Etiketler:
 1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.355
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  20 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Hadi Bakalım Meleklerim....

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Burç Günlük Burç


  Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim....

  < Konu Resmi..>
  21 Mart -20 Nisan

  Kendinize dikkat etmeniz gereken bir devredesiniz. Küçük başarılar ve mutluluklar yaşayacaksınız, yeni ve heyecanlı aşk ilişkilerine hazırlıklı olun ayrıca çevrenizde yenilik yapma isteğiniz sizi ilginç ortamlara sokabilir veya yeni tanışmalar yaşayabilirsiniz. Sağlığınızda önemli bir sorun olmamakla birlikte enerji seviyeniz düşüktür.

  < Konu Resmi..>
  21 Nisan -21 Mayıs

  Aşkta ve duygusal yaşamınızda dikkafalı davranışlarınız yüzünden sürtüşmelere girebilirsiniz.Dikkafalılık ve bildiğini okumak bu burcunuzun temel özelliklerindendir ve tabii ki garip ve değişik olabilecek hislere kapılabilirsiniz. Eğer siz bekarsanız ve süregelen bir ilişkiniz varsa, hangi cinsiyetten olursanız olun bu dönem sevgilinizle ani bir bozuşmaya eğilimlisiniz.
  < Konu Resmi..>
  22 Mayıs -21 Haziran

  Beraberinizdeki insana karşı hislerinizde dürüst olamıyorsunuz ve genelde sinirli davranış ve tutumlar içersindesiniz. Hissi güçlükler ile mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz yani bazı olaylar başınıza bela açabilir dikkatli olmalısınız. Yargı hataları yapacak ve hakkınızda yanlış yargılara varılmasına sebep olabilecek derecede zihinsel yorgunluk içinde de olabilirsiniz.

  < Konu Resmi..>
  22 Haziran -23 Temmuz

  Bugün isteklerinizde ve beklentilerinizde fazla ılımlı davranışlarınız yüzünden incinebilirsiniz. Ayrıca özel ilişkilerinizde ve aşk hayatınızda mantığınızı kullanmanızı öneririm. Sevdiğiniz insana gereken ilgiyi gösterin. Sizin de farkında olduğunuz gibi aslında gerçekten seviliyorsunuz. Eğer gerekli dinlenme şartlarını sağlayabilir ve kafanızı değişik konularla meşgul edebilirseniz olumsuzluklarla da karşılaşmazsınız.
  < Konu Resmi..>
  24 Temmuz -21 Ağustos

  Bugün bazı duygularınızdan ve gelişen olaylardan emin olamıyorsunuz. Bunun yanısıra gelişmeler ve çevreden gelen uyarılardan çok çabuk etkileniyorsunuz. Şaşırtıcı düşünceleriniz olabilir, sanki ruhsal çöküntü veya depresyon yaşıyor gibisiniz, kıskançlık ve duygusal sömürü yapma eğiliminiz bu ara bir hayli fazla. Eğer yüzeysel davranmaz, bugünün işini yarına bırakmazsanız güzel günler geçireceksiniz.
  < Konu Resmi..>
  22 Ağustos -23 Eylül

  Bir uyarım var; Aşk ilişkilerinizde duygusallığı abartma eğilimindesiniz. Göreceksiniz ki çevrenizdeki kara bulutlar bugün yerini pırıltılı bir güneşe bırakacak. Mantık herşey demek değildir. İnsan biraz da sezgilerine güvenmeli ve mantığı devre dışı bırakmalı Benim mantığım almıyor diyorsunuz, belki de sırf inat olsun diye. Aslında onlar herkesce bilinen ve doğruluğu ispatlanmış şeyler.
  < Konu Resmi..>
  24 Eylül -23 Ekim

  Bugün tüm duygusal dürtülerinizdeki yoğunluk sizi bir hayli zorlayacak, daha çok kendinize dönük ve bencil istekleriniz olacak. Uyumluluk bu devrenin özelliğidir. Zamanı ve ortamı iyi seçerek biraz da sezgilerinizle ve yumuşak başlı tavırlarla girişimlerde bulunmalısınız.

  < Konu Resmi..>
  24 Ekim - 23 Kasım

  Kendinize arkadaş veya sevgili bulmak için heyecanlısınız, bugün tanışmalar ve beraberlikler yaşayabilirsiniz. Davranışlarınızdaki tutku ve hareketlilik size önemli avantajlar sağlayacak. Ama duygusal ilişkide olduğunuz kişiden fazla beklentileriniz olmasın. Onun düşüncelerini değiştirmeye çalışmamalı ve zorlamamalısınız.
  < Konu Resmi..>
  24 Kasım - 22 Aralık

  Çevreyle ve yakınlarınız ile sevgi dolu ilişkiler kurma arzusundasınız. Yeni tanışmalar ve ilişkilere hazırlıklı olun yani bir beklentiniz var elbette bunlardan doğacak mutlu beraberlikler salt aşk olmasa da olabilir. Haksızlığa dayanamıyor ve insanlara yardım etmek amacıyla sürekli çabalıyorsunuz. Bazı olumsuz durumların ortadan kalkması size yükselme arzusu aşılayacaktır.

  < Konu Resmi..>
  23 Aralık - 20 Ocak

  Bireysel yönden sevgiye eğilimlisiniz, bugün mesleğinizi ve işinizi seviyorsunuz.Sanat ve güzellik anlayışınız bayağı iyi ayrıca çevrenize ve sevdiğiniz kimseye karşı ılımlı davranıyorsunuz. Aşk hayatında bazı üzücü olaylar yaşayabilirsiniz. İstemediğiniz bitişler ve ayrılıklar olabilir. Ama kendinizi bırakmamanız ve mücadele etmeniz gerekiyor. gerekiyor.

  < Konu Resmi..>
  21 Ocak - 19 Şubat

  Amaçlarınızı yitirdiniz ve bu nedenle işlerinizi kontrol edemediğinizden kendinize aşırı yükleniyorsunuz. Oysa kararlılık hırs ve gayret sizin istediğiniz konuda başarılı olmanızı sağlayabilir ve ani bir saygınlık kazanabilirsiniz, iyi görüşmeler yapabilecek durumdasınız. Zamanınızı düşüncelerden uzak geçirmekle kendinizi yenileyebilir ve çözüm getirebilirsiniz.
  < Konu Resmi..>
  20 Şubat - 20 Mart


  Aceleci davranışlar gösterebilirsiniz, bu gün enerjinizi yanlış yönlendirmeniz ya da yanlış kullanmanız olası, sinirlilik olabilir. Bu dönemde heves tutku ve çekicilik ön planda zira sevgi ihtiyacındasınız. Kimse size kötü niyetle davranmıyor. Bir çok şey sizin kendi kuruntu ve yakıştırmanız. Sağlık sorunu olan yakınlarınız varsa onlarla ilgili iyiye yönelik değişiklikler yaşanabilir.


   
  Son düzenleme: 21 Haziran 2012
20 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Hadi Bakalım Meleklerim.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 7 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız Meleklerim...

  7 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız Meleklerim...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Biraz tutumlu olmak isteyeceksiniz. Gereksiz risklerden kaçınmanız maddi...
 2. 8 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız Meleklerim....

  8 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız Meleklerim....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Sorumluluk duygunuz mükemmel, çalışkanlığınızdan dolayı başarı kazanacaksınız.İyi...
 3. 11 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız Meleklerim....

  11 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız Meleklerim....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan İfade eksikliği görülebilir. Olaylar yeniden akacaktır. Bir alım için bir dosta...
 4. 14 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız Bakalım Nelermiş...

  14 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız Bakalım Nelermiş...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Genelde kişiliğinizde ve tepkilerinizde daha ılımlı davrandığınız bir...
 5. 4 Eylül 2012 Salı Burç Yorumlarınız....Hadi Bakalım Meleklerim Okumadan Geçmeyin...

  4 Eylül 2012 Salı Burç Yorumlarınız....Hadi Bakalım Meleklerim Okumadan Geçmeyin...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün duygusal...

Sayfayı Paylaş