Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  20 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  20 mayıs günlük burç yorumları
  [​IMG]
  (23 Aralık - 20 Ocak)
  Bugün birçok istek ve hayalinizi gerçekleştirme gücüne sahip bir gününüzdesiniz. Hedeflerinizi elde etmek için büyük bir itilim duymanız ve amacınızı gerçekleştirmek için her yolu mübah saymanız olasıdır. Bu tutumlarınız çevreyi kırmanıza ve sadece yeni düşmanlar kazanmakla kalmayıp, eski dostları da en azından kaybetmenize sebep olabilir. Ancak dostlarınızı kaybederseniz onları yeniden kazanmanız çok zor olabilir. Özellikle bu devirde insanın gerçek dostlarına her zaman ihtiyacı olabilir.
  [​IMG]
  (21 Ocak - 19 Şubat)
  Bugün ilişkilerinizde duygularınızı ifade edebilmeniz çok zordur. Sebebi olmayan sinir gerilimleriniz olabilir. Özellikle siz bir bayansanız bugün fazlaca asabi olmanız mümkündür. Fiziksel enerjiniz yüksek olmakla beraber zaman zaman, çabuk geçen bitkinlikler duymanız olasıdır. Bugün bu tip lokal enerjisizlikler yaşamanız mümkündür.
  [​IMG]
  (20 Şubat - 20 Mart)
  Bugünü sakin geçirmeye hazırlanmış olabilirsiniz ancak yaşayacağınız gelişmeler gününüzü biraz hareketlendirecektir. Kalabalık ortamlarda bulunmanız ve dinlenme fırsatı bulamamanız olasıdır. Buna rağmen genelde hoş bir gündesiniz. Düşüncelerinizi ileri sürmek için biraz daha beklemeniz ve insanlara zaman vermeniz gerekiyor. Bugün bir arkadaşınızı ilgilendiren bir konuda karar vermek durumunda kalabilirsiniz.
  [​IMG]
  (21 Mart - 20 Nisan)
  Bugün hayal gücünüz ve hislerinizin çok güçlü olacağı bir gündesiniz. Her şeye rağmen hayatın daha mutlu olduğunu düşünebilirsiniz. Çevrenize enerji saçabilir ve arkadaşlarınızı olumlu yönde etkileyebilirsiniz. Bazı kimselerin hakkınızda yanlış hükme vardıklarını anlasanız bile bunu düzeltmek için birşey yapmak içinizden gelmeyebilir. Sevdiğiniz misafirleriniz olabilir veya siz davet edilebilirsiniz.
  [​IMG]
  (21 Nisan - 21 Mayıs)
  Bugün bir davranışınızla karşı cinsten birisinin aşırı alınmasına sebep olabilirsiniz. Bunu farkedip, onun gönlünü alabilirseniz ilerde çıkabilecek olan sorunları önlemiş olursunuz. Durmadan engeller çıkan ve sizi bezdiren bir konu bugün çözüme kavuşabilir. Davranışlarınız biraz daha ölçülü olmak zorunda.
  [​IMG]
  (22 Mayıs - 21 Haziran)
  Bugün birçok konuda başarılı olabileceğiniz bir gündesiniz. Ancak, başarıya ulaşabilmek için hedefe giden yoldaki engelleri aşmanız gerekiyor. Bu engelleri aşarken de dolaylı yollardan değil en kısa yoldan gitmelisiniz. Bugün ortaya çıkabilecek oyalayıcı ve yorucu şeylerden kaçınmanız lazım. Ender günlerinizden birini yaşayabilirsiniz. Hayatın size sağlayacağı zevklerin tadını çıkartmaya bakın.
  [​IMG]
  (22 Haziran - 22 Temmuz)
  Kalabalık bir ortamda, bir toplantı veya eğlencede olabilirsiniz. Karşınıza bazı fırsatlar çıkacak. Harekete geçmeniz ya da fırsatları kaçırmanız size kalmış birşeydir. Ancak, bu fırsatları kaçırdım diye fazla üzülmeyin çünkü aynı imkan sizin için yeniden doğacak. Evinizde ve ailenize yakın olduğunuz ya da fazla dolaşmadığınız takdirde daha rahat ve mutlu olacaksınız. Size söylenen şeyleri veya yapılan teklifleri iyi değerlendirmelisiniz.
  [​IMG]
  (23 Temmuz - 23 Ağustos)
  Bugün bazı dost bildiklerinize açtığınız sırlarınız yüzünden başınız ağrıyabilir. Çünkü dostlarınızın sırlarınızı hiç de arzu etmediğiniz bazı kişilere söylemeleri sizin onların yanında küçük düşmenize neden olacak. Ama elden bir şey gelmez, hatayı kendinizde aramalısınız ve her sırrınızı olup olmadık kişilere söylemeyiniz
  [​IMG]
  (24 Ağustos - 23 Eylül)
  Bugün her konuda biraz daha dikkatli olmanız ve mantıklı hareket etmeniz gerekiyor. Olayların akışı mahçup duruma düşmenize sebep olabilir. Çevrenizdeki kimseler içinde en sağlıklı olarak siz karar verebilirsiniz. Ancak o kişileri yönlendirirken de sorumluluk aldığınız unutmayın. İstemeden sarfettiğiniz sözler nedeniyle çevrenizdeki insanların tepkilerini üzerinize çekebilirsiniz. Bugün emin olmadığınız konularda girişimlerde bulunmaktan kaçınmalısınız. .
  [​IMG]
  (24 Eylül - 23 Ekim)
  Bir arkadaş toplantısında veya bir eğlence ortamında bulunabilirsiniz. Eğer düşündüğünüz bir kimse varsa ona dikkat etmelisiniz. Sizi son derece sakarlaştırabilecek bazı etkiler altındasınız. Çevrenizdeki kimseler için faydalı olacağınız bazı durumlar olabilir bunları ihmal etmemelisiniz.
  [​IMG]
  (24 Ekim - 22 Kasım)
  Sosyal hayatınızda herşeyi sırasıyla ele alır ve yavaş yavaş ilerlerseniz isteklerinize kavuşacaksınız. Bazı şeyleri çok fazla büyütüyorsunuz. Genel ilişkileriniz ve özel hayatınız hareketlenecektir. Olaylar karşınıza aniden çıkabilirler. Bir yolculuk yapmak zorunda kalabilirsiniz ve bu yolculuk sizi gereğinden çok uğraştırabilir. Şimdilik bu gibi durumlara ses çıkartmamanız daha iyi olabilir.
  [​IMG]
  (23 Kasım - 22 Aralık)
  Bugün birçok şeyi gerçekleştirmek için içinizde büyük bir arzu duyabilir ancak uygulamaya gelince uyduracağınız bahanelerle bunları erteleyebilirsiniz. Yıldızların üzerinizdeki etkisi nedeniyle psikolojik ve fiziksel olarak güçsüz olduğunuz bir gündesiniz. Kararsızlıklarınızı çabuk yenmeniz gerekir. Düşüncelerinizin fazla kendinize merkezlenmiş olması mümkündür. Bundan sıyrılmalısınız.

   
 2. fırtına

  fırtına Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  13 Ekim 2008
  Mesajlar:
  2.735
  Beğenilen Mesajlar:
  28
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  istanbul
  Cevap: 20 Mayıs Günlük Burç Yorumları
  [​IMG]
  (22 Haziran - 22 Temmuz)
  Kalabalık bir ortamda, bir toplantı veya eğlencede olabilirsiniz. Karşınıza bazı fırsatlar çıkacak. Harekete geçmeniz ya da fırsatları kaçırmanız size kalmış birşeydir. Ancak, bu fırsatları kaçırdım diye fazla üzülmeyin çünkü aynı imkan sizin için yeniden doğacak. Evinizde ve ailenize yakın olduğunuz ya da fazla dolaşmadığınız takdirde daha rahat ve mutlu olacaksınız. Size söylenen şeyleri veya yapılan teklifleri iyi değerlendirmelisiniz.

  sağol canım :kiss:

   
 3. *LavinyA*

  *LavinyA* Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  4 Kasım 2008
  Mesajlar:
  1.403
  Beğenilen Mesajlar:
  14
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!
  Cevap: 20 Mayıs Günlük Burç Yorumları
  bugün burcum beni yansıtmıyo ve beni bu durumu yansıtması mümkün görünmüyo çünkü ben asla ve asla kimseyle sırrımı paylaşmam paylaştığım zamna bilin ki ölücem demektir:D:D en yakın dostumun bile herkesin bildiği şeyleri bilemsi yeterli bence bide iddialı laf edim kurtlar vadisinden iki kişinin bildiği sır deildir!!!!!
   
 4. SUDEMİR

  SUDEMİR Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  16 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  69
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Cevap: 20 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  yine bişiLer oLuyorr ama hadi hayırLısı :) iLanı aşk aLırım bu gidişLe :D
   
 5. cadi_91

  cadi_91 Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Nisan 2010
  Mesajlar:
  2.214
  Beğenilen Mesajlar:
  3
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  ankara
  emeğine sağlık dadlıııııııııııııııım
   
 6. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  çook güzelmiş teşekkürlerrrr :)
   
20 Mayıs Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 20 MAYIS Günlük Burç Yorumları

  20 MAYIS Günlük Burç Yorumları

  Koç 21 Mart - 19 Nisan Çok zamandır kendinizle başbaşasınız. En azından yakın çevredeki dostlarınızla birarada olmalısınız. Konuşmaya çok ihtiyacınız var, tabii onların da sizinle birlikte olmaya. Sanal ortamda yeni bir aşk doğabilir. Bu enteresan deneyim çok eğlendirici olabilir. Ne dersiniz? Boğa 20 Nisan - 20 Mayıs Maddi konularla ilgili problemler için artık karar almak ve radikal...
 2. 20 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  20 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  20 Mayıs günü burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar :ehi: Kova Aşk beraberliğiniz, yaşamınızda çok farklı bir ayrıcalık taşıyor. Ama bu önemseme, kaçınılmaz bir gerginliği de içeriyor. Daha sakin bir yürekle ilişkinizin ömrünü uzatabilirsiniz. Epeycedir düşünüp yine bir sonuca ulaşamadığınız bir sorunun, sizinle...
 3. 20 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  20 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  20 mayıs burç yorumu 20 mayıs burç yorumları 20 Mayıs burç yorumları, burçları neler bekliyor, bütün burçların yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 20 Mayıs Cuma gününe ait burç yorumlarınız sevgili melekler Sevgili Koç, Siz sınırlarınızla çevreniz arasında kesin çizgileri olan birisiniz. Bugün, tutucu davranışlar içinde olmanız, arkadaşlarınızın tepkiselliğine hedef...
 4. 20 Mayıs 2012 Burç Yorumları... meleklerim

  20 Mayıs 2012 Burç Yorumları... meleklerim

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Güne başlarken size çok faydalı olabilecek bir hesaplaşma yapmanız mümkün.Bu...
 5. 20 Mayıs 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  20 Mayıs 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  20 mayıs günlük burç yorumları, günlük burç yorumları, 20 mayıs 2014 günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir gün diliyor ve 20 Mayıs 2014 Salı Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz.. 20 Mayıs 2014 Salı KOÇ Burcu Yorumu Çevresel koşullarınızdan ve arkadaşlarınızla iletişim kurmaktan mutlu olacağınız bir gün. Bugün, yakın...

Sayfayı Paylaş