Etiketler:
 1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.355
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  20 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız..Yıldızınız Bugün Neler Söylüyor Bakalım....

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Burç Günlük Burç


  Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim....

  < Konu Resmi..>
  21 Mart -20 Nisan

  Bugün bazı dostlarınız size, fazla önem vermediğiniz için aklınızdan çıkmış olan şeyler hakkında uyarabilirler. Duygusal ilişkileriniz bugün ikinci planda olmakla beraber sizi mutlu etmeye yetecek seviyededir. Tabii bu süregelen bir ilişkiniz varsa geçerlidir. Değişik yaklaşımlarınızla özellikle iş yerinde üstlerinizin dikkatini çekip onların takdirlerini kazanabilirsiniz. İnsanların söz ve vaadlerine inanarak pasif kalmamanız ve derhal harekete geçmeniz gerekmektedir. İleriye yönelik olumlu kararlar alarak yeni çıkış yolları bulabileceksiniz.

  < Konu Resmi..>
  21 Nisan -21 Mayıs

  Bugün eşiniz veya sevgilinizin yaklaşımları sizi moral olarak çok güçlendirebilir. Maddi konularda şanslısınız. Bir toplantıda ya da bir eğlencede bulunmanız olasıdır. Burada tanışacağınız karşı cinsten birine beklenmedik bir çekim duyabilirsiniz. Hiç ilgisi olmayan bir yer ve zamanda aniden aradığınız aşkı bulabilirsiniz. Böyle bir durumla karşılaştığınız takdirde fırsatı kaçırmamalı ve karşınızdaki kimseyle iletişim kurmalısınız. Siz bir kadınsanız çevrenizde sizinle ilgillenen bir erkekten aldığınız bir teklif hakkında kararsızlığa düşebilirsiniz.

  < Konu Resmi..>
  22 Mayıs -21 Haziran


  Maddi açıdan sıkıntılı ve riskli bir gün geçireceksiniz. Bugün geleceğe yönelik maddi girişimlerde bulunmaktan kaçınmalısınız. Yatırım amaçlı bir girişiminiz nedeniyle oldukça büyük paralar kaybedebilirsiniz. İş yerinizde sizin için önemli olabilecek bir konumda olan kişilerle konuşurken dikkatli olmanız gerekmektedir. Karşınızdaki kişi tarafından yanlış anlaşılabilir hoş olmayan durumlarla karşılaşabilirsiniz. Sizin için önemli sayılabilecek ve tavsiyelerine değer verdiğiniz kişilerin sözlerini muhakkak dinlemelisiniz.

  < Konu Resmi..>
  22 Haziran -23 Temmuz


  Size söz verilen birşeyi elde edebilmek için esaslı bir mücadele vermek zorunda kalabilirsiniz. Bir görüşmede çok fazla istekli davranmanız iyi olmayacak. Hangi konu olursa olsun insanlarla görüşüp veya pazarlık ettiğiniz durumlarda istekliliğinizi belli etmemeniz, kendinizi ağırdan satmanız gerekiyor. Eğer çalışan bir insansanız üstlerinizin, çalışmayan, okuyan ya da ev kadını olan bir kimseyseniz eş, baba gibi üzerinizde otorite sahibi olan birisinin sizi çok gururlandıran bir tutumuyla karşılaşabilirsiniz. Siz bir kadınsanız duygusal ilişkilerde şanssızsınız. Kalbiniz kırılabilir. Meseleyi fazla büyütmeden kapatırsanız kazançlı çıkarsınız.
  < Konu Resmi..>
  24 Temmuz -21 Ağustos

  İşinizi şansa bırakma meylindesiniz. Halletmeniz gereken önemli bir iş veya bir görüşme olabilir. Bunu ihmal etmemelisiniz. Kötü olduğunu zannettiğiniz bir durumun kurtulduğunu ve iyi konumda olduğunu öğrenebilirsiniz. Hiç bir şeyi kendinize dert etmeyin fakat sıkıntılarınızı kendinize saklamaktan da vaz geçin. Önemli sorunlarınızı ailenizle paylaşırsanız hem doğru davranmış olursunuz hem de daha çabuk çözüme ulaşırsınız. Uzun süredir ilgilenemediğiniz yarım kalan işlerinizi sonuçlandırmak için iyi bir fırsat bulabilirsiniz. Problemleriniz çözülemeyecek kadar zor değiller.

  < Konu Resmi..>
  22 Ağustos -23 Eylül


  Fazla kendinize güvenmeyin. En güvendiğiniz durumlarda bile tökezleyebilirsiniz. Çevrede sizin hata yapmanızı gört gözle bekleyenler var ve bunun için ellerinden geleni yapıyorlar. Sakin olup bir an önce kurtulmaya bakın. Eğer siz bir kadınsanız bugün bir erkeğin sizi yoğun şekilde düşündüğünü ve yanınızda olmak istediğiniz bilmelisiniz. Yeni tanışmış sayılabileceğiniz biri sizi, size belli ettiğinden çok daha fazla beğeniyor. Eğer siz bir erkekseniz bugün duygusal ilişkilerde şansınıza güvenmemelisiniz. Arkadaş ilişkilerinizden farklı bir zarar görebilirsiniz.

  < Konu Resmi..>
  24 Eylül -23 Ekim

  Yolculuk yapmanızın bugün sizin için pek olumlu sonuçları olmayabilir. Özellikle araba kullanırken çok dikkatli olmalısınız. Beklenmedik kazalara açıksınız. Acele işlere teşebbüs etmemelisiniz çünkü ufak aksilikler büyük gecikmelere sebep olabilir. Fiziksel enerjinizi akşama saklamalı ve gündüz gerek yorucu işlerden gerekse uykusuz kalmatan kaçınmalısınız. Uzun süreden beri yerleşen, farkedemediğiniz stresleriniz olabilir. Bunların bilinçüstüne taşmaları olasıdır. Eğer evli bir kimseyseniz, evliliğinizde birtakım sorunlar yaşayabilirsiniz. Tüm bu sorunların olmasını istemiyorsanız dikkatli davranmalısınız.

  < Konu Resmi..>
  24 Ekim - 23 Kasım


  Özel hayatınız dengeli ve huzurlu. Evinizde de probleminiz olduğu pek söylenemez. Tutulmayan sözlerin, karşınızdaki insanın elinde olmayan sebeplerden kaynaklandığını bilmeniz gerekiyor. Bir arkadaşınızın yapması olası olan teklifleri kabul etmemelisiniz. Siz bir kadınsanız bugün çevrenizdeki bütün erkeklerin beğenilerini kazanabilirsiniz fakat evli bir kadınsanız eşinizle anlaşmazlıklarınız olabilir. Siz bir erkekseniz, bugün kadınlarla, eskiye oranla daha iyi anlaşabilir, arkadaşlık ya da aşk ilişkileri gerçekleştirebilir, hemen hemen her konuda anlayış görebilirsiniz. Hoşlanacağınız bir yerde yemek yemekniz, güzel bir toplantıda bulunmanız olasıdır.

  < Konu Resmi..>
  24 Kasım - 22 Aralık

  Üzerinizde olan ve bugüne kadar zaman zaman ortaya çıkan baş ağrısı, sinir bozukluğu uyku düzensizliği gibi rahatsızlıkların son günlerini yaşıyorsunuz. Bunların sonu yakında geliyor fakat henüz bitmediler ve son anda daha şiddetli olarak hissedilebilirler. Bugün de bu gibi şeylerden ufak ufak sıkıntı çekmeniz olasıdır. Önceden düşünmediğiniz hatta aslında pek istemediğiniz bazı şeyler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Hesapta olmayan tesadüfler veya karşılaşacağınız aksilikler planlarınızı bütün olarak değiştirmenize sebep olabilirler. Düşüncesiz davranışlara eğilimlisiniz.

  < Konu Resmi..>
  23 Aralık - 20 Ocak

  Bazı konularda size karşı insafsız bir rekabet başlatabilirler ve buna son derece canınız sıkılabilir. Mücadele etme azmindesiniz fakat bu gün için güçlerin eşit olmadığını da bilmelisiniz. Herşeye rağmen karşınızdaki kimselerle başa çıkabilirsiniz fakat bu kolay olmaz. Yalnız kalabilirsiniz veya siz yalnız kalmayı tercih edebilirsiniz. Bir erkeğin etkisi altında kalarak vereceğiniz kararlar işlerinizi ya da ilgili olduğunuz konularınız tamamlamadan bırakmanıza sebep olabilir. Siz herşeyi hallolmuş zannedebilirsiniz fakat bazı şeylerin eksik kalması ihtimali olduğunu aklınızdan çıkartmayın.

  < Konu Resmi..>
  21 Ocak - 19 Şubat

  Aşırı yoğun çalışma temposuna bir süre ara verip ortam değiştirmeye ihtiyacınız olabilir. İşinizle ilgili memnuniyetsizlikleriniz bulunabilir. Eğer bu varsa yeni imkanlar aramanız için en uygun dönemdesiniz. Bunda başarılı olmasına olabilirsiniz fakat kolay olacağını da zannetmeyin. Bir haber üzerine aşırı telaşlı davranışlara girmeniz olasıdır. Fazla acele etmeniz gereken bir durum yok ve sakin davransanız da bir şeyi kaçıracak değilsiniz. Bu yüzden kendinizi frenlemeli ve Soğukkanlı düşünmelisiniz. İstediğinizi elde etme ihtimali yüksektir. Karşı cins ilişkileriniz tehlikeli sularda seyrediyor.

  < Konu Resmi..>
  20 Şubat - 20 Mart

  Bir arkadaşınızın teklifini kabul ederek eğlenceli saatler geçirmeniz veya değişik konularla ilgilenmeniz olasıdır. Bu günlük aktivitelerden ve sorunlardan uzaklaşmanız açısından hoş bir değişiklik olabilir fakat enerjinizi tamamen tüketmemeye de dikkat etmelisiniz. Bugünlerde ve belki de bugün hayatınızda önemli bir sayfa açabilecek bir teklif alabilirsiniz. Bunu kabul etmeniz sizi çok yorucu ve ağır ilerleyen durumlara sokabilir. Kısa vaadede bir sonuca ulaşmanız zordur fakat uzun vaade için çok iyi olabilir. Siz bir erkek seniz larşı cins ilişkilerinde, kadınsanız maddi konularda şanslısınız. Şanslı olduğunuz alanı hesaba alarak hareket ederseniz teşebbüslerinizde başarılı olursunuz.


   
  Son düzenleme: 21 Temmuz 2012
20 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız..Yıldızınız Bugün Neler Söylüyor Bakalım.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 13 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız....Bugün Yıldızlarınız Neler Söylüyor...

  13 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız....Bugün Yıldızlarınız Neler Söylüyor...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Sevdiğiniz uğraşlara daha fazla zaman ayırmanız içinde...
 2. 19 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Yıldızınız Bugün Neler Söylüyor Bakalım...

  19 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Yıldızınız Bugün Neler Söylüyor Bakalım...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün gerçekçi ve dengelisiniz. İnsanlarla iyi...
 3. 25 Ağustos 2012 Burç Yorumlarınız...Yıldızınız Bugün Neler Söylüyor Merak Ediyorsanız

  25 Ağustos 2012 Burç Yorumlarınız...Yıldızınız Bugün Neler Söylüyor Merak Ediyorsanız

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Çalışma isteğinizin artması ile olaylara...
 4. 5 Eylül 2012 Çarşamba Burç Yorumlarınız....Yıldızınız Neler Söylüyor Acaba Bugün?...

  5 Eylül 2012 Çarşamba Burç Yorumlarınız....Yıldızınız Neler Söylüyor Acaba Bugün?...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün maddi alanda...
 5. 14 Eylül 2012 Cuma Burç Yorumlarınız...Bakalım Yıldızınız Neler Söylüyor Bugün...

  14 Eylül 2012 Cuma Burç Yorumlarınız...Bakalım Yıldızınız Neler Söylüyor Bugün...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Her zamankinden...

Sayfayı Paylaş