1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    117
    Ödül Puanları:
    0

2008 yılında 421 fuar yapılacak

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından 2008 yılında yurt içinde toplam 421 fuara izin verildi. 2008 yılı fuar takvimi belli oldu.
    TOBB'dan tarafından yapılan açıklamaya göre, gelecek yıl düzenlenecek olan 421 fuarın 193'ü İstanbul'da, 41'i Ankara'da, 36'sı İzmir'de, 20'si Bursa'da düzenlenecek.
    2008 yılı içinde düzenlenecek olan yurt içi fuarların diğer illere göre dağılımı ise şöyle:
    ''Antalya 18, Konya 18, Adana 17, Gaziantep 13, Denizli 9, Mersin 9, Kayseri 5, Afyonkarahisar 4, Muğla 4, Samsun 4, Manisa 3, Ordu 3, Aydın, Bodrum, Diyarbakır, Isparta, İnegöl, Malatya, Şanlıurfa, Trabzon ikişer, Çorlu, Edirne, Erzincan, Erzurum, Finike-Antalya, Tekirdağ, Yalova ve Yozgat'ta birer fuar organize edilecek.'

EN FAZLA FUAR MART AYINDA
    2008 yılında düzenlenecek olan fuarların aylara göre dağılımı incelendiğinde ise en fazla fuar yoğunluğunun mart ayında olduğu dikkat çekiyor. TOBB tarafından mart ayında 76 fuara izin verilirken, ekim ayında 64, nisan ayında 61 fuar yapılacak. En az fuar ise eylül ayında (1 adet) organize edilecek.
    Firmalar, 2008 yılı fuar takvimine Türkiye Ticaret Sicili Gazetesi ve http://fuarlar.tobb.org.tr adresli internet sitesinden ulaşabiliyor.

2008 yılında 421 fuar yapılacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fuar

Fuar

Rüyasında bir fuarda gezdiğini görmek hayatı çok kısa süre içinde değişeceğine işarettir. Parlak, neşeli, hareketli bir fuar bütün sıkıntıların geçeceğine yorumlanır. İşlerin kolaylaşacağına, hayatının değişeceğine işaret eder.Rüyanizda bir fuar gezmekte oldugunuzu görmek, talihinizin artik tamami ile açildigina, bundan sonra islerinizde dev adimlarla ilerleyerek bol kazançlar elde edeceginize...
  2. 2008 Yılı Dünya Güzeli

2008 Yılı Dünya Güzeli

dünya güzeli almira almira abazi 2000 yılı dünya güzeli 2000 Güney Afrika Cumhuriyeti'nin Johannesburg kentinde yapılan 2008 Dünya Güzellik Yarışması'nın (Miss World) galibi Rus Ksenya Sukhinova oldu. Türkiye'yi, mart ayında ''Miss Turkey'' seçilen Leyla Lidya Tuğutlu'nun temsil ettiği yarışmada 108 yarışmacıyı geride bırakan Rus güzeli, tacını giydi. Geçen yılın Miss World'ü, Çinli...
  3. 2008 yılının en popüler haberi

2008 yılının en popüler haberi

Yok yok bu yabancı insanların ar damarları çatlamış arkadaşlarım, malesef para için her yolu mübah sayıyorlar. İşte bir kocanın başına gelenler :) KARISINA GENELEVDE RASTLADI KARISINA GENELEVDE RASTLAYAN ADAMIN İLK TEPKİSİ, 'BURADA NE İŞİN VAR?' OLDU. REUTERS HABER AJANSI BU HABERİ 2008 YILININ EN POPÜLER HABERİ OLARAK SEÇTİ. Aynı yastığa 14 yıl baş koyan çift genelevde karşılaştı. Kadın,...
  4. 2010 yılında yapılacak 30 sınavın tarihleri

2010 yılında yapılacak 30 sınavın tarihleri

SBS, ilköğretim 6. sınıf öğrencileri için 12 Haziran 2010'da yapılacak. İlköğretim 7. sınıf öğrencileri SBS'ye 6 Haziran 2010'da, 8. sınıf öğrencileri ise 5 Haziran 2010'da girecek. İlköğretim 5. sınıf ile liselerin 9, 10 ve 11. sınıflarında okuyan öğrencilerin katıldığı Parasız Yatılılık ve Bursluluk Sınavı (PYBS) 2 Mayıs 2010 tarihinde gerçekleştirilecek. MEB, bu sınavların dışında, Açık...
  5. 2013 yılında da kpss sınavı yapılacak mı

2013 yılında da kpss sınavı yapılacak mı

Etraftan bir haber duydum doğru mu bilmiyorum, kpss 2013 yılında olmayacakmış diye, pek inanmadım ama doğru mu bu haber ?

Sayfayı Paylaş