Etiketler:
 1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.356
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  20 Eylül 2012 Perşembe Burç Yorumlarınız....

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Burç Günlük Burç


  Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim....

  [​IMG]21 Mart -20 Nisan


  Bugün, sizin için önem taşıyan bir meydan okumaya sahne olacak. Geç sonuçlanmış bir iş, her şeye rağmen, hiç sonuçlanmamış olandan iyidir. Yorgunluğa teslim olmaktansa elinizdekileri tekrar gözden geçirip kendiniz için en efektif yöntemi tercih etmeli ve hem kafanızı, hem de bedeninizi meşgul eden bu işten bir an önce yüz akıyla sıyrılmanın yolunu bulmalısınız.

  [​IMG]21 Nisan -21 Mayıs


  Duygusal açıdan etkileneceğiniz kişiyle tanıştığınızda içinizdeki gerçek sizi gizlememeli; fakat başarısız olmanızla karlı çıkacak rakiplerin bulunduğu ortamda gerçek düşüncelerinizu hemen açığa vurmamalı, kendinizi frenlemelisiniz. Eğer kendinize hakim olabilirseniz, topluluk içinde alacağınız övgüler, uzun zamandır karşılaştığınız ve egonuzu olumlu yönde etkileyecek hoş motivasyonlara dönüşecek. Açıkçası, sonuçta ne olacağını, sizin olaylara vereceğinz tepkinin ayarı belirleyecek.

  [​IMG]22 Mayıs -21 Haziran


  Kendinize zaman ayırmanız gerekiyor ve buna hemen bugün başlamalısınız. Spor salonuna gidin, arkadaşınızla buluşup spor yapın veya oyun oynayın, sevgilinizle sinemaya gidin, gezmeye çıkın, dışarıda yiyin, ne yaparsanız yapın ama işle ilgilenme sürenizi mutlaka ve mutlaka azaltın. Kimse bu kadar uzun süre bu kadar sıkı ve aralıksız çalışamaz, çalışırsa da doğacak marazlarla karşı karşıya kaldığında gücü tükenmiş olur. Mali durumunuzun da kötü olmamasını fırsat bilerek bazı sosyal faaliyetlerde bulunun, böylece hayat arkadaşınızın da gönlünü almış olacaksınız.

  [​IMG]22 Haziran -23 Temmuz


  Kendinizden emin ve ne yaptığınızı bildiğinizi hissettirerek hareket ettiğiniz sürece, çevrenizdeki kişilerin size olan inançlarını daha da sağlamlaştıracaksınız. Yıldızların konumu bugünlerde güvenilirlik ve adil karar verme konularında diğerlerinden üstün olma avantajını sağlıyor size, bu da ilerlediğiniz yolda bayrağı taşımanızı ve destekçilerinizin artmasını kolaylaştıracak. Kararlar vermekten ve uygulamaya geçmekten kaçınmamanız gereken günler geldi.

  [​IMG]24 Temmuz -21 Ağustos

  Kendinize gelmek, hatalarınızı farkedip tamire başlamak için ille de tek başınıza kalmanız mı gerekiyor? İşte size, bu duruma düşmeden işleri düzeltebilmeniz için değerli bir uyarı. Hareketlerinizi kontrol edin ve sonradan telafisi zor olacak fakat yapılması kolay hamlelerden kaçının. Belki, sizden daha zor durumda olan birisine yardım etmeniz, içinizdeki insani yanları hatırlamanız için iyi bir başlangıç teşkil edebilir. Başkaları için de birşeyler yapabiliyor olmanın verdiği mutluluğa zaman zaman herkesin ihtiyacı vardır ve siz di işte bu durumdasınız.

  [​IMG]22 Ağustos -23 Eylül


  Sizi örnek almış olan insanları yanlış yollara sevketmemeli ve birilerini farkında olarak etkilediğinizde, sonuçların sorumluluğunu da önceden üstlenmelisiniz. Bu gerçeğe göre hareket edin. Özellikle teknolojinin yardımıyla, bugün uzun zamandır haber almadığınız, uzaklarda olan fakat zaman zaman ortak anılarınızı memnuniyetle hatırladığınız kimselerle haberleşecek, temas kuracaksınız. Bu da sizi mutlu edecek. Bu arada, bazı sırlarınızı güvendiklerinizle paylaşmanız sizi rahatlatabilir.

  [​IMG]24 Eylül -23 Ekim


  Hatırlayın, başka taraflarda işler kötü giderken insanın her zaman yaslanabileceği sağlam duvar, yakın dostlarıdır. Siz de işinizdeki yakın dostlarınızın varlığını unutmuş gibisiniz. Onlarla yarışacağınıza destek olup yardım etseniz, bir zamanlar bundan da zevk aldığınızı hatırlayacak ve aynı duruma düştüğünüzde kendinizi güvende hissettirecek dostlarınızı tekrar kazanacaksınız. Finans kontrolünü elden kaçırmayın. Başkasını etkilemek için alış veriş yapmak hiç de akıl karı değil.

  [​IMG]24 Ekim - 23 Kasım


  Geri adım atma zamanı değil, fikirlerinizi açıkça ortaya atma ve ilgili kimseleri ikna etme zamanı. Hiçbir şekilde aracıları, işinizi kolaylaştıracak tanıdıklara, üçüncü şahıslara ihtiyacınız yok. Bu güçlü maneviyatınızdan romantik ilişkinizde de faydalanabilir, ilgilendiğiniz kimseyi etkilemek için fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Aslında, bu fırsatları siz de yaratabilirsiniz. Bugün ailenizi ihmal etmeyin.

  [​IMG]24 Kasım - 22 Aralık

  Bir süredir sakin ve yumuşak eğilimler sergilemenize rağmen bugün bu durumun değişmesi sözkonusu. Sonuçta ciddi olarak kaybedeceğiniz birşey yok ama münakaşanın verdiği gerginlik akşam da devam edecek ve sevdiklerinizle, aile bireylerinizle ilişkilerinizi olumsuz etkileyecek. Kendiniz için de rahatlama sağlayacak bir eyleme girişecek ve zor durumdaki bir tanıdığa yardıma koşacaksınız. Zor durumlarda bile başınızı dik tutun.

  [​IMG]23 Aralık - 20 Ocak


  Hissettiğiniz şeyleri duvarların arkasına hapsedip yarın hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz fakat her aklınıza geldiğinde de yaşanmamış şeyler sizi rahatsız edecek, emin olun. Çok zorlanıyorsunuz, güvendiğiniz bir dostunuzla paylaşın derdinizi. Onun verdiği öğütler sizi rahatlatacak ve cesaretinizi artıracaktır. Zincirlerinizi kırmanız, başka sorunlarınızı halletmenizde de size yardımcı olacak, rahatlatacaktır.

  [​IMG]21 Ocak - 19 Şubat


  Bugün, bazılarınız için adeta bir dönüm noktası. Vazgeçmek isteyenler de var, devam etmek isteyenler de. İsabetli sözler söylerseniz, destekçilerinizin de yardımıyla badireyi atlatacaksınız. Aksi takdirde kariyerinizde ve mali durumunuzda telafisi mümkün ama nahoş zararlar gerçekleşebilir. Uykunuza ve gıdanıza dikkat edin, sağlığınız için riskli bir süreç içindesiniz. Evinizde olmasını istediğiniz bazı yeni şeyleri satın almak için de iyi bir gün.

  [​IMG]20 Şubat - 20 Mart


  Bugün tanışacağınız ve sizi kolaylıkla etkileyecek birisinden yakın zaman içinde büyük zararlar görmeniz mümkün. Bu tip yaralar almak için bu aralar dikkatinizi ve enerjinizi farklı konulara yöneltmelisiniz. Özellikle çocuklar size çok mutluluk veriyor. Zamanınızı onlarla geçirin. Sizin için bir nevi terapi olacak ve olayların ortasında kendinizi, gerçek konumunuzu yukarıdan görme fırsatını yakalayacaksınız.
   
  Son düzenleme: 21 Eylül 2012
20 Eylül 2012 Perşembe Burç Yorumlarınız.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 6 Eylül 2012 Perşembe Burç Yorumlarınız....

  6 Eylül 2012 Perşembe Burç Yorumlarınız....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün uzun süredir...
 2. 13 Eylül 2012 Perşembe Burç Yorumlarınız..

  13 Eylül 2012 Perşembe Burç Yorumlarınız..

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün parasal...
 3. 15 Eylül 2012 Cumartesi Burç Yorumlarınız....

  15 Eylül 2012 Cumartesi Burç Yorumlarınız....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün herşeyi...
 4. 21 Eylül 2012 Cuma Burç Yorumlarınız...

  21 Eylül 2012 Cuma Burç Yorumlarınız...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan...
 5. 22 Eylül 2012 Cumartesi Burç Yorumlarınız...

  22 Eylül 2012 Cumartesi Burç Yorumlarınız...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan...

Sayfayı Paylaş