Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

20 günlük bebekle dışarı çıkabilirmiyim sizce?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bebeğim 20 günlük ve burada tanıdığım kimse yok, sıkıntıdan çatlamak üzereyim.Şöyle bir hava almaktan çok istediğim birşey yok.Arabam var yani hava şartları sorun değil ama bebek için yanlış mı olur diyorum?

2. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    bence çıkabilirsin canım.ben çıkmıştım evde daralıyodum çünkü.eğer yürüyüş yapmak istiyorsan slingo var bebek için.onlardan alabilirsin.bebeği içine koy göğsünde uyur ohhh miss gibi dolaşın beraber.ben öyle yapıyorum artık :)

smiley bunu beğendi.
  3. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    472
    Ödül Puanları:
    113
    Ay bsy olmaz Allah izniyle. Cik ama dikkatli ol. Bebeginin ve senin vucudun mikrop kapmaya cok daha musait. Allah anali babali buyutsun hayirli bi evlat olur insallah :)

smiley bunu beğendi.
  4. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    924
    Ödül Puanları:
    113
    gonca slingo nedir? :D

gonca 16 bunu beğendi.
  5. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    924
    Ödül Puanları:
    113
    bencede cikmanda bir sakinca olacagini düsünmüyorum. Hava soguksa sIkIca giydir üsümesin annesi :D temiz hava almak cok güzel. Ablalarim cikar annemlere felan giderlerdi. Yürüsüs yaparlardi hic birsey olmadi bebilere. Insallah hayirli ve saglikli bir evlat olur. Rabbim nazarlardan korusun. Amin

20 günlük bebekle dışarı çıkabilirmiyim sizce? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Günlüğü 20 YTL'ye tatil

Günlüğü 20 YTL'ye tatil

Tatil için illa otelde kalmanız gerekmiyor. Akdeniz sahilleri çadır kampı alanlarıyla tatili ucuza getirmek isteyenlere birebir. Mersin'in Silifke ilçesine bağlı Taşucu Beldesinin birkaç kilometre batısındaki koyda yer alan Boğsak kamp alanı, hava sıcaklığındaki artışla birlikte tatilcilerle doldu. Yeşil ve mavinin birleştiği koyda, 11 dönüm arazi üzerine kurulu, 20 çadır ve 70 karavanın yer...
  2. siz hangi bebeksiniz :)

siz hangi bebeksiniz :)

Hangi bebeksiniz oyunu maksat biraz tebessüm edelim;) Komik bebek resimleri ile derlenen siz hangi bebeksiniz oyununa katılmaya ne dersiniz EN TEMBEL EN MIZMIZ EN ŞEBEK EN TATLI EN ŞAŞKIN EN UYUŞUK EN AGRESİF EN STRESLİ EN ARTİST EN KABADAYI EN ÇEKİNGEN EN ŞIMARIK EN OLGUN EN ANA KUZUSU EN KRİZMATİK alıntı
  3. Bebeğin İlk 20 Günü

Bebeğin İlk 20 Günü

Acaba cidden böyle diyorlar mı :meri:Bir an oğluşum geldi gözümün önüne hahaha İyi gülmeler melekler:ehi: 1 gün böylesi kötü bir başlangıç beklemiyordum oha hortumumu bile kesmişler! meme diye, süt diye birşey varmış nerden nasıl bulunur bu ya? hayattan daha 1 günden soğutacaklar beni 2 gün meme buldum ama bundan süt gelmiyor, emiyorum allah emiyorum, tık yok,...
  4. 20 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

20 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

20 haziran 2011 burç yorumları 20 haziran burçları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 20 haziran 2011 günlük burç yorumları sizlerle melekler Sevgili Koç, Birkaç güne kalmadan yakın akraba ilişkilerinizde çoktandır beklediğiniz bir küskünlüğün haberi gelebilir. Yapıcı tutumunuzla bu kırgınlığı ortadan kaldırma girişimleriniz olacak. Özgürlüğünüze...

Sayfayı Paylaş