Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  20 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  2001 burç yorumları Günlük burcunuzu okuyarak güne başlamak isterseniz buyrun 20 ocak günlük burç yorumlarınız melekler :tik:

  Koç
  Sevgili Koç, sabırlı olmanız ve kendinize hakim olmanız gerekecek. Ailevi sorumluluklar gün boyu sizi meşgul edecek. Ay’ın konumundan dolayı henüz kabuğunuzdan çıkmaya ve aktif olmaya hazır değilsiniz. Ay yarın akşam burcunuza geçtikten sonra kendinizi bulacak ve duygularınızla yüzleşmeye başlayacaksınız.

  Boğa
  Sevgili Boğa, bugün arkadaşlarınıza ve kalabalık gruplara bağımlı hareket edebilirsiniz. Arkadaşlık evinizdeki Ay, kalabalık ortamların sizi canlandıracağına işaret ediyor. Akşam maddi koşullarınız ve arkadaşlarınızın yaptığı programlar birbirine uymayabilir. Eve ait konular ve arkadaşlarınız yüzünden ufak bir kriz çıkabilir.


  İkizler Sevgili İkizler, bugün çok çalışmanız gerekebilir. Çalışmıyorsanız bile sorumluluklarınız ön planda olacak ve kendinize zaman ayıramayacaksınız. Yarın akşam Ay burç değiştirecek ve ancak o zaman sosyal ortamlarda bulunma şansınızı artıracak. Bugün partnerinizin talepleri ve işinizin sorumluluklar arasında bunalabilirsiniz.

  Yengeç
  Sevgili Yengeç, işinizde ufak bir kriz çıkabilir ve siz de motive olmuş bir şekilde hiç durmadan çalışabilirsiniz. Bu kriz, gündeme gelmesi gereken konuların açıklığa kavuşmasına ve çözüm bulunmasına neden olacak. Detaylarla uğraşmaktan uzun vadeli planlara odaklanamayacak ve duruma geniş bir açıdan bakmakta zorlanacaksınız.

  Aslan
  Sevgili Aslan, bugün mücadele etmeniz ve bunu açıkça yapmamanız gereken bir gün. Mücadelenizi perde arkasından yapmanız ve stratejinizi gizli tutmanız sizin yararınıza olacak. Ortak maddi konular, borç, kredi, hisse, komisyon gibi maddi konular ön planda olabilir. Sosyal aktiviteler masraflarınızı artıracak.

  Başak
  Sevgili Başak, bugün yakın ilişkiniz ön planda. İlişkinizde dikkate almanız gereken bazı sorunlar ufak krizler halinde yüzeye çıkabilir. Bu aslında iyi bir şey; ilişkiye devam ederken ara sıra bazı düzenlemeler yapmak ve bastırılan gerilimlerle yüzleşmek yararlıdır. Düşüncelerinizi cesaret ve netlik ile dile getirebileceksiniz.

  Terazi
  Sevgili Terazi, bugün işlere odaklı, görev duygusunun ön planda olduğu bir gün. Gün boyu yapmanız gereken pek çok detaylı iş olabilir. Eğlenceli ortamlarda bile yapmak zorunda olduğunuz bazı görevler olacak. Ay yarın akşam partnerlik evinize geçecek ve siz de o zaman dikkatinizi yakın ilişkinize çevirebileceksiniz.

  Akrep
  Sevgili Akrep, bugün aşk ve eğlence evinizdeki Ay’ın etkisi rahat bir ruh hali içine girmenize yardımcı olabilir. Gün boyu maddi bir konuda ısrarcı bir kişi ile mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Karşı taraf çok baskın fazla yapabileceğiniz bir şey yok. Akşam duygusal ilişkinizde ve çocuklarınızla olan ilişkinizde dengesizlik olabilir.

  Yay
  Sevgili Yay, Ay gün boyu “yuva” evinizde turlayacak ve dikkatiniz daha çok eve ve ailevi konulara odaklanacak. Evinizde bir konuda baskı yapabilir ve dediğinizi zorla yaptırmaya kalkışabilirsiniz. Anne babanızla aranızda küçük bir güç savaşı çıkabilir. İlişkinizde düzeltmeniz gereken şeyler varsa bugün motive olacaksınız.

  Oğlak
  Sevgili Oğlak, hareketli bir gün sizi bekliyor. Başkalarıyla sürekli telefonda olabilir, sık haberleşebilirsiniz. Kısa geziler yapabilir, oradan oraya koşuşturabilirsiniz. Bazı konularda duygularınızı açıkça dile getirmeniz gerekebilir ama siz çelişkide kalabilirsiniz. Konuşmakla, konuşmamak arasında gidip gelebilirsiniz.

  Kova
  Sevgili Kova, arkadaşlar ve gruplar üzerinizde baskı oluşturabilir. Belki parayla ilgili kaygılarınız var, farklı davranmak istiyorsunuz ve size baskı yapıyorlar. Bugün onunla veya bir gurupla bu durumu konuşabilirsiniz. Aynı şekilde farklı değer yargılarınız olabilir ve kendi fikirlerini size empoze etmeye çalışıyor olabilirler.

  Balık
  Sevgili Balık, bugün duygularınız gün içinde farklı yönlere çekilebilir. Burcunuzdaki Ay, duygularınızla yüzleşmeniz için sizi motive ediyor. Ne hissediyorsanız ona göre tepki verecek ve dolambaçlı yollara sapmayacaksınız. Bir yandan yoğun duygular, diğer yandan işinizin sorumlulukları, bayağı meşgul olacaksınız.   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  idare edici bir gün tşk =)
   
20 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 20 Ocak GÜnlük Burç Yorumları

  20 Ocak GÜnlük Burç Yorumları

  Koç Burcu (21 Mart - 21 Nisan) Bazı düşüncelerinizde değişimler olabilir ve kararlarınızı yeniden değerlendirmeye alabilirsiniz. İç dünyanıza dönecek ve hayatınızla ilgili konuları düşüneceksiniz.Karşınıza çıkan sorunları aşmak için iyi niyetli çabalarınız devam ediyor ancak bugün yeni bir girişimde bulunmamalısınız. Sezgileriniz güçleniyor ve bir konuya sezgisel olarak çözüm getirebilirsiniz....
 2. 20 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  20 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  20 Şubat Cumartesi gününde günlük burcunuzu okumadan güne başlamak istemiyorsanız buyrun kızlar :tik: Koç Sevgili Koç, burcunuzdaki Ay öğleden sonraya kadar boşlukta yani etkisiz bir konumda olacağından yeni bir girişimde bulunmayın. Ay’ın boşlukta olduğu saatlerde kariyerinizde eski konulara konsantre olmalısınız. Hataları bulabilir ve projeleri mükemmelleştirebilirsiniz. Öğleden sonra...
 3. 20 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumları

  20 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumları

  Burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar :nur: Koç burcu 20 Ağustos 2010 yorumu Sevgili Koçlar, 20 Ağustos-12 Eylül tarihleri arasında yöneticisi olduğu Başak burcunda geri hareket yapacak olan Merkür sürecinde, bulunduğunuz durumu tekrar gözden geçirerek nelere ihtiyacınız olduğunu, kafanızın içindeki hedefleri,...
 4. 20 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  20 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  20 Kasım 2010 Cumartesi günü burç yorumlarınız arkadaşlar :tik: Koç, Canınızın sıkılmasına izin vermemeniz en doğru karar olacak. Çünkü bu sözleri taşıyan veya çıkartan kimselerin de sizden böyle tepki beklediklerini unutmayın. Hatta olmadığınız kadar rahat ve iyiliksever davranmanız onları daha çok üzecektir. Genelde her şeye uyumluluk göstermeye çalışmanızdan rahatsız olacaklardır. Yine...
 5. 20 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  20 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  20 Ocak 2011 Perşembe günü burç yorumlarınız kızlar :pasi: Sevgili Koç, Sizi yapıcı olmaya iten pek çok sebep var. Planlarınızı ilerletmeniz için şartları biraz zorlamanız gerekecek. Elinizdeki işlere odaklanmak durumundasınız. Yerleşimi ilgilendiren konulara hızlı biçimde çözüm bulmak için aile içi ilişkilere özen göstermelisiniz. Sabırsızlık sizin için engel teşkil edebilir. Zira iş...

Sayfayı Paylaş