkün olmadığını gösteriyor. Hani bazen şansımız yaver gider. Suya sabuna dokunmadan işlerimiz ilerler. Ancak bugün çevremizdeki insanlara derdimizi anlatmak için, onların anladıkları dilden konuşmak gerekir. Çevrenizdeki insanlara fırsat bulduğunuzda bir bakın. Garip bir aldırmazlık, soğukluk hali üzerlerinde hakimdir. Sanki herkes yelkenlerini suya indirmiş hareket etmemekte kararlı gibidir. En belirgin özelliğiniz olan işbirliği, en büyük emeliniz olan ilerlemenizi sağlayacak imkanlarınızı elden geldiğince tatlı dil güler yüz kullanarak halletmek gerekecektir.
  Saat 16:08-23:15 arasında burcunuz üzerinde boşlukta kalacak Ay, gerek duygusal ve gerekse düşünsel yoğunluğunuzu birileriyle paylaşmakta, sisteme ayak uydurmakta zorlanmanız anlamına gelse de, inadına hayata gülümsemekte fayda vardır. Çünkü şartlar gereği fiziksel yorgunluk, iş yapmakta keyifsizlik sadece sizin değil hepimiz üzerinde etkili olduğundan, birbirimize karşı anlayışlı davranmakta zorunluluğumuz vardır. Saat 23:15 sonrası Ay-Balık burcunda ilerlemeye başladığında, günü şöyle bir kritik ettiğinizde hakikaten yorulduğunuzu hissedebilirsiniz.

  Balık burcu 20 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Balıklar, saat 16:08 olana dek Kova burcunun son derecelerinde ilerleyecek Ay, ilginizi bir konudan diğerine kolaylıkla kaydırabilmeniz, uzun süre tek bir konu üzerinde yoğunlaşmakta zorluk çekmenize neden olabilir. Dışarıdaki dünyaya uyum göstermeye çalışsanız da, ruhunuz içinde yaşananları hiç kimsenin anlamasının mümkün olmadığını gayet iyi bilirsiniz. Genelde hayata, gerçeklik penceresinden bakanlar için günü kotarmak oldukça zordur. Ancak tam tersine sufi bir bakış açısı dinlendirici ve rahatlatıcı olabilir. Sosyal ve politik konular üzerinde görüş alışverişleri hoşunuza gider. Ancak sonuçta hangi meselede olursa olsun, değişimin kolayca gerçekleşmeyeceğine dair iç görünüz doğru çıkar. Yani olacak olanın önüne geçilmeyeceği yolunda bir kanaat geliştirebilirsiniz.
  Saat 16:08-23:15 arasında Ay boşlukta olacağı için, keskin sezgileriniz sadece kendiniz adına değil, size ihtiyaç duyan bir çok kişiye yardımcı olmanızı sağlar. Özellikle gergin bir durum söz konusu ise, bu iç görüleriniz sizi rahatlatır ve güçlendirir. Ancak her zaman olduğu gibi bu saatler arasında, yeni bir şeylerin peşine takılmak, bir konu üzerinde öncekinden farklı bir karar almak yanıltıcı olabilir. Saat 23:15 sonrası burcunuz üzerinde ilerleyecek Ay, gerçeklere pembe gözlüklerle bakma arzunuzu büyütür. Ancak eğer bazı durumlar deyim yerindeyse aynı tas aynı hamam ise pek keyifli bir akşam geçirmeniz kolay olmayabilir.


   
 2. sudembeyaz

  sudembeyaz Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  6 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  3.543
  Beğenilen Mesajlar:
  122
  Ödül Puanları:
  63
  canımm eline sağlık
   
 3. tavuk_kavurma

  tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  21 Eylül 2008
  Mesajlar:
  929
  Beğenilen Mesajlar:
  115
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  sağol pasim sende olmasan güne nasıl başlıcam bilmiyorum mutlaka okuma ihtiyacı duyuyorum artık :D
   
 4. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
 5. ebru58

  ebru58 Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  2 Kasım 2009
  Mesajlar:
  607
  Beğenilen Mesajlar:
  33
  Ödül Puanları:
  28
  Şehir:
  Sİvas
  teşekürler canım:)
   
 6. gamselim

  gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

  Kayıt:
  6 Ekim 2009
  Mesajlar:
  3.764
  Beğenilen Mesajlar:
  184
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  SAMSUN
20 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 20 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  20 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  20 Şubat Cumartesi gününde günlük burcunuzu okumadan güne başlamak istemiyorsanız buyrun kızlar :tik: Koç Sevgili Koç, burcunuzdaki Ay öğleden sonraya kadar boşlukta yani etkisiz bir konumda olacağından yeni bir girişimde bulunmayın. Ay’ın boşlukta olduğu saatlerde kariyerinizde eski konulara konsantre olmalısınız. Hataları bulabilir ve projeleri mükemmelleştirebilirsiniz. Öğleden sonra...
 2. 22 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  22 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  Evet kızlarr her sabah olduğu gibi bu sabahta günlük burç yorumlarıyla karşınızdayız :D:D Koç burcu 22 Eylül 2010 yorumu Sevgili Koçlar, Ay-Balık burcu etkinliği ve diğer enerjileri göz önüne alırsak bugün, aktif olduğunuz her alanda, aksayan noktaları tek tek belirleyerek, gelecekte olması muhtemel problemlerin önüne geçmeniz gayet faydalıdır. Gün boyunca kendinizi gözden geçirdiğinizde...
 3. 30 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  30 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  Evet kızlarr her sabah olduğu gibi bu sabahta günlük burç yorumlarıyla karşınızdayız :pasi::pasi: Koç burcu 30 Eylül 2010 yorumu Sevgili Koçlar saat 13:37 olana dek devam edecek enerjiler altında işlerinizi hızlı bir şekilde yerine getirme arzunuz yoğundur. Ancak değişen bazı durumlar nedeniyle mevcut planlarınız üzerinde tekrar düşünmenizi gerektirebilir. Yani hangi aktivitede...
 4. 20 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  20 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  20 Kasım 2010 Cumartesi günü burç yorumlarınız arkadaşlar :tik: Koç, Canınızın sıkılmasına izin vermemeniz en doğru karar olacak. Çünkü bu sözleri taşıyan veya çıkartan kimselerin de sizden böyle tepki beklediklerini unutmayın. Hatta olmadığınız kadar rahat ve iyiliksever davranmanız onları daha çok üzecektir. Genelde her şeye uyumluluk göstermeye çalışmanızdan rahatsız olacaklardır. Yine...
 5. 20 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

  20 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar günlük burç yorumları 20 Eylül salı Günü Günlük Burç Yorumları 20 eylül burç yorumları 20 eylül 2011 günlük burç yorumları 20 eylül 2011 burç yorumu 20 eylül günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da 20 Eylül 2011 Salı gününe günlük burç yorumunu okuyarak başlamak isteyenlere özel 20 Eylül günlük burç yorumları karşınızda... Koç Burcunda Bugün...

Sayfayı Paylaş