1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.796
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  20 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  20 Şubat Cumartesi gününde günlük burcunuzu okumadan güne başlamak istemiyorsanız buyrun kızlar :tik: Koç
  Sevgili Koç, burcunuzdaki Ay öğleden sonraya kadar boşlukta yani etkisiz bir konumda olacağından yeni bir girişimde bulunmayın. Ay’ın boşlukta olduğu saatlerde kariyerinizde eski konulara konsantre olmalısınız. Hataları bulabilir ve projeleri mükemmelleştirebilirsiniz. Öğleden sonra maddi konular ön plana çıkacak.

  Boğa
  Sevgili Boğa, öğleden sonra Ay burcunuza geçene kadar kendi dünyanızda işlerinizi sessiz bir şekilde halletmek isteyebilirsiniz. Planlarınızda yeniden gözden geçirmeniz gereken bazı noktalar olabilir. Bu ayrıntıları sorun çıkmadan önce çözmenizde fayda var. Öğleden sonra duygularınızı dolu dolu yaşamak isteyeceksiniz.

  İkizler
  Sevgili İkizler, öğleden sonraya kadar Ay’ın boşlukta olduğu saatlerde bir arkadaşınız ya da bir gurup, dernek veya klüple aranızdaki maddi konu ile ilgilenmeniz gerekebilir. Bir organizasyonda görev alıyorsanız bazı sorunlarla yüzleşebilir ama aynı zamanda motive olarak sorunun üstesinden gelebilirsiniz.

  Yengeç
  Sevgili Yengeç, öğleden sonraya kadar partneriniz ve kariyeriniz arasında biraz bunalabilirsiniz. Partneriniz sizden ilgi beklerken, kariyerinizde ufak krizler patlak verebilir. Ay öğleden sonra arkadaşlık evinize geçiyor ve sosyalliğinizi artırıyor. Arkadaşlarınız özellikle akşam saatlerinde ani programlarla sizi neşelendirebilirler.

  Aslan
  Sevgili Aslan, yeni girişimlerinizi öğleden sonraya bırakın ve eski konularla ilgilenin. Ay, öğleden sonra kariyer evinize geçtikten sonra mesleğiniz ve sorumluluklarınız gündeme gelecek. Mesleğinizle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz ancak bu sorunların ortaya çıkması bir an önce çözüm aramanız açısından sizin yararınıza.

  Başak
  Sevgili Başak, öğleden sonraya kadar sevgiliniz veya varsa çocuğunuzla aranızda bazı maddi konular söz konusu olabilir ve bu durumla yüzleşmeniz gerekebilir. Eğer bir süredir bu konudan kaçıyorsanız artık daha fazla görmezlikten gelemeyeceksiniz. Aranızdaki gizli gerilim yüzeye çıkacak ve bir sonuca bağlamanız gerekecek.

  Terazi
  Sevgili Terazi, öğleden sonraya kadar yakın ilişkinizle ve eviniz ya da ailenizle ilgili ufak tefek sorunlarla uğraşmanız gerekebilir. Sorun partneriniz ve ailenizin geçinememesi de olabilir ve siz iki tarafın arasında kalabilirsiniz. Öğleden sonra Ay burç değiştirdikten sonra sorunların köküne inmek daha kolay olacak.

  Akrep
  Sevgili Akrep, öğleden sonraya kadar işinizle ilgili gelişmeler yavaşlayabilir ve bazı konular sürüncemede kalabilir. Beklediğiniz bir yazı veya yapmanız gereken bir konuşma varsa gecikebilir. Şartları zorlamayın ve mümkünse görüşmelerinizi ve toplantılarınızı öğleden sonraya alın. Somut kavramlara yoğunlaşacaksınız.

  Yay
  Sevgili Yay, Ay iş temponuz öğleden sonra hızlanıyor. Sabah bir şekilde yavaş ilerleyecek ve ancak öğleden sonradan itibaren verimli bir şekilde çalışmaya başlayacaksınız. Öğleden sonra detaylar önem kazanıyor, işleri çok hızlı yapmaya çalışmayın. Ay’ın Boğa’daki etkisi adımınızı atmadan önce iyi düşünmenizi gerektirecek.

  Oğlak
  Sevgili Oğlak, öğleden sonraya kadar ailevi bir konuya eğilmeniz ve tüm dikkatinizi bu konuya vermeniz gerekecek. Ay daha sonra burç değiştirecek ve siz de üzerinizden bir yük kalkmışçasına rahatlayacaksınız. Öğleden sonradan itibaren ciddi konuları bir kenara bırakabilir ve akşam ise neşeli bir ortamda yer alabilirsiniz.

  Kova
  Sevgili Kova, öğleden sonraya kadar beklediğiniz bir haber, yazı veya telefon gelmeyebilir. Eğer mümkünse olayların üzerine gitmek yerine öğleden sonrayı bekleyin. Bazı konular karanlıkta kalabilir ve siz o durumun gerçek yüzünü öğrenemeyebilirsiniz. Öğleden sonra ailevi konular ön plana çıkacak.

  Balık
  Sevgili Balık, sizin için günün temposu öğleden sonra hızlanacak. O zamana kadar fazla bir gelişme olmayabilir ve para konularıyla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Öğleden sonradan itibaren sağa sola koşuşturmanız, hiç durmadan çalan telefonlara yetişmeniz ve başkalarıyla sürekli haberleşme içinde olmanız gerekecek.   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  :))) idare eder teşekkürler
   
 3. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.852
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ
  Aslan Sevgili Aslan, yeni girişimlerinizi öğleden sonraya bırakın ve eski konularla ilgilenin. Ay, öğleden sonra kariyer evinize geçtikten sonra mesleğiniz ve sorumluluklarınız gündeme gelecek. Mesleğinizle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz ancak bu sorunların ortaya çıkması bir an önce çözüm aramanız açısından sizin yararınıza.

  Başak
  Sevgili Başak, öğleden sonraya kadar sevgiliniz veya varsa çocuğunuzla aranızda bazı maddi konular söz konusu olabilir ve bu durumla yüzleşmeniz gerekebilir. Eğer bir süredir bu konudan kaçıyorsanız artık daha fazla görmezlikten gelemeyeceksiniz. Aranızdaki gizli gerilim yüzeye çıkacak ve bir sonuca bağlamanız gerekecek.

   
20 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 20 Şubat Günlük Burç Yorumları

  20 Şubat Günlük Burç Yorumları

  Koç ( 21 Mart-20 Nisan ) Bugün kısa bir yol yapacaksınız. Yaşamınızda yenilikler görülmekte. Bunların bir bölümünü siz yapacaksınız. Önemli bir bölümü de tesadüfler sonucu gerçekleşecek. Para durumunuz iyi. Bugün bir kısmeti bölüşebilirsiniz. Mutlu bir beraberliğiniz varsa ondan uzak kalmamalısınız. Fakat kalbiniz boşsa zevkli ve anlamlı bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Başbaşa kalacağınız...
 2. 20 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  20 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  2001 burç yorumları Günlük burcunuzu okuyarak güne başlamak isterseniz buyrun 20 ocak günlük burç yorumlarınız melekler :tik: Koç Sevgili Koç, sabırlı olmanız ve kendinize hakim olmanız gerekecek. Ailevi sorumluluklar gün boyu sizi meşgul edecek. Ay’ın konumundan dolayı henüz kabuğunuzdan çıkmaya ve aktif olmaya hazır değilsiniz. Ay yarın akşam burcunuza geçtikten sonra kendinizi bulacak ve...
 3. 1 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  1 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  Ayın ve haftanın ilk gününde sizi neler bekliyor burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız 1 şubat 2010 günlük burç yorumlarınızı okumalısınız melekler :tik: Koç Siz son derece çekici ve cazipsiniz. Eğer süregelen bir ilişkiniz varsa eşinizi kıskandırmamaya gayret edin. Biriken enerjinizi açığa çıkarmayacak olursanız, bu durum gerilim yaratabilir. Enerjiniz sizin için uzun vadede...
 4. 7 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  7 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  7 Şubat 2010 Pazar gününde burcunuzdaki gelişmeleri merak eden meleklerim için 7 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları :tik: Sevgili Koç, Sosyal çalışmalar ve ortaklıklar açısından bazı fırsatlar yakalamanız olasıdır. Ancak ortaklıklar da bazı çıkar çatışmaları yaşayabilirsiniz. Daha dikkatli olun ve ilkelerinize sahip çıkın. İkili ilişkilerinizde son derece hareketli ve keyifli olacağınız bir...
 5. 20 şubat 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  20 şubat 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  20 şubat günlük burç yorumu, 20 şubat 2014 günlük burç yorumları, günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, gününüzün istediğiniz gibi geçmesi dileğiyle 20 şubat 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... KOÇ: Fiziksel özelliğinizi maddesellikle paralel bir şekilde destekleyeceğiniz bir gün. Kazançlarınız konusunda...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş