Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  20 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  20 Mayıs günü burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar :ehi:
  Kova
  Aşk beraberliğiniz, yaşamınızda çok farklı bir ayrıcalık taşıyor. Ama bu önemseme, kaçınılmaz bir gerginliği de içeriyor. Daha sakin bir yürekle ilişkinizin ömrünü uzatabilirsiniz. Epeycedir düşünüp yine bir sonuca ulaşamadığınız bir sorunun, sizinle alakası olmadığını bugünlerde anlayacaksınız. Birden gündeminizden düşmesi, garip bir duygusal boşluğa neden olacak.
  Oğlak
  Sosyalsiniz. Çok açık tavırlarınızla derdinizi de, sevincinizi de çevrenizle paylaşıyorsunuz. Yaratıcı özellikleriniz, iyimser değerlendirmelerinizin altını dolduruyor. İş yaşantınızda, farklı yoğunluklar söz konusu. İlginç planlarınıza bugünlerde ilgi duyulabilir. Aşk hayatınızda uyum var. Partneriniz ilişkinin itici gücü gibi.
  Yay
  İş hayatınızda karakteristik ününüzle benzeşmeyen bir statükoculuk içinde görünüyorsunuz. Aşk dünyanızda dinlenmedeki duygular yeniden kıpırdanma belirtileri içinde. Son günlerdeki para konulu sonuçsuz tartışma, görüşme trafiğinin yorgunluğu, iyi bir ruhsal dinlenmeyi gerektiriyor. Çok yönlü ve atak özellikleriniz size daha geniş olanaklar sağlayabilir.
  Akrep
  İş konularında yeniden yapılanma niyetleri geliştirebilirsiniz. Bununla ilgili haklı olarak hissettiğiniz yalnızlık, yine de çaresizlikle eşanlamlı gibi görünmüyor. Bugün çok özel görüşmeleriniz olabilir. Bu görüşmelerle ilgili olarak birileriyle ortak beklentiler içindesiniz. Aşk hayatınız bazı problemlere açık. Biraz daha duyarlılık istiyor gibi.
  Terazi
  Pek benimsemediğiniz, yetkin bulmadığınız birtakım çalışma arkadaşlarınızdan önemli dayanışmalar görebilirsiniz. Bugün elinizdeki iş, beklenmedik şekilde karmaşık bir hale gelebilir. Özel ilişkilere bir. Özel ilişkilere bakışınız bugünlerde sürekli değişiyor. Sevgilinizin farklı kişiliğinin çekiciliği, aşkın kuralı dediğiniz bir sürü şeyi ortadan kaldırabiliyor.
  Başak
  Düşündüğünüz bazı yeni yöntemler, işyerinizde fazla itibar görmeyebilir. Bundan yılmamalı ve bugün yeni görüşler götürmelisiniz.
  www.gelsinler.net Aşk yaşamınızda umduğunuzdan daha ilginç oluşumlar söz konusu. Bu da duygu dünyanızda birtakım hazırlıklar gerektiriyor. Maddi durumunuzdaki hoş gelişmeler, geleceğe düş yatırımı yaptıracak boyutlarda görünmüyor.
  Aslan
  Aşk ilişkiniz dışardan oldukça destek görüyor. Çevreniz tarafından her anlamda kolaylaştırılan ilişkinizde mücadelenin eksikliği var. Hiç olmazsa yeni artılar sizin çabalarınızla gelebilmeli. Akşam çoktandır görmediğiniz dostlarla buluşmalar söz konusu. İş hayatınızda daha umutla çalışmanızı sağlayacak sevindirici gelişmeler görünüyor.
  Yengeç
  Size iş yaşamınızda ayrıcalık veren bir bakışınız var. Bir netice almak için harcanan emek sizin için sonuç getirmese de önemli. Bu nedenle şansın desteklediği kazanımlara sırtınız dönük. Aşk ilişkinizde yarım kalmış bir şeyleriniz olduğu düşüncelerine katılmıyorsunuz. Para durumunuz önümüzdeki günler içinde küçük sevinçler getirebilir.
  İkizler
  Maddi gelirinizle problem yaşıyor olmanız, mesleki birikiminizle de küskünlükler yaşamanıza neden oluyor. Bugünlerde iş yaşamınızda götüreceğiniz bazı teklifler oldukça önemsenebilir. Katı ve kuralcı aşk tanımlamalarından vazgeçmelisiniz, böyle biri olmadığınızı biliyorsunuz. Bu çelişkiyi sorgulayıp bir an evvel yok etmeniz gerekiyor.
  Boğa
  İş konularında yeni fırsatları doğru değerlendirmeniz kazançlar getirebilir. Birtakım endişeleri geride bırakma zamanı. Değişik seçenekler karşısında aceleciliklerden kaçınmalısınız. Kendinizle sık sık tartıştığınız konu sizi bir süre sonra kendinizi beğenmez bir duruma getirebilir. Duygularınız hareketleniyor. Bunu ortaya çıkarmama çabanız hiç gerekli değil.
  Balık
  Bir arkadaşınızın son günlerdeki bir saplantısının ruhsal çöküşe yol açacağından korkuyorsunuz. Aşk yaşamınızda bazı belirsizlikler söz konusu. Duygularınızın karşılığını ne kadar aldığınızdan emin değil gibisiniz. Bugünlerde biraz çekişmeli para tartışmaları içine girebilirsiniz. Bu tartışmalardan zarar görmeden çıkabilmeniz ısrarcı davranmanıza bağlı olacak.


   
 2. cadi_91

  cadi_91 Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Nisan 2010
  Mesajlar:
  2.214
  Beğenilen Mesajlar:
  3
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  ankara
  emeğine sağlık canııııııııııııııım
   
 3. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  cokk iyi bir gün teşekkürlerr :)
   
20 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 20 MAYIS Günlük Burç Yorumları

  20 MAYIS Günlük Burç Yorumları

  Koç 21 Mart - 19 Nisan Çok zamandır kendinizle başbaşasınız. En azından yakın çevredeki dostlarınızla birarada olmalısınız. Konuşmaya çok ihtiyacınız var, tabii onların da sizinle birlikte olmaya. Sanal ortamda yeni bir aşk doğabilir. Bu enteresan deneyim çok eğlendirici olabilir. Ne dersiniz? Boğa 20 Nisan - 20 Mayıs Maddi konularla ilgili problemler için artık karar almak ve radikal...
 2. 20 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  20 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  20 mayıs günlük burç yorumları (23 Aralık - 20 Ocak) Bugün birçok istek ve hayalinizi gerçekleştirme gücüne sahip bir gününüzdesiniz. Hedeflerinizi elde etmek için büyük bir itilim duymanız ve amacınızı gerçekleştirmek için her yolu mübah saymanız olasıdır. Bu tutumlarınız çevreyi kırmanıza ve sadece yeni düşmanlar kazanmakla kalmayıp, eski dostları da en azından kaybetmenize sebep olabilir....
 3. 20 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  20 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  20 Şubat Cumartesi gününde günlük burcunuzu okumadan güne başlamak istemiyorsanız buyrun kızlar :tik: Koç Sevgili Koç, burcunuzdaki Ay öğleden sonraya kadar boşlukta yani etkisiz bir konumda olacağından yeni bir girişimde bulunmayın. Ay’ın boşlukta olduğu saatlerde kariyerinizde eski konulara konsantre olmalısınız. Hataları bulabilir ve projeleri mükemmelleştirebilirsiniz. Öğleden sonra...
 4. 20 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  20 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  20 Kasım 2010 Cumartesi günü burç yorumlarınız arkadaşlar :tik: Koç, Canınızın sıkılmasına izin vermemeniz en doğru karar olacak. Çünkü bu sözleri taşıyan veya çıkartan kimselerin de sizden böyle tepki beklediklerini unutmayın. Hatta olmadığınız kadar rahat ve iyiliksever davranmanız onları daha çok üzecektir. Genelde her şeye uyumluluk göstermeye çalışmanızdan rahatsız olacaklardır. Yine...
 5. 20 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  20 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  20 mayıs burç yorumu 20 mayıs burç yorumları 20 Mayıs burç yorumları, burçları neler bekliyor, bütün burçların yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 20 Mayıs Cuma gününe ait burç yorumlarınız sevgili melekler Sevgili Koç, Siz sınırlarınızla çevreniz arasında kesin çizgileri olan birisiniz. Bugün, tutucu davranışlar içinde olmanız, arkadaşlarınızın tepkiselliğine hedef...

Sayfayı Paylaş