Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  20 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  20 Ocak 2011 Perşembe günü burç yorumlarınız kızlar :pasi:
  Sevgili Koç,

  Sizi yapıcı olmaya iten pek çok sebep var. Planlarınızı ilerletmeniz için şartları biraz zorlamanız gerekecek. Elinizdeki işlere odaklanmak durumundasınız. Yerleşimi ilgilendiren konulara hızlı biçimde çözüm bulmak için aile içi ilişkilere özen göstermelisiniz. Sabırsızlık sizin için engel teşkil edebilir. Zira iş hayatı ve ev arasında oldukça yoğun zamanlar yaşıyorsunuz.

  Sevgili Boğa,
  Güne yeni haberlerle başlıyorsunuz. Eğitim çalışmalarınızı ilgilendiren olumlu gelişmelerle değişiklik yapacaksınız. Çok yeni şeyler öğrenebileceğiniz tutarlı adımlar sizi heveslendirebilir. Artabilecek kısa yolculuklarınızı iyi planlamalı düşüncelerinizde kararlı olmalısınız. Yakınlar ya da komşularla olan beraberlikler ise size ayrı bir huzur yaşatmakta.

  Sevgili İkizler,
  İşe ait uğraşlar ve çözüm bekleyen parasal konular gündeminizde. Para durumunuzu iyileştirecek bazı arayışlara giriyorsunuz. İşten gelebilecek değişik kazançlar size güven vermeye başlıyor. Gelir gider dengenizi korumak üzere yapacağınız yeni girişimler ve fikirler yol gösterici olacaktır. Kısıtlı olan imkanlarınızı zorlamamalı, ödemelerinizi yeniden planlamalısınız.

  Sevgili Yengeç,
  Burcunuzda ilerleyen Ay size güvenle hareket etme imkanı getiriyor. Kendinizi rahat hissederek yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Hedeflerinize yoğunlaştığınız bu dönem yurt dışı bağlantılı konularınız akıcı ilerleyecektir. Özellikle bu yönde hızlı adımlarla ilerlemeye başlıyorsunuz. İlişkilerde yaşanan karşıtlılar yerini destek alacağınız koşullara bırakıyor.

  Sevgili Aslan,
  Şartlar pek rahat olmasa da yapabileceğiniz pek çok şey var. Bazı bitişler yaşadığınız bu günü iyi değerlendirmelisiniz. Kendiniz için yeni planlar yaptığınız söylenebilir. Geçmişin izlerinden kurulmak ve olayları akışına bırakmak istiyorsunuz. Yine de fedakarlık yapmak zorunda kalabilirsiniz. Başkalarına yararlı olabileceğiniz işler öncelik kazanabilir.

  Sevgili Başak,
  İçinde bulunduğunu gruplar, arkadaşlıklar sizi hareketli kılmakta. Ancak üzerinde çalıştığınız konuları yeniden gözden geçirmeniz gerekiyor. Zira sosyal odaklı başka çalışmalar içinde yer almanız gerekebilir. Değişik organizasyonlar içinde bulunarak yeni fırsatlar elde edebilirsiniz. Ortak bir amaç içinde olmak paylaşımlarınıza güç verecek.


  Sevgili Terazi
  Yapmanız gereken işler ve artan sorumluluklar yüzünden oldukça hareketlisiniz. Kararlı adımlar atmanız gereken bu günü olumlu değerlendirmelisiniz. Zira yaratıcı yanlarınıza güvenerek çok şey başaracaksınız. Dengenizi zorlayan gelişmeler ise yapıcı karşılanmalı, olumlu görev değişikliklerine yakın durmalısınız. Yarın çok daha iyimser olacaksınız.


  Sevgili Akrep,
  Yurt dışı bağlantılı konularınız öncelik kazanıyor. Olumlu adımlar atabileceğiniz bu alanda olası engelleri büyütmemelisiniz. Zira başkalarının düşüncelerinden yararlanabilir, hayatınıza değişiklik getiren fırsatlarla ilerleyebilirsiniz. Kişisel gelişiminizi etkileyecek yeni konular ve kişiler hayatınıza girmeye başlıyor. Uzaklardan alacağınız haberle eğitim planlarınızda değişikliğe gidebilirsiniz.


  Sevgili Yay
  Size destek veren şartlar henüz oluşmamış durumda. Zira başkalarının kaynaklarına ulaşmakta güçlükler söz konusu. Kendi birikimlerinizi korumaya yönelik olmanızda yarar var. Eşin parasal durumu ise ayrı bir dikkat gerektiriyor. Ortak yatırım planlarınızı ilerletmekte zorluklar öne çıkmakta. Sizi duygusal açıdan yoran yakın ilişkilere odaklanmanız gerekecek.

  Sevgili Oğlak,
  Yakın ilişkilerde ve arkadaşlıklarda zorlayıcı şartlar var. Bu alanda başkalarının duygusal ihtiyaçlarına karşı duyarlı olmanız gerekecek. Kendinizi geri plana itmeyi başardığınızda ilerlemeniz mümkün. Bu arada başkalarından gelebilecek eleştirilere açık olmalısınız. Yeni önerilerin öne çıkması ile anlaşmalarda akıcı sonuçlar dikkat çekecek.

  Sevgili Kova,
  Sizi oyalayacak ve uğraştıracak pek çok iş öne çıkıyor. Bu nedenle günlük düzeninizi yoluna koymaya bakmalısınız. Altınızda çalışan kişilerin sorumsuz davranışları karşısında zorlanabilirsiniz. İş ilişkilerine karşı özenli yaklaşmalısınız. Aksi halde engellenebilirsiniz. Detaylara ise gereken önemi vermelisiniz. Aşırı yorgunluklar bedensel sağlığınızı zorlayabilir.

  Sevgili Balık,
  Pek çok konuda değişik fırsatlar bulacaksınız. Zira bu günlerde yaratıcı konularda arayış içindesiniz. Şimdi kendinizi göstermenizin zamanı. Hayattan keyif aldığınız bugün sevdiklerinizle olan beraberliklere yer açacaksınız. Duygularınızı paylaşabileceğiniz yapıcı ilişkiler size keyif getirecek. Aşk hayatınıza yönelik olumlu hava sizi mutlu ediyor.


   
 2. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.356
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya
  teşekkürler pasiiimmm:ar4fd:
   
 3. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ
  Sevgili Başak, İçinde bulunduğunu gruplar, arkadaşlıklar sizi hareketli kılmakta. Ancak üzerinde çalıştığınız konuları yeniden gözden geçirmeniz gerekiyor. Zira sosyal odaklı başka çalışmalar içinde yer almanız gerekebilir. Değişik organizasyonlar içinde bulunarak yeni fırsatlar elde edebilirsiniz. Ortak bir amaç içinde olmak paylaşımlarınıza güç verecek.

  hadi hayırlısı bakalım :)

   
 4. sudembeyaz

  sudembeyaz Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  6 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  3.543
  Beğenilen Mesajlar:
  122
  Ödül Puanları:
  63
  teşekkürler pasimmmmmm
   
20 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 20 Ocak GÜnlük Burç Yorumları

  20 Ocak GÜnlük Burç Yorumları

  Koç Burcu (21 Mart - 21 Nisan) Bazı düşüncelerinizde değişimler olabilir ve kararlarınızı yeniden değerlendirmeye alabilirsiniz. İç dünyanıza dönecek ve hayatınızla ilgili konuları düşüneceksiniz.Karşınıza çıkan sorunları aşmak için iyi niyetli çabalarınız devam ediyor ancak bugün yeni bir girişimde bulunmamalısınız. Sezgileriniz güçleniyor ve bir konuya sezgisel olarak çözüm getirebilirsiniz....
 2. 20 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  20 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  2001 burç yorumları Günlük burcunuzu okuyarak güne başlamak isterseniz buyrun 20 ocak günlük burç yorumlarınız melekler :tik: Koç Sevgili Koç, sabırlı olmanız ve kendinize hakim olmanız gerekecek. Ailevi sorumluluklar gün boyu sizi meşgul edecek. Ay’ın konumundan dolayı henüz kabuğunuzdan çıkmaya ve aktif olmaya hazır değilsiniz. Ay yarın akşam burcunuza geçtikten sonra kendinizi bulacak ve...
 3. 21 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  21 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  Haftanın son iş günü 21 Ocak Cuma günü burç yorumlarınız tatlişkolar :ehi: Sevgili Koç, Bugün Ay'ın konumu sevdiklerinizi ön plana çıkarıyor. İyi niyetli ve yapıcı tavırlarınızla aileniz için bir şeyler yapmak istiyorsunuz. Evinizi yenileyebilir, eşyalarınızın yerini değiştirebilirsiniz. Enerjiniz oldukça yüksek ve duygusal olaylardan çabuk etkileniyorsunuz. Bugün evinizde dostlarınıza davet...
 4. 25 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  25 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  25 Ocak Salı gününe ait burç yorumlarınız sevgili melişler :tik: Sevgili Koç, Bugün arkadaşlık duygularınız ön planda olacak.Kendinize ve çevrenize güveniyorsunuz. Ay’ın bulunduğu konum, orijinal düşünceler içinde olduğunuzu gösteriyor. Sizi bu yönde destekleyen kişilerle birlikte olmaktan keyif alıyorsunuz. Finans konularında ise, yavaşlayan şartlar konusunda temkinli ve ölçülü...
 5. 20 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  20 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  20 haziran 2011 burç yorumları 20 haziran burçları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 20 haziran 2011 günlük burç yorumları sizlerle melekler Sevgili Koç, Birkaç güne kalmadan yakın akraba ilişkilerinizde çoktandır beklediğiniz bir küskünlüğün haberi gelebilir. Yapıcı tutumunuzla bu kırgınlığı ortadan kaldırma girişimleriniz olacak. Özgürlüğünüze...

Sayfayı Paylaş