1. handanca

  handanca Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  1 Nisan 2008
  Mesajlar:
  4.464
  Beğenilen Mesajlar:
  102
  Ödül Puanları:
  63

  2008 Başak Burcu

  Konu, 'Burçlar' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

  Başak Burcu Yıllık Yorumu 2008 yılı Siz Başaklar için, kendinizi güçlü hissetmek, değerli ve etkileyici bulmak istediğiniz alanların başında, aşk hayatınız ve yaşamın güzelliklerinin tadını çıkarmak konuları başta gelecektir. Sabırlı davranmanız, eleştirel bakış açınızı biraz daha düzene koymanız ve mükemmellik ölçünüzü belirli sınırlar içinde tutabileceğiniz bir yıl önünüzde sizi bekliyor. Aşkta mutluluğu yakalamak için her şeyden önce yaşamınızın sorumluluklarına her zamanki sahip çıkmayı başarmalı, güvence dolu bir iş hayatı sayesinde maddi olanaklara kavuşmanın sizi karşı cins üzerinde etkili kılabileceğini bilmelisiniz. Siz ayaklarınızın üstünde durduğunuz müddetçe hem hayatın güzelliklerini yaşayabilir hem de düzgün, seviyeli ve aklı başında kişilerle oldukça mutlu ilişkiler yaşayabilirsiniz. Satürn gezegeni, eğitici ve öğretici deneyimleriyle, kendinizi dış dünyada ifade edebilmeniz, girişimlerinizde daha başarılı olabilmeniz ve yeni bir düzen kurabilmeniz adına sizi geliştirmeye devam edeceği 2008 yılında, kendinizi hakkında son derece gerçekçi bir gözlemde bulanmanız gerekebilir. Yeni bir dünya kurabilmek için oldukça fazla sorumluluklar alabilir, kimi zaman yaşınızdan daha fazla olgunlaştığınızı hissedebilirsiniz. Fiziki açıdan eskiye oranla farklılıklar oluşabilir ve siz hayatı başarmak adına ayakları üstünde durabilen ve kendi kararlarını almaya çalışırken, dışarıdan gelebilecek tüm zorluklarla baş etmeye çalışan bir kimliğe sahip olabilirsiniz.
  2008 yılında özgürlük ihtiyacı duyacağınız alan evlilik, ciddi ilişkiler ve ortaklık konularında görülebilir. Aşk konusunda olumlu sayılabilecek bir yıl olduğu halde, bunu evliliğe dönüştürme konusunda isteksizlikler görülmeye devam edebilir. Kimi Başaklar ise tam tersine bir takım nedenlerle aniden evliliğe karar verebilirler. Evli olanlar ise bu süreçte bazı ani gelişmelerle karşılaşabilir, sorunlar yaşayabilir ve aralarındaki özgürlük mücadeleleri veya görüş farklılıkları sebebiyle karşı karşıya gelmeye devam edebilirler.
  Aşk ve İlişkiler
  24 Ocak-17 Şubat aşkta ciddi düşünceler içinde, oldukça seçici davranacağınız bir dönem. Daha olgun ve tecrübeli kişilere karşı yönelebilir, bazı sorunlarla uğraşabilirsiniz. Yine de olumlu bir dönem denilebilir.
  13 Mart-6 Nisan ciddi ilişkiler açısından eşinize veya partnerinize karşı daha bağımlılık duyma, romantik paylaşımlar içinde olmaya gayret etme. Bazı sorunları aşmak adına etkili bir dönem olarak gözükmekte.
  6 Ağustos-30 Ağustos duygusal konularda seçici davranacağınız ve dış dünyada kendinizi belirli bir mesafe koyarak ifade etmekten hoşlansanız da olumlu bir süreç olarak gözükmekte.
  12 Kasım-8 Aralık aşk konusunda yine dikkatli hareket etmeye ve ciddi ilişkiler kurmaya hevesli olacağınız bir süreç.
  Olumlu İlişkiler : oğlak, yengeç, boğa

  Zorlu ilişkiler : yay, ikizler, balık İş ve Kariyer
  31 Aralık 2007-4 Mart iş girişimleri açısından kendinizi güçlü hissedeceğiniz bir dönem. Yalnız Mars geri hareketi nedeniyle 30 Ocak tarihine kadar dikkatli düşünmekte fayda var.
  17 Şubat-13 Mart işinizle alakalı konularda sıradışı kişilerle tanışma, dostluk ilişkileri vasıtasıyla bazı gelişmeler ve hedeflerinizle alakalı konularda organize işlere daha fazla yönelebilirsiniz.
  30 Nisan-25 Mayıs arası mesleki açıdan akademik kariyer yapma ve yolculuklar aracılığıyla yeni insanlarla tanışma ve işinizle alakalı her konuda kendinizi maddi ve manevi anlamda tatmin edebileceğiniz bir dönem.
  25 Mayıs-18 Haziran otorite konumundaki kişilerle yoğun görüşmeler, işinizle alakalı faaliyetler ve aynı anda iki işle birden uğraşmalar. Mesleki açıdan kurulabilecek yoğun irtibatlar, yolculuklar ve haberleşme yoluyla gelişmeler yaşanabilir.
  18 Haziran-2 Temmuz içsel güvenceniz açısından, ilerisi adına belirlediğiniz hedeflerinizi güçlendirici ilişkiler ağı ve sosyal aktiviteler aracılığıyla kendinizi göstermeye çalışmanız gereken bir dönem.
  1 Temmuz-19 Ağustos aktif ve girişimcilik enerjisi. Gündelik iş hayatınızla ilgili konularda daha hırslı olacağınız bir dönem. 2 yıl sürmesi beklenen yeni bir dönem için ilk startın verilmesi.
  Parasal Konular
  6 Nisan-30 Nisan arası parasal konularda ilişkilerinize dikkat etmeli, masraflarınızı belirli bir dengede tutmaya özen göstermelisiniz. Düşünmeden kararlar almamalı, ödemelerinizi zamanında halletmelisiniz.
  19 Ağustos-4 Ekim maddi açıdan aktif ve girişimcilik enerjisinin hakim olacağı bir dönem.
  30 Ağustos-24 Eylül arası dönemde ortaklık ve ilişkiler yoluyla edinilen kazanımlar ve destekler.
  Sağlık

  17 Şubat-13 Mart arası, yoğun iş temposu ve işinizle alakalı konulardaki çalışmalar nedeniyle yorgunluklar meydana gelebilir. Sağlığınızla yakından ilgilenebilirsiniz.
  9 Mayıs-1 Temmuz süreci bazı gerginlikler söz konusu olabilir. Psikolojik yönden kendi iç dünyanıza çekilme. Elinizde olmayan bazı durumların yarattığı kendinizi ifade etmedeki zorluklar. Sakin düşünmeye çalışmalı, agresif yaklaşımlardan uzak olmanız gerekebilir.

  2008 yılının Siz Başaklar için, yüreğinizin içindeki tüm arzuların gerçekleşmesini diler, güven dolu, huzurlu, mutlu ve sağlıklı günler temenni ederim.
  Astroloji Danışmanı
  İremSU


   
  Son düzenleme: 30 Mayıs 2008
2008 Başak Burcu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Başak Burcu

  Başak Burcu

  Elementi : Toprak Özelligi : Realist Yönetici Gezegeni : Merkür Metali : Civa Ugurlu Günü : Çarsamba Ugurlu Sayisi : 5 Ugurlu Tasi : Zebercet Ugurlu Renkleri : Açik sari, kobalt mavisi Ugurlu Çiçekleri : Açelya, sari menekse, lavanta Ugurlu Kokulari : Leylak, limon, sardunya Ugurlu Müzik : Eski melodiler En Belirli Özelligi : Temizlik En Büyük Ideali : Toplum tarafindan...
 2. Başak Burcu Ağustos 2008 Yorumu

  Başak Burcu Ağustos 2008 Yorumu

  23 eylül hangi burca girer 23 ağustos hangi burca girer başak burcu ekim ağustos Aşk ve İlişkiler Üretkenliğin, insanlara yardımcı olmanın hazzını içinde duyan, sizin gibi çalışkan kişilerin, yaz günlerinde bile sorumluluk duygusu içinde hareket edebildiği genel tanımından yola çıkarsak umarım yine de güzel bir yaz tatili geçirme fırsatı bulmuşsunuzdur. Evet bu yıl sıcaklar bazı şehirlerde...
 3. 2008 Eylül Başak Burcu Yorumu

  2008 Eylül Başak Burcu Yorumu

  Sizin için çok büyük umutlar ile yaşamınızda çok net ve kesin , hareketli değişikliklerin olacağı bir 6 aylık dönemin eşiğindesiniz. Yaklaşık 8 Eylül ‘ den itibaren Mars ‘ ın tüm olumsuz etkilerinden kurtulacaksınız. 6 Eylül ‘ den itibaren Venüs burcunuza girdiğinde bilhassa duygusal ilişkilerinizde ve sosyal çevrenizde ön plana çıkmak için çok fazla zorlanmayacağınızdan eminim. Bazı Başak...
 4. Başak Burcu 2008 Kasım ayı yorumu

  Başak Burcu 2008 Kasım ayı yorumu

  kasım ayının burcu hangisi kasım ayı burcu hangisi kasımın burçları Aşk ve İlişkiler Sevgili Başaklar Kasım ayını adıma attığımız şu günlerde Aşk hayatınızla alakalı konularda sosyallik, rahatlık ve uyum ihtiyacının astrolojik temsilcisi Venüs gezegeninin seyri 18 Ekim tarihinde Yay burcundaki seyrine başlamış ve bildiğiniz gibi bu enerjiden sizlere günlük yorumunuzda söz etmiştim. 12 Kasım...
 5. Başak Burcu 2008 Aralık ayı yorumu

  Başak Burcu 2008 Aralık ayı yorumu

  Aşk ve İlişkiler Sevgili Başaklar, bir yılı daha geride bırakmak üzereyiz. Acısıyla tatlısıyla bugünlere geldik. Köşemizdeki yorumlar burcunuzun genel etkileri olup, kişisel olarak ele alınamayacağı için, doğum haritalarınızdaki enerjiler nispetinde, kimileriniz bu yılı daha kolay atlatırken, bazılarınız zorlanmış olabilir. Şunu unutmamak gerekir ki, her doğan gün, içinde yeni bir mucizeyi ve...

Sayfayı Paylaş