Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  20 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  20 Kasım 2010 Cumartesi günü burç yorumlarınız arkadaşlar :tik:
  Koç,
  Canınızın sıkılmasına izin vermemeniz en doğru karar olacak. Çünkü bu sözleri taşıyan veya çıkartan kimselerin de sizden böyle tepki beklediklerini unutmayın. Hatta olmadığınız kadar rahat ve iyiliksever davranmanız onları daha çok üzecektir. Genelde her şeye uyumluluk göstermeye çalışmanızdan rahatsız olacaklardır. Yine yakın bir dostunuzun sorunları gündeme gelecek. Bu sefer olaylar oldukça karışık ve aşk ilişkilerinden kaynaklanabilir.

  Boğa,
  Karşınıza çıkan zorlukları kolayca aşabilmeniz kendinize olan güveninizi artıracaktır. Fakat benim size tavsiyem bu enerji yoğunluğunu disiplinli birşekilde kullanmak olacaktır. Göreceksiniz ki sonuçlar daha verimli olacaktır. Bu günlerde maddi yönden zorlanacaksınız. Hatta borçlarınızı ödemekte gecikenleriniz olacak. Bunun için şimdiden tedbir alın.


  İkizler,
  Genelde sosyal ilişikleriniz uyumlu ve her zamankinden daha gündemde olacaktır. Öte yandan evli olmayanlar sevdikleri ile ilişkilerini geliştirme imkanı bulabilirler. Etkilemeyi düşündüğünüz kimsenin dikkatini çekebilmek için oldukça fazla efor sarfediyorsunuz. Kendinizi bu denli aşırı yormamanızı öğütlüyorum.


  Yengeç,
  Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürüyor ve bu kez Jüpiter ve Uranüs ile olumlu konumda. Eğer çok sevdiğiniz birisi varsa aynı olay onun için de geçerli olacaktır. Tatlı sohbetler ve konuşmalar ilişkiniz ve bereberce sosyal ilişkileriniz açısından önemli olabilir. Akşam saatlerinde dışa vurumunuz ve davranışlarınız ile sempatik birisi olarak görünmek isteyeceksiniz. Bunda da başarılı olacaksınız.


  Aslan,
  Konuşkanlığınızın artması ile çevreyi etkileyebilmek için yeni stratejiler geliştirme imkanını bulabileceksiniz. Çünkü sizden habersiz bazı yenilikler uygulanmaya konulmuş olacaktır. İlginizin dışarıda oluşundan bu değişiklikleri pek farketmemiş olabilirsiniz. Manevi ve ruhsal ilişkiler kurmak, bunları geliştirmek için iyi bir dönemin içindeyiz. Sanata olan yatkınlığınızı da bu dönemde ölçebilir ve deneme imkanı bulabilirsiniz.Sağlık yönünden endişelenme eğiliminde olabilirsiniz.


  Başak,
  Bu birlikteliğin umduğunuz gibi çıkmama ihtimali çok yüksek. En azından sizin bir hayli zorlanacağınızı söyleyebiliriz. Aslında bu dönemde nişanlanmak veya bu tür bir kutlama için uygun bir dönem olacaktır. Evde bir değişim olabilir. Aile içinde ise bu dönem birlikte yapmanız gereken bazı işler olacaktır. Yani ev hayatınızda ummadığınız değişiklikler olabilir.


  Terazi
  İlişkilerinizde entrikanın aşırıya kaçmamasına dikkat etmelisiniz. Çünkü mevki sahibi kimselerle birlikte olmanın faturası size pahalıya mal olabilir. Örneğin size her zaman gerekli olan yakın dostları gücendirebilirsiniz. Bugün veya bu gece ev içindeki tatsız ilişkileri düzenlemekle geçireceksiniz. Sevdiğiniz kimsenin gönlünü almanız gerekebilir. Ayrıca aile fertlerinden de özür dilemelisiniz.


  Akrep,
  Gözden kaçabilecek ufak bir iş daha sonra başınızı oldukça ağırtabilir. Ayrıca bu dönem yapacağınız bir yanlış sonucunda gelişmelerin tümünü engelleyebilirsiniz. Bu sebeple dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum. Fakat doğru ilerlediğinizde edindiğiniz bilgiler size avantaj sağlayacak. Tüm bu gelişmelerin yanında hırs ve özellikle de sosyal yöndeki hırs gündeme gelecektir. Çok arzulu olmayın ve kontrolu yitirmeyin.


  Yay
  Değişik konularda bilgilenmek ve eğitilmek isteyebiliriniz, pratik yönleriniz ortaya çıkacaktır. İşlerinizde ve genel yaşamınızda bu yönü rahatlıkla kullanmanız yararınıza olacak. Bu dönemde kendinize vakit ayıramamaktan şikayetçi olacaksınız. Ama bunun değdiğini görmek sizi sevindirecek. Maddi yöndeki gelişmeler bazılarınızın yaşam düzeyini yükseltecektir. Genelde verimli ve başarılı olmanız gerekiyor.


  Oğlak,
  Sözlerinizde bugün açık olacaksınız. Hatta sizinle çekinmeden her konuyu açık bir şekilde konuşmak mümkün olacaktır. İş alanında iyi ilişkiler kurabilirsiniz. Ve haberleşme ve de kısa seyahatler için uygun bir zamanda olduğunuzu hatırlatırım. Değişik organizasyonlara katılabilir ve aktif görevler üstlenebilirsiniz, yanlız dikkatli olun size oldukça ağır bir görev yüklemek isteyebilirler.


  Kova,
  Bazı gezi planları yapabilir ve bunları gerçekleştirebilirsiniz. Ev içinde odaları değiştirebilir ve eşyaları yenileyebilirsiniz. Yine bu dönem kalıcı misafirlere hazırlıklı olmalısınız. Yine bu dönemde çevrenizde karşı cinsten kimselerin yoğunlaşması görülebilir. Hatta sevdiğiniz kimsenin bu konuda kıskançlık yapması küçük bir tartışmaya neden olacak. Ama onun bu hareketi ise sizin hoşunuza gidebilir.


  Balık,
  Sağlık sorunları gündeme gelebilir. Bir süre dinlenmeniz ve güncel yaşamınızdan uzaklaşmanız gerekebilir. Soğukalgınlığı ve halsizlikle başlayan şikayetleriniz uzunca bir süre devam edebilir. Vücudunuz oldukça zayıf. Doktor muayenesinden geçmenizde fayda var. Gerginliklerden ve stresli ortamlardan uzak kalmalısınız. Ayrıca baş ve omuz ağrılarından da şikayet edebilirsiniz.

   
 2. nawal

  nawal Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  7 Mayıs 2010
  Mesajlar:
  60
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
 3. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
 4. aSqimSin

  aSqimSin Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  11 Haziran 2007
  Mesajlar:
  3.030
  Beğenilen Mesajlar:
  16
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanßuL
 5. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ
  Başak, Bu birlikteliğin umduğunuz gibi çıkmama ihtimali çok yüksek. En azından sizin bir hayli zorlanacağınızı söyleyebiliriz. Aslında bu dönemde nişanlanmak veya bu tür bir kutlama için uygun bir dönem olacaktır. Evde bir değişim olabilir. Aile içinde ise bu dönem birlikte yapmanız gereken bazı işler olacaktır. Yani ev hayatınızda ummadığınız değişiklikler olabilir.
   
20 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 20 Kasım Günlük Burç Yorumları

  20 Kasım Günlük Burç Yorumları

  Koç Burcu Böylece toplum yaşamına ve aşka epey zaman kalacak. Duygusal yaşantınız da bu yüzden hareketlenebilir. Tatil planları yapabileceksiniz. Bu da size iyi gelecek. Fakat gece hayatından uzak durmaya çalışın. Bu sizin sağlığınızı hiç de iyi etkilemiyor. Boğa Burcu Mutlu olmak için biraz uğraş vermeniz gerekecek. Fakat bu zorlu günleri atlatmak çok uzun sürmeyecek. Aşk size yardımcı...
 2. 20 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  20 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  20 Şubat Cumartesi gününde günlük burcunuzu okumadan güne başlamak istemiyorsanız buyrun kızlar :tik: Koç Sevgili Koç, burcunuzdaki Ay öğleden sonraya kadar boşlukta yani etkisiz bir konumda olacağından yeni bir girişimde bulunmayın. Ay’ın boşlukta olduğu saatlerde kariyerinizde eski konulara konsantre olmalısınız. Hataları bulabilir ve projeleri mükemmelleştirebilirsiniz. Öğleden sonra...
 3. 20 Temmuz 2010 Günlük Burç Yorumları

  20 Temmuz 2010 Günlük Burç Yorumları

  Bakalım kızlar 20 Temmuz günü sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız :Dancing_angry::Dancing_angry: KOÇ Anne-babanızla ilgili düşündükleriniz veya hissettikleriniz sizi rahatsız ediyor olabilir. Ama bunların gerçek olduğunu siz de biliyorsunuz. Belki yakın bir dostunuzla ya da kardeşinizle...
 4. 20 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumları

  20 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumları

  Burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar :nur: Koç burcu 20 Ağustos 2010 yorumu Sevgili Koçlar, 20 Ağustos-12 Eylül tarihleri arasında yöneticisi olduğu Başak burcunda geri hareket yapacak olan Merkür sürecinde, bulunduğunuz durumu tekrar gözden geçirerek nelere ihtiyacınız olduğunu, kafanızın içindeki hedefleri,...
 5. 24 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  24 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  24 Kasım 2010 Çarşamba burç yorumlarınız melekler :tik: Koç burcu 24 Kasım 2010 yorumu Sevgili Koçlar bugün, Yengeç burcunda ilerleyen Ay etkisi altında güne başlamaktasınız. Ailenizle olan ilişkiniz, evinizi ilgilendiren konular ve iç dünyanızdaki güven olgusu bugün son derece önem taşıyabilir. Hayat görüşünüz veya olaylara bakış açınızın insanlarla olduğu kadar ebeveynlerinizle veya...

Sayfayı Paylaş