20 Ocak GÜnlük Burç Yorumları

PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
20 Ocak GÜnlük Burç Yorumları
Koç Burcu (21 Mart - 21 Nisan) Bazı düşüncelerinizde değişimler olabilir ve kararlarınızı yeniden değerlendirmeye alabilirsiniz. İç dünyanıza dönecek ve hayatınızla ilgili konuları düşüneceksiniz.Karşınıza çıkan sorunları aşmak için iyi niyetli çabalarınız devam ediyor ancak bugün yeni bir girişimde bulunmamalısınız. Sezgileriniz güçleniyor ve bir konuya sezgisel olarak çözüm getirebilirsiniz. Duygusal ihtiyaçlarınıza her zamankinden fazla yoğunlaşabilirsiniz ve bu işlerinizi ihmal etmenize yol açabilir.İç dünyanızı ilgilendirecek bazı karmaşalar yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızda küçük bir huzursuzluk olabilir yada siz bir olayı büyütebilirsiniz.

Boğa Burcu (22 Nisan - 21 Mayıs) Genel olarak keyifsiz bir gün geçirebilirsiniz. Beklentilerinize ters düşen bazı gelişmeler olabilir. Beklediğiniz haberlerin gecikmesi,duygusal olarak beklentilerle uyuşmayan gelişmeler yaşanabilir. Gün içinde değişken bir mizaç göstereceksiniz ve genel bir isteksizlik duyabilirsiniz.İş ortamınızda yada genel çevrenizde bazı huzursuzluklar yaşayabilirsiniz. İş ortamınızda sizin dışınızda kalan bazı sorunlarla uğraşabilir ve gereksiz bulacağınız işlerle ilgilenebilirsiniz. İş çevrenizde bazı gelişmeler beklentilerinizden farklı olacaktır. Dikkatinizi bir konuya odaklamakta zorlanabilirsiniz ve ilginizi çekmeyecek konularla uğraşabilirsiniz. Daha önce planlamadığınız bazı olaylarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.

İkizler Burcu (22 Mayıs - 21 Haziran) Çok büyük olmasa da bugün bazı problemlerle karşılaşacaksınız. İç dünyanızda bazı çelişkiler ve karamsarlık oluşabilir. Harekete geçmeniz gerektiğini düşünüyorsunuz ancak bunun için gereken gücü kendinizde bulamayabilirsiniz. Sağlığınız konusunda dikkatli olmalısınız bazı küçük sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Duygularınızı kontrol etmekte hatalar yapabilirsiniz ve iç dünyanıza dönme eğilimi gösterebilirsiniz. Kendinizi anlatmakta zorlanıyorsunuz ve yanlış anlaşılabilirsiniz. Duygusal bazı gerilimler yaşama ve ani karar değişikliklerine gitme ihtimaliniz var. Duygularınız düşüncelerinizi etkileyecektir ve olaylara daha duygusal bir açıdan bakabilirsiniz.

Yengeç Burcu (22 Haziran - 22 Temmuz) Duygusal olarak yaşadığınız gerginlikleri ikili ilişkilerinize yansıtabileceğiniz bir gündesiniz. Bir sorumluluğunuzla özel bir zevkiniz arasında seçim yapmanız gerekebilir ancak bu sizin için zor olacaktır. Enerjinizi yanlış kullanabilir ve sizin için önemsiz konularla gereksiz yere zaman harcamak zorunda kalabilirsiniz. Bugün çeşitli konularda son noktayı koyma aşamasına gelebilirsiniz ancak bu konuda dikkatli olmalısınız.Maddi konularda dikkatsiz hareket edebileceğiniz ve harcamalarınızda aşırıya kaçabileceğiniz bir gündesiniz. Bütçenizi dengelemek bugün sizin için oldukça önemli olacaktır. Gün içinde değişken bir mizaç göstereceksiniz ve davranışlarınızda bir tutarsızlık olabilir.

Aslan Burcu (23 Temmuz - 23 Ağustos) Genel olarak keyifsiz bir gün geçireceksiniz. Gün içinde değişken bir mizaç göstereceksiniz. Hayatınızda aksak giden bir şeylerin olduğunu düşünebilirsiniz. Konuları istediğiniz gibi net düşünmeyebilir ve konsantrasyon sorunu yaşayabilirsiniz. Sağlığınız konusunda dikkatli olmalısınız bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Enerjinizi yanlış kullanabilir ve sizin için önemsiz konularla gereksiz yere zaman harcamak zorunda kalabilirsiniz. Düşüncelerinizden ve kararlarınızın doğruluğundan emin olamıyorsunuz. Dikkat dalgınlığı yaşayabilirsiniz.

Başak Burcu (24 Ağustos - 23 Eylül) Oldukça enerjik bir gündesiniz ve enerjinizi doğru olarak kullanabileceksiniz. Bazı kişisel zevklerinizi gerçekleştirmek için fırsat bulabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla hoşunuza gidecek saatler geçireceksiniz. Sevdiğiniz kişiyle güzel vakit geçirebilir hoş ortamlara gidebilirsiniz. Sorunlarınızdan önemli ölçüde uzaklaşacağınız bir gün geçireceksiniz. İletişimleriniz genel anlamda canlı ve içten olacaktır. Bugün duygusal açıdan iyimser olmanız bütün yaşamınızı olumlu olarak etkileyecektir. Özellikle sevdiğiniz insanla planşlar yapacak ve bunları hemen uygulamaya geçeceksiniz. Duygusal konularda girişimde bulunmak için uygun bir gündesiniz. Duygusal bir amacınız gerçekleşebilir.

Terazi Burcu (24 Eylül - 22 Ekim) Genel olarak keyifsiz bir gün geçireceksiniz. Ailenizde veya evinizin içinde sizi huzursuz edecek bir konu gündeme gelebilir. Davranışlarınızda ihmalkarlıklar içine girebilirsiniz. Genel olarak çevrenize karşı isteksiz tutumlar içine girebilirsiniz. İç dünyanızda bir huzursuzluk yaşayabilir ve nedensiz korkular duyabilirsiniz. Enerjinizi yanlış kullanabilir ve gereksiz şeyler için zaman harcayabilirsiniz. Genel çevrenizdeki sorunlara esnek yaklaşmaya çalışmalısınız. Bu gün her türlü girişimden uzak durmalı ve olaylara soğukkanlı yaklaşmaya çalışmalısınız. Beklenmedik olaylar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz.

Akrep Burcu (23 Ekim - 22 Kasım) Genel olarak rahat bir gün geçireceksiniz. Aldığınız bazı kararları bugün uygulamaya koyabilirsiniz veya yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Yeni ortamlara girebilir ve yeni kişilerle tanışabilirsiniz.Yeni insanlarla tanışabilir ve yeni bağlar kurabilirsiniz. Bir süre için kafanızdaki sorunlardan uzaklaşıp değişik konularla ilgileneceksiniz. Karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir ve bunları olumlu olarak değerlendirebilirsiniz. aşadığınız bir gerilimden bugün kurtulabilir ve daha rahat bir şekilde olaylara konsantre olabilirsiniz.

Yay Burcu (23 Kasım - 22 Aralık) Genel olarak sakin bir gün geçireceksiniz. Bir süreden beri kafanızı kurcalayan sorunlarınızı yeniden değerlendirme imkanı bulacaksınız. Bir süreden beri uğraştığınız bir konu sizi iyice sıkabilir ve artık bu konudan kurtulma eğilimine girebilirsiniz. Çevrenizdeki olaylara çok fazla dikkat etmeyeceksiniz ve bazı ayrıntıları gözden kaçırabilirsiniz. Alacağınız kararlar genel olarak istikrarlı olacaktır ve yaşamınızda yenilikler yapmaktan uzak duracaksınız. Olaylara ve insanlara karşı dengeli bir duygusallığınız olacaktır. Geçmişinizle ilgili konuları yeniden değerlendireceksiniz ve duygusal ihtiyaçlarınız ön plana çıkabilir.

Oğlak Burcu (23 Aralık - 20 Ocak) Olaylara ve insanlara karşı hassas tepkiler vereceğiniz bir gündesiniz. Sağlığınız konusunda dikkatli olmalısınız özellikle bazı sinirsel gerilimler yaşamaya yatkın olacaksınız. Bugün sizi üzecek bir tartışma yaşayabilirsiniz ve öfkenizi dışarıya yansıtabilirsiniz. İçinizden geldiği gibi hareket etme eğilimine gireceksiniz ve oldukça sert tepkiler verebilirsiniz. son derece enerjik olacaksınız ancak bu enerjinizi sizin için öncelikli alanlara kanalize etmekte zorlanacaksınız. Bugün iletişimlerizde esnek davranmaya çalışmalısınız ve sabırsız tutumlardan kaçınmalısınız. Sağlığınız konusunda dikkatli olmalısınız bazı küçük sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Daha önceden planlamadığınız bazı koşulların yolunuza çıkması mümkün.

Kova Burcu (21 Ocak - 19 Şubat) Yaşamınıza ilişkin küçük bazı değişikliklere ihtiyaç duyabilirsiniz. Bazı olayların gelişimi sizi rahatsız edebilir. İçsel gelişmeler önem kazanacaktır ve bilinçaltınızdan kaynaklanacak bazı korkular,kaygılar yaşayabilirsiniz. Beklentilerinizi ve duygularınızı yeniden değerlendirebilirsiniz. Gün içinde duygusal durumunuzla birlikte davranışlarınızda değişim gösterecektir. Genel olarak keyifsiz bir gün geçirebilirsiniz. Karşınıza çıkacak bir fırsatı yeterince değerlendiremeye bilirsiniz. Bugün yeni bir girişimde bulunmak için uygun bir günde olmayacaksınız. Ancak geleceğe yönelik bazı kaygılar yaşayabilirsiniz ve dikkatsizlikler yapabilirsiniz. Bazı huzursuzluklar yaşayabileceğiniz bir gün geçirme ihtimaliniz yüksek olduğundan stresten uzak durmaya çalışmalısınız.

Balık Burcu (20 Şubat - 20 Mart) Genel olarak olumlu bir gün geçireceksiniz. Olaylara yaklaşım açınız doğru ve yerinde olacaktır. Bazı kararlar almanın eşiğindesiniz ve bugün bunu yapabilirsiniz. Sezgisel yetenekleriniz artıyor ve sezgilerinize güvenebilirsiniz. Başladığınız bazı işleri sonuçlandırmak için gerekli gücü kendinizde bulacaksınız. Mantığınızla duygularınızı dengelemeyi başarabileceksiniz ve doğru kararlar alabilirsiniz. Enerji düzeyiniz oldukça yüksek ancak enerjinizi doğru olarak kullanma konusunda sorunlar yaşayacaksınız. Duygusal olarak bir heyecan yaşayabilirsiniz ve bu çok hoşunuza gidecektir. Duygularınızı ve düşüncelerinizi dengelemeyi başarıyorsunuz. Sezgilerinizle hareket edebilirsiniz ancak bu sizi yanıltmayacaktır.
 
_Gül_

_Gül_

Yeni Üye
Üye
Cevap: 20 Ocak GÜnlük Burç Yorumları

Yengeç Burcu (22 Haziran - 22 Temmuz) Duygusal olarak yaşadığınız gerginlikleri ikili ilişkilerinize yansıtabileceğiniz bir gündesiniz. Bir sorumluluğunuzla özel bir zevkiniz arasında seçim yapmanız gerekebilir ancak bu sizin için zor olacaktır. Enerjinizi yanlış kullanabilir ve sizin için önemsiz konularla gereksiz yere zaman harcamak zorunda kalabilirsiniz. Bugün çeşitli konularda son noktayı koyma aşamasına gelebilirsiniz ancak bu konuda dikkatli olmalısınız.Maddi konularda dikkatsiz hareket edebileceğiniz ve harcamalarınızda aşırıya kaçabileceğiniz bir gündesiniz. Bütçenizi dengelemek bugün sizin için oldukça önemli olacaktır. Gün içinde değişken bir mizaç göstereceksiniz ve davranışlarınızda bir tutarsızlık olabilir.
 
Üst