Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  20 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  20 Şubat Cumartesi gününde günlük burcunuzu okumadan güne başlamak istemiyorsanız buyrun kızlar :tik:
  Koç
  Sevgili Koç, burcunuzdaki Ay öğleden sonraya kadar boşlukta yani etkisiz bir konumda olacağından yeni bir girişimde bulunmayın. Ay’ın boşlukta olduğu saatlerde kariyerinizde eski konulara konsantre olmalısınız. Hataları bulabilir ve projeleri mükemmelleştirebilirsiniz. Öğleden sonra maddi konular ön plana çıkacak.

  Boğa
  Sevgili Boğa, öğleden sonra Ay burcunuza geçene kadar kendi dünyanızda işlerinizi sessiz bir şekilde halletmek isteyebilirsiniz. Planlarınızda yeniden gözden geçirmeniz gereken bazı noktalar olabilir. Bu ayrıntıları sorun çıkmadan önce çözmenizde fayda var. Öğleden sonra duygularınızı dolu dolu yaşamak isteyeceksiniz.

  İkizler

  Sevgili İkizler, öğleden sonraya kadar Ay’ın boşlukta olduğu saatlerde bir arkadaşınız ya da bir gurup, dernek veya klüple aranızdaki maddi konu ile ilgilenmeniz gerekebilir. Bir organizasyonda görev alıyorsanız bazı sorunlarla yüzleşebilir ama aynı zamanda motive olarak sorunun üstesinden gelebilirsiniz.
  Yengeç
  Sevgili Yengeç, öğleden sonraya kadar partneriniz ve kariyeriniz arasında biraz bunalabilirsiniz. Partneriniz sizden ilgi beklerken, kariyerinizde ufak krizler patlak verebilir. Ay öğleden sonra arkadaşlık evinize geçiyor ve sosyalliğinizi artırıyor. Arkadaşlarınız özellikle akşam saatlerinde ani programlarla sizi neşelendirebilirler.

  Aslan
  Sevgili Aslan, yeni girişimlerinizi öğleden sonraya bırakın ve eski konularla ilgilenin. Ay, öğleden sonra kariyer evinize geçtikten sonra mesleğiniz ve sorumluluklarınız gündeme gelecek. Mesleğinizle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz ancak bu sorunların ortaya çıkması bir an önce çözüm aramanız açısından sizin yararınıza.

  Başak
  Sevgili Başak, öğleden sonraya kadar sevgiliniz veya varsa çocuğunuzla aranızda bazı maddi konular söz konusu olabilir ve bu durumla yüzleşmeniz gerekebilir. Eğer bir süredir bu konudan kaçıyorsanız artık daha fazla görmezlikten gelemeyeceksiniz. Aranızdaki gizli gerilim yüzeye çıkacak ve bir sonuca bağlamanız gerekecek.

  Terazi
  Sevgili Terazi, öğleden sonraya kadar yakın ilişkinizle ve eviniz ya da ailenizle ilgili ufak tefek sorunlarla uğraşmanız gerekebilir. Sorun partneriniz ve ailenizin geçinememesi de olabilir ve siz iki tarafın arasında kalabilirsiniz. Öğleden sonra Ay burç değiştirdikten sonra sorunların köküne inmek daha kolay olacak.

  Akrep
  Sevgili Akrep, öğleden sonraya kadar işinizle ilgili gelişmeler yavaşlayabilir ve bazı konular sürüncemede kalabilir. Beklediğiniz bir yazı veya yapmanız gereken bir konuşma varsa gecikebilir. Şartları zorlamayın ve mümkünse görüşmelerinizi ve toplantılarınızı öğleden sonraya alın. Somut kavramlara yoğunlaşacaksınız.

  Yay
  Sevgili Yay, Ay iş temponuz öğleden sonra hızlanıyor. Sabah bir şekilde yavaş ilerleyecek ve ancak öğleden sonradan itibaren verimli bir şekilde çalışmaya başlayacaksınız. Öğleden sonra detaylar önem kazanıyor, işleri çok hızlı yapmaya çalışmayın. Ay’ın Boğa’daki etkisi adımınızı atmadan önce iyi düşünmenizi gerektirecek.

  Oğlak
  Sevgili Oğlak, öğleden sonraya kadar ailevi bir konuya eğilmeniz ve tüm dikkatinizi bu konuya vermeniz gerekecek. Ay daha sonra burç değiştirecek ve siz de üzerinizden bir yük kalkmışçasına rahatlayacaksınız. Öğleden sonradan itibaren ciddi konuları bir kenara bırakabilir ve akşam ise neşeli bir ortamda yer alabilirsiniz.

  Kova
  Sevgili Kova, öğleden sonraya kadar beklediğiniz bir haber, yazı veya telefon gelmeyebilir. Eğer mümkünse olayların üzerine gitmek yerine öğleden sonrayı bekleyin. Bazı konular karanlıkta kalabilir ve siz o durumun gerçek yüzünü öğrenemeyebilirsiniz. Öğleden sonra ailevi konular ön plana çıkacak.

  Balık
  Sevgili Balık, sizin için günün temposu öğleden sonra hızlanacak. O zamana kadar fazla bir gelişme olmayabilir ve para konularıyla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Öğleden sonradan itibaren sağa sola koşuşturmanız, hiç durmadan çalan telefonlara yetişmeniz ve başkalarıyla sürekli haberleşme içinde olmanız gerekecek.
   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  :))) idare eder teşekkürler
   
 3. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ
  Aslan Sevgili Aslan, yeni girişimlerinizi öğleden sonraya bırakın ve eski konularla ilgilenin. Ay, öğleden sonra kariyer evinize geçtikten sonra mesleğiniz ve sorumluluklarınız gündeme gelecek. Mesleğinizle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz ancak bu sorunların ortaya çıkması bir an önce çözüm aramanız açısından sizin yararınıza.

  Başak
  Sevgili Başak, öğleden sonraya kadar sevgiliniz veya varsa çocuğunuzla aranızda bazı maddi konular söz konusu olabilir ve bu durumla yüzleşmeniz gerekebilir. Eğer bir süredir bu konudan kaçıyorsanız artık daha fazla görmezlikten gelemeyeceksiniz. Aranızdaki gizli gerilim yüzeye çıkacak ve bir sonuca bağlamanız gerekecek.

   
20 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 20 Şubat Günlük Burç Yorumları

  20 Şubat Günlük Burç Yorumları

  Koç ( 21 Mart-20 Nisan ) Bugün kısa bir yol yapacaksınız. Yaşamınızda yenilikler görülmekte. Bunların bir bölümünü siz yapacaksınız. Önemli bir bölümü de tesadüfler sonucu gerçekleşecek. Para durumunuz iyi. Bugün bir kısmeti bölüşebilirsiniz. Mutlu bir beraberliğiniz varsa ondan uzak kalmamalısınız. Fakat kalbiniz boşsa zevkli ve anlamlı bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Başbaşa kalacağınız...
 2. 17 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  17 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  Günlük burcunuzu okumadan güne başlamak istemiyorsanız 17 şubat günlük burç yorumlarınız melekler :tik: Koç Sevgili Koç, Ay’ın konumu her zamankinden daha içe kapalı olmanıza ve sakin bir gün geçirmek istemenize neden olabilir. Kendi içinizde çözümlemek istediğiniz duygularla baş başa kalarak yüzleşmelisiniz. Özellikle gelecekle ilgili planlara ve hayattan ne istediğinize odaklanın. Kendiniz...
 3. 20 Temmuz 2010 Günlük Burç Yorumları

  20 Temmuz 2010 Günlük Burç Yorumları

  Bakalım kızlar 20 Temmuz günü sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız :Dancing_angry::Dancing_angry: KOÇ Anne-babanızla ilgili düşündükleriniz veya hissettikleriniz sizi rahatsız ediyor olabilir. Ama bunların gerçek olduğunu siz de biliyorsunuz. Belki yakın bir dostunuzla ya da kardeşinizle...
 4. 20 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumları

  20 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumları

  Burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar :nur: Koç burcu 20 Ağustos 2010 yorumu Sevgili Koçlar, 20 Ağustos-12 Eylül tarihleri arasında yöneticisi olduğu Başak burcunda geri hareket yapacak olan Merkür sürecinde, bulunduğunuz durumu tekrar gözden geçirerek nelere ihtiyacınız olduğunu, kafanızın içindeki hedefleri,...
 5. 20 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  20 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  20 Kasım 2010 Cumartesi günü burç yorumlarınız arkadaşlar :tik: Koç, Canınızın sıkılmasına izin vermemeniz en doğru karar olacak. Çünkü bu sözleri taşıyan veya çıkartan kimselerin de sizden böyle tepki beklediklerini unutmayın. Hatta olmadığınız kadar rahat ve iyiliksever davranmanız onları daha çok üzecektir. Genelde her şeye uyumluluk göstermeye çalışmanızdan rahatsız olacaklardır. Yine...

Sayfayı Paylaş