1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.796
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  20 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  burçlar günlük burç yorumları 20 Eylül salı Günü Günlük Burç Yorumları 20 eylül burç yorumları 20 eylül 2011 günlük burç yorumları 20 eylül 2011 burç yorumu 20 eylül günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da 20 Eylül 2011 Salı gününe günlük burç yorumunu okuyarak başlamak isteyenlere özel 20 Eylül günlük burç yorumları karşınızda...

  [​IMG]

  Koç Burcunda Bugün

  Huzursuz olacağınız bir gün sizi bekliyor. Bugün daha önceden bilmediğiniz bazı gizli konular ya da başkalarından gizlemeye çalıştığınız konular açığa çıkabilir. Dikkatli olmalısınız. Çevrenizdeki kişilere karşı kırıcı tavırlar sergilememelisiniz.


  Boğa Burcunda Bugün

  Bugün oldukça aktif ve sosyalsiniz. Yakın arkadaşlarınızla planladığınız bir organizasyonda yaşanabilecek bazı aksiliklere karşı hazırlıklı olmalısınız. Öte yandan yeni gireceğiniz bazı çevrelere kolaylıkla uyum sağlayabilirsiniz.


  İkizler Burcunda Bugün

  İşinizle ilgili bazı konularda kararsız ve kaygısız tavırlarınız olumsuz tepkiler alabilir. Kariyerinizle ilgili beklemediğiniz bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu gelişmeler olumlu ya da olumsuz da olabilir. Her sonuca hazırlıklı olmalı ve hayatı ciddiye almalısınız.


  Yengeç Burcunda Bugün

  Neşeli ve enerjik olduğunuz bir gün. Kısa bir yolculuğa çıkabilir, burada tanışacağınız yeni kişilerle fikir alış verişinde bulunabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise durgun olduğunuz bir dönem. Yaşadığınız ilişkinin monotonlaştığını düşünebilirsiniz.


  Aslan Burcunda Bugün

  Bugün içinizde anlamsız bir coşkunluk hissedebilirsiniz. Bu ruh haliniz çevrenizi şaşkınlığa uğratabilir. Kariyerinizde ise yenilikler istediğiniz bir dönemdesiniz. Değişim ve yeniye olan arzunuz sizi yeni atılımlar yapmaya itecek.

  Başak Burcunda Bugün

  İlişkinizde yeni bir döneme giriyorsunuz. İlişkinizde birbirinize olan sevginiz gittikçe artıyor. Hissettiklerinizi partnerinizle kolayca paylaşıyorsunuz. Öte yandan işinizi ihmal ettiğiniz bu süreçte sorumluluklarınızın bilincine varmalısınız.


  Terazi Burcunda Bugün

  Bugün çalışma tarzınızla ilgili bir değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Kendiniz için bulduğunuz yeni çalışma yöntemleri işinizi kolaylaştırabilir. Öte yandan ilişkinizde yaşayacağınız bazı olaylar sizi endişelendirebilir.


  Akrep Burcunda Bugün

  Duygusal hayatınızda aşık olduğunuz kişi ile aranızda ilişki gün geçtikçe daha da kuvvetleniyor. Ona sevgi gösterilerinde bulunurken aşırılığa kaçabilecek hareketlerden uzak durmalısınız.


  Yay Burcunda Bugün

  Aile içerisinde sözünüzün geçmediğini düşünebilirsiniz. Kariyerinizde yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Kendinize fazla yüksek hedefler koymamanız gereken bir gün. Zira beklenmedik bazı gelişmeler canınızı sıkabilir.


  Oğlak Burcunda Bugün

  Bugün yakınlarınızla birlikte vakit geçirebilir, güzel paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Öte yandan aşk hayatınızda geçmişte yaşadığınız bazı güzel olaylar aklınıza gelebilir ve bir anda kendinizi geçmişi düşünürken bulabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiden beklediğiniz adımın gelmemesi moralinizi bozabilir.


  Kova Burcunda Bugün

  Maddi kaygılar taşıdığınız bir gün. Daha fazla kazanmak isteyebilirsiniz. Ancak fazla kazanmak isterken bazı kayıplar da yaşayabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız. İlişkinizde ise sürpriz bir gelişme yaşanabilir.


  Balık Burcunda Bugün

  Bugün kendinizle ilgili yeni bir karar alabilirsiniz. Alacağınız bu karar sizi mutlu kılabilir. Ancak bazı kararlar alırken mantıklı olmalı ve gerçekleri göz ardı etmemelisiniz. İlişkinizde ise hayalperest tavırlarınız sizi mutsuz edebilir dikkat!

   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  teşekkürlerrr :)
   
 3. gamselim

  gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

  Kayıt:
  6 Ekim 2009
  Mesajlar:
  3.764
  Beğenilen Mesajlar:
  184
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  SAMSUN
  Başak Burcunda Bugün
  İlişkinizde yeni bir döneme giriyorsunuz. İlişkinizde birbirinize olan sevginiz gittikçe artıyor. Hissettiklerinizi partnerinizle kolayca paylaşıyorsunuz. Öte yandan işinizi ihmal ettiğiniz bu süreçte sorumluluklarınızın bilincine varmalısınız.


  tşklerrr pasikammm :))
   
20 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 20 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  20 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  Herkese güzel bir hafta dileyerek 20 Eylül 2010 günlük burç yorumlarına geçiyorum kızlar :789::789: Koç burcu 20 Eylül 2010 yorumu Sevgili Koçlar yeni hafta Kova burcunda ilerleyen Ay etkisi altında başlıyor. Saat 16:08 olana dek devam edecek bu enerji, toplu yapılan işler, organize faaliyetler veya ekip liderliğiyle alakalı konularda yaşanabilecek zorlukların işareti olabilir. Bir yandan...
 2. 20 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  20 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  20 Ocak 2011 Perşembe günü burç yorumlarınız kızlar :pasi: Sevgili Koç, Sizi yapıcı olmaya iten pek çok sebep var. Planlarınızı ilerletmeniz için şartları biraz zorlamanız gerekecek. Elinizdeki işlere odaklanmak durumundasınız. Yerleşimi ilgilendiren konulara hızlı biçimde çözüm bulmak için aile içi ilişkilere özen göstermelisiniz. Sabırsızlık sizin için engel teşkil edebilir. Zira iş...
 3. 5 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

  5 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar 5 eylül burçları 5 eylül burç yorumları günlük burçlar burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar Uzun bir bayram tatilinin ardından günlük burç yorumları karşınızda melekler KOÇ BURCU ( 21 Mart - 20 Nisan ) Çevrenizdeki insanlarla tartışma içerisine girebilirsiniz. Sakinliğinizi korursanız tartışma uzamayacak. BOĞA BURCU ( 21 Nisan - 21 Mayıs ) Bugünlerde...
 4. 19 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

  19 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar günlük burç yorumları 19 Eylül pazartesi Günü Günlük Burç Yorumları 19 eylül burç yorumları 19 eylül 2011 günlük burç yorumları 19 eylül 2011 burç yorumu 19 eylül günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Hergün olduğu gibi bugünde günlük burç yorumları ile karşınızdayız melekler...Haftanın ilk günü 19 Eylül Pazartesi gününe burç yorumlarını bu yazımızda...
 5. 20 Eylül 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  20 Eylül 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumu, 20 eylül cuma günlük burç yorumu, 20 eylül cuma günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle 20 Eylül 2013 Cuma Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz. 20 Eylül 2013 Koç Burcu Yorumu Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş