1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  2009 damatlık madolleri

  Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  damatlık fiyatları 2009 kücük cocuklar icin damatlık ee hep siz hanımlaramı gelinlik seçecez:D:D istemezmisiniz koluna girdğiniz damadında çok şık ve yakışıklı olmasını :D:D
  bu arada kızlar sizde benim gibi yapmayın damatlara değil damatlıklara bakın :haha: ben şahsen içinden birini çok beğendim de:haha:

  işte eş adaylarınıza damatlık modelleri:):)

  < Konu Resmi..>


  < Konu Resmi..>


  < Konu Resmi..>


  < Konu Resmi..>


  < Konu Resmi..>


  < Konu Resmi..>  < Konu Resmi..>


  < Konu Resmi..>


  < Konu Resmi..>

  < Konu Resmi..>   
2009 damatlık madolleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 2009 yılı damatlık modelleri

  2009 yılı damatlık modelleri

  damatlik modelleri 2009 damatlık modelleri damatlık 2009 damatlik
 2. En Şık Damatlıklar

  En Şık Damatlıklar

  şık damatlıklar en şık damatlıklar en damatlık damatliklar istanbul damatliklar 2011 Melişlerim gelinlikler seçildi hazır peki o özel günde damadınız ne giyecek karar verdinizmi yok hala karar veremedik diyorsanız buyrun size birbirinden şık damatlıklar:tik:
 3. Damatlık aksesuarları

  Damatlık aksesuarları

  damatlık fular modelleri Gelinin tüm hazırlıkları tamamlandı ve sıra damada geldi. Damatlık takımın yanında birde damat için gerekli aksesuarlar vardır bakalım bu aksesuarlar ve damat için gerekenler nelermiş Kol düğmeleri seçimi :Kol düğmelerinin kumaştan degilde metal altın gümüş olmasının kıyafete ayrı bir hava katacagını unutmayın. Yelek seçimi : Pantolon askısı yerine güzel bir yelek...
 4. Damat Beylere Damatlıklar

  Damat Beylere Damatlıklar

  damatlık, kıyafetler, smokinler, damat için kıyafet seçimi, gömlek , papyon, kravat seçimi hakkında bilgiler burada Hepmi melişler için abiyeler, nişanlık, gelinlikler bakacağız azda melişlerimizin kocişleri için araştırma yapalım dedik ve siz enişteler için damatlıklar araştırdık..
 5. Damatlık Modelleri

  Damatlık Modelleri

  Damatlık Modelleri istiyorum sizden. Nişanlımın damatlığına henüz karar vermedik şöyle çok şık ve 2012 yılına ait olan modelleri paylaşırsanız siz bize yardımcı olabilirsiniz :)

Sayfayı Paylaş