Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  20 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  20 nisan 2011 burç yorumları
  20 Nisan 2011 günlük burç yorumları, 20.04.2011 günlük burç yorumları, 20 nisan koç burcu yorumları, 20 nisan yengeç burcu yorumları, 20 nisan aslan burcu yorumları, 20 nisan yay burcu yorumları, 20 nisan kova burcu yorumları, 20 nisan balık burcu yorumları  20 Nisan Çarşamba gününe burç yorumlarınızı okuyarak başlamak isteyen melekler için :tik:

  Koç: Sizin son derece akılcı yaklaşımlar gösterdiğiniz durumlara diğer insanlar ters açılardan bakabilirler. Bu kimseler yakınlarınız da olabilirler, hiç tanımadığınız kimseler de olabilirler. Aslında haklı olan sizsiniz fakat derdinizi anlatabilmeniz zordur. Bugün özellikle anlayışsız kimselerle kontak kurmaktan kaçınmalısınız aksi takdirde sadece kendinizi yormuş olursunuz. Eğer yukarda anlatılan ya da benzeri durumlarla karşılaşır da sinirlerinize hakim olamazsanız bu durum sizi dikkatsizleştirebilir ve bazı ufak tefek kazalar yapmanıza sebep olabilir.
  Boğa: Duygusal yakınlık içinde olduğunuz kimseler sizi anlamakta güçlük çekebilirler. Aynı şekilde sinirleriniz de çabuk bozulabilir. Bir anda parlamanız mümkündür. Bu durumları kontrol altına alabilseniz de, alamasanız da uzak yerlere gitmekten kaçınmalısınız. Altında olduğunuz etkiler bu açıdan size çok az şans veriyorlar. Gittiğiniz bir yerde umduğunuzu bulamamanız, istediğiniz saattte yetişememeniz, trafikte takılıp kalmanız mümkündür. Beklediğiniz bir haberin size bir türlü ulaşamaması ya da neşenizi kaçırabilecek haberler almanız da olasıdır.

  İkizler: Herhangi bir şekilde konuyu kesinlikle kapatırsanız, aslında sizin için son derece verimli olabilecek olan bugünü değerlendirebilme şansınızı da kaçırmazsınız. Siz bekar bir insansanız bugün arkadaşlarınızla ilgili hoş gelişmeler olabilir. Kalabalık fakat dinlendirici bir ortamda bulunabilirsiniz. Evli ya da sürekli bir ilişkisi olan bir kimseyseniz karşı cins ilişkileriniz bütün zamanınızı alabilir ve arkadaşlarınızla ilgili bazı şeylerden fedakarlık yapmak zorunda kalabilirsiniz. Ancak ne olursa olsun durum sizin lehinizedir. Yengeç: Bugün akrabalarınız ya da yakın arkadaşlarınız arasındaki bir aile kavgasına ya da anlaşmazlığa karışmanız da mümkündür. Başınıza iş açmak istemez ve gününüzü istediğiniz gibi değerlendirmek isterseniz bu gibi durumlarda hemen bir bahane ile uzaklaşmanız gereklidir. Bu gibi şeylerle vakit öldüreceğiniz yerde zamanınızı sevdiğiniz kimselerle beraber olarak harcarsanız hem siz mutlu olursunız hem de onları memnun edersiniz.
  Aslan: Eğer evli bir erkekseniz eşiniz ya da eşinizin ailesi tarafından sinirlendirilebilirsiniz. Siz bekar bir kadınsanız ve sürekli bir ilişkiniz varsa bir kadın arkadaşınızın birlikte olduğunuz erkeğe karşı küçümser davranışlar içinde olmasına ya da fazla ilgili olmasını kızmanız olasıdır. Siz evli bir kadınsanız bugün eşinizin annesi ile bir araya gelmemeye gayret ederseniz daha iyi olur. Eğer siz yalnız bir kadınsanız göz koyduğunuz kimsenin başka bir kadınla yakınlığı olduğunu duyabilir ya da görebilirsiniz.
  Başak: Bugün, gündemdeki çok önemli bir konuyu kendi becerilerinizle olumlu bir şekilde çözümleyebilirsiniz. Sorunun çözülmesi birçok kişiyi rahatlatacak ve dostlarınızın beğenisini kazanacaksınız. Bir erkekseniz çok hareketli ortamlarda bulunabilir hatta bulunduğunuz yerde günün yıldızı bile olabilirsiniz. Size yapılan bir teklifi reddedebilirsiniz ama aslında pek de önemli sayılmaz. Daha değişik hem de çok daha iyi şartlarla başka fırsatlarla önümüzdeki günlerde tekrar karşılaşacaksınız.
  Terazi: Zamanınızı faydasız, boş ve gereksiz işlerle harcama meylindesiniz. Kafanızda birçok plan olabilir ancak bunları yürürlüğe koymayı hep erteleyerek kendinizi engellemeniz ve vakit öldürmeniz mümkündür. Üzerinizdeki tembelliği atabilmeniz oldukça zordur. Bu nedenle birşeyler yapacağım diye kendinizi aldatmayı bırakıp gününüzü dinlenmeye ayırırsanız kafaca rahat edersiniz. Bugün, siz bir erkekseniz fiziksel olarak, terazi kadınlarından daha tembel ve bitkin olmanız mümkündür. Siz bir kadınsanız fiziksel olarak fena sayılmazsınız fakat psikolojik gerilimleriniz olabilir.
  Akrep: Bugün size değer verdiğini zannettiğiniz bir erkeğin aslında sizi hiç de ciddiye almadığını öğrenerek sinirlenmeniz de olasıdır. Bütün bu sayılan olumsuzluklar diğer insanların size karşı olan tutumlarıyla ilgili şeylerdir. Aslında siz uyumlu ve duygusal yapıdasınız ve olayların tatsızlaşmamaları için elinizden geleni iyi niyetle yapabilirsiniz. Buyüzden, karşılaşabileceğiniz olumsuzluklara biraz daha hoşgörüyle bakmaya çalışarak canınızı sıkmamanız iyi olur. Bunların dışında bugün bazı ailevi ilişkilerinizin olması da muhtemeldir.
  Yay: Bugün zor ya da yorucu gibi görünen şeylere heves etmeniz ve bunlardan da büyük bir zevk almanız mümkündür. Bir tanıdığınızın ya da akrabanızın sizi çok memnun edecek bazı davranışları da olabilir. Birlikte olduğunuz kimsenin size açmak istemediği bazı sıkıntıları olabilir. Onu biraz zorlarsanız dertlerini sizinle paylaşacaktır.
  Oğlak: Bugün fiziksel olarak aniden tükenebilir, serilip kalabilirsiniz. Siz bir kadınsanız bir erkek tarafından atlatılabilirsiniz. Baş dönmesi halsizlik gibi şikayetleriniz olabilir. Gittiğiniz herhangi bir yerde kalabalıktan bunalabilirsiniz. Dostlarınızdan biri kendisini aramanızı bekliyor. Onu arayıp, birlikte olursanız kendisine çok yardımcı olmuş olursunuz. Bugün maddi konularda da çok şanslı sayılmazsınız. Tasarladığınız bir yatırım varsa, bir süre ertelemeniz sizin için hayırlı oacaktır.
  Kova: Kendinizi, olduğunuzdan çok daha enerjik hissederek olmayacak şeyler yapmaya kalkmanız ve fiziksel olarak yıpratmanız olasıdır. Bugün kapalı yerlerde kalmak size sıkıntı verebilir. Sevdiğiniz kimseler ya da aileniz sizi yanlarında görmek isteyebilirler. Planlarınızı yaparken bunu da hesaba almalısınız. Zaten uzun süredir onları ihmal ediyorsunuz. Yakındalarsa yanlarına gitmeniz, uzaktalarsa aramanız sizin için iyi olabilir.
  Balık: Burcunuzun üzerinde hiç bir olumsuz etki olmayan ya da daha doğrusu kayda değer bir olumsuz etki olmayan günlerinizden birindesiniz. Siz bir erkekseniz bugün kendinizi son derece dinç ve güçlü hissetmeniz olasıdır. Yürümek, spor yapmak, herhangi bir yere gitmek arzuları duyamanız olağandır. Fiziksel uğraşlara gerek duyabilirsiniz. Siz bir kadınsanız bugün bir süredir görmediğiniz bir erkekle görüşmeniz ya da ondan haber almanız mümkündür.   
 2. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Tşkler burçdaşım, ortidaşım, arkadaşım:D:D
   
  PaSikA bunu beğendi.
 3. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  teşekkürler :)
   
20 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 20 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  20 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  Bakalım kızlar 20 Nisan günü sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız :sigara: 20 nisan koc burcu yorumu İlişkinizde sevgilinizin beklentilerini karşılamakta yüksek bir performans gösteriyorsunuz ama, kendi ihtiyaçlarınızla ilgili hiçbir talepte bulunmayışınızı da düşünün! İş hayatında, becerikli...
 2. 20 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  20 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  20 Ocak 2011 Perşembe günü burç yorumlarınız kızlar :pasi: Sevgili Koç, Sizi yapıcı olmaya iten pek çok sebep var. Planlarınızı ilerletmeniz için şartları biraz zorlamanız gerekecek. Elinizdeki işlere odaklanmak durumundasınız. Yerleşimi ilgilendiren konulara hızlı biçimde çözüm bulmak için aile içi ilişkilere özen göstermelisiniz. Sabırsızlık sizin için engel teşkil edebilir. Zira iş...
 3. 20 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  20 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  20 haziran 2011 burç yorumları 20 haziran burçları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 20 haziran 2011 günlük burç yorumları sizlerle melekler Sevgili Koç, Birkaç güne kalmadan yakın akraba ilişkilerinizde çoktandır beklediğiniz bir küskünlüğün haberi gelebilir. Yapıcı tutumunuzla bu kırgınlığı ortadan kaldırma girişimleriniz olacak. Özgürlüğünüze...
 4. 20 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

  20 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar günlük burç yorumları 20 Eylül salı Günü Günlük Burç Yorumları 20 eylül burç yorumları 20 eylül 2011 günlük burç yorumları 20 eylül 2011 burç yorumu 20 eylül günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da 20 Eylül 2011 Salı gününe günlük burç yorumunu okuyarak başlamak isteyenlere özel 20 Eylül günlük burç yorumları karşınızda... Koç Burcunda Bugün...
 5. 20 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  20 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar günlük burç yorumları 20 ekim perşembe Günü Günlük Burç Yorumları 20 ekim burç yorumları 20 ekim 2011 günlük burç yorumları 20 ekim 2011 burç yorumu 20 ekim günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da 20 Ekim 2011 gününe günlük burç yorumlarını okuyarak başlamak isteyen meleklerimiz için hergün olduğu gibi 20 Ekim Perşembe gününe ait günlük burç yorumlarını...

Sayfayı Paylaş