1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.796
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  20 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  20 Ocak 2011 Perşembe günü burç yorumlarınız kızlar :pasi: Sevgili Koç,

  Sizi yapıcı olmaya iten pek çok sebep var. Planlarınızı ilerletmeniz için şartları biraz zorlamanız gerekecek. Elinizdeki işlere odaklanmak durumundasınız. Yerleşimi ilgilendiren konulara hızlı biçimde çözüm bulmak için aile içi ilişkilere özen göstermelisiniz. Sabırsızlık sizin için engel teşkil edebilir. Zira iş hayatı ve ev arasında oldukça yoğun zamanlar yaşıyorsunuz.

  Sevgili Boğa,
  Güne yeni haberlerle başlıyorsunuz. Eğitim çalışmalarınızı ilgilendiren olumlu gelişmelerle değişiklik yapacaksınız. Çok yeni şeyler öğrenebileceğiniz tutarlı adımlar sizi heveslendirebilir. Artabilecek kısa yolculuklarınızı iyi planlamalı düşüncelerinizde kararlı olmalısınız. Yakınlar ya da komşularla olan beraberlikler ise size ayrı bir huzur yaşatmakta.

  Sevgili İkizler,
  İşe ait uğraşlar ve çözüm bekleyen parasal konular gündeminizde. Para durumunuzu iyileştirecek bazı arayışlara giriyorsunuz. İşten gelebilecek değişik kazançlar size güven vermeye başlıyor. Gelir gider dengenizi korumak üzere yapacağınız yeni girişimler ve fikirler yol gösterici olacaktır. Kısıtlı olan imkanlarınızı zorlamamalı, ödemelerinizi yeniden planlamalısınız.

  Sevgili Yengeç,
  Burcunuzda ilerleyen Ay size güvenle hareket etme imkanı getiriyor. Kendinizi rahat hissederek yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Hedeflerinize yoğunlaştığınız bu dönem yurt dışı bağlantılı konularınız akıcı ilerleyecektir. Özellikle bu yönde hızlı adımlarla ilerlemeye başlıyorsunuz. İlişkilerde yaşanan karşıtlılar yerini destek alacağınız koşullara bırakıyor.

  Sevgili Aslan,
  Şartlar pek rahat olmasa da yapabileceğiniz pek çok şey var. Bazı bitişler yaşadığınız bu günü iyi değerlendirmelisiniz. Kendiniz için yeni planlar yaptığınız söylenebilir. Geçmişin izlerinden kurulmak ve olayları akışına bırakmak istiyorsunuz. Yine de fedakarlık yapmak zorunda kalabilirsiniz. Başkalarına yararlı olabileceğiniz işler öncelik kazanabilir.

  Sevgili Başak,
  İçinde bulunduğunu gruplar, arkadaşlıklar sizi hareketli kılmakta. Ancak üzerinde çalıştığınız konuları yeniden gözden geçirmeniz gerekiyor. Zira sosyal odaklı başka çalışmalar içinde yer almanız gerekebilir. Değişik organizasyonlar içinde bulunarak yeni fırsatlar elde edebilirsiniz. Ortak bir amaç içinde olmak paylaşımlarınıza güç verecek.


  Sevgili Terazi
  Yapmanız gereken işler ve artan sorumluluklar yüzünden oldukça hareketlisiniz. Kararlı adımlar atmanız gereken bu günü olumlu değerlendirmelisiniz. Zira yaratıcı yanlarınıza güvenerek çok şey başaracaksınız. Dengenizi zorlayan gelişmeler ise yapıcı karşılanmalı, olumlu görev değişikliklerine yakın durmalısınız. Yarın çok daha iyimser olacaksınız.


  Sevgili Akrep,
  Yurt dışı bağlantılı konularınız öncelik kazanıyor. Olumlu adımlar atabileceğiniz bu alanda olası engelleri büyütmemelisiniz. Zira başkalarının düşüncelerinden yararlanabilir, hayatınıza değişiklik getiren fırsatlarla ilerleyebilirsiniz. Kişisel gelişiminizi etkileyecek yeni konular ve kişiler hayatınıza girmeye başlıyor. Uzaklardan alacağınız haberle eğitim planlarınızda değişikliğe gidebilirsiniz.


  Sevgili Yay
  Size destek veren şartlar henüz oluşmamış durumda. Zira başkalarının kaynaklarına ulaşmakta güçlükler söz konusu. Kendi birikimlerinizi korumaya yönelik olmanızda yarar var. Eşin parasal durumu ise ayrı bir dikkat gerektiriyor. Ortak yatırım planlarınızı ilerletmekte zorluklar öne çıkmakta. Sizi duygusal açıdan yoran yakın ilişkilere odaklanmanız gerekecek.

  Sevgili Oğlak,
  Yakın ilişkilerde ve arkadaşlıklarda zorlayıcı şartlar var. Bu alanda başkalarının duygusal ihtiyaçlarına karşı duyarlı olmanız gerekecek. Kendinizi geri plana itmeyi başardığınızda ilerlemeniz mümkün. Bu arada başkalarından gelebilecek eleştirilere açık olmalısınız. Yeni önerilerin öne çıkması ile anlaşmalarda akıcı sonuçlar dikkat çekecek.

  Sevgili Kova,
  Sizi oyalayacak ve uğraştıracak pek çok iş öne çıkıyor. Bu nedenle günlük düzeninizi yoluna koymaya bakmalısınız. Altınızda çalışan kişilerin sorumsuz davranışları karşısında zorlanabilirsiniz. İş ilişkilerine karşı özenli yaklaşmalısınız. Aksi halde engellenebilirsiniz. Detaylara ise gereken önemi vermelisiniz. Aşırı yorgunluklar bedensel sağlığınızı zorlayabilir.

  Sevgili Balık,
  Pek çok konuda değişik fırsatlar bulacaksınız. Zira bu günlerde yaratıcı konularda arayış içindesiniz. Şimdi kendinizi göstermenizin zamanı. Hayattan keyif aldığınız bugün sevdiklerinizle olan beraberliklere yer açacaksınız. Duygularınızı paylaşabileceğiniz yapıcı ilişkiler size keyif getirecek. Aşk hayatınıza yönelik olumlu hava sizi mutlu ediyor.   
 2. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.349
  Beğenilen Mesajlar:
  822
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya
  teşekkürler pasiiimmm:ar4fd:
   
 3. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.852
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ
  Sevgili Başak, İçinde bulunduğunu gruplar, arkadaşlıklar sizi hareketli kılmakta. Ancak üzerinde çalıştığınız konuları yeniden gözden geçirmeniz gerekiyor. Zira sosyal odaklı başka çalışmalar içinde yer almanız gerekebilir. Değişik organizasyonlar içinde bulunarak yeni fırsatlar elde edebilirsiniz. Ortak bir amaç içinde olmak paylaşımlarınıza güç verecek.

  hadi hayırlısı bakalım :)

   
 4. sudembeyaz

  sudembeyaz Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  6 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  3.543
  Beğenilen Mesajlar:
  122
  Ödül Puanları:
  63
  teşekkürler pasimmmmmm
   
20 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 20 Ocak GÜnlük Burç Yorumları

  20 Ocak GÜnlük Burç Yorumları

  Koç Burcu (21 Mart - 21 Nisan) Bazı düşüncelerinizde değişimler olabilir ve kararlarınızı yeniden değerlendirmeye alabilirsiniz. İç dünyanıza dönecek ve hayatınızla ilgili konuları düşüneceksiniz.Karşınıza çıkan sorunları aşmak için iyi niyetli çabalarınız devam ediyor ancak bugün yeni bir girişimde bulunmamalısınız. Sezgileriniz güçleniyor ve bir konuya sezgisel olarak çözüm getirebilirsiniz....
 2. 20 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  20 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  2001 burç yorumları Günlük burcunuzu okuyarak güne başlamak isterseniz buyrun 20 ocak günlük burç yorumlarınız melekler :tik: Koç Sevgili Koç, sabırlı olmanız ve kendinize hakim olmanız gerekecek. Ailevi sorumluluklar gün boyu sizi meşgul edecek. Ay’ın konumundan dolayı henüz kabuğunuzdan çıkmaya ve aktif olmaya hazır değilsiniz. Ay yarın akşam burcunuza geçtikten sonra kendinizi bulacak ve...
 3. 3 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  3 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  burcler 2011 günlük burclar 2011 gundelik burcler gunluk gunluk Yeni yılın ilk pazartesi gününde bizi neler bekliyormuş bakalım :tik: Koç İletişiminizin mükemmel olduğu bir gün. Yakın dostluklar ve kardeşlerle ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda arkadaşlarınızın enerjilerini yükseltecek konuşmalar yaparak, onların moralini yükselteceksiniz. Beklediğiniz haberler,...
 4. 20 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  20 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar günlük burç yorumları 20 ekim perşembe Günü Günlük Burç Yorumları 20 ekim burç yorumları 20 ekim 2011 günlük burç yorumları 20 ekim 2011 burç yorumu 20 ekim günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da 20 Ekim 2011 gününe günlük burç yorumlarını okuyarak başlamak isteyen meleklerimiz için hergün olduğu gibi 20 Ekim Perşembe gününe ait günlük burç yorumlarını...
 5. 20 Ocak 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  20 Ocak 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  20 ocak günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 20 ocak 2014 günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için tüm haftanın en güzel şekilde geçmesini diliyor ve 20 Ocak 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... 20 Ocak 2014 Pazartesi KOÇ: (21 Mart-20 Nisan) Burcu Yorumu Çevresel ilişkilerinizde, sosyal aktivitenizin...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş