Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  20 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  20 mayıs burç yorumu 20 mayıs burç yorumları 20 Mayıs burç yorumları, burçları neler bekliyor, bütün burçların yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar.  20 Mayıs Cuma gününe ait burç yorumlarınız sevgili melekler

  Sevgili Koç,
  Siz sınırlarınızla çevreniz arasında kesin çizgileri olan birisiniz. Bugün, tutucu davranışlar içinde olmanız, arkadaşlarınızın tepkiselliğine hedef olmanıza neden olacaktır. Bugün iddiacı ve istekli konuşmalarınızla bazı kişileri kendi sathınıza çekiyorsunuz . Çevrenizdeki olumsuz olaylardan etkilenmemelisiniz.

  Sevgili Boğa,
  Siz üstün nitelikli kişilerden hoşlandığınız için, bugün görüştüğünüz kişilerin farklı yönleri dikkatinizi çekecektir. İş yaşamınızda yeni kararlar almanızın zamanı geldi. Sizi etkileyecek kişilerin ortak özellikleri; güzel konuşmaları ve dış görünüşlerinde belli bir düzen içinde olmaları olacaktır. Çevrenizi sınayacağınız bir gün.

  Sevgili İkizler,
  İlişkilerinizde güçlü bir performans çiziyorsunuz. Karşı tarafın dürüst yaklaşımlarından emin olabilirsiniz. Birlikte yorum bekleyen olaylara ortak görüşler getirecek ve yaşantına yeni bir yelpaze sunacaksınız. Heyecanlarınızı enerjinizle birleştireceğiniz bir gün. Bugün, risklerden uzak kalmalı ve sezgiselliğinizin sizi yanıltabileceğini düşünmelisiniz.

  Sevgili Yengeç,
  Yakın dostlarınızdan aldığınız haberler, sizi oldukça mutlu ederken, geçmiş anılarınız da canlanabilir. Sorumluluk duygunuzun arttığı şu günlerde, bazı paylaşımlara ihtiyacınız var ve sizin için gerekli olan tek şey arzuladığınız sevgi desteği. Beklediğinizi ilgiyi çevrenize hissettirmek için daha ne bekliyorsunuz.

  Sevgili Aslan,
  Bugün, her şeye meraklı bir yaklaşım içindesiniz. Karşılıklı ilişkilerinizde gücünüzü farklı bir şekilde karşı tarafa yansıtabilir ve yanlış anlaşılabilirsiniz. Değişim içindesiniz ve fikirlerinizi hiç kimseyle tartışmak istemiyorsunuz. Kafanızın içinde bir çok düşünce mevcut ve yapacağınız her şeyi planlı bir şekilde uygulama fırsatı bulacaksınız.

  Sevgili Başak,
  Sosyal aktivitelerinizde enerjik yapınızı kullanabileceğiniz alanları belirlemeli ve idealleriniz doğrultusunda hareket etmelisiniz. Sizi destekleyen dostlarınız sayesinde yaratıcılığınız güncellik kazanacak. Bu tatil gününüzde,yollarla ilgili ilginç fikirler geliştirebilirsiniz. Ani gelen telefonların sizi olumlu motive etmesi, yaşam heyecanlarınızı daha da arttıracak.

  Sevgili Terazi
  Mesleki konularda başarılı araştırmalar yapacağınız bir gün. Maddi konularda istediğiniz bolluğu kavuşmak için, başlattığınız çalışmalara yeni bir yön vermek isteyeceksiniz. İstediğiniz her türlü başarıyı, kişisel çabanızla elde etmek istiyorsunuz..Kişisel hırslarınızı sosyal ilişkilerinizle birleştirebilirsiniz.

  Sevgili Akrep,
  Ani gelişen olaylara karşı savunmanızı hazırlamanız güzel. Fakat, konuşmalarınız çoğu kez ikna edici olmayabilir. Bugün, yeni tanışacağınız kişilerin ilginç fikirlerinden etkilenebilirsiniz. Onları ret etmeden önce, düşüncelerini sonuna kadar dinlemeli kararlarınızı daha sonra vermelisiniz. Ertelemenin faydasını bugün, göreceksiniz.

  Sevgili Yay
  Kişisel yaşantınıza olumlu katkısı olacak hiçbir fırsatı kaçırmadığınız kesin. Bugün, eğlenceli ortamlarda bulunacak ve yeni aşkların zeminini oluşturacaksınız. Duysal yönlerinize uygun kişilerle tanışma imkanı bulacaksınız. Kalbi dolu olanlar, partnerleriyle ortak sosyal aktiviteler içinde olacaklardır.

  Sevgili Oğlak,
  Ay’ın konumu bilinçaltınızı etkilemeye devam ediyor. Huzursuz bir tutum sergileyerek, sizin hakkınızda ki fikirlerini öğrenmeniz mümkün değil. Gereksiz bir tartışma başlatarak, bir sonuca varamazsınız. Gelişigüzel olayların sizi tatmin etmeyeceğini bildiğiniz için, sınırlarınızı dar bir çerçevede tutmak istiyor ve seçicilik konusuna özen gösteriyorsunuz.

  Sevgili Kova,
  Maddi konularda çekimser davranacak ve paranızın değerini bileceksiniz. Bugün harcamalarınız konusunda tereddütleriniz var. Güçlü bir sorumluluk duygusu içinde hareket edeceğiniz ortamlarda, arzularınızı gemlemek zorunda kalmak,canınızı sıkmamalı. Kendinizi somut bir şekilde ortaya koymanın tam zamanı.

  Sevgili Balık,
  İlginç fikirlerinizi mesleki konularda da kullanarak, çevrenizi şaşırtabilirsiniz. Bugün, kendinizi yenileme konusunda acele etmemelisiniz. Yaşantınızla ilgili güzel planlar yapmanıza rağmen, Ay tepe evinizde ilerlerken, size kararsızlık duygusu yaşatıyor. Yaşadığınız değişimlerden çabuk etkileniyorsunuz.   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  teşekkürler
   
20 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 20 MAYIS Günlük Burç Yorumları

  20 MAYIS Günlük Burç Yorumları

  Koç 21 Mart - 19 Nisan Çok zamandır kendinizle başbaşasınız. En azından yakın çevredeki dostlarınızla birarada olmalısınız. Konuşmaya çok ihtiyacınız var, tabii onların da sizinle birlikte olmaya. Sanal ortamda yeni bir aşk doğabilir. Bu enteresan deneyim çok eğlendirici olabilir. Ne dersiniz? Boğa 20 Nisan - 20 Mayıs Maddi konularla ilgili problemler için artık karar almak ve radikal...
 2. 20 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  20 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  20 mayıs günlük burç yorumları (23 Aralık - 20 Ocak) Bugün birçok istek ve hayalinizi gerçekleştirme gücüne sahip bir gününüzdesiniz. Hedeflerinizi elde etmek için büyük bir itilim duymanız ve amacınızı gerçekleştirmek için her yolu mübah saymanız olasıdır. Bu tutumlarınız çevreyi kırmanıza ve sadece yeni düşmanlar kazanmakla kalmayıp, eski dostları da en azından kaybetmenize sebep olabilir....
 3. 20 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  20 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  20 Mayıs günü burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar :ehi: Kova Aşk beraberliğiniz, yaşamınızda çok farklı bir ayrıcalık taşıyor. Ama bu önemseme, kaçınılmaz bir gerginliği de içeriyor. Daha sakin bir yürekle ilişkinizin ömrünü uzatabilirsiniz. Epeycedir düşünüp yine bir sonuca ulaşamadığınız bir sorunun, sizinle...
 4. 20 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  20 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  20 haziran 2011 burç yorumları 20 haziran burçları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 20 haziran 2011 günlük burç yorumları sizlerle melekler Sevgili Koç, Birkaç güne kalmadan yakın akraba ilişkilerinizde çoktandır beklediğiniz bir küskünlüğün haberi gelebilir. Yapıcı tutumunuzla bu kırgınlığı ortadan kaldırma girişimleriniz olacak. Özgürlüğünüze...
 5. 20 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  20 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar günlük burç yorumları 20 ekim perşembe Günü Günlük Burç Yorumları 20 ekim burç yorumları 20 ekim 2011 günlük burç yorumları 20 ekim 2011 burç yorumu 20 ekim günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da 20 Ekim 2011 gününe günlük burç yorumlarını okuyarak başlamak isteyen meleklerimiz için hergün olduğu gibi 20 Ekim Perşembe gününe ait günlük burç yorumlarını...

Sayfayı Paylaş