Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  20 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  burçlar günlük burç yorumları 20 Eylül salı Günü Günlük Burç Yorumları 20 eylül burç yorumları 20 eylül 2011 günlük burç yorumları 20 eylül 2011 burç yorumu 20 eylül günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da 20 Eylül 2011 Salı gününe günlük burç yorumunu okuyarak başlamak isteyenlere özel 20 Eylül günlük burç yorumları karşınızda...


  [​IMG]

  Koç Burcunda Bugün

  Huzursuz olacağınız bir gün sizi bekliyor. Bugün daha önceden bilmediğiniz bazı gizli konular ya da başkalarından gizlemeye çalıştığınız konular açığa çıkabilir. Dikkatli olmalısınız. Çevrenizdeki kişilere karşı kırıcı tavırlar sergilememelisiniz.


  Boğa Burcunda Bugün

  Bugün oldukça aktif ve sosyalsiniz. Yakın arkadaşlarınızla planladığınız bir organizasyonda yaşanabilecek bazı aksiliklere karşı hazırlıklı olmalısınız. Öte yandan yeni gireceğiniz bazı çevrelere kolaylıkla uyum sağlayabilirsiniz.


  İkizler Burcunda Bugün

  İşinizle ilgili bazı konularda kararsız ve kaygısız tavırlarınız olumsuz tepkiler alabilir. Kariyerinizle ilgili beklemediğiniz bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu gelişmeler olumlu ya da olumsuz da olabilir. Her sonuca hazırlıklı olmalı ve hayatı ciddiye almalısınız.


  Yengeç Burcunda Bugün

  Neşeli ve enerjik olduğunuz bir gün. Kısa bir yolculuğa çıkabilir, burada tanışacağınız yeni kişilerle fikir alış verişinde bulunabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise durgun olduğunuz bir dönem. Yaşadığınız ilişkinin monotonlaştığını düşünebilirsiniz.


  Aslan Burcunda Bugün

  Bugün içinizde anlamsız bir coşkunluk hissedebilirsiniz. Bu ruh haliniz çevrenizi şaşkınlığa uğratabilir. Kariyerinizde ise yenilikler istediğiniz bir dönemdesiniz. Değişim ve yeniye olan arzunuz sizi yeni atılımlar yapmaya itecek.

  Başak Burcunda Bugün

  İlişkinizde yeni bir döneme giriyorsunuz. İlişkinizde birbirinize olan sevginiz gittikçe artıyor. Hissettiklerinizi partnerinizle kolayca paylaşıyorsunuz. Öte yandan işinizi ihmal ettiğiniz bu süreçte sorumluluklarınızın bilincine varmalısınız.


  Terazi Burcunda Bugün

  Bugün çalışma tarzınızla ilgili bir değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Kendiniz için bulduğunuz yeni çalışma yöntemleri işinizi kolaylaştırabilir. Öte yandan ilişkinizde yaşayacağınız bazı olaylar sizi endişelendirebilir.


  Akrep Burcunda Bugün

  Duygusal hayatınızda aşık olduğunuz kişi ile aranızda ilişki gün geçtikçe daha da kuvvetleniyor. Ona sevgi gösterilerinde bulunurken aşırılığa kaçabilecek hareketlerden uzak durmalısınız.


  Yay Burcunda Bugün

  Aile içerisinde sözünüzün geçmediğini düşünebilirsiniz. Kariyerinizde yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Kendinize fazla yüksek hedefler koymamanız gereken bir gün. Zira beklenmedik bazı gelişmeler canınızı sıkabilir.


  Oğlak Burcunda Bugün

  Bugün yakınlarınızla birlikte vakit geçirebilir, güzel paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Öte yandan aşk hayatınızda geçmişte yaşadığınız bazı güzel olaylar aklınıza gelebilir ve bir anda kendinizi geçmişi düşünürken bulabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiden beklediğiniz adımın gelmemesi moralinizi bozabilir.


  Kova Burcunda Bugün

  Maddi kaygılar taşıdığınız bir gün. Daha fazla kazanmak isteyebilirsiniz. Ancak fazla kazanmak isterken bazı kayıplar da yaşayabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız. İlişkinizde ise sürpriz bir gelişme yaşanabilir.


  Balık Burcunda Bugün

  Bugün kendinizle ilgili yeni bir karar alabilirsiniz. Alacağınız bu karar sizi mutlu kılabilir. Ancak bazı kararlar alırken mantıklı olmalı ve gerçekleri göz ardı etmemelisiniz. İlişkinizde ise hayalperest tavırlarınız sizi mutsuz edebilir dikkat!
   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  teşekkürlerrr :)
   
 3. gamselim

  gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

  Kayıt:
  6 Ekim 2009
  Mesajlar:
  3.764
  Beğenilen Mesajlar:
  184
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  SAMSUN
  Başak Burcunda Bugün
  İlişkinizde yeni bir döneme giriyorsunuz. İlişkinizde birbirinize olan sevginiz gittikçe artıyor. Hissettiklerinizi partnerinizle kolayca paylaşıyorsunuz. Öte yandan işinizi ihmal ettiğiniz bu süreçte sorumluluklarınızın bilincine varmalısınız.


  tşklerrr pasikammm :))
   
20 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 20 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  20 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  Herkese güzel bir hafta dileyerek 20 Eylül 2010 günlük burç yorumlarına geçiyorum kızlar :789::789: Koç burcu 20 Eylül 2010 yorumu Sevgili Koçlar yeni hafta Kova burcunda ilerleyen Ay etkisi altında başlıyor. Saat 16:08 olana dek devam edecek bu enerji, toplu yapılan işler, organize faaliyetler veya ekip liderliğiyle alakalı konularda yaşanabilecek zorlukların işareti olabilir. Bir yandan...
 2. 20 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  20 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  20 haziran 2011 burç yorumları 20 haziran burçları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 20 haziran 2011 günlük burç yorumları sizlerle melekler Sevgili Koç, Birkaç güne kalmadan yakın akraba ilişkilerinizde çoktandır beklediğiniz bir küskünlüğün haberi gelebilir. Yapıcı tutumunuzla bu kırgınlığı ortadan kaldırma girişimleriniz olacak. Özgürlüğünüze...
 3. 6 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

  6 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar 06.09.2011 günlük burç yorumları salı 6 eylül 2011 günlük burç yorumları 06.09.2011 günlük burç yorumları hakkındaki bilgiler. 6 eylül 2011 gününe ait burç yorumlarını hep beraber okuyup öğrenelim melekler Sevgili Koçlar, Bugün çevrenizle fazla haşır neşir olacaksınız. Etrafınızda olan bitenlere karşı meraklısınız. Ancak başkalarının özel hayatlarına müdahale etmemelisiniz. Dikkat...
 4. 12 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

  12 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar 12 eylül burçları 12 eylül burç yorumları 12 eylül pazartesi günlük burç yorumları günlük burçlar burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar Daha önceki yazılarımızda günlük burç yorumlarını, aylık ve yıllık burç yorumlarınızı okumuştunuz melekler...Bu yazımızda ise 12 Eylül Pazartesi gününe ait burç yorumlarınızı bulabilirsiniz Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)...
 5. Günlük Burç Yorumları 24 Eylül 2011

  Günlük Burç Yorumları 24 Eylül 2011

  Günlük Burç Yorumları 24 Eylül 2011 Sevgili Koç, Gün ortasında tembelleşiyorsunuz. Bu etki kendinizi hissetmenize veya pasif olmanıza, geri planda kalmanıza neden olabilir. Bu tür duyguları üzerinizden atabilmek için de kendinizi dışarı atabilirsiniz. Fakat akşama doğru kendinizi toparlayacaksınız. Hatta öyle ki çalışma isteğindeki artışa kendiniz de şaşıracaksınız. Ne istediğinizi, ne...

Sayfayı Paylaş