Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  20 Nisan 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  20 nisan günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 20 nisan 2014 günlüjk burç yorumları

  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için güzel bir pazar günü diliyor, 20 Nisan 2014 Pazar Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz...  < Konu Resmi..>  KOÇ BURCU 20 NİSAN BURÇ YORUMLARI
  Koç 20 Nisan burç yorumu: Üzerinde düşündüğünüz ve bir türlü karar veremediğiniz konularla ilgili araştırmalar yapabilir, dostlarınızın fikirlerini alabilirsiniz. Projelerinizi herkese anlatmayın. Özellikle konuyla ilgisi olmayan arkadaşlarınıza anlatmaktan kaçının. Dedikodulardan uzak durun ve duyduğunuz haberlerin hepsini ciddiye almayın. Öğle saatlerinden itibaren kendinizi daha iyi hissetmeye başlayacaksınız. Dostlarınızla birlikte şehir dışına kısa geziler planlayabilir, sevdiğinizle birlikte yürüyüşlere çıkabilirsiniz. Enerjik ve istekli olacaksınız. Fakat isteklerinizi ortaya koyarken sakin davranın. Kafanız karışık olabilir.

  BOĞA BURCU 20 NİSAN BURÇ YORUMLARI
  Boğa 20 Nisan burç yorumu: Sabahın erken saatlerinde yola çıkabilir, kent dışına veya yakın çevreye çeşitli gezi programları yapabilirsiniz. Öğle saatlerinde duygularınız yoğunlaşacak. Karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Önem verdiğiniz konu ile ilgili duygu ve düşünceleriniz derinleşebilir. Geçmişte yaşadıklarınızı gözden geçirebilirsiniz ve duygularınızı değiştirebilirsiniz. Aslında davranışlarınız ile ilgili değişiklikler yapmanız gerektiğini anlayabilirsiniz. Hayal gücünüzü gerçekleştirmek için odaklanırsanız başarılı olacaksınız.

  İKİZLER BURCU 20 NİSAN BURÇ YORUMLARI
  İkizler 20 Nisan burç yorumu: Sabahın erken saatlerinde beklediğiniz haberleri alacak ve keyifleneceksiniz. Yeni beklentiler ve istekler içinde bulunsanız bile bunların gerilimini hissetmeyeceksiniz. Dikkatinizi yeni projelere odaklayacaksınız. Kendinizi güçlü ve iyi hissettiğiniz bir gün. Geleceğe yönelik ilginç projeler yapabilir, bunları arkadaşlarınıza anlatabilirsiniz. Keyif alacağınız organizasyonlara katılabilir, çeşitli davetler alabilirsiniz. Katılacağınız davetlerde karşılaşacağınız bazı kişiler hayal gücünüzü uyandıracak ve yeni projeler yapacaksınız. Girişimde bulunmak istediğiniz konuyu yakınlarınıza anlatabilir, beklediğiniz desteği alabilirsiniz. İkna edici ve etkileyici olacağınız bir gün.

  YENGEÇ BURCU 20 NİSAN BURÇ YORUMLARI
  Yengeç 20 Nisan burç yorumu: İletişim trafiğinizin yoğun olacağı bir gün. Görüşmediğiniz kişilerle görüşecek, arayıp da bulamadığınız kişileri karşınızda göreceksiniz. Bu arada ufak tefek aksaklıklar olsa bile bunların üstesinden gelebilirsiniz. İstekleriniz doğrultusunda girişimde bulunmadan önce araştırmalı, bütçenizi gözden geçirmelisiniz. Sabahın erken saatlerinde duygularınız yoğun olacak. Fakat öğleden sonra haliniz değişecek ve dikkatinizi kendinize odaklayacaksınız. Hayallerinizi gerçekleştirmek için uygun koşullar oluşuyor ve inancınız artıyor. Önünüze ilginç fırsatlar çıkabilir.

  ASLAN BURCU 20 NİSAN BURÇ YORUMLARI
  Aslan 20 Nisan burç yorumu: Sosyal ve kültürel faaliyetlerinizi keyifle sürdüreceksiniz. Yakın akrabalarınız ve arkadaşlarınızla birlikte olmaktan keyif alacak, ayrıca onların desteğini göreceksiniz. Kararlı ve planlı davranabilirsiniz. Projelerinizi yakınlarınıza anlatabilir, onların desteğini isteyebilirsiniz. Bugün sevdiğinizle birlikte keyifli vakit geçirebilir, gerilim hissettiğiniz sorunlardan uzaklaşabilirsiniz. Öğle saatlerinde duygularınız yükselecek ve yaratıcılığınız ile dikkat çekeceksiniz. Özellikle ilginç kişilerle karşılaşabilir ve farklı olanlar dikkatinizi çekebilir. Ayrıca yatırıma yönelik girişimlerde bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız.

  BAŞAK BURCU 20 NİSAN BURÇ YORUMLARI
  Başak 20 Nisan burç yorumu: Enerjiniz yükseliyor ve güçlü kişiler ile karşılaşacaksınız. Fikirlerinizi değiştirebilirsiniz ve kendinizi yenilemeyi başarabilirsiniz. Ancak yaşam felsefenizi değiştirmeniz gerekiyor. Yabancılar ile ilişkilerinizde daha tedbirli davranacaksınız ve kritik etmekten vaz geçip daha pratik ve çözümleyici olacaksınız. Bu arada ideallerinizi gözden geçirebilirsiniz ve istekleriniz değişebilir. Sevdiğiniz ile birlikte eğlence yerlerine gidebilir, hayal gücünüzü uyandıran film ve kitaplar okuyabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU 20 NİSAN MART BURÇ YORUMLARI
  Terazi 20 Nisan burç yorumu: Karmaşık düşünceler içinde olabilirsiniz ve olayları büyük bir titizlikle değerlendirebilirsiniz. İsteklerinizin yükselmesiyle birlikte yoğun bir hareketlilik başlamış bulunuyor. Hem aşk hem de iş potansiyeliniz yüksek olmakla birlikte tedirgin ve kararsız olabilirsiniz. Yanlış anlamalar ve anlaşılmalar olabilir. Tartışma ortamlarına girmeyin. Aşk potansiyelinizin yükseldiği bir dönem. İlginç kişiler dikkatinizi çekecek. Özellikle yaratıcılık gerektiren alanlarda çalışma yapanların farklı görüşlerinden etkilenebilirsiniz. Ancak iddiacı ve inatçı bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin. Bir arkadaşınızla aranızdaki ilişki aşka dönüşebilir. Sürprizlerden etkilenebilirsiniz.

  AKREP BURCU 20 NİSAN BURÇ YORUMLARI
  Akrep 20 Nisan burç yorumu: Çok hoş organizasyonlar yapabilir, enerjik ve dostça tavırlarınızla hem çevrenizi, hem de sevdiğinizi etkileyebilirsiniz. Özellikle sabahın erken saatlerinde uyanabilirsiniz. Güne büyük bir enerjiyle başlayabilirsiniz. Ancak öğle saatlerinde duygularınızı değiştiren gelişmeler olabilir. Kendinizi duygulara kaptırmayın ve mantıklı davranın. Üstelik zihinsel faaliyetinizin yükseldiği bir dönemdesiniz. Duygular yerine mantığınızla hareket ederseniz başarılı olacaksınız. Seyahat projeleri yapabilirsiniz. Çok büyük istekleriniz olabilir ve özellikle sevdiğinizi zorlayabilirsiniz. Gelişmeleri akışına bırakın ve günün keyfini çıkarın.

  YAY BURCU 20 NİSAN BURÇ YORUMLARI
  Yay 20 Nisan burç yorumu: Bazı olaylar yüzünden gerilim hissetseniz bile son derece keyifli, enerjik ve canlı bir gün geçireceksiniz. Gelişmeler size itici güç verecek. Yakınlarınızın desteğini alacaksınız. Alacağınız Haberler yaratıcılığınızı uyandıracak ve ilginç fikirleriniz ile çevrenizi etkileyeceksiniz. Farklı fikirler ve değişik bakış açısına sahip kişiler ile karşılaşmak sizi özgürleştirecek. Yaşantınızda sürpriz değişiklikler yapmanız mümkün ve yakınlarınızın desteği ile kendinizi güçlü hissedeceksiniz.

  OĞLAK BURCU 20 NİSAN MART BURÇ YORUMLARI
  Oğlak 20 Nisan burç yorumu: Bugün sabah saatlerinde duyacağınız bir Haber keyfinizi kaçırabilir. Karşılaştığınız sorunları gereğinden fazla büyütmeyin ve derinleşmeyin. Dikkatinizi sevdiğiniz konulara yöneltirseniz, kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Önem verdiğiniz konulara yönelik beklentilerinizin artmasıyla birlikte duygularınız değişiyor. Daha yapıcı ve olumlu davranmak için gayret gösterin. Aslında isteklerinizi gerçekleştirmeyi başaracaksınız. Fakat duyacağınız Haberler ve karşılaştığınız olaylar dikkatinizi dağıtabilir.

  KOVA BURCU 20 NİSAN BURÇ YORUMLARI
  Kova 20 Nisan burç yorumu: Eski dostlarınızla karşılaşabilir ve bilmediğiniz bazı ayrıntıları öğrenebilirsiniz. Alıngan ve duygusal bir tavır içine girmekten kaçınmalısınız. Duyduğunuz haberlerin doğruluğunu araştırmadan tepki göstermemelisiniz. Gün içinde duygularınızı harekete geçiren gelişmeler olabilir ve hassasiyetiniz artabilir. Ancak giderek daha özgür ve yaratıcı olduğunuzu fark edeceksiniz. Sevdiğinizle aranızdaki ilişki ciddi boyutlar kazanacak. Bu arada önemsediğiniz kişilerle aranızda duygusal bir bağ oluşabilir. Kendinizden daha farklı çevrelerden gelen kişiler dikkatinizi çekebilir ve yabancılar ile aranızda duygusal bir çekim meydana gelebilir.

  BALIK BURCU 20 NİSAN BURÇ YORUMLARI
  Balık 20 Nisan burç yorumu: Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Duygusal karmaşadan uzaklaşıp dikkatinizi yapmanız gereken pratik konulara odaklayacaksınız. Ayrıca duygular yerine mantığınız ile hareket edeceksiniz. Enerjinizi yapıcı yönde kullanacaksınız. Bugün kendinizi farklı hissedeceksiniz. Hareket halinde olmak keyfinizi yerine getiriyor. Hayal gücü gerektiren konular ile ilgili çalışmalar yapanlar için verimli bir zaman. İdeallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz ve güçlü kişilerin desteğini alabilirsiniz.
   
20 Nisan 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 20 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  20 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  Bakalım kızlar 20 Nisan günü sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız :sigara: 20 nisan koc burcu yorumu İlişkinizde sevgilinizin beklentilerini karşılamakta yüksek bir performans gösteriyorsunuz ama, kendi ihtiyaçlarınızla ilgili hiçbir talepte bulunmayışınızı da düşünün! İş hayatında, becerikli...
 2. 20 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  20 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  20 nisan 2011 burç yorumları 20 Nisan 2011 günlük burç yorumları, 20.04.2011 günlük burç yorumları, 20 nisan koç burcu yorumları, 20 nisan yengeç burcu yorumları, 20 nisan aslan burcu yorumları, 20 nisan yay burcu yorumları, 20 nisan kova burcu yorumları, 20 nisan balık burcu yorumları 20 Nisan Çarşamba gününe burç yorumlarınızı okuyarak başlamak isteyen melekler için :tik: Koç: Sizin...
 3. 6 Nisan 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları

  6 Nisan 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları

  6 nisan burç yorumları, günlük burç yorumları, 6 nisan 2014 burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, güzel bir bahar gününde tüm dileklerinizin gerçekleşmisini diliyor ve 6 Nisan 2014 Pazar Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan si zlerle paylaşıyoruz... Koç Burcu Yorumu Bugün iş ve para konularında önemli gelişmeler olacak Olanaklarınızı arttırmak için mücadele...
 4. 13 Nisan 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları

  13 Nisan 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları

  13 nisan günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 13 nisan 2014 günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için gönüllerince bir haftasonu diliyor ve 13 Nisan 2014 Pazar Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... 13 nisan 2014 Koç Burcu Yorumu Gezegeni : Mars Grup : Ateş Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı Uğurlu Sayısı :...
 5. 27 Nisan 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları

  27 Nisan 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları

  27 nisan günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 27 nisan pazar günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, huzurlu bir pazar günü geçirmeniz dileğiyle 27 Nisan 2014 Pazar Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... 27 Nisan 2014 Pazar KOÇ Burcu Yorumu Ay kombinasyon burcunuz Yay'da ilerlerken, bugün daha hareketli ve aktif olacaksınız....

Sayfayı Paylaş